Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Z wersalką na Woodstock, czyli osobliwości i fanaberie na PW
Autor Wiadomość
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
  Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   Z wersalką na Woodstock, czyli osobliwości i fanaberie na PW

Nie mogłem sobie darować uruchomienia takiego tematu.
Co roku coś nas zaskakuje i co roku bardziej - przynajmniej mnie.

Piszcie, czym Was tym razem zadziwili inni. Na pewno będzie ciekawie.

Ja zacznę właśnie od wersalek i kanap.
1. Przy drodze z górki w stronę Kriszny przez wszystkie dni obok samochodu, na poboczu stała wygodna i nawet nieco stylowa, choć sfatygowana kanapa. Chłopaki z tego samochodu spali na niej na zmianę - w dzień i w nocy - ku uciesze przechodzących.
2. Kanapę podobną do wersalki przywieźli też ludzie zainstalowani tuż przy głównym pasażu, blisko bandżi.

Takie drobne gadżety to jeszcze nic.
Spacery po górce sprzyjały obserwacjom. Widziałem co najmniej dwa miejsca, gdzie ludzie jakoś wtaszczyli z pola toi toje. I przywłaszczyli je. Zapewne na początku, gdy były czyste. Kilka namiotów i własny toi toi wśród nich. Prywatnie, intymnie, higienicznie.

Sąsiedzi obok mnie zabrali z domu niemal całe wyposażenie - mówili mi, że mieli 3 lodówki (nie dochodziłem, czy na jakiś własny prądotwórczy agregat, czy przenośne turystyczne). Wiem, że parzyli na miejscu kawę i herbatę. Obfitowali też w szereg innych wygód. Jeden z nich pochwalił mi się, że aż telewizja specjalnie do nich podjechała, by nakręcić materiał o życiu woodstockowiczów. Wyjątkowo reprezentatywny materiał, hmmm...
Opracowali też pomysłowy i funkcjonalny pisuar, z którego korzystało sporo dodatkowych osób. Zaprojektowali wc damskie, tylko czas nie pozwolił na wykonanie. Gdybym ich lepiej poznał, a nie tylko z rozmów "przez płot", z pewnością wydłużyłbym listę cywilizacyjnych osiągnięć woodstockowej techniki. Przy okazji pozdrawiam ich!

A Was czym inni wprawili w osłupienie?
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Wioska z Kostrzyńskiego Osiedla Leśnego :D Tam to dopieli mieli kilkanaście/kilkadziesiąt kanap/foteli :D bardzo wygodnie :D
Idąc przez pole można było zauważyć / usłyszeć chodzące agregaty, szczególnie wieczorem.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Odświeżacz powietrza o zapachu sosnowym do toika, to tyle u mnie z ekstrawagancji. Bo kuchenkę polową uważam za normalną.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Eeee, może te kible to dziwne (ja bym nie chciała mieć toalety tuż przy obozie), ale reszta? U nas były z 3 butle gazowe, mieliśmy stoliki i kilka krzeseł (do końca dotrwały 2 z 5), a nawet dywan :P Był też hangar (tam jedna kanapa), ogromna plandeka (ok 40 m2) na palach... Z roku na rok jest coraz wygodniej. Planujemy wziąć agreagat i zamrażarkę w przyszłym roku i kanapy :) Zresztą w 2011 r mieliśmy cały zestaw kanap i krzeseł za bezcen. A największą furorę robiła przyczepka z której oglądaliśmy koncerty :)
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

goldenboj napisał/a:
Wioska z Kostrzyńskiego Osiedla Leśnego :D Tam to dopieli mieli kilkanaście/kilkadziesiąt kanap/foteli :D bardzo wygodnie :D


o ile mówimy o tej samej wiosce, to był tam rozbity Miras :D
Faktycznie był tam niesamowity konkret i wypas ^^
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

cipciak napisał/a:
goldenboj napisał/a:
Wioska z Kostrzyńskiego Osiedla Leśnego :D Tam to dopieli mieli kilkanaście/kilkadziesiąt kanap/foteli :D bardzo wygodnie :D


o ile mówimy o tej samej wiosce, to był tam rozbity Miras :D
Faktycznie był tam niesamowity konkret i wypas ^^

Taak o tym mówię :)
Ja sobie w tym roku dogodziłem i wziąłem deskę od sracza :D można było srać na siedząco :D
 
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

[/quote]Ja sobie w tym roku dogodziłem i wziąłem deskę od sracza :D można było srać na siedząco :D[/quote]

To jest znakomity pomysł załatwiający sprawę brudnych tojów. Faktycznie, wchodzisz z własną deską, kładziesz ją i siadasz. Nie musisz wycierać, czyścić, mościć wieloma warstwami papieru i dopiero z zażenowaniem siadać.
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

goldenboj napisał/a:
Ja sobie w tym roku dogodziłem i wziąłem deskę od sracza :D można było srać na siedząco :D


Po tym jak to usłyszałem, znam już pewny punkt przyszłorocznego wyposażenia :D

A co do kanap to fakt, luksus był :D
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Deska zapewne podnosi komfort, jeśli autem jak mam w planie to też biorę.
Ale np. widziałem gościa z deską, którą miał zawieszoną na szyi i aż mi ciarki przeszły, bo pomyślałem, że wyszedł z toja i tą deskę sobie zarzucił <rotfl3>
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła pewnego rodzaju baza zmontowana z jakiś pali wysoka na około 3 metry może, a na której pewnie można się było poczuć jak na tronie :D mijało się ją gdzieś w drodze na górkę ASP

i hamaki, hamaki ewriłer <3
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

kometta napisał/a:
mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła pewnego rodzaju baza zmontowana z jakiś pali wysoka na około 3 metry może, a na której pewnie można się było poczuć jak na tronie :D mijało się ją gdzieś w drodze na górkę ASP

U góry było na niej coś w rodzaju krzesła ? Jeśli tak to ta konstrukcja jest już tworzona od kilku lat ;-)
 
 
 
Mateuszek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łomża
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Pewien na oko 70-80 letni pan przyszedł na koncert skindred z leżakiem, tak sobie leżał i delektował swoją trąbka eustachiusza muzyką gdy podeszła pewna 17latka i zaczęła uprawiać lap dance po chwili podniosła nawet sukienkę do góry by uraczyć owego pana widokiem swojego niestety trochę płaskiego tyłka gdy zorientowała się że obok stoi żona tego pana podeszła do niej przybiła piątkę i jak gdyby nigdy nic poszła dalej
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

Koło gastronomii przy krysznie jak przechodziliśmy dwóch ludzi kręciło wężem ogrodowym, parę osób przez to skakało, ale nie to było dziwne. Obok stał gość z plastikową wroną na patyku i machał nią nad tymi ludźmi... nie mam zielonego pojęcia po co. :D
 
 
patsowa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 6
Skąd: Żary
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

nie pamiętam już gdzie dokładnie ale widziałam, jak w jednym obozie mieli telewizor (jak dobrze pamiętam z płaskim ekranem) i oglądali sobie tv :D
 
 
sfg  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 25 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: pl
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

ciekawe rzeczy :D chociaż to pewnie nic wyjątkowego, jeden z naszych sąsiadów w lasku w dzień odpoczywał na hamaku jakieś 3m nad ziemią. dobra to była zagadka na początku - wysoko, hamak i wystająca noga, jeden ogromny mindfuck :D
 
 
Skowron  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 62
Skąd: Oława/Wrocław
Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Może nie na polu, ale też pomysłowo. W pociągu do Wrocławia jednemu kolesiowi nie było za wygodnie z powodu tłoku więc wyjął hamak i zawiesił go na spojeniach półek na bagaże :D O dziwo wytrzymało całą podróż, choć z początku wszyscy się bali że im zaraz koleżka na głowy spadnie :D
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Skowron napisał/a:
Może nie na polu, ale też pomysłowo. W pociągu do Wrocławia jednemu kolesiowi nie było za wygodnie z powodu tłoku więc wyjął hamak i zawiesił go na spojeniach półek na bagaże :D O dziwo wytrzymało całą podróż, choć z początku wszyscy się bali że im zaraz koleżka na głowy spadnie :D

U nas dokładnie to samo zrobili ruscy w pociągu. :D Pożyczyliśmy im trytytki i przez całą podróż się trzymało, a dziewczyna, która tam leżała miała najlepsze miejsce w przedziale.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

To jeszcze wam tylko podsunę, ale to dla tych co samochodami jeżdżą, że można wziąć dodatkowy akumulator i podłączyć do niego ładowarkę do telefonu. My, oprócz ładowarki, mieliśmy jeszcze podłączone radio samochodowe i głośniki. Ładowarka była w użyciu prawie cały czas, głośniki codziennie po 3-4 godziny i akumulator starczył spokojnie.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

Osobiście mnie najbardziej rozwaliła znajoma, która przyjechałam w czwartek - z torbą na kółkach i dwiema innymi ciężkimi. Miała wszystko - nawet suszarkę do włosów, a ja to niosłem przez pole. Miałem ochotę po drodze połowę pizdnąć w krzaki.
 
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

ja pierdzielę xd pewnie pierwszy raz się wybrała?
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015   

Żarou napisał/a:
ja pierdzielę xd pewnie pierwszy raz się wybrała?

Właśnie nie pierwszy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group