Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstock za 0zł ?
Autor Wiadomość
Qezzy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   Woodstock za 0zł ?

Czy ktoś z was próbował przeżyć woodstock bez kasy?
Czy to możliwe?
Zostało 25 dni, a w kieszeni mam 10zł ( co aktualnie nie starczy nawet na papierosy),
szukam jakies dorywczej pracy żeby zgromadzić pare stów, ale teraz nawet o roznoszenie ulotek trudno ;/
Tak sobie pomyślałem...
Wooodstockowe pociagi są zapchane po brzegi wiec powinno sie udac bez biletu,
kumpel załatwia namiot i trunki, woda jest na miejscu, a mój brzuch, jak garb wielbłąda, ma zapas energii na pare dni głodówki. Myślicie, że dam rade tak przeżyć?

(oczywiscie nie przestaje szukac roboty ale lubie być przygotowany na najgorsze ;p)

P.S. wiem, że "trzeba było myśleć wcześniej"
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Da radę. Bierzesz karton i piszesz, że zbierasz na powrót do domu i uzbierasz. Możesz też na miejscu zbierać puszki. Na Woodzie są skupy puszek specjalnie stworzone dla takich jak Ty. Owsiak w tamtym roku mówił ze sceny że po to one są aby każdy mógł przyjechać i zarobić jak nie ma kasy na powrót. Znam parę ludzi co wrócili z większą ilościa gotówki niż przyjechali.
 
 
pauli  
Rozkręca sie
hej hej chyba śni mi się życie!


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 100
Skąd: Polkowice/Wrocław
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Niby pociągi są zapchane, ale zdarzają się kontrole, więc może stopem? :)
No i jak wyżej, dobra opcja to skupy puszek.
 
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Na pewno znajdą się ludzie, którzy chętnie ci pomogą;)
 
 
Thunderpussy  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 228
Skąd: z czwartorzędu
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Da radę!
Jak na siebie trafimy, to chętnie wspomogę browarkiem i zupką chińską ;-)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Sprzedaj internet to pojedziesz :D Za zupełne zero to raczej trudne i natrętne,a puszki możesz zacząć już zbierać,a na polu to żyła złota,są wszędzie.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Może nie z 10 , ale z 20zł dałem radę, a jak się jest pomysłowym, to już wogóle nie ma problemu. Ja zarabiałem wożąc ludzi w wózku z supermarketu. Kolega robił fortunę robiąc ludziom "dziary" markerem - "jak z więźnia". Z kumplem kiedyś chodziliśmy i ja w podartych łachach na czworaka na ziemi, a on za mną i okładał mnie kijem, a ja zbierałem od ludzi kasę, żeby się wykupić "z niewoli". spokojnie dasz radę. Jak nie będziesz miał pomysłu, to sama kartka też wystarczy, ale wiadomo - z pomysłem zawsze lepiej, szybciej i więcej. Co do transportu, to proponuję autostop. Tylko jak będziesz jechał , nie daj się wysadzić w Gorzowie Wlk. bo utkniesz, a to z tej przyczyny, że sporo osób tak jeździ i sporo osób wali na Gorzów. 2 razy jechałem stopem i dwa razy tam utknąłem, bo na wylotówce na Kostrzyn na odcinku kilometra co 2-3 metry ktoś stał i machał. Oczywiście da rade, ale można tam uświerknąć więc radzę się zabierać z kimś kto wali bezpośrednio na Kostrzyn. Jak już będziesz na Woodstocku zawsze możesz poszwędać się po woodstocku i popatrzeć po rejestracjach samochodów. Jak zobaczysz "swoich" możesz zawsze zapytać, czy nie mają miejsca w furze. Jednak zrzutka na paliwo wychodzi często taniej niż pociąg. Jak mi się jeszcze coś przypomni, to ci dam znać :D
 
 
 
Ogien282  
Forumowy prawiczek
A gdyby tak, Jednak może nie ...

Dołączył: 09 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Ale większość ludzi jedzie z mniejszą ilością gotówki, miliony tam nie są potrzebne żeby dobrze się bawić, Tak jest moim Zdaniem :-D
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Ogien282 napisał/a:
Ale większość ludzi jedzie z mniejszą ilością gotówki, miliony tam nie są potrzebne żeby dobrze się bawić, Tak jest moim Zdaniem :-D


Wszystko zależy. Jeśli potrafisz się bawić tam bez alkoholu, to tak. Jeśli nie musisz dużo jeść to tak , ale ci wszyscy, którzy "zbierają" po łyku piwa od każdego, czy proszą o kasę czy jedzenie, żyją tam i bawią się dobrze właśnie za "miliony", które przywieźli inni. Nie to , żeby mi to przeszkadzało, bo ja sam byłem po obu stronach i wiem jak jest. Niestety kasa jest potrzebna, jak zawsze.
 
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

Tak pamiętam ze znajomymi w tamtym roku znaleźliśmy wózek w krzakach chyba stworzony do zbierania złomu, później jakoś połączyliśmy z tym wózek z tesco i załadowaliśmy uzbieranymi puszkami na luz. Zawieźliśmy to nie do tych kontenerów, tylko idąc prosto z pola woodstockowego przez rondo doszliśmy do jakiegoś warsztatu samochodowego i jednocześnie skupu złomu, zważyli aluminium, wyszło tego 11 kilo z hakiem - 53 złote.
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

nie polecam sam miałem sprawę sądową w chuj zawiasów i kuratora... w imię czego?paru dni? czy tylko wtedy jesteś sobą czy tylko wtedy możesz sobie pozwolić na bunt?a samo żebranie to dobry pomysł aczkolwiek jeżeli będą sami ludzie jak ja to dostaniesz jedynie wódki:)
szajbmannenon co z Tym podpisem -__-
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Sob 09 Lip, 2011   

JackDaniels napisał/a:
nie polecam sam miałem sprawę sądową w chuj zawiasów i kuratora...


Ale za co?
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Co do jedzenia to w gastro często się można spotkać z tym, że ludzie chodzą i proszą innych żeby nie wyrzucać jedzenia w razie gdyby nie dojedli, samej zdarzyło mi się zostawić na stoliku część zakupionego jedzenia i zaraz potem ktoś to wziął także da radę..no chyba, że się brzydzisz jeść po kimś czy coś takiego.

Pieniędzy raczej mi się nie zdarza nikomu dawać (sama nie mam za dużo), raz tylko dałam dziewczynom, które zbierały 'groszaki za buziaki' i w sumie tylko dlatego, że były z Torunia :mrgreen: Za to alkoholu chętnie w miarę możliwości dolewam.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Ja przeżyłem woodstock za 50zł z czego jak sobie dobrze przypominam dałem 26zł za bilet w jedną stronę 14zł za spirytus i 10zł mi zostało na 4dni. Powrót na gapę i ucieczka przed kanarami ale wszystko się udało.
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

jak dla mnie to jedyne problemy w ciuchci moga byc. Samo zycie na miejscu moze byc nie kosztowne, tzn kosztowne, ale nie z twojej kieszeni. Jak ktos wyzej napisal, to jedzenie mozesz sobie znalesc, bo na przyklad ktos nie dojadl czy uznal po 1 gryzie ze jednak nie chce. Z browarami tez da rade, ale skoro juz tak zamierzasz to jest jeszcze czas aby wykazac troszke tworczosci, czyli cos orginalnego gdzie ludzie chetniej ci dadza kaske czy lyczka :) w kazdym razie kreatynosc na tym festiwalu jest slyszalna i widzialna a takze doceniana
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Nie 10 Lip, 2011   

Bez problemu da sie przezyc woodstock bez kasy, zaufaj mi - moj znajomy od paru lat jezdzi bez kasy, bez namiotu i bez spiwora. W gastro na stolach zostaje MNOSTWO jedzenia, ludzie jedza jednego pieroga i mowia "e, niedobre" i zostawiaja, bylem swiadkiem takiej wlasnie akcji. Piwo, no eh coz, zawsze mozesz albo wyzebrac, albo po prostu zrobic akcje "dolejesz?" :)
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Albo zbierać puszki.
 
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Ja ci powiem, że nie masz się czym martwić, mogę cię nawet przyjąć na obozowisko(PW jak coś), które robimy ekipą z naszego miasta, jedzenie lajcki, dojazd lajcik, a spanie? ze spaniem jest najfajniej na moim ostatnim woodstocku ani razu nie spałem u siebie w namiocie :D! tylko gdzies u ludzi :D STARY TO JEST WOODSTOCK ! On nawet jakby miesiąc trwał to jeszcze zgrubniesz a nie schudniesz :F
 
 
Bartass108  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 36
Skąd: Deszczno
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Ze spaniem problemu nie ma, rok temu byłem bez namiotu i zawsze miałem gdzie się przekimać :)
 
 
daniel912  
Forumowy prawiczek
saturday night fever


Wiek: 32
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011   

Yuri8 i Bartass108 dzięki waszym wypowiedziom mam nadzieję, że ktoś mnie jednak do namiotu przygarnie :) ponieważ wybieram się bez, nie posiadam
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Wto 12 Lip, 2011   

za falszowanie danych...wyżyje sie za 0 zł z rech co człowiek nie doje zawsze Ty możesz proste.dwa lata temu tacy byliśmy napie*doleni że się pogubiliśmy wtedy przygarnął mnie koleś z 70 lat na karku a na drugi dzień chyba jakiś zboczeniec z 32 lata więc szybko się ulotniłem ... poszedłem do tego starszego pana poprosiłem o telefon zadzwoniłem i okazało się że moi kolesie byli około 5 metrów dalejpod samochodem :Dnie przejmujcie się idzcie na żywioł w końńcu to przygoda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group