Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Toicamp - warto?
Autor Wiadomość
Scorpide  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   Toicamp - warto?

Mój pierwszy post więc siema!
Głupia sytuacja, bo zarezerwowałem sobie z kumplem miejsce na polu toicampu i zastanawiam się na ile dobrze zrobiłem... Skusił mnie ten depozyt i prysznice, ale teraz tak myślę że fajnie byłoby walnąć się z browarem przed namiotem, a tam to nie przejdzie ;/ Co sądzicie?
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Jakiś namiot poza toicampem, gdzie da radę wypić piwo, myślę, że się znajdzie. :-P
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Ja miałam toicamp.

Powiem Ci tak.

Przyjeżdżasz, rozbijasz się na normalnym polu, idziesz po opaskę na łapkę. Potem wracasz do namiotu. Jeśli potrzebujesz prysznica czy ładowania telefonu, wrcasz na toicamp, załatwiasz i znów czmychasz na pole ;]
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pią 22 Lip, 2011   

Ja też mam pierwszy raz rezerwacje na ToiCamp i też się zastanawiam jak to tam będzie.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Ossie napisał/a:
Przyjeżdżasz, rozbijasz się na normalnym polu, idziesz po opaskę na łapkę. Potem wracasz do namiotu. Jeśli potrzebujesz prysznica czy ładowania telefonu, wrcasz na toicamp, załatwiasz i znów czmychasz na pole ;]


:lol: :lol: :lol: szkoda kasy.. wszystko można znaleźć na polu nie płacąc prawie nic.. prysznicę po0 piątaku a i ładować tel można
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Czy na ToiCampie spotkaliście się z kradzieżą lub agresją?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
Ossie napisał/a:
Przyjeżdżasz, rozbijasz się na normalnym polu, idziesz po opaskę na łapkę. Potem wracasz do namiotu. Jeśli potrzebujesz prysznica czy ładowania telefonu, wrcasz na toicamp, załatwiasz i znów czmychasz na pole ;]


:lol: :lol: :lol: szkoda kasy.. wszystko można znaleźć na polu nie płacąc prawie nic.. prysznicę po0 piątaku a i ładować tel można



Ale jak już kupił/a to nie warto marnować kasy, nie? I siedzieć na jakimś polu strzeżonym, gdzie latają małe dzieciaki i panuje ogólna sielankowa atmosfera, bo to jest fragment pola, który nie zawsze pasuje do obrazu "za ścianą" :P


Ja się nie spotkałam, a zostawialiśmy telefony, ładując i szliśmy pod prych.
 
 
 
barubar  
Forumowy prawiczek
Analator

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lip 2011
Posty: 5
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

co to za styl spać w toi campie . to sie mija z ideą . no rozumiem ludzi którzy jadą z dziecmi małymi albo chore osoby to tak. ale zdrowy bez dzietny człowiek to na polu powinien spać. mój dobry koleś sie obudził pod drzewem ktoś go przykrył żeby nei zmarł a spał kilometr od naszej osady na woodstocku sie nic zlego nie dzieje. a z agresji to widzialem tylko jednego goscia z sliwa pod okiem i na pierwszy rzut oka bylo widac ze nie przyjechal tam dla woodstocku tylko szukac zaczepki
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

Też wyszłyśmy z tego założenia, ale to był mój pierwszy Woodstock. Teraz o toi nie ma mowy. Tym bardziej, że jak mówiłam - jeśli masz już zapłacone, to i tak rozbijaj się na zwykłym polu. Mnie nic nie zginęło. Raz tylko znalazłyśmy w naszym namiocie jakiegoś chłopaka, którego wyciągałyśmy za nogi (po kilku godzinach) xD
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011   

barubar napisał/a:
co to za styl spać w toi campie . to sie mija z ideą . no rozumiem ludzi którzy jadą z dziecmi małymi albo chore osoby to tak. ale zdrowy bez dzietny człowiek to na polu powinien spać.



jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym kto gdzie śpi na Woodstocku. ;-)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Zgadzam się z tobą, Dahomej.
 
 
jerryjo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: WLKP UK
Wysłany: Nie 24 Lip, 2011   

Moja historia z Toicamp wyglada tak:
Mieszkam w Anglii i jechalem do polski samochodem na wlasne wesele, ktore odbylo sie w sobote dokladnie tydzien po Woodstocku. Nie bylo mowy zebym nie zaliczyl Wooda :-D razem z obecna Zona martwilismy sie niestety o kase ktora ze soba mielismy ( ponad 20tys zl). Takze skusil nas depozyt. I tak prawie calego wooda spedzilismy na normalnym polu ze znajomymi, chociaz milo bylo zalatwiac sie w czystym kibelku to z czasem cieplym prysznicem juz bylo malo woodstockowo :-) W tym roku nie mam powodu zeby sie na Toicamp wybrac ale mysle ze jeszcze go odwiedze, gdy bedziemy na woodstock zabierac nasze dzieci. Podsumowujac: jesli masz potrzebe albo ochote zaplacic za Toicamp, za czysty kibelek, za niezawsze cieply prysznic to droga wolna. Jak czlowiek chce to bedzie sie bawil wszedzie.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

barubar napisał/a:
mój dobry koleś sie obudził pod drzewem ktoś go przykrył żeby nei zmarł


Nieźle ;D

Toicamp to toicamp. Specjalnie został stworzony dla osób, które cenią odrobinę luksusu, a jak wiadomo, ma wzięcie. Więc jak kiedyś, nawet jak jeszcze będę bezdzietna a nadal będę zdrowa i będę chciała to rozbiję się na polu Toicamp i z całym szacunkiem - nic Wam do tego :-P
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Zgadzam się z Alien.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

Mi tam toi-camp nie potrzebny. W tym roku lodóweczka turystyczna, leżaczek, namiocik rodzinny. Ale za rok, jak zabiorę żonę z dziećmi, to ich rozbiję w toi-campie, żeby bezpieczne były pociechy moje :d
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Na tym ToiCampie sami ci wskazują miejsce do rozbicia czy stawiasz namiot gdzie chcesz ?
 
 
jerryjo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: WLKP UK
Wysłany: Śro 27 Lip, 2011   

Viking napisał/a:
Na tym ToiCampie sami ci wskazują miejsce do rozbicia czy stawiasz namiot gdzie chcesz ?


Niestety ale oni wyznaczaja Ci miejsce. Tzn rozbijasz sie zaraz za ostatnim namiotem, zeby bylo wszystko ladnie w rzadkach :mrgreen:
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

W związku pojawieniem się informacji o sprzedaży piwa za żetony, zastanawiam się czy na gastronomi w ToiCampie bedzie ono dostępne.
 
 
Pixio  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Czy wiecie z doświadczenia, czy są jakieś problemy w zakupie miejsca na Toi-campie w dniu woodstocku? Orientujecie się ile mają wtedy wolnych miejsc?
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Hej Pixio, jak z 2 miesiące temu dzwoniłem do nich, to mi powiedzieli że istnieje możliwość wykupu miejsca już na Woodstocku, ale tylko jeśli są wolne miejsca, także gwarancji nie ma.
Swoją drogą ToiCamp już pewnie wie czy mają wolne miejsca, bo jeśli ktoś chciałby zamówić teraz miejsce to i tak nie zdążyli by odesłać faktury vat uprawniającej do wejścia.
 
 
Pixio  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   

Wysłałem do nich maila i nie odpisują. Stąd pytanie, jak to wyglądało w poprzednich latach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group