Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Strefa Lecha
Autor Wiadomość
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
  Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   Strefa Lecha

Leszek zaprezentował już dwie limitowane puszki, z czego jedną (tą "w skórze") wyjątkowo przepiękną ;)



Zna ktoś już oficjalny cennik? I coś wiadomo o jakiś gadżetach? :P

A i myślicie, że do organizatorów dotarły jakieś skargi na scenę Lecha z tamtego roku? Osobiście mam ogromną nadzieję, że ją chociaż trochę ściszą, ale niestety pewnie będzie powtórka i nakur**anie techno do nocy, bezczelnie zagłuszające w lasku dużą scenę...
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Chyba w tym roku znowu będzie scena lecha :P Ja byłem rozbity przy tej drugiej wiosce piwnej i nas atakowali niemieckim disko z pola i polskim disko z gastronomii, więc nie ma co na techno narzekać :P A puszki super, dobrze, że nie te co są w obiegu :D
 
 
NieMamMydła  
Forumowy prawiczek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź, Kraków
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Informacja zamieszczona w sekcji dla mediów na stronie kompanii piwowarskiej:

Na czas Festiwalu przygotowano wiele atrakcji, które znajdą się w strefie Lecha Premium i Lecha Free. Uczestnicy Przystanku Woodstock będą mogli odświeżyć się w mgiełce wodnej, a gdy poczują chęć orzeźwienia, z pomocą przyjdzie Zespół Leszka, który będzie rozdawał kubełki z lodem. Nowością jest strefa fryzjerska, w której każdy z festwalowiczów będzie mógł zadbać o oryginalną, zieloną fryzurę, a to tylko część z aktywności przygotowanych przez Sponsora Głównego.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

A w ramach ciekawostki - w Lidlu dorwać już można puszki z wzorem ukazanym na pierwszej fotografii. Co prawda smak parszywy jak zwykle, ale zapobiegawczo nabyłam już czteropak, żeby mieć puszkę na pamiątkę ;)
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Dziś w Tesco też widziałem te puszki z pierwszego obrazka w formie czteropaków. Będzie trzeba kupić ze dwa do pociągu.

Strefa fryzjerska. Cóż, po paru piwach będzie można zaszaleć. ;d

Co zaś się tyczy muzy, to póki puszczają Kazika itp. to mi to nie przeszkadza.
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Kazik mega, polski rock był, to się chwali. Ale mieszkałem pomiędzy Lechem a Dużą Sceną i słychać było też bardzo dużo "rąbanki"...

Strefa fryzjerska brzmi BARDZO ciekawie! :D
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Ja tam mało w namiocie siedziałem (pierwszy Woodstock, więc krążyłem :D) to i ta rąbanka mi nie przeszkadzała. Zresztą stefa Lecha to małe piwo w porównaniu do bananowej strefy Play, gdzie można się poczuć jak na jakimś Sunrise obserwując jak ludzie zabijają się o gadżety rzucane ze sceny przez kolesia, który mógłby prowadzić festiwal hip-hopowy. :P

Wracając jednak do Lecha, to mam nadzieję, że przynajmniej piwo nie zdrożeje no i ciekawe od kiedy będzie otwarta. Fajnie by było jakby przynajmniej od środy.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

blind napisał/a:
Ja tam mało w namiocie siedziałem (pierwszy Woodstock, więc krążyłem :D) to i ta rąbanka mi nie przeszkadzała. Zresztą stefa Lecha to małe piwo w porównaniu do bananowej strefy Play, gdzie można się poczuć jak na jakimś Sunrise obserwując jak ludzie zabijają się o gadżety rzucane ze sceny przez kolesia, który mógłby prowadzić festiwal hip-hopowy. :P

Wracając jednak do Lecha, to mam nadzieję, że przynajmniej piwo nie zdrożeje no i ciekawe od kiedy będzie otwarta. Fajnie by było jakby przynajmniej od środy.


Cóż, był nawet hip hopowy koncert, trwający ok godzinę w ostatni dzień, gdzieś pomiędzy 19 a 23 :D
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

co do puszek do Jurek własnie przed chwilą mówił na swoim vlogu ze na przystanku bedzie do kupienie jeszcze inna wersja limitowanej puszki.Nie do kupienia poza przystankiem.Inna niż te dwie z pierwszego postu.
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

A tą drugą można dostać w sklepie? Bo ja widziałem tylko tą pierwszą i myślałem, że ta druga to właśnie ta limitowana. :P
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Szukaj w Ropuszce, tam w zeszłym roku można było dostać. Nie wiem natomiast czy już w tym momencie, wtedy zauważyłam je tam dopiero po woodstocku.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Puszki Woodstockowe mozna kupić w Żabce już od jakichś trzech tygodni. ;) Przynajmniej w Katowicach.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Lip, 2015   

Vorathiel napisał/a:
Puszki Woodstockowe mozna kupić w Żabce już od jakichś trzech tygodni. ;) Przynajmniej w Katowicach.

U mnie w Stokrotce są na przecenie, 18 zł za dwa 4-paki. :P Banner na sklepie wisi i co przejeżdżam to chce mi się Woodstocku :D
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

Leszek podczas konferencji podzielił się nieco szczegółami swojej obecności na Woodzie. Oczywiście mówią, że ma być więcej i lepiej. W srtefie fryzjerskiej będzie można zarówno zrobić sobie zieloną fryzurę, ale Ci mniej odważni będą mogli dostać zielonego irokeza na głowę. :) Puszki są dwie, ta w skórze to ta woodstockowa. Ma być więcej lodu w kubkach. Powróci mgiełka wodna. ma być rozbudowana strefa Lecha Free przy ASP w której będzie można oglądać to co się na ASP dzieje. Na strefie Lecha Free mają być też takie zakładane na plecy anielskie skrzydła. Będą strefy "skupu" puszek, gdzie puszki podobno będzie można na jakieś gadżety wymienić, oraz ma być sporo stref sprawdzania promili. Oprócz tego Lech będzie malować ciała i stawiać pieczątki. Nie podali za to najważniejszej informacji, czyli od kiedy będzie można zakupić u nich piwko. :)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

blind napisał/a:
Leszek podczas konferencji podzielił się nieco szczegółami swojej obecności na Woodzie. Oczywiście mówią, że ma być więcej i lepiej. W srtefie fryzjerskiej będzie można zarówno zrobić sobie zieloną fryzurę, ale Ci mniej odważni będą mogli dostać zielonego irokeza na głowę. :) Puszki są dwie, ta w skórze to ta woodstockowa. Ma być więcej lodu w kubkach. Powróci mgiełka wodna. ma być rozbudowana strefa Lecha Free przy ASP w której będzie można oglądać to co się na ASP dzieje. Na strefie Lecha Free mają być też takie zakładane na plecy anielskie skrzydła. Będą strefy "skupu" puszek, gdzie puszki podobno będzie można na jakieś gadżety wymienić, oraz ma być sporo stref sprawdzania promili. Oprócz tego Lech będzie malować ciała i stawiać pieczątki. Nie podali za to najważniejszej informacji, czyli od kiedy będzie można zakupić u nich piwko. :)


i czy będzie ich scena z techno i dubstepami </3
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

boksu napisał/a:
i czy będzie ich scena z techno i dubstepami </3

Miałeś na myśi "i czy nie będzie?":D
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

To, że scena będzie, to jest pewne. Pytanie chyba więc bardziej, co będą na niej grać. :P Przy prezentacji puszki mówili, że chcieli w tym roku utrzymać rockowy klimat. Ciekawe więc czy dotyczy to też sceny, czy tylko puszek i irokezów. :D
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

blind napisał/a:
To, że scena będzie, to jest pewne. Pytanie chyba więc bardziej, co będą na niej grać. :P Przy prezentacji puszki mówili, że chcieli w tym roku utrzymać rockowy klimat. Ciekawe więc czy dotyczy to też sceny, czy tylko puszek i irokezów. :D


W ostatni dzień, tj. noc, miałem nieprzyjemność bycia pod sceną lecha. Syf, śmieci, jakieś dziwne jabol punki, dresy, sodoma i gomora i techniawa.

Z drugiej strony miałem do wyboru czegewara delawentura. Zostałem przy techniawkach xd
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

Tia! Rockowy klimat. Już to kurna widzę... :-D
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

Kothaar napisał/a:
Tia! Rockowy klimat. Już to kurna widzę... :-D


techno bedzie nakurwiac jak trzeba :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 15 Lip, 2015   

boksu napisał/a:
Kothaar napisał/a:
Tia! Rockowy klimat. Już to kurna widzę... :-D


techno bedzie nakurwiac jak trzeba :D


O ile wiem, to rok temu była tam muzyka drum n' bass.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group