Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 11 Cze, 2009
[Zespół] Vader
Autor Wiadomość
bene  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie 23 Lis, 2008   [Zespół] Vader

ta kapelka poprostu musi znow byc!!!!
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Pon 24 Lis, 2008   

nie musi xD u nas w wisoce lepiej grali xD
 
 
 
ozzysrem2  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   

Dla mnie Vader się już skończył. Wpienia mnie to trwanie na pokaz. Peter powinien wydawać albumy solowe a nie ciągle pod szyldem VADER
 
 
Wariat  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 14
Wysłany: Wto 13 Sty, 2009   

Jak by wpadli to było by miło, jednak nie zalerzy mi na tym zbytnio...
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Zgadzam sie z przedmówcą.:)
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Ciekawe czy wogole Vader bedzie istanial do Woodstocku, tam nie ciekawie sie raczej dzieje w ich obozie. Jakby zagrali bym sie nie pogniewal, chociaz juz byli dwu krotnie.

Oby tylko sobie wszystko poukładali i grali dalej, bo szkoda by bylo jakby taka kapela sie zmarnowała. Tyrani Piekieł w nowej wersji wymiatają 8-)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

jak zagraja to ja pojde na miasto

w zarach fajnie zagrali,teraz nie moge przestac sie nadupiac jak widze goscia z napisem vader na ubranku
 
 
Sanka
Gość
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Dziwi mnie wasza obojetnosc do wystepu tego zespolu. Dziwi mnie tez jak niskie miejsce zajmuje w plebiscycie zlotego baczka. Podczas ostatniego koncertu na woodstocku byly tak wielkie tłumy ze w pogo nie mozna bylo sie ruszyc. Najwyrazniej wypowiada sie tu ta woodstockowa publika ktora stoi nieruchomo 100 metrow od sceny. Moze dlatego nie zrozumieli jak dobry byl to koncert.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

Sanka napisał/a:
Dziwi mnie wasza obojetnosc do wystepu tego zespolu. Dziwi mnie tez jak niskie miejsce zajmuje w plebiscycie zlotego baczka. Podczas ostatniego koncertu na woodstocku byly tak wielkie tłumy ze w pogo nie mozna bylo sie ruszyc. Najwyrazniej wypowiada sie tu ta woodstockowa publika ktora stoi nieruchomo 100 metrow od sceny. Moze dlatego nie zrozumieli jak dobry byl to koncert.


napewno byles na tym koncercie ? :|

jakie pogo ? to bylo pogo ? buahahahaha.

dziwie sie ze wogole biora udzial w plebiscycie zlotego baczka.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

My dawalismy koncert na patykach w tym czasie. Dobry koncert. No ale były lepsze stąd taka słaba pozycja w złotym bączku.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

może i koncert nie był zły, ale były i zdecydowanie lepsze..
w tamtym roku na ich koncercie panowie dżentelmeni wyczyścili mi namiot, więc jak vader będzie grał w tym roku to i tak z przezorności z namiotu się nie ruszę;]
//nie to, że jestem przesądna;p//
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

lubie vadera, ale koncert nie był wysokich lotów. Poza tym wkurwia mnie takie gadanie że jak ktoś stoi 100 metrów od sceny to nie rozumie koncertu czy coś. Jak ktoś jest zmęczony to idzie słuchać, ja słuchałem i było kijowato.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

vader srejder. aktualnie najgorszy polski zespół dla mnie. wstyd dla kraju!!!! litości
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

harry nie pamiętasz jak wyglądał prawdziwy koncert Vadetra na drodze. No byliśmy lepsi od oryginału. Miniplaybackshow fessst
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

od vajdera nie ma juz gorszego zespolu :D
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

Gówno prawda, daliśmy (bo tez tam grałem na patyku) rade :D Może ewentualnie byśmy zamiast nich zagrali, im coś słabo poszło chyba tylko 5 piosenek poleciało bo sie nieprzygotowali :D
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

a kto powiedzial ze nie daliscie rady. nie dali ci co sie nie przygotowali czyli srejder ten prawdziwy. oby sie rozpadli :)
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

Wątpię czy się rozpadną, w końcu 25 lat już istnieje Vader ;]
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

harry napisał/a:
vader srejder. aktualnie najgorszy polski zespół dla mnie. wstyd dla kraju!!!! litości


a ty skad sie urwales? mozna nie lubic zespolu, oczywiscie, nie kazdy lubi death metal! ale takie pierdolenie ze to wstyd dla kraju, to uwazam za kompletny idiotyzm i zenade. Kazdy kto choc troche interesuje sie polska muzyka rockowa czy metalowa wie ze vader jest lubiany i sluchany na calym swiecie, jako jeden z nielicznych polskich zespolow,

Jebie mnie to czy oni zagraja czy nie szczerze mowiac, bo fanem nie jestem, ale nie zdzierze jak ktos pisze "oby sie rozpadli"......................to nie vader jest wstydem dla kraju, tylko ktos kto tak pisze........ktos kto nie ma szacunku do polskiej muzyki i muzyków.

Ja tez nie lubie wielu zespolow o czym kilka razy pisalem na forum (np. Lao Che), ale szanuje ich za to co robia mimo wszystko, wiem ze inni ich lubia i takich bredni jak pare postów wyzej nie wypisuje!
 
 
Kita  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 19
Skąd: okolice Kato
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009   

Tak, popieram ten post powyżej.

harry, jak nie słuchasz tego zespołu, to co Cię obchodzi, czy coś grają czy się rozpadają? To jest jak powiedzenie czegoś w stylu: "Niech się rozpadnie Kościół Prawosławny, bo mnie on pierdoli.". Trochę szacunku dla zespołu, ja ich nie widziałem na woodstocku, ale ich muzyka i twórczość jest zajebista. Poza tym w ostatnich latach nieraz widziałem ich na scenie - zawsze 1. klasa. Z tych powodów, proszę, odwal się od weteranów polskiego deathu.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 12 Mar, 2009   

jak death to powinni juz nie zyc co nie (jako zespol oczywiscie)? heh. no moze troche przesadzilem ale to przez to ze niby stalem 100 m od sceny i nie wiem co to pogo. do tego jeszcze bylem piany ha ha ha.bylem na tym koncercie i bylem pod sama scena, to nie bylo pogo. pozatym vader na woodstocku to byl najgorszy koncert na ktorym bylem w zyciu. jak dla mnie to jeszcze raz powtorze moga sie rozpasc nie bede ukrywal ze bym se z tego powodu cieszyl. dla was ok wiem ze to by byl zal. ja nie moge miec szacunku dla tego zespolu poniewaz z mojego punktu widzenia jest beznadziejny. zchodze z tego zespolu bo moze i macie racje ze nie powinienem tak pisac ale zdanie moje znacie. troche to bylo spowodowane inna sytuacja na forum ale mniejsza o to. nooo vejder srejder:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group