Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sobotnie dojazdy na woodstock.
Autor Wiadomość
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   Sobotnie dojazdy na woodstock.

Planuje z znajomym przyjechać do kostrzyna w tym roku wyjątkowo wcześnie, a mianowicie w sobote przed festiwalem i mam takie oto pytanie. Jak wyglądają dojazdy do kostrzyna w soboty przed festiwalem pod kontem dostępności transportu kolejowego do kostrzyna jak i autobusowego w kostrzyniu. Poza transportem, jak wygląda dostępność sklepów w okolicy pola w tym czasie? Czy brać zapas jedzenia do poniedziałku? Inne sugestie też mile widziane.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

Do kostrzyna normalnie dojedziesz tylko musisz sie liczyc z tym ze to sa normalne pociagi i z przesiadkami. Autobusy na pole nie jezdza jeszcze, wiec targasz z buta a droga od os. Lesnego do ronda jeszcze nie zamknieta wiec trzeba w miare byc w stanie isc, albo burżuła taxi na pole. Kwestia jedzenia kolo dworca jest zabka, monopol, kawalek dalej drugi spozywczak i biedra, na os. Lesnym lewiatan i jakis sklep spozywczyczy monopol w ktorym nie bylam i skrecajac od ronda w lewo dojdziesz do drugiego lewiatana. Gdzies tam jest jeszcze tesco ale nigdy nie dotarlam. W miescie sa knajpki nawet przy dworcu kilka, no i gucio na rondzie jezeli potrzebujesz zjesc cos na cieplo or wrzatku. W zeszlym roku chyba juz w poniedzialek otwierali lidla na polu najpozniej we wtorek o 12 jest juz czynny wiec nie da sie umrzec z glodu jezeli jest sie rozgarnietym.


Ps. Do kostrzyna i w kostrzynie <zly>
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

sklepów jest dużo w okolicy, ja w trakcie festiwalu z lidla korzystałem tylko biorąc wodę, po resztę chodziłem do tesco (chyba najbliżej z okolicznych sklepów) a raczej wychodziło taniej a przede wszystkim alkohole w normalnej cenie są dostępne, więc co do zakupów to na pewno nie będziesz miał problemów
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 22 Mar, 2016   

clover93 napisał/a:
sklepów jest dużo w okolicy, ja w trakcie festiwalu z lidla korzystałem tylko biorąc wodę, po resztę chodziłem do tesco (chyba najbliżej z okolicznych sklepów) a raczej wychodziło taniej a przede wszystkim alkohole w normalnej cenie są dostępne, więc co do zakupów to na pewno nie będziesz miał problemów


Leń we mnie jęczy na myśl o Tesco z racji że od zeszłego roku droga się przedłużyła przez nową fabryke/magazyn.1 Największy problem jaki teraz przewidujemy to oczywiście fakt że jedziemy we 2 i zawsze będzie jeden z nas uziemiony przy namiotach.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Śro 23 Mar, 2016   

Cytat:
zawsze będzie jeden z nas uziemiony przy namiotach.


Serio? Warty na zmiane do pilnowania miejsca czy bierzecie złoto i dolary ze soba ;)) my z chlopem zawsze przyjezdzamy duzo wczesniej czasami wlasnie sobota z rana i w zyciu nikt nie zostaje pilnowac zreszta jak przez caly festiwal.
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 23 Mar, 2016   

Elys napisał/a:
clover93 napisał/a:
sklepów jest dużo w okolicy, ja w trakcie festiwalu z lidla korzystałem tylko biorąc wodę, po resztę chodziłem do tesco (chyba najbliżej z okolicznych sklepów) a raczej wychodziło taniej a przede wszystkim alkohole w normalnej cenie są dostępne, więc co do zakupów to na pewno nie będziesz miał problemów


Leń we mnie jęczy na myśl o Tesco z racji że od zeszłego roku droga się przedłużyła przez nową fabryke/magazyn.1 Największy problem jaki teraz przewidujemy to oczywiście fakt że jedziemy we 2 i zawsze będzie jeden z nas uziemiony przy namiotach.

W sobotę już na polu jest w miarę gęsto. Wystarczy ogarnąć sąsiadów, i już nie trzeba cały czas czatować przy namiocie.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Co do pociągów, to z Krzyża jeżdżą chyba regularnie, pojedyncze z Poznania też powinny być :P

Co do żarcia to polecam spożywczak na rogu ul. Prostej i Sportowej (os. Leśne). Na os. Leśnym jest również hurtownia piwa. Więc po drodze można zrobić zakupy. No i troszkę bardziej w stronę dworca na Sportowej jest piekarnia, świeże bułki zawsze spoko :)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Mazu napisał/a:
Co do pociągów, to z Krzyża jeżdżą chyba regularnie, pojedyncze z Poznania też powinny być :P


z Krzyża, Poznania, Zielonej Góry codziennie coś jedzie :)
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

winogron napisał/a:
Zielonej Góry codziennie coś jedzie :)


Z Zielonej Góry nie wymieniałam, bo założyciel tematu z Inowrocławia, więc nie po drodze, tak samo Szczecin pominęłam :P
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 24 Mar, 2016   

Mazu napisał/a:
Na os. Leśnym jest również hurtownia piwa.

Ale ceny mają takie, że nie powstydziłby się ich niejeden nocny albo stacja benzynowa. Dużo bardziej opłaca się te piwa kupić w Biedronce czy Lidlu.
 
 
 
Aneliusz  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 17
Skąd: Nowogard
Wysłany: Sob 26 Mar, 2016   

Też mam zamiar w tym roku wybrać się w sobotę przed rozpoczęciem festiwalu. Od kiedy zaczynają kursować autobusy na pole i od kiedy można korzystać z płatnych pryszniców na polu ?
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 26 Mar, 2016   

a nie jest tak, że poza woodstockiem autobusy kursują do osiedla Leśnego w Kostrzynie?
 
 
Gocha  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Mar, 2016   

Co do dojazdu na pole to taxi spod wyjścia przy peronie kosztuje jakieś 20zł. I nie przesadzajmy, że to dużo. Już w tej chwili można odłożyć troche drobnych na takie wydatki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group