Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
KAT & Roman Kostrzewski
Autor Wiadomość
fafik1996  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Kielce
Wysłany: Śro 25 Mar, 2015   KAT & Roman Kostrzewski

Siema! Marzy mi się koncert koncert Romka z zespołem Kat. Z dużej sceny poleciałoby na pewno sporo pozytywnej energii przy okazji tej mocnej muzyki.

KAT & Roman Kostrzewski – polska grupa muzyczna wykonująca thrash metal. Powstała pod koniec 2004 roku w Katowicach z inicjatywy wokalisty Romana Kostrzewskiego i perkusisty Ireneusza Lotha w następstwie rozłamu w zespole KAT. Muzycy pomijają to wydarzenie w swej historii, uznawszy KAT & Roman Kostrzewski jako spadkobiercę dokonań powstałego z inicjatywy gitarzysty Piotra Luczyka oraz Ireneusza Lotha w 1979 roku zespołu KAT.

https://www.youtube.com/watch?v=s7XOGQPtdyI
https://www.youtube.com/watch?v=ugEIcDlU044

Jakieś opinie? :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 25 Mar, 2015   

Pomimo średniej formy wokalnej Romka na scenie (wiek jednak robi swoje) - jestem jak najbardziej na tak, ta muzyka na woodzie sprawdziłaby się na pewno - zresztą co roku zanim wood się zacznie koło sceny rozstawia się ekipa, która z samochodu puszcza muzykę - KAT jest stałym punktem w repertuarze i zawsze wywołuje pozytywne reakcje :)
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 26 Mar, 2015   

Córko weź, perły ziemii!

Jestem na tak, absolutnie. :D
 
 
fafik1996  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 26 Mar, 2015   

Tym bardziej, że "ściągnąć" ich nie będzie wcale trudno, a radochy co nie miara.
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

A chętnie bym zobaczył tam Romka. Jeszcze DVD by mogli wtedy nagrać.
 
 
Zenason  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Gumjera
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015   

Witajcie!
To mój pierwszy post, choć jestem z wami od paru lat i sprawdzam na waszej stronie pewniaki woodstockowe. Jak zobaczyłem ten temat, aż musiałem założyć konto. Z wielką chęcią zobaczyłbym Kata z Romkiem na scenie (niekoniecznie dużej).
Byłem niedawno na koncercie i muszę przyznać, że forma wokalna Romana jest teraz na wysokim poziomie. Miał on problemy z głosem, ale to już poszło w niepamięć. Radzę obczaić sobie koncerty z 2015. CUD MALINA!
Sam z ciekawości pisałem do organizatorów Woodstocku 2014 i dostałem wiadomość, że będą się starać. A wszyło jak zawsze. Miło by było zobaczyć Romka jak wywija na scenie.

IMIĘ ME SEX! MAG, MAG!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015   

Zenason napisał/a:
Witajcie!
To mój pierwszy post, choć jestem z wami od paru lat i sprawdzam na waszej stronie pewniaki woodstockowe. Jak zobaczyłem ten temat, aż musiałem założyć konto. Z wielką chęcią zobaczyłbym Kata z Romkiem na scenie (niekoniecznie dużej).
Byłem niedawno na koncercie i muszę przyznać, że forma wokalna Romana jest teraz na wysokim poziomie. Miał on problemy z głosem, ale to już poszło w niepamięć. Radzę obczaić sobie koncerty z 2015. CUD MALINA!
Sam z ciekawości pisałem do organizatorów Woodstocku 2014 i dostałem wiadomość, że będą się starać. A wszyło jak zawsze. Miło by było zobaczyć Romka jak wywija na scenie.

IMIĘ ME SEX! MAG, MAG!
7

Temat o kacie na tym forum wraca co roku. Organizatorzy mogą rzeczywiście się starać, ale zawsze istnieje spore ryzyko, że zespół już ma jakieś zobowiązania lub inne plany na ten okres. Myślę, że musimy być cierpliwi.
 
 
 
Zenason  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: Gumjera
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

https://youtu.be/Va0Ti9gVQHA?t=51m36s

Dowód na to, że Romek jest w naprawdę dobrej formie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania