Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
P. Andrzej Duda
Autor Wiadomość
Freddie91  
Forumowy prawiczek
No cześć!

Wiek: 32
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 4
Skąd: Rawa Mazowiecka
  Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   P. Andrzej Duda

ASP zapraszała w przeszłości czołowych polityków. Od pewnego czasu jednak tego trochę zaniechano. Ja jestem za powrotem jakiegoś ważnego polityka na scenę ASP. Prezydent Andrzej Duda, przyszedł mi do głowy od razu. Bo kogo zaprosić, jeśli nie głowę państwa, wywodzącego się z partii, która ma większość w obydwu izbach parlamentu i kolokwialnie mówiąc ma "monopol na władzę". Wiem, że wiele osób wiąże z nim nadzieje, wiele osób ma mu sporo do zarzucenia. Jednak, zapraszając go mamy możliwość uzyskania odpowiedzi na pytanie jaki ma stosunek do młodzieży? Mamy możliwość przepytania Pana Prezydenta ;)

Co wy sądzicie o takim pomyśle? Prezydent na Woodstocku? :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Szanowny Freddie91.
Nawet traktując twój post w kategoriach żartu to jest on-nie obraź się-nietrafiony i słaby.Święta za oknem,czas kolęd i szlachtowania karpi,a tobie się marzy prezydent na Woodstocku?

A i masz w rewanżu suchara ode mnie-jak chcesz wiedzieć jaki pan Duda ma "stosunek do młodzieży",prędzej dowiesz się tego z kolejnej rocznicy Radia Marii niż z Przystanku Woodstock.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Przecież nie przyjedzie do dewiantów, alkoholików i ćpunów na zaproszenie "demoralizatora młodzieży" :)
 
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

A to nie jest tak, że owszem, na Woodstock są zapraszani politycy, ale nie "aktywni"? W każdym razie raczej bym go tu nie chciała.
 
 
Deksin  
Forumowy prawiczek
heheheheh


Wiek: 29
Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Ustrzyki Dolne
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

ej to by było ciekawe ...
 
 
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Ale macie wyobraźnię ;]

milan napisał/a:
Szanowny Freddie91.
Nawet traktując twój post w kategoriach żartu to jest on-nie obraź się-nietrafiony i słaby.Święta za oknem,czas kolęd i szlachtowania karpi,a tobie się marzy prezydent na Woodstocku?

A i masz w rewanżu suchara ode mnie-jak chcesz wiedzieć jaki pan Duda ma "stosunek do młodzieży",prędzej dowiesz się tego z kolejnej rocznicy Radia Marii niż z Przystanku Woodstock.

Otóż to
 
 
DjPatro  
Forumowy prawiczek
$woodstock$

Wiek: 30
Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 3
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

<szok> <mysli2>
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 24 Gru, 2015   

Chyba jedynie po to, żeby mieć okazję rzucić w niego czymś ciężkim :D
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 25 Gru, 2015   

W 2012 był Prezydent Komorowski, z tym że on zawsze do samego Przystanku odnosił się raczej przychylnie (wcześniej były wysyłane przez niego orędzia itp. - wizyta była czymś raczej naturalnym - i już abstrahując od tego co kto sądzi o Prezydencie Komorowskim - uważam to za całkiem sympatyczny gest). Co do Prezydenta Andrzeja Dudy - zarówno on jak i cały obóz rządzący stara się zanegować wszystko co robili jego poprzednicy, stąd mam wrażenie że próba zaproszenia pana Prezydenta na Przystanek Woodstock mogłaby się skończyć podobną odpowiedzią jak w przypadku, gdy Kuba Wojewódzki zaprosił obecnego Prezydenta do swojego programu ("udział w tego typu programach nie licuje z godnością urzędu" - swoją drogą widać tutaj jawne wręcz odniesienie do poczynań Prezydenta Komorowskiego). No i jak już wspomniał Jasiek - stosunek obecnej władzy do WOŚP i Woodstocku jest zdecydowanie negatywny - wystarczy przytoczyć chociażby wypowiedzi posłanki Pawłowicz, czy innych tego typu "elit". Abstrahując od podejścia obozu rządzącego - w świetle obecnych poczynań rządu - według mnie jest czymś wysoce niestosownym, żeby zapraszać obecnego Prezydenta - działania obecnej władzy powinny być raczej bojkotowane, chociaż w obecnej sytuacji to już chyba niewiele da.
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 27 Gru, 2015   

Nareszcie jest szansa na jeden przystanek bez polityków. Buc Komorowski nie będzie przesyłał tych swoich liścików podlizujących się "najleprzej, najmondrzejszej młodzierzy" a Budyń Duda zwyczajnie go oleje. I wreszcie jako-tako zabrzmią te pohukiwania Owsiaka ze sceny by politycy sie odchrzanili. Bo dotychczas, w połączeniu z celebrowaniem epistoły od Komorowskiego, to mógłby się przy tym habilitować doktor psychiatrii
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Nie 27 Gru, 2015   

a mnie to nie ziębi ani nie grzeje :D
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 07 Sty, 2016   

goodvibestyla napisał/a:
a mnie to nie ziębi ani nie grzeje :D

Dokładnie!
Dobra Andrzej, dam ci starą karimatę, ale śpisz w nogach.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

zokolic napisał/a:
goodvibestyla napisał/a:
a mnie to nie ziębi ani nie grzeje :D

Dokładnie!
Dobra Andrzej, dam ci starą karimatę, ale śpisz w nogach.


jak by to zależało ode mnie zaproszenia bym nie wysłał. a jak będzie. ot jedna osoba więcej na scenie podczas otwarcia. choć z drugiej strony przyjechał i powiedział, że cieszy się z tego, że taki faestival jest u nas w Polsce organizowany............... <rotfl3> <rotfl3> <winko>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime