Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
WOODSTOCK UMARL
Autor Wiadomość
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   WOODSTOCK UMARL

WOODSTOCK zmienił się w piknik rodzinny.Zero punkow,zero pogo,zero hardkoru.Wszystko poszlo w zlym kierunku,wszedzie pelno debili sluchajacych skutera i innego elektro gówna.Jak lubia taka muzyke to niech jada na sunrise a nie budza mnie tym o 6 rano <stop> Wszystko przez ta komercje playa bednarka i juz nie powiem nawet o mrozie .Plakac mi sie chce przez to wszystko<beksa> Ktos podziela moje zdanie czy wam sie podoba ten piknik?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   Re: WOODSTOCK UMARL

kabanos napisał/a:
Zero punkow


To akurat chyba nic złego.
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Widac ze nie czujesz klimatu punkowcy to najbardziej przyjazni ludzie
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

kabanos napisał/a:
Widac ze nie czujesz klimatu punkowcy to najbardziej przyjazni ludzie


Z zasady? Fakt bycia punkiem jest równoznaczny z byciem najbardziej przyjaznym człowiekiem?
Przypuszczam,że wątpię.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Jak dla mnie nic tam nie umarło,ale fakt faktem codziennie rano słyszałem jakieś gówno jak ktoś puszczał z samochodu,lubię muzykę elektroniczną ale to co słyszałem nie dało się znieść poza tym było znośnie,a punki to nie tylko irokezy więc może widziałeś mniej takich fryzur co nie znaczy że mało takich ludzi ;)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

kabanos napisał/a:
Widac ze nie czujesz klimatu punkowcy to najbardziej wkurwiający ludzie


Poprawiłem za Ciebie, nie dziękuj.
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Nie bede sie z toba w zadne dyskusje bo to nie ma sensu
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

kabanos napisał/a:
Nie bede sie z toba w zadne dyskusje bo to nie ma sensu


Sensu to nie ma wytłuszczony przeze mnie fragment, polecam przeanalizować.
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Ja wiem co to punk ;))
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

kabanos napisał/a:
Ja wiem co to punk ;))


Ja też wiem i nie jestem pewien jaki to ma związek z wcześniejszą dyskusją.

PS. przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałeś w poprzednim poście. Jeśli wszyscy punkowcy tak dobrze znają język polski to gratuluję.
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

no niestety masakra w tym roku mrozu grubson lemon co to jest wogole !! takie zespoly nie powinny napewno grac
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Roni1133 napisał/a:
no niestety masakra w tym roku mrozu grubson lemon co to jest wogole !! takie zespoly nie powinny napewno grac


Lemon to akurat grał w wiosce kryszny, którą wszyscy zachwalają zawsze. Mrozu dał całkiem spoko koncert, wierzcie mi. Nie mówiąc już o tym, że te zespoły grają lepiej od 90% punkowych zespołów.
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Stawiam ci browara w przyszlym roku ;))

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2015 ]
Z tym browarem to do roniego oczywiscie :))
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Człowieku, naucz się najpierw poprawnie konstruować posta. Woodstock nigdy nie był stworzony dla muzyki punkowej, a wielu ich przyjeżdżało kiedyś tylko z tego powodu - bo był za darmo "i coś grało". Poza tym przez punków o mało kiedyś jeden z pierwszych Woodstocków nie poszedł wpizdu, więc chyba nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Woodstock to wspólnota pozytywnych ludzi a nie konkretnego gatunku muzycznego.

Co do tekstu o Bednarku - to gość ma mniej lat niż Ty, a 100% więcej pojęcia o klimacie i kulturze Woodstocku jak widać.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Nic nie umarło, Owsiak po prostu ucywilizował ten festiwal i tym samym pozwolił mu na dalszy byt. Innej drogi być nie mogło. Festiwal przed 2008 rokiem miał fatalną prasę, co skutecznie odpychało największych sponsorów i doprowadziło niemal do jego upadku. Teraz jest dużo lepiej i będąc w tym roku zarówno na Openerze jak i Woodzie mogę bez cienia wątpliwości powiedzieć, że to nasz uctok wychodzi z tej konfrontacji zwycięsko. Bardzo dużo dała poprawa warunków sanitarnych - kranów, natrysków i kanalizacji. Niemniej w tym roku i tak ich brakowało i mam nadzieję, że do przyszłego miasto dostawi kolejne.
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Nie chodzi mi tylko o brak punkow a szczegolnie o komercje .Bednarek bednarkiem ale mrozu to juz totalna przesada .
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Jaaasiek napisał/a:
Człowieku, naucz się najpierw poprawnie konstruować posta. Woodstock nigdy nie był stworzony dla muzyki punkowej, a wielu ich przyjeżdżało kiedyś tylko z tego powodu - bo był za darmo "i coś grało". Poza tym przez punków o mało kiedyś jeden z pierwszych Woodstocków nie poszedł wpizdu, więc chyba nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

Woodstock to wspólnota pozytywnych ludzi a nie konkretnego gatunku muzycznego.

Co do tekstu o Bednarku - to gość ma mniej lat niż Ty, a 100% więcej pojęcia o klimacie i kulturze Woodstocku jak widać.


Najlepszy post w tym temacie :) Postawiłbym piwo, ale okazji pewnie nie będzie :D

A do pana kabanosa - proszę najpierw o zdefiniowanie pojęcia komercji, bo bez tego nie będziemy mogli dalej prowadzić dyskusji.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

kabanos napisał/a:
Nie chodzi mi tylko o brak punkow a szczegolnie o komercje .Bednarek bednarkiem ale mrozu to juz totalna przesada .

Ale co Mrozu? Byłeś? Czy z zasady uznajesz gościa za komerchę? Ile razy byłeś na Woodstocku? Mrozu jako uczestnik/widz już kilka razy i poza tym pomaga Fundacji, dla której tak naprawdę Woodstock istnieje.

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2015 ]
Poza tym Kazik napisał dobrze, kolejna dyskusja o komercję, a sądząc z dyskusji przedwoodstockowych, to ile hejtów na komercję na Woodstocku - tyle różnych wytumaczeń czym ona jest.
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

kabanos napisał/a:
Stawiam ci browara w przyszlym roku ;))

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2015 ]
Z tym browarem to do roniego oczywiscie :))


Trzymam za Slowo :D
 
 
butcher  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

Ee tam - co rok ta sama gadka :)
Woodstock po prostu się zmienia, ale na pewno nie umiera. Ja po raz pierwszy byłem na XV-tym. Przez ten czas zaliczyłem 5 edycji - i już widać różnicę. A co dopiero ludzie będący wcześniej... (oczywiście największy przeskok to przed/po Prodigy).

Co roku też się zastanawiam, czy jechać, czy nie jechać, bo to Mrozu, bo to coś. Ale co roku jak dotrę to wrzucam sobie "nad czym ja w ogóle myślałem <szok> ".

Jak dla mnie, to festiwal jest już tak duży, że nie jest już taką "rodziną" czy też jednolitą wspólnotą (stąd pewnie Twój "brak punków"... ja tam trochę ich widziałem, jednak w większym tłumie...), ale za to każdy może spędzić swój własny Woodstock w sposób dla siebie idealny. Nie podoba Ci się Mrozu, czy inny Grubson to go olewasz. Nie podoba Ci się przekaz w budach na ASP - nie wdajesz się w dyskusje, omijasz szerokim łukiem. Nie podoba Ci się nic - weź hamak, rozłóż się w lesie między drzewami i i tak Ci się spodoba :)
W tym roku niektóre namioty były tak daleko, że pewnie, mieszkając tam, nie chciałoby mi się w ogóle schodzić w okolice scen - i pewnie trochę ludzi mogło tak uczynić - i idę o zakład, że większości z nich i tak się podobało :D
 
 
brudny_joe  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: obywatelka świata
Wysłany: Śro 05 Sie, 2015   

Troche mam bekę z tego, ze Woodstock byl slaby, bo mie bylo punków :D wszystkie spaly na rogu pod Kriszną, jakby co :D
Prawda jest taka, ze jakie zespoły nie zagrają i cokolwiek Juras nie powie ze sceny, to ten festiwal stoi uczestnikami. Dla mnie bylo bardzo dobrze, poznałam wspaniałych ludzi, porozmawiałam na ciekawe tematy i jestem bardzo baaardzo zadowolona.
Jebac sponsorów ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group