Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
szukam tej osoby POMOCY!
Autor Wiadomość
precel  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   szukam tej osoby POMOCY!

Poszukuje dziewczyny, która spotkałem w woodstokowym pociągu z Rzeszowa (wsiadała w rzeszowie) przez Kraków do Kostrzyna. Wiem tylko ,że ma na imię Anita teraz jest chyba w drugiej klasie liceum –ciemne krecone włosy-średni wzrost.WAŻNE na jednym ramieniu ma tatuaż : znak nieskończoności i napis mniejwiecej: „life is a miracle”( cos w tym stylu) nie pamiętam dokładnie. Jeśli ktos ja kojaży porsze o kontakt na mail :precel_mowi@tlen.pl lub gg: 9782233
 
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

poszukaj na nk jak znasz jeszcze jej wiek...
zakochany?:) ja też sie na woodzie zakochałam ;)
 
 
precel  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Vivika18 napisał/a:
poszukaj na nk jak znasz jeszcze jej wiek...
zakochany?:) ja też sie na woodzie zakochałam ;)



szukam na nk ale ciężko jest. cały woodstock przełaziłem szukając jej. Wiem ze mieszka gdzies w okolicach Jarosławia/Przemyśla.
  
 
 
 
maragur  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ej....ja szukam jednego chłopaka! Paweł ma na imię i studiuje informatykę. Wcinaliśmy w deszczu suchy chleb... ;-) Jest ze Śląska i był z kumplami. Jeden z nich chyba ma na imię Bartek. Założyli się o whisky, żew się wybiorą na woodstock. Jak ktoś coś wie to proszę pisać na maragur@wp.pl
Marta :-)
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Ja szukam Agaty z pod warszawy chyba :lol: i jej znajomych to ja nowa ksywa, Mojżesz, Wodnik..
pan na M czyli Mariusz,Marcin, Mietek itd..
i wszystkich co byli obok kranów miedzy zieelonym land roverem a najwyzsza flaga polski... :!: :shock: :-D


506145063
 
 
 
kaolinite  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ja szukam swetra który był w posiadaniu menżczyny bodajże z Bydgoszczy albo okolic już nie pamiętam, imię też mi z głowy wyleciało, spotkałam go w pociągu z Olsztyna, szukałam swetra przez trzy dni i miałam nadzieje ze znajdę ale przychodzili tylko ludzie z Bydgoszczy bez swetra, albo z swetrem ale nie z Bydgoszczy
jeśli ktoś wie gdzie odnajdę sweter bądź właściciela to proszę pisać na maila eweczszklo@o2.pl
 
 
oliwia_b  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 1
  Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Szukam Oskara, Bogusi i Jana z pociągu Olsztyn - Kostrzyn!
jechaliśmy razem od Torunia w nocy z czwartku na piątek; chciałabym między innymi podziękować za towarzystwo i w ogóle.. =) (509977776) Oliwia
 
 
Joker  
Forumowy prawiczek
Entschuldigung, hast du eine zigaretten?


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 22
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Kurde widzę, że nie jesteście sami, ja całą niedziele szukałem jednej dziewczyny, którą poznałem w sobotę i spędziliśmy miło kilka godzin, niestety nie wziąłem od niej numeru.
Marta z Warszawy
lat 19-22
wiem, że interesuje się malarstwem
prawdopodobnie rozbita była gdzieś w okolicach punktu G za gastronomią


Moje imię Arek i miałem namiot z kumplem w punkcie G.
Jeżeli opis pasuje (chociaż co do punktu rozbicia nie jestem pewien) to piszcie na gg 6274659
  
 
 
 
cIzia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 8
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

a ja szukam:
1.Chłopaka, z którym wracałam w jednym przedziale do Katowic (tym o 5.00, 03.08). Jedyne co wiem to jak wyglądał : spodnie moro, białe sznurówki w glanach, (raczej)brązowe oczy. Gapiliśmy się na siebie sporo czasu. stwierdziłam , że dlaczego miałabym go nie poszukać ;P Nic nie stracę... A! i jeszcze dawałam jemu i jego koledze telefon żeby sobie zadzwonili do matki bodajże. i fajki
Możliwe że z Czeladzi są, byla mowa o ''tunelu' a to chyba pub w tamtych okolicach.
Jego kolega miał na tyle fascynująco podkręcone rzęsy, że koniecznie musi zdradzić mi ich tajemnicę. ;P
Byłoby miło jeszcze kiedyś pogadać lub się zobaczyć ;)

2.Kurtki z Reportera. zielona, jasna, męska. zgubiona na dworcu przed droga powrotną (ok. 5 rano w pon.)

gg: 1293719
 
 
 
sznurujlaczki  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Poszukuję:
Artura zapoznanego w piątek na pierwszych koncertach, z którym bawiłam się szczególnie na Jelonku i przez moją euforię dostał kilka razy w brodę ode mnie ;) I który mimo to był wytrwały i pozostał tam :) Który także był hardkorem - w sandałach :).
Człowiek bardzo sympatyczny, z którym mieliśmy się wieczorem spotkać w tym samym miejscu :).
Jeśli tu trafisz i będziesz miał ochotę to się odezwij na pw :) .
 
 
 
maciek_  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Ja szukam Justyny. Niestety nie wiem nawet skąd jest. Wiem, że miała koleżankę Paulinę i miały po 21 lat.
 
 
 
kamil8701  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Przeworsk Jarosław
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Szukam 22 letniej dziewczyny z Gorzowa Wlkp Nie znam jej imienia spotkalismy sie w piatek o 19:05 umówiliśmy sie o 20 :19 pod dużą scena ale niestety nie znalezlismy sie :(
 
 
 
asiek87  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: małopolska
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

szukam chłopaka kolo którego bawiłam sie na CLAWFINGER nic o nim nie wiem ,jedyna rzecz jaką zapamientalam to były zielone stopery w uszach i bląd wlosy do ramion.Ale to chyba zamało zeby Go znaleść ale może sie uda.To mój numer gg 3100142 może sie odezwiesz piękny nieznajomy :cry:
 
 
 
Joker  
Forumowy prawiczek
Entschuldigung, hast du eine zigaretten?


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 22
Skąd: Poland
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

cIzia napisał/a:
Hmmm... Widzę , że nie mam tu najgorszej sytuacji ;P Co te hormony robią z głową :D


Nawet nie chcę wiedzieć :->
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

szukam rurki od trójkątnego namiotu z dziurką, srebrna na maszt, ostatni raz widziana na górce w okolicy ASP, muszę ją znaleźć, jeśli ktoś ją widział proszę o jak najszybszy kontakt na priv!! znaki szczególne dziurka malowana na czerwono, długość około 30 cm.. BŁAGAM POMÓŻCIE! to moja wielka miłość, boję się, że ją stracę na zawsze..
:lol: :lol: :lol:
 
 
 
Rogalik182  
Forumowy prawiczek
W życiu są tylko piękne chwile

Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Polkowice
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Ja szukam ludzi z dolnośląska a dokładnie z lubina i wrocławia krzyczeli "Łazanki" koło własnego toitoi byli rozbicy sami zrobili
 
 
 
cIzia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 8
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Mam dwóch kolegów ktorzy bardzo chcą mi pomóc.XD w pubie go nie było.
w ogóle jak ktoś z piszących tutaj znajdzie poszukiwaną osobę to powiedzcie! ciekawa jestem, czy się uda komukolwiek :D
 
 
 
golonski  
Forumowy prawiczek
Ochlej


Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Rz-ów
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

Ja szukam Ewelinki z Kalisza ;) spędziliśmy całą noc ,ale jakoś nie było czasu sie wymienic numerami ;)
 
 
 
maciek_  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 33
Skąd: trójmiasto
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

precel napisał/a:

hmmm do 4 w nocy siedzilem na nk i po koleji wertowalem 1000 Anit w tym przedziale wiekowym...bez rezultatów ;( mimo wszystko sie nie poddam


Miałem podobną akcje. Przeszukałem setki Justyn na nk. Ona jest tak w ogóle chyba w jakiegoś miasta na "Z" i chyba z opolskiego ale strasznie słabo pamiętam. Wiecie % ;p
 
 
 
Vivika18  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 37
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

ja znalazłam, nawet długo szukać na nk nie musiałam, ale okazało sie ze ON ma mnie w tyle i mu sie nie chce dalszej znajomości utrzymywać.
 
 
Joker  
Forumowy prawiczek
Entschuldigung, hast du eine zigaretten?


Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 22
Skąd: Poland
Wysłany: Śro 05 Sie, 2009   

maciek_ napisał/a:
precel napisał/a:

hmmm do 4 w nocy siedzilem na nk i po koleji wertowalem 1000 Anit w tym przedziale wiekowym...bez rezultatów ;( mimo wszystko sie nie poddam


Miałem podobną akcje. Przeszukałem setki Justyn na nk. Ona jest tak w ogóle chyba w jakiegoś miasta na "Z" i chyba z opolskiego ale strasznie słabo pamiętam. Wiecie % ;p


Hahah mam dokładnie tak samo, pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group