Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 05 Lip, 2011
Siatkówka na Przystanku Woodstock
Autor Wiadomość
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   Siatkówka na Przystanku Woodstock

W skrócie. Wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że trzeba zorganizować turniej w siatkówkę. Jeszcze nie wszystko jest dopracowane, ale podstawowy plan jest taki by wydzielić kawałek pola (najprawdopodobniej koło namiotu Lidla ) na boisko do siatkówki. Ja przywiozę siatkę, słupki się wytnie z lasku i gramy ( oczywiście piłka też będzie :P ). Mój podstawowy plan zakładał, by zrobić drużyny 3-4 osobowe i każda miała na wpisowe dać kratę piwa. Zwycięzca zgarnąłby wszystko. Ponieważ jednak dużo osób stwierdziło, że to za dużo, będziemy grali o kratę lub dwie kraty, na które złożą się drużyny przegrane. Datę i punkt, w którym będzie można się zapisać ustalę, jak już będę wiedział, że warto. Rozgrywki odbywałyby się od czwartku do soboty od godziny 12 do koncertów.Pytanie jedno: czy jest ktoś chętny? Jeśli macie jakieś pomysły czy sugestie co do nagród, składu drużyn czy innych rzeczy z turniejem związanych, to nie krępujcie się.
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

pomysł fajny:) szkoda tylko że swojej drużyny pewnie nie uzbieram... jakby komuś brakowało zawodnika to się chętnie doczepie;)
 
 
 
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

chętnie zagram w siatkóweczkę
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Kto Ci kupi kratę browara na wpisowe :mrgreen: Nie lepiej jak by każdy z zawodników dał po dwa-trzy? Oczywiście chętnie zagram, skład też będę mieć. :lol: Raczkins, w razie spotkania zagrasz z nami :->
 
 
jabbadabbadahat
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

cóź ja też na doczepkę. Można stworzyc team - multimiastowi :P
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Evela napisał/a:
Kto Ci kupi kratę browara na wpisowe :mrgreen: Nie lepiej jak by każdy z zawodników dał po dwa-trzy? Oczywiście chętnie zagram, skład też będę mieć. :lol: Raczkins, w razie spotkania zagrasz z nami :->



popieram oba pomysły!!! w razie czego na privie można się na jakiś kontakt zgadać, ale to zobaczymy jeszcze jak się sytuacja rozwinie:D
 
 
 
Nakata  
Coś już napisał

Wiek: 32
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Na siatkówke to też jestem chętny:D tylko tak jak wyżej że składu raczej mieć nie bede wiec albo sie do kogoś podczepie albo stworzymy jakiś forumowy sklad.
 
 
jabbadabbadahat
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

A jak z doświadczeniem? :D bo pozytywne nastawienie to raczej wiadomo :P ja tam nie powiem, że jestem jakis mega dobry ale sie głownie w technikum w siate gralo... + jestem wysoki i dosc wysoko skacze (blok).
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Z tymi drużynami, to będę wiedział na miejscu, jak zobaczę ile pola mi pod boisko zajmą. jak będzie mniejsze boisko, to mniejsze drużyny, jak większe boisko to większe drużyny. Raczej wątpię, by się udało sklecić dużo drużyn 6-cio osobowych, dlatego optimum wydaje mi się 3-4. A krata nie od osoby, tylko od drużyny, czyli po 6-8 browarów od głowy w zależności od wielkości drużyn. Tak między bogiem, a prawdą, to ja sam drużyny nie mam :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

mi też się pomysł podoba aczkolwiek ee ja to bym raczej pokibicować mogła przyjść :P no i chętnie bym przyszła jak nie zapomne..myślę, że chętni ludzie się znajdą na pewno, wtedy zobaczycie ile ich jest i ustalicie jakieś składy..


a co do nagrody to 6,8 browarów na głowe to jest dużo, zwłaszcza dla osób, które nie będą miały za dużo $..będzie im po prostu szkoda. Ja myślę, że po 2 browary od człeka wystarczą, bo skoro w drużynie miały by być powiedzmy 4 osoby to 8 browarów a jak 4 drużyny to już..32 browary to już jest o co walczyć (zresztą przecież chodzi głównie o dobrą zabawę ;-) )

Ahh, no i zadbajcie o dobrego sędziego :mrgreen: powodzenia :)
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Wto 05 Lip, 2011   

Fajny pomysł, pewnie mój chłopak się zgłosi :D
Co do nagrody... Myślę, że tak jak już pisaliście - 2, 3 browary na głowę i powinno wystarczyć :) Symboliczna i skromna nagroda ale powinna ucieszyć :)
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

hmmm z osób na forum już naliczyłem co najmniej jedną drużynę, na miejscu na pewno zbierze się więcej osób tym bardziej jak fama po polu pójdzie o wygranej :-P 2 browce/osobę przy przewidywanym udziale powiedzmy 10 drużyn (pamiętajmy że na woodstocku przewija się niemal pół miliona ludu) daje nam po 20 piw/ osobę z drużyny wygranej :-D czyli jest o co walczyć.
*wypowiedział jednym tchem po czym wyskrobał swe imię na liście chętnych stawiając na ladzie 2 browarki*

a jeszcze pytanie - kto się zajmie zbieraniem jak i przechowywaniem nagrody :?:
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Kamilotto napisał/a:


a jeszcze pytanie - kto się zajmie zbieraniem jak i przechowywaniem nagrody :?:


to by chyba trza firmę ochroniarską wynająć, bo nie ładnie tak poddawać kogoś takiej pokusie;)

wg pomysłodawcy rozgrywki miały by trwać od czwartku do soboty to jeszcze zepsuć się to może:P (zakładając słoneczną jak rok temu pogodę)
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Przechowywaniem nagrody zajmie się sam organizator. W ramach poręczenia, mogę komuś dać mój dowód osobisty, ale myślałem, że ludzie będą bardziej ufni. Mam nawet lodówkę turystyczną, by browarom nic się nie stało. Umawiamy się na jeden rodzaj piwa, żeby było uczciwie. Pytanie -jaki??
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

oj pytanie się o jeden rodzaj piwa jest złym pomysłem - każdy ma inny gust - lepiej narzuć z góry jakiś gatunek w miarę neutralny... może właśnie carlsberga... (nie, nie jestem fanem tego piwa) to i może sponsorów da się pozyskać :-D
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Słusznie. Ustalamy, że mają to być woodstockowe carlsbergi. 2 od głowy.
 
 
 
nikodemek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

ilu osobowe drużyny 2 czy 6 czy nie wiem???
 
 
Evela  
Lubi pieprzyć
;]


Wiek: 95
Dołączyła: 14 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Ja proponuję 5.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Ilu osobowe drużyny to chyba zależy od tego ile będzie miejsca i ile osób się zgłosi..

Ale ogólnie pomysł naprawdę fajny jak dla mnie i mam nadzieję, że wypali. Chętnie przyjdę popatrzeć..
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

vin napisał/a:
Chętnie przyjdę popatrzeć..

Jakoś Ci nie wierzę.
Będziesz pić w wiosce :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Dezaprobator napisał/a:
Jakoś Ci nie wierzę.
Będziesz pić w wiosce :D


W tym roku mnie nie będzie w wiosce :P
tzn napić się przyjdę..

ale popatrzeć na siatkówke tyż :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime