Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego Perfekt, Flinata i Steczkowska na Woodstocku.
Autor Wiadomość
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Pią 30 Kwi, 2010   Dlaczego Perfekt, Flinata i Steczkowska na Woodstocku.

na tegoroczny Przystanek Woodstock zaprosiliśmy najbardziej chyba teraz piknikową polską kapelę, jaką jest zespół Perfect. Dla mnie to zespół niezwykle ważny - kiedy powstał i kiedy »zahaczył« o stan wojenny. Kiedy występował jeszcze w pierwotnym składzie ze Zbyszkiem Hołdysem. Mam na myśli czasy, kiedy w Polskim Radiu słychać było, albo myśmy tak chcieli słyszeć, »chcemy bić ZOMO« zamiast »chcemy być sobą«. Zbyszek Hołdys, zanim zaczął współtworzyć ASP, był naszym gościem jako muzyk grający m.in. te niezwykle ważne dla polskiej muzyki rockowej utwory Perfectu. Jeszcze raz – nie wmawiamy Wam, że jest to gwiazda. Będzie to jeden z trzydziestu kilku zespołów, które zagrają na Przystanku Woodstock. Chcemy tym koncertem podziękować im za to, co zrobili 30 lat temu. Ale kiedy zwracamy się do rewelacyjnie śpiewającej Justyny Steczkowskiej wiemy, bo już to widzieliśmy w 2006 roku, że zaprezentuje nam zupełnie inny koncert z muzyką, która na Przystanku Woodstock osiągnęła ogromny sukces. I będziemy się ogromnie cieszyli, jeśli taki koncert w telewizyjnej technice HD zdobędzie uznanie gdziekolwiek na świecie. Tego samego oczekujemy od Eweliny Flinty. Jesteśmy przekonani, że te dwie artystki przygotują specjalne projekty, które zachwycą publiczność" - napisał Jerzy Owsiak w tekście, który w całości znajduje się na stronie www.wosp.org.pl/jurek.

TEKST jest z onetu. http://muzyka.onet.pl/0,2163392,newsy.html

proszę
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 30 Kwi, 2010   

Co do Perfektu i Flinty to jak pisałam wcześniej, nie dziwi mnie to i mam takie podejście do sprawy jak tu Owsiak. Jeżeli chodzi o Steczkowską no to zobaczymy ... ale jak Jurek jej ufa no to ja też 8-)
 
 
 
DŻEMfan  
Coś już napisał
Od PW 2006 do śmierci

Wiek: 27
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 83
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: Sob 22 Maj, 2010   

A ja Perfectu chętnie posłucham na woodzie.
 
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010   

dokladnie, co do Perfectu nic nie mam, chcial bym aby zaspiewali piosenke - "Duzo Nas" ;)
jak dla mnei Perfect jest tak samo wazny w muzyce Rockowej jak Dezerter.

do Flinty i Steczkowskiej nie moge sie przekonac...
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pon 31 Maj, 2010   

moim zdaniem to świetnie że Perfect zagra na tegorocznym przystanku
 
 
Trompka  
Forumowy prawiczek
Nędzne ścierwo


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010   

Na Perfekcie na pewno się pojawię. Pokuszę się nawet o stwierdzenie że jest to jeden z najlepszych zespołów na dość... słabej liście tego co zagra. Co do dwóch pozostałych kontrowersji, to ja się nie zmierzam wypowiadać. Nie przyjdę, bo to IMO żałosne i tyle.Nie potrafię sobie wyobrazić ich muzyki jako wpasowywującej się w przystanek. Ale to juz może wina mojej słabej wyobraźni,.
 
 
 
exploited  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 33
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010   

Trompka napisał/a:
Nie potrafię sobie wyobrazić ich muzyki jako wpasowywującej się w przystanek. Ale to juz może wina mojej słabej wyobraźni,.


nie tylko twoja wyobraznia jest widocznie slaba ;p
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

Perfect jeszcze ok. Przynajmniej wszyscy znają tekst i będzie integracja-rewalacja pod sceną. :mrgreen:
Steczkowska to dla mnie zupełna pomyłka.
Flinta spoko, byleby tylko nie śpiewała swoich kawałków :evil:
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 03 Lip, 2010   

Moją osobę można przedstawić, jako roztwór nasycony. Nasycony (w dodatku nie z własnej woli, a z powodu gdzieś tam zasłyszanych piosenek) twórczością Perfectu. Głos, maniery i teksty Markowskiego po prostu mnie mierżą. Niech już dopełnią czarę goryczy i wystąpią z Patrycją...
Co do Steczkowskiej, to nie wiem czego się spodziewać. Niby takie toto sPOPowiałe, ale jednak "Dziewczyna szamana" do dziś mnie miło nastraja. Jak nie wyskoczy w kiecce obklejonej cekinami i nie zacznie jakiś swoich bredgensów (taniec na głowie, jak ktoś nie wie), a zasymiluje się z klimatem panującym na PW, to nie powinno być aż takiej żenady.
Flinta najbardziej z tego towarzystwa trafia w klimat. Mnie tam ona ni grzeje, ni ziębi. Żaden z powyższych artystów nie powinien być godnym mojej uwagi punktem festiwalu.
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

niezmiernie się cieszę że Owsiak zaprosil Perfect, nie bede umiala doczekac się niedzieli ! ! ! : D
 
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Ja się nie cieszę. Wynika to chyba z Juwenaliów. Kiedy w polskich miastach grały ciekawe dla mnie i moich znajomych zespoły, u nas grało co? Perfect. Pomału stają się jak Coma - są wszędzie. Z mojego 3miejskiego punktu widzenia nie po to jadę z Gdańska na Woodstock, żeby znowu trafić na P. Historia muzyki historią, ale nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
 
 
 
borek_89  
Stara Gwardia

Wiek: 34
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

malo sie modlicie malo na tace dajecie i takie sa efekty steczkowska flinta...
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

borek_89 napisał/a:
malo sie modlicie malo na tace dajecie i takie sa efekty steczkowska flinta...


Za mało, za mało... Alin może potwierdzić że te osobniki na woodzie to sprawa proboszcza naszego miejscowego.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

borek_89 napisał/a:
malo sie modlicie malo na tace dajecie i takie sa efekty steczkowska flinta...


brawa dla kolegi. :mrgreen:
bysta nie grzeszyli i na tace co niedziela dawali to by pożogi nie byuo. a tak nie narzekać!
 
 
 
sourgirl  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2009
Posty: 36
Wysłany: Pon 05 Lip, 2010   

Perfekt myślę, ze da radę, a Flinty i Steczkowskiej jestem ciekawa :)
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

jesli bede na perfekcie to dla starych piosenek-autobiografa, nie placz ewka a steczkowska i flinta raczej sie nie wybiore gdyz nie przepadam. szczerze to mogli zaprosic kogos lepszego a nie znow po raz setny flinta na woodstocku hmmm
 
 
Pentek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: Toruń
  Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Dea napisał/a:
Kiedy w polskich miastach grały ciekawe dla mnie i moich znajomych zespoły, u nas grało co? Perfect.


Eee, nie samym chlebem żyje człowiek. Prócz Perfectu, były inne zespoły. Kult na ten przykład. Wiem, bo specjalnie tam do Was jechałem, co by ich uświadczyć :)

EDIT: Ej, ej, ej! A ja mam jeszcze takie zapytanie. Otóż na forum WOŚPu jest napisane, że wystąpi "Justyna Steczkowska - rockowy projekt specjalny z braćmi". To chodzi o jej braci, czy Braci (Cugowskich) :?:
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Jej braćmi :roll: Cała rodzina Steczkowskich jest umuzykalniona.
 
 
Dea  
Coś już napisał
Oswajalny Chaos ;)


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 66
Skąd: 3city
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Pentek napisał/a:
Prócz Perfectu, były inne zespoły. Kult na ten przykład.


No tak, nie mówię, że źle, ale na temat Perfectu była mowa ;-)
 
 
 
JackDaniels  
Rozkręca sie
Ja Pierdole Te Warianty Bo Z Zasady Jestem Anty


Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 128
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Ujme to tak Ewelina Flinta to marna plagiatorka chcaca Mizernie Podrobic najwspanialszy glos zenski jaki kiedy kolwiek istnial wiemy o kogo chodzi^^ przez co stracila u mnie (jakze nic nie warty szacunek)poczatkowo w zalozeniu woodstocku bylo wspieranie (oraz kultywowanie)"mlodych" zespolow i takze tych starszych wyjadaczy o ile mnie pamiec nie myli takiej kichy jeszcze nie bylo
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 06 Lip, 2010   

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że gdzie widze/słysze Flinte to z utowrem 'meredes benz'? ciągle tylko to( pomiając 'żałuje' ;-) ). Jakoś specjalnie nie sledze koncertów/płyt Pani Eweliny bo mnie to nie nteresuje, ale w tv puszczają tylko ten jeden utwór, az do wyrzygania. Owszem fajnie jej to wyszło, ale chyba czas isc do przodu a nie spoczac na laurach... mnie Flinta niczym, absolutnie niczym nie zachwyca...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group