Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co Ci się podobało ogólnie na Przystanku Woodstock ?
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   Co Ci się podobało ogólnie na Przystanku Woodstock ?

Jak w temacie. Prosze o trzymanie się tematu, gdyż każde odejście od tematu będzie skrupulatnie wypie*dalane.
 
 
Pola  
Forumowy prawiczek
let the noise continue...


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Na PW byłam pierwszy raz i bawiłam się fenomenalnie. Nigdy tego nie zapomnę. Podobało mi się to że na Woodstocku nikt nikogo nie ocenia, jest piękny klimat do którego będę na pewno powracać co roku, skoro już zaczęłam to nigdy nie skończę. Poznałam wspaniałych ludzi których mam nadzieję znać już do końca życia. Podobają mi się nawet siniaki i obicia których doznałam w pogo. Organizacja też była niczego sobie, zapewne starali się jak mogli. Warunki polowe chyba staną się moją specjalnością, bowiem przez te 6 dni spędzonych w Kostrzynie aż za bardzo się do nich przyzwyczaiłam :D Mówią, że kto pierwszy raz zasmakuje magii PW już tam będzie wracał. Ja zrobię wszystko żeby tak było :)
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

powiem tak podobalo mi sie to samo co rok temu ludzie i caly klimat ktory w ostatni dzien zostal zniszczony. Moim zdaniem bardziej by pasowal temat co ci sie NIE podobalo na 17 PW :P

W tym roku wielki + dla kolesia który "ukradl" tel kolezance i oddal go na nastepny dzien z wyudzwonionymi 14zł. Tel spisalismy na straty ale milo ze jednak sie okazalo ze gosc tylko porzyczyl tel bez zgody wlasciciela
 
 
 
Kajtosz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Lidl zawsze na PW chodziłem głodny a teraz wreszcie mogłem się porządnie najeść nie wydając astronomicznych sum.
 
 
Kacper  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Trzebęszyn
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Stosunkowo niewielkie kolejki po jedzenie, czyste toje.
 
 
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach


Dołączyła: 17 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: rzeszów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

tak LIDL całkowicie na plus i to bardzo duzy, nawet to b.sprawnie szło..i nawet jak kolejka byla dluga to milo sie stalo :)) czyste tojki z rana i popoludniu...straz lejąca wodą..zakaz picia z butelek pod scena.. smród , kurz i malaria;] robią klimat;]]
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

czyste toiki i o dziwo żetony
Lidl tez dawal rade choc bylem w nim tylko 2 razy :)


hmmmmm co mi sie jescze podobalo.... Sąsiedzi z niemiec i Ostrowa ktorzy byli bardzo mili moglismy sobie doladowac tel napic sie pogadac - bardzo przyjazni ludzie
 
 
 
michaelm88  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Scenka na wiosce piwnej na wielki PLUS!

FILMIK ZE SCENY CARLSBERG [1]

Filmik ze sceny carlsberg [2]
 
 
rudy.rydz  
Forumowy prawiczek
Mamo, Tato, właśnie wpadłam na pomysł... ;D


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 11
Skąd: Konin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Uważam, że lidl był bardzo trafionym pomysłem- wszystko szło sprawnie, kolejki były czasem bardzo długie, ale bardzo sprawnie to wszystko szło i nie stało się w nich za długo. W tym roku kilka razy udało mi się skorzystać z wysprzątanego toika z papierem toaletowym :mrgreen:
Świetne były najróżniejsza akcje eko- ludzie zbierali śmieci- butelki, puszki, kegi, aby wymienić je na gadżety- myślę, że gdyby nie te akcje, bałagan byłby jeszcze większy.
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ja osobiście jak zawsze doceniam niezapomniany klimat, i uwaga, żetony. Według mnie, pomysłowe i mądre rozwiązanie.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Mi też żetony się podobały, a przynajmniej nie przeszkadzały, ani razu nie stałam w kolejce tylko dlatego, że ludzi stali do jednego okienka a nie zauważali, ze kilka metrów dalej drugie jest puste :mrgreen: Poza tym podobał mi się klimat w wiosce piwnej, krzyczenie, śpiewanie itp..no i piwo carlsberg smakowało mi dużo bardziej niż tyskie. Ogólnie cała wioska na + :)
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

HappyGregor napisał/a:
i uwaga, żetony. Według mnie, pomysłowe i mądre rozwiązanie.
rozwiniesz?
Jak dla mnie, czyli dla osoby która szła na piwo do wioski piwnej bo była "po drodze" to rozwiązanie żetonowe bardzo tragiczne.
Nasłuchałem się też komentarzy ludzi dotyczących tego, ze im okienka zamykali przed nosem. Albo żetonów zabrakło....
 
 
HappyGregor  
Rozkręca sie
Enjoy!


Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 147
Skąd: Sieraków
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Przychodziło się na początku pobytu, kupowało z 20 żetonów na browca, i spokój na cały Wood. Tylko szedłem do budki po puchę i tyle. A do budek z puszkowanym browcem kolejki nie było wcale prawie. ;)
 
 
 
Anda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Trójwieś
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

mi się podobała pogoda :D

podobali mi się ludzie, ten klimat, pozdrowienia dla Pana, który po pytaniu czy umiem lepić pierogi mi się oświadczył ;P

podobała mi się ekipa Kriszny, bardzo pozytywni byli

podobało mi się, że naprawdę jak na tą ilość ludzi toiki były dość często czyszczone

Lidl był genialny, nie wierzyłam aż w to jak jest wyposażony, no wszystko tam było. szkoda, że od piatku kolejki juz byly nieznośne i nie chciało mi się w nich stać. Kocham Lidla za arbuzy :D i parówki :P

podobał mi się namiot z piwem obok tesco, który znacznie usprawniał sytuację

podobały mi się tegoroczne koszulki, chociaż mojej upatrzonej już nie było to kupiłam inną :P

byłam zadowolona z jedzenia, nie było to jakieś mistrzostwo, ale nie było złe a i z moim nadwrażliwym żołądkiem nic mi się nie działo. chociaż hot dog był podejrzany :P

i wbrew pozorom podobały mi się żetony na piwo. To prawda, jedna kolejka była oblegana a dalej totalnie wolne okienka. Ja nigdy nie miałam problemu, raz chyba stałam najdluzej 10 minut. a jak sobie pomysle jak bym miala stac dwa razy dluzej tak naprawde po piwo bo zanim by mi wydali reszte to juz by mi sie go odechcialo

podobała mi sie akcja z fajkami za ankiete ;P
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

LIDL na plus! Mam nadzieję, że co roku będzie taki market, bo dało się nawet trafić w moment, kiedy nie było kolejki :mrgreen:

eko-akcje - zbieranie butelek dla Allegro ratowało mi życie i portfel, nadal mam w domu 2 butelki allegrowej wody :) akcja z puszkami i plastikami Carlsberga też była świetna i gdybym miała czas, pozbierałabym trochę tego wszystkiego na matę z bambusa :)
do tego makulatura... i puszki dla Klubu Gaja, nie wiem czy rok temu zbierało się cokolwiek dla jakiejś organizacji? Czy coś pominęłam?

Podobały mi się także stoiska z darmowymi pierdołami, typu długopis, prezerwatywa, czy badanie alkomatem :mrgreen:
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Myszonka, zgodzę się lidl był naprawdę dobrym pomysłem :]
 
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jak najbardziej podobała mi się pogoda, chwilowy deszcz w piątek był ok, opadł trochę kurz przynajmniej. Całkiem ok, a nawet bardziej były żetony, za rok mogą być znowu, nie było kolejek pod wodopojami,ludzie się nie pchali, każdy chwile poczekał kulturalnie na żetony, super. Lidl tez świetna sprawa,nie trzeba było iść do miasta w tą gorączką, ani wydawać 6 zł na autobus. Choć do miasta my szli po alkohol,co nie zmienia faktu,że lidl był całkiem przemyślany. Ludzie byli przemili,zdarzały się pojedyncze incydenty,ale to tylko potwierdza regułę. Za rok na pewno się pojawię
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Myszonka napisał/a:
LIDL na plus! Mam nadzieję, że co roku będzie taki market, bo dało się nawet trafić w moment, kiedy nie było kolejki :mrgreen:

eko-akcje - zbieranie butelek dla Allegro ratowało mi życie i portfel, nadal mam w domu 2 butelki allegrowej wody :) akcja z puszkami i plastikami Carlsberga też była świetna i gdybym miała czas, pozbierałabym trochę tego wszystkiego na matę z bambusa :)
do tego makulatura... i puszki dla Klubu Gaja, nie wiem czy rok temu zbierało się cokolwiek dla jakiejś organizacji? Czy coś pominęłam?

Podobały mi się także stoiska z darmowymi pierdołami, typu długopis, prezerwatywa, czy badanie alkomatem :mrgreen:


tak tez byla akcja allegro wymiana pustych butelek na wode

mi sie jeszcze dodatkowo podobalo to ze przy kupieniu 5 lanych dostawalo sie za free bandamke
 
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ta, ja niestety bandanę zgubiłem w pogo, a później jak byłem po browary to już nie było.
 
 
MattSound  
Coś już napisał
Peace

Wiek: 32
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 68
Skąd: Polska Kościerskie
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Pogoda ok
Lidl bardzo ok tylko w przyszłym roku poproszę większy
Toi Toi Farmer który ochładzał mnie myjką wysokociśnieniową. Pozdro
 
 
 
królik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Liedl - moim zdaniem najbardziej udana akcja tego festiwalu. Wciąż nie mogę się nadziwić, jak oni to sprawnie zorganizowali, ciągle mieli towar, bardzo przemyślany asortyment, szybka obsługa mimo długich kolejek. I fajne jest to, że ceny były niskie, choć wiadomo, że mogli sobie strzelić tak wysoki jak chcieli, bo i tak mieli mnóstwo klientów.

Tesco miało też świetny pomysł z ogródkiem piwnym, choć słyszałam, że w późniejszych dniach waliły tam tłumy i nie bardzo sobie obsługa z tym radziła.

Żetony na piwo były wg mnie bardzo trafionym pomysłem. Ja kupiłam sobie od razu większą ilość i za każdym razem gdy szłam po piwo, nie musiałam stać w żadnej kolejce. Ludzie często stali w kolejkach po żetony, nie zauważając, że trochę dalej są wolne okienka. Widziałam, że wieczorami były duże kolejki, ale przecież nawet gdyby nie było żetonów, to ludzie musieli by stać w takich długich kolejkach po piwo. Zamiast tego stali w długiej kolejce po żetony, a potem już szybciutko piwo dostawali, a przynajmniej Ci, którzy się zaopatrzyli wcześniej w żetony, nie musieli stać w żadnej kolejce.

Fajnie, że u Kryszny było dużo ciekawych koncertów, mim zdaniem lepszych niż w latach poprzednich.

No i to co zawsze: uśmiechnięci ludzie, free hugs, grzybek i błotko, Jurek i jego wiara w młodych ludzi, wioska Kryszny. Fajne jest na Woodstocku to, że ceny nie są wygórowane. We Wrocławiu na koncertach za piwo życzą sobie kosmiczne ceny, za jedzenie tak samo a porcje są malutkie. Tutaj mimo wszystko wcale z ludzi nie zdzierają, choć przecież mogliby, bo i tak swoje zarobią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group