Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przedszkole Woodstockowe
Autor Wiadomość
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

...dobre :mrgreen: ..pomyślę może swoją córę wezmę...ma 10 lat i umie zając się maluchami- może taka współpraca się przyda...dzieci-dzieciom...a sama by miała zajęcie...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Te całe przedszkole pokazuje mniej-więcej jak zmienia się klientela woodstocku, mam nadzieję, że kompletnie klimatu ta impreza nie zatraci.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Te całe przedszkole pokazuje mniej-więcej jak zmienia się klientela woodstocku, mam nadzieję, że kompletnie klimatu ta impreza nie zatraci.


...wiesz pogadamy jak sam będziesz miał dziecko a będziesz chciał pojechać na taki spęd ...nie uważam , że się zmienia klientela- ja się nie zmieniam-ale mam kilka lat więcej i mam dziecko...ale dalej lubię posłuchać muzy, napić się piwa, spać w namiocie...moja córa też-tyle,ze na razie bez piwa...no może samą piankę :mrgreen: ...
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Mam nadzieję że nikt mnie nie podrzuci do tego przedszkola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Udun napisał/a:

...wiesz pogadamy jak sam będziesz miał dziecko a będziesz chciał pojechać na taki spęd ...nie uważam , że się zmienia klientela- ja się nie zmieniam-ale mam kilka lat więcej i mam dziecko...ale dalej lubię posłuchać muzy, napić się piwa, spać w namiocie...moja córa też-tyle,ze na razie bez piwa...no może samą piankę :mrgreen: ...

Znaczy Ja nie jestem stricte przeciwko przedszkolom, nawet jeśli jesteś dokładnie taki sam jak kiedy miałeś naście czy dwadzieścia kilka to masa rodziców jednak taka nie jest, skoro jest taka potrzeba, to wydaje mi się, że to o czymś świadczy. Jednak nikt nawet nie myśli o przedszkolach na np. Download Festival.
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Na pewno takie przedszkole to pomysł dość kontrowersyjny. Z jednej strony Woodstock nie jest zbyt dobrym miejscem dla takich małych dzieci, dziecko w większości przypadków można przecież zostawić na te kilka dni u rodziny.
Ale z drugiej strony- nie wszyscy mają taką możliwość. Chociaż bez przedszkola na Woodstocku ludzie z dziećmi jakoś dają sobie radę. :)
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

a wziąłbyś ją w takim razie na woodstock w żarach w 2002 np ?
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu napisał/a:
Na pewno takie przedszkole to pomysł dość kontrowersyjny.


czy ja wiem kontrowersyjny?
a mi się wydaje, ze właśnie bardzo trafiony. nie zawsze jest z kim potworka zostawić, wiadomo. wiadomo też, ze raczej nie bedą tam zostawiać takich gzyków, co walą w pieluchę. ale jak juz będą dzieciaki z rodzicami, a rodzice bedą chcieli śmignąć na koncercicho, to zostawić dzieciaka w takim przedszkolu na jakiś niedługi czas to całkiem dobre rozwiązanie, pod warunkiem, ze osoby zajmujące się tymi dziećmi będa miały odpowiednie przygotowanie, a warunki w tym "przedszkolu" będą w miarę do zaakceptowania pod względem każdym, a zwłaszcza bezpieczeństwa maluchów


/i nie, nie lubię dzieci.
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Wiesz, dla mnie osobiście takie przedszkole może sobie być i działać, nawet jestem za. :) A ta kontrowersyjność wynika tylko z tego, czy uważa się, że na Wooda powinno się brać takie dzieciaki. :) Ja np. 6-latka bym nie zabrał, ale 10-latka już bez przeszkód, tylko że wtedy przedszkole już niepotrzebne. 10-letnie dziecko może przecież równie dobrze iść na koncert razem z rodzicem. :)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ndriu napisał/a:
Ja np. 6-latka bym nie zabrał


a ja bym zabrała. to zależy tylko i wyłącznie od podejścia rodzica i od stopnia jego odpowiedzialności za siebie i bliskich. z tego co zauważyłam, to wiele ludzi przyjeżdża tam całymi rodzinami i zmieniają się przy pilnowaniu maluchów. a gdyby takie przedszkole było, mogliby razem (bez ogonka) pójść na koncert. nadal nie widzę nic kontrowersyjnego;]
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ja ponawiam pytanie: zabralibyście dzieciaka na wood w 2002 ? I nie mówią tutaj o spacerku i potańczeniu 100metrów od sceny - tylko czy zabralibyście tam dzieciaka pod namiot etc.
 
 
GrzegorzS  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 30
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Jezu stary większość forumowiczów w 2002 jeszcze do przedszkola chodzila a ty ich się pytasz czy by swoje dzieci wzieli w 2002:)
Pierwszy raz byłem na Wood w chyba 2003 co było wcześniej nie wiem ale przyznam że ludzie się ucywilizowali.
savoir vivre tam nadal nie obowiązuje ale wydaje mi się że to nie o to chodzi.
Co do zabrania dziecka to szczerze żal mi dupę ściska jak widzę pół roczne dziecko w tym pyle, a i gorsze widoki sie zdarzają.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

...nie byłem w Żarach...ale możliwość zostawienia 10letniej córy na jakiś czas wśród innych dzieci - by mogła się zając czymś, pomóc w opiece nad młodszymi, a jednocześnie nie chodziła krok w krok ze mną to bardzo dobry pomysł...a jak będzie chciała na koncert to dobrze...ale zawsze ma alternatywę...
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Ja ponawiam pytanie: zabralibyście dzieciaka na wood w 2002 ? I nie mówią tutaj o spacerku i potańczeniu 100metrów od sceny - tylko czy zabralibyście tam dzieciaka pod namiot etc.


A co takiego strasznego było w 2002 roku? Ja byłam w 2003 i było ok, wszystko w normie: kible, krany... Nawet było chyba było lepiej niż teraz, bo teren wszędzie był równy i nie było żadnych górek, tylko szerokie, płaskie dróżki.
 
 
Jorguś  
Lubi pieprzyć
Jorgus89


Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 358
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

Alien napisał/a:
A co takiego strasznego było w 2002 roku?


Simon byl... hehehe;p Nie no zarcik;) Przepraszam ponioslo mnie hehehe;p
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
Ja ponawiam pytanie: zabralibyście dzieciaka na wood w 2002 ? I nie mówią tutaj o spacerku i potańczeniu 100metrów od sceny - tylko czy zabralibyście tam dzieciaka pod namiot etc.

tak. bez problemu. w żarach była dużo większa kultura wśród uczestników. Bez obawy można było przyjechać z dzieckiem.
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

znam dziewczyne ktora jezdzi z dziecmi na wood od ladnych paru lat, ma syna teraz juz 4-letniego ktory tylez tez razy byl na woodzie i starsza core

i zyja
ot tyle :P
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

harry napisał/a:
tak. bez problemu. w żarach była dużo większa kultura wśród uczestników. Bez obawy można było przyjechać z dzieckiem.

Ok, w takim razie zwracam wam honor.

Chyba, że byłem na innym festiwalu :mrgreen:
Ja sam w 2002 brzdącem byłem, więc może dlatego wydawało mi się, że klientela była jakaś taka bardziej hermetyczna i zwariowana i stąd te wrażenie.
 
 
Arigato  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: za górami, za lasami
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Przesadzacie trochę... Takie przedszkole to spoko sprawa, zawsze można pójść na kompromis i stworzyć coś a'la wioska dla rodziców i dzieciaków. Poprzez ich obecność i tak się nic nie zmieni. Teraz też są! Tylko w większym rozproszeniu i zwyczajnie mało kto je zauważa ;P
Fajnie, że dzieciaki nie muszą być zatruwane popkulturą od kolebki. To zawsze jakaś alternatywa. Chyba lepiej zabrać malucha na Wood niż spędzać z nim lato w mieście albo pójść na koncert Dody czy innej Mandaryny?
Obowiązkiem rodzica jest zostać mentorem swojego potomka chociaż przez kilka pierwszych lat, pokazanie mu różnych dróg i pozwolenie na dokonywanie własnych wyborów.
Jak urodzą się wam dzieci to w klatkach je będziecie trzymać? Sporo osób narzeka na bandy emo śmigających po ulicach, tnących się po łapach i marudzących że świat to jedno wielki g**no, ale chyba warto pomyśleć nad tym, że jeśli ktoś pokazałby im kiedyś inną drogę to teraz MOŻE byłoby inaczej?! Patrząc na takie dzieciory, sama mam ochotę ulżyć im i wepchnąć pod jakiś samochód, gdyż uważam, że tylko i wyłącznie zabierają społeczeństwu ważny surowiec jakim jest tlen.
Moja bratannica ma prawie 6 lat, jest małą uroczą dziewczynką... i zna cały repertuar Comy na pamięć xD jasne, że prawie zawsze się gdzieś w tekście "gwiźnie", ale widać że lubi taką muzykę.
Koncerty plenerowe to też nie nowość dla niej - oczywiście na halę ani w pogo jej nie zabiorę, ale jeśli będzie chciała (a ja poczuję się na siłach, wezmę się w garść i zostanę odpowiedzialnym człowiekiem) to bez 2 zdań zabiorę ją na PW!

A i owszem 2002r. mój pierwszy Wood, rodzice do dziś nie mają o tom pojęcia :mrgreen: Było inaczej, społeczeństwo się zmieniło, ja się zmieniłam. Dzisiaj czy kilka lat tamu... i tak małego "CZYNGISA" bym zabrała.
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Czw 03 Lut, 2011   

Wioska Dzieci aka Kubusia Puchatka xD
Dobry pomysł-jestem za!
Osobiście jeszcze nie mam własnych dzieci,jak chyba zresztą większość z was,no ale,
dzięki temu za kilka lat będę mógł i wy też,jeździć tam ze swoimi dziećmi i żoną;
fajny pomysł-idziecie z dziewczyną/żoną np.w pogo,
a w tym samym czasie dzieckiem zajmuje się ktoś.
Plus,jak już ktoś wyżej wspominał, wspólne rodzinne wakacje na Woodzie to fajny pomysł :)
 
 
kaziolek  
Forumowy prawiczek


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Mam pytanko :) czy to przedszkole będzie na pewno ? i jak tak to gdzie? orientuje sie ktoś ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group