Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kijana
Pią 25 Cze, 2010
Co byście zrobili gdyby...:D
Autor Wiadomość
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   Co byście zrobili gdyby...:D

A więc tak, sis zabiera ze sobą swoją zabawkę(czyt. chłopak:D) i o dziwo to jest on "dzieckiem techno", które widząc pogo bądź zabawy w błocie:D uważa Nas za bandę prostaków, żuli i szatan jeden wie czego jeszcze....na dodatek ten o to typ naoglądał się sławnej relacji telewizji Trwam xD
A więc moje pytanie co byście zrobili z taką osobą na woodstock.... ja mam w planach wywrócić Toi Toja :D
Czekam na wasze pomysły :evil:

Ps. nie żebym nie lubił tego człowieka...ale na chuja tacy ludzie pchają się na porządną impreze:D
Nie wiem czy w dobrym miejscu napisalem jak cos niech moderator przeniesie<prosi>
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Też nie wiem po co tacy się tam pchają skoro nie maja z tym miejscem nic wspólnego. Zwłaszcza, że jego poglądy są takie a nie inne.
Co bym zrobił nic? Nic. Poczekał bym, aż w końcu sam stwierdzi ze Łudstok to jest jednak to. A jak by nie stwierdził, to napawał bym się widokiem jak taki typ się meczy ;-)

Swoją drogą co twoja siostra(mniemam, ze także klimatowa)robi z takim człowiekiem?
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

zwale ma z niego:D To jest jej zabawka xD a przy okazji podobno coś czuje..ja tam czuje tylko smród:D
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   Re: Co byście zrobili gdyby...:D

Zick napisał/a:
ja mam w planach wywrócić Toi Toja :D


na pewno jest świetna zabawa gdy nie siedzisz w środku... ja miałem tą nieprzyjemność siedzieć w środku podczas przewracania :P

a niech jedzie technojeb zobaczyć jak brudasy się bawią xD co mnie to obchodzi? mi zabawy nie zepsuję :P
 
 
andrew255  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 125
Skąd: Sulęcin
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Pewnie prędzej czy później też by się wybrudził, żeby się nie wyróżniać za bardzo. Techno bambusy nie mają za wiele w głowie, więc bawiłby się świetnie, a wrócił by do chaty i jeśli w ogóle by się komuś przyznał, że był na woodzie, to by opowiadał jak było zjebanie itd.
Nie wyssałem tego z palca, rozmawiałem z jednym takim techno zjebem w dodatku bajkopisarzem, wiec przy nim to relacja Trwam się chowała.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

"Technojeb"?"Techno bambus"?To się nazywa tolerancja Woodstockowiczów? Tzn.że Przystanek jest tylko dla wybranych,a reszta niech wypieprza? Czegoś tu nie kumam...
 
 
andrew255  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 125
Skąd: Sulęcin
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

A jak oni o nas "brudasy", "ćpuny" itp. to jest dobrze?
 
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

Wiesz jest tak "My" z reguły jesteśmy pokojowo nastawieni do ludzi, ale pamiętaj "My" ze swoją muzyką nie wpieprzamy się tam gdzie nie potrzeba, a oni tak jak księża wchodzą z brudnymi butami wszędzie i uważają się za lepszych.
Jeżeli to jest woodstock to jest tam muzyka dla pewnej grupy ludzi i sądzę, że powinni tam się znajdować ludzie, którzy szanują to co jest kontynuacją jednej z najlepszych imprez w historii
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 25 Cze, 2010   

To jest festiwal otwarty dla każdego człowieka, kwestią pozostaje tylko sprawa po co dany człowiek tutaj przyjeżdża. Skąd wiesz jak zareaguję Twój szwagier (tak go nazwę na potrzebę tematu), a nuż człowiek okaże się zupełnie inny niż go widzisz na codzień.
Mówisz, że oni uważają się za lepszych, ale po tym co przeczytałem wynika, że to Ty uważasz się za kogoś lepszego. Jak dla mnie w tym momencie jesteś na tym samym poziomie co Twój szwagier ;-)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

przepraszam, napisałem, że nie ma przyjechać i ma spierdalać, bo Woodstock to nie miejsce dla niego? no to się odczepcie odemnie.
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010   

Kaczmar powiem tobie tak... Nie lubie ludzi, którzy z nas się wyśmiewają, a potem jadą na impreze zorganizowaną głównie dla ludzi "odmiennych" od reszty tego jak że lepszego od "brudasów" świata. I szczerze uważam się za lepszego i zawsze będe lepszy od ludzi, którzy nie potrafiąc znaleźć własnego miejsca małpują innych by potem oczerniać rzeczy, które są dla nas czymś nie zrozumialym a dla nas wspanialym...tym czymś co sprawia że się uśmiechamy i łza kręci się w oku.
Powiem tobie jeszcze tak moim zdaniem każdy powinien mieć wstęp na woodstcok, ale 80% jak nie więcej takich ludzi przyjeżdza po to aby nas zmienić i przystosować tą imprezę do swojego gustu więc może niech sami zrobią sobie taka impreze jaką lubia a nie wpierniczają się tam gdzie nie potrzeba.
Swoją drogą, tu się nie rozchodzi o jakąs dyskryminacje tylko o szacunek do nas i osoby dzięki której tak wspaniałe przedsięwzięcie funkcjonuje....caly czas przebywam z ludzmi ktorzy nie lubia muzyki ktorej slucham i mam szacunek do nich i do ich muzyki..to czemu oni nie mogli by tego samego do nas miec...
"Kto nie szanuje naszej muzyki nie będzie także szanował nas"
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Raz czemu używasz stwierdzenia "nas" itp. szczerze? ...
nie czuje się z tobą związana w żadnym stopniu a po tym co piszesz chyba wolała bym pogadać z twoim szwagrem, bo jak to czytam to mam wrażenie, że jesteś dzieciakiem, któremu się wydaje, że jak słucha jakiegoś rodzaju muzyki to jest lepszy. A można słuchać dźwięków pralki i mieć więcej w głowie niż osoba, która lubi muzykę taką jak ja, ty lub ktokolwiek inny...
Więcej mi się teraz pisać nie chce :shock:
 
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Wiesz to są tylko moje odczucia ponieważ dużo w życiu było poniżen, bójek dlatego bo słucham danej muzyki, mam długie włosy...i moze czesto dobieram złe słowa określając co niektóre sytuacje i w większości tego co pisze trzeba się doszukiwać głębszego sensu, ale nie lubie zakłamania i mówienia w oczy wspaniale się tutaj bawie.. a w myślach spie... głupi brudasie
btw witam
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Na pewno jak byłeś mały to musiałeś się bawić zabawkami przytwierdzonymi do podłogi. Szkoda mi Ciebie ale to nie twoja wina, nic się nie martw na to też kiedyś znajdą jakiś lek.
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Ja ciebie nie obraziłem i nie życze takich tekstów w moją strone jak chcesz mała pogadankę to moge zagiąc cie zagiąc w wielu aspektach:)
 
 
grzechu007
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Ja mam za sobą ciemną moc Jasnej Góry :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Do tego mam na szyi najnowszy medalik z matką boską poświęcony przez ojca dyrektora który dodaje + 100 do siły i +35 do elokwencji
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   Re: Co byście zrobili gdyby...:D

Cytat:


Ps. nie żebym nie lubiła tego człowieka..zicka...ale na chuja tacy ludzie pchają się na porządną impreze:D
 
 
CycuS32  
Coś już napisał
status kłamie!!! jestem -Forumowy prawiczek -


Wiek: 57
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 70
Skąd: Ok. Rabki-Zdrój ;]
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

grzechu007 napisał/a:
Ja mam za sobą ciemną moc Jasnej Góry :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Do tego mam na szyi najnowszy medalik z matką boską poświęcony przez ojca dyrektora który dodaje + 100 do siły i +35 do elokwencji


toż to szykuje się awansik na kolejny levelik :lol:
 
 
Zick  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Przybył z otchłani mroku...miejsca którego nie ima się czas, w którym ból i cierpienie są codziennością...a dobroć nie ma tam racji bytu...przybył by zniszczyć świat.
Były to czasy początku cywilizacji, czasy zabobonów i wiary w bożków.
W których ludzie żyli w strachu i nędzy... zapragnął czegoś więcej
Postanowił stać się jednym z bogów.
Tak więc udał się na spoczynek, by obudzić się w czasach godnych jego panowania.
Jednak ludzie o nim nie zapomnieli...jedni zwali go Loki inni Ares, jeszcze inni Menthu czy Lucyfer .
Legendy głoszą że zostawił on złoty kielich z wyrytym na nim wężem...mówi się, że ten kto posiądzie jego kielich stanie się łącznikiem z tym światem i otrzyma moce nie znane dotąd ludzkości.
Jam stałem się jednym z mistrzów, a także powiernikiem woli Antona Szandora i przejąłem jego brzemię zwane kielichem lucyfera.
Co daje mi mi awans na następną specjalizacje i 100 do okultyzmu czy magii...jak tam wolisz.

Ps.Uważam, iż forum jest miejscem do wyrażania swoich opini na dany temat.
Każdy człowiek ma w swoim życiu określone światopoglądy i miejscami ironiczne podejście do sprawy wiąże się z nadmiernymi odczuciami co niektórych osób tak więc....
Jeżeli moje wypowiedzi mogły urazić czyjeś odczucia z góry przepraszam
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Bardziej zastanawia mnie to, że z jednej strony czujesz się lepszy od jakiejś grupy osób, bo jesteś uznawany za tzw. "brudasa" i Twoim zdaniem ludzie z tej grupy są w ogólnym tego słowa znaczeniu lepsi (przynajmniej mniej więcej tak to odebrałam) równocześnie nie lubisz jak ktoś Ci obrabia dupę lub traktuje inaczej bo masz długie włosy, a przecież to nie wygląd, rodzaj słuchanej muzyki czy przynależność do jakiejkolwiek grupy decyduje co masz w głowie... więc wybacz ale moim zdaniem się miotasz w swoich przekonaniach :roll:
oczekujesz od innych czegoś czego sam nie robisz, a to nie jest dobre wyjście
i jeśli jeszcze się nie przekonałeś to wierz mi, że wśród długowłosych synków znajdą się idioci tak nawet wśród technomułów znajdą się osoby ogarnięte.
ehhh
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010   

Woodstock to impreza dla wolontariuszy, a nie dla jak to zosta lo wyżej określone - "brudasów", więc nie rozumiem o co chodzi? Tobie nikt nie broni jechać na sanrajca czy gdzie tam i jak to się nazywa. siejesz niepotrzebny ferment kolego Zicku;]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group