Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 11 Cze, 2009
[Zespół] Turbo
Autor Wiadomość
ozzysrem2  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008   [Zespół] Turbo

Jak dla mnie bogowie polskiego heavy metalu, dobrze by było gdyby wystąpili na Woodstock'u
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

Jak dla mnie do bogów troche im brakuje, ale równie chętnie posłuchałbym na zywo na woodzie.
 
 
wergillo
Gość
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

Turbo na Woodstocku oczywiście, ale nie zapominajmy że Grzesiu Kupczyk już niestety nie śpiewa w Turbo i nic na to nie poradzimy, ale całkiem możliwe że nowy wokalista będzie dawał sobie rade :!:
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

Tiaaa Turbo bez Kupczyka? jestem na nie :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

nie znoze tych smecarni :-P e-e
 
 
ozzysrem2  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

No cóż Kupczyka nie ma już dwa lata w Turbo, ale nowy wokalista radzi sobie świetnie. Czekam na nowy album (Niebezpieczny Taniec) i mam nadzieję że Struszczyk pokaże na co go stać. Nie zapominajmy też że Kupczyk nie był pierwszym wokalistą Turbo. Fakt był z nimi najdłużej, nagrali ze sobą tak dobre płyty jak "Smak Ciszy" czy "Kawaleria Szatana", ale to nie znaczy że Turbo powinno zawiesić działalność. Możliwe że kiedyś Kupczyk wróci ponownie do Turbo, nagrają drugą kawalerie, i wtedy dopiero wiarze wacki opadną.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

mam nadzieje ze tego nie bedzie.
 
 
 
ozzysrem2  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

harry napisał/a:
mam nadzieje ze tego nie bedzie.


Czego dokładnie ?
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

bez obrazy ale turbo :) dla mnie to juz sa tylko odgrzewane kotlety. a poza tym nie lubie takiej muzyki.
 
 
 
ozzysrem2  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

Co do odgrzewanych kotletów to spójrz na Vadera. Dla mnie Turbo cały czas ma ten power co kiedyś. No ale skoro nie lubisz takiej muzyki to nie :-)
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

vader ? hehe litosci to od vadera to napewno turbo lepsze. jakby bylo glosowanie na najgorszy koncert zeszlego woodstocku z pewnoscia wybralbym vadera :)
 
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

harry napisał/a:
vader ? hehe litosci to od vadera to napewno turbo lepsze. jakby bylo glosowanie na najgorszy koncert zeszlego woodstocku z pewnoscia wybralbym vadera :)


tylko ciekawe jakie byś wziął pod uwagę kryteria oceniania tego koncertu?

Co do odgrzewanych kotletów także się nie zgodzę, tym bardziej w przypadku Turbo, które w polskim metalu chyba najczęściej zmieniało styl swojego grania, od rocka, hard rocka przez heavy, po thrash, a nawet momentami mocniej (z Litza np). Każda płyta była inna, dlatego Turbo ma płyty i świetne i beznadziejne. Kupczyk to dobry wokalista, ale zawsze lubił pokazywać swoje humory, jakby wrócił do Turbo to stracił by jeszcze więcej w moich oczach, Struszczyk tez daje rade i ja Turbo chętnie bym zobaczył na woodstocku.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

widac jestes milosnikiem muzyki poprzedniego pokolenia,a harry niekoniecznie. ;-)
 
 
EXE  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 44
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   

niez napisał/a:
widac jestes milosnikiem muzyki poprzedniego pokolenia


Trafiłaś w 10, ale nie ograniczam się tylko do starszych kapel, przecież część z nich gra po dziś dzień, a jest i wiele nowszych zajebistych kapel, które bardzo lubię.
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

EXE napisał/a:
tylko ciekawe jakie byś wziął pod uwagę kryteria oceniania tego koncertu?


takze tego.
nie dosc ze nie lubie tego rodzaju muzyki to poszedłem na ten koncert z czystej ciekawosci poniewaz vader zapowiadany byl jako jedna z gwiazd.
zachowanie fanów vadera strasznie mnie zadziwiło. chodzi mi teraz o to jak "tolerancyjnie wysłuchali" koncert zespołu ANURADHA PAL który był milijon razy ciekawszy i kreatywniejszy od koncertu vadera. potem to jak beznadziejnie nagłosniony był vader totalna masakra. pod sceną było tylko słychać stopę. a że to była podwójna stopa to chciało się rzygać od tego dudnienia. kazdy utwór był dla mnie taki sam. to ile czasu poswiecili i jak potraktowali publiczność był dla mnie szokiem. zagrali parenascie minut czy moze troche dłuzej tłumaczac sie ze nie zdazyli przygotowac materiału a z tego co mi sie obiło o uszy to grali za niedługo koncert urodzinowy ciekawe czy wtedy tez nie mieli materiału. publicznosc tez sie nie popisała była chamska i arogancka. doszło miedzy mna i paroma osobami do lekkich starc. to tylko dlatego ze probowałem wyprowadzic znajome z tego tłumu ale oczywiscie "metalofcy" tak się pchali ze nie dało się przejsc a jak juz sie chciało to sie sadzili z łapami. cale szczescie ze 100 kg mięsa pozwoliło mi sie jakos przepchac. rozwaliło mnie to moszowanie ciekawe jakby sobie poradzili w prawdziwym pogo. nie mam na mysli tego na woodstocku. prawdziwy metal to dla mnie jeszcze jest żaba. hehe. a przedewszystkim tolerancja panowie! tak swoja drogą moszowanie kojarzy mi sie z 14 tkami pod sceną. wierne fanki zespołów spiewających o zgnitych pomarańczach. moze i za ostro wyrazam swoją opinię ale bardzo mnie ten koncert zraził do tej muzyki. moje zdanie jest jedno to był najgorszy koncert w historii woodstocków.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

no i zgadzam się z Tobą Panie :) niestety zarówno jak i zespół jak i fani się nie popisali... Wydaje mi się że zespół stracił bardzo wiele po odejściu z zespołu gitarzysty i mogło mieć to wpływ na to jak zagrali, jednakże jestem pewny że materiału do zagrania mieli zdecydowanie więcej.

Wracając do samego Turbo.Dla mnie ten zespół miał prawdziwą wartość w orginalnym składzie, teraz niestety będą grać stare kawałki które defacto zabrzmią zupełnie inaczej,chociażby ze względu na brak Kupczyka jako ikony tego zespołu. Niech zmienią nazwę, nagrają nowy materiał i wtedy jeżeli będzie to dobre z chęcią posłucham ich na Woodstocku. Ale w tym momencie mnóstwo kapel bije ich na pysk ;)
 
 
 
Eclipse  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

Zgadzam się, kiedyś to warto było iść na ich koncert a teraz... lepiej nie mówić. Może jak by dodali coś nowszego, to by mogli być na Woodzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime