Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Night Mistress
Autor Wiadomość
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
  Wysłany: Czw 16 Paź, 2014   Night Mistress

Heavy/power metalowy zespół ze Skarżyska-Kamiennej założony w 2003 roku.

O zespole słów kilka:

W roku 2005 grupa zarejestrowała 4 utwory, które znalazły się na materiale demonstracyjnym Dłoń z Podziemi. Płyta cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy muzyki metalowej, co poskutkowało szybkim przygotowaniem kolejnych sześciu utworów i nagraniem w roku 2006 EP-ki In the Land of the Freezing Sun. Pod koniec roku 2010 grupa zakończyła rejestrowanie swojej pierwszej płyty długogrającej zatytułowanej The Back of Beyond, która została wydana 29 kwietnia 2011 roku przez amerykańską wytwórnię Hell Rider Records. We wrześniu 2012 NM nagrali utwór do animowanego filmu dla dorosłych Zemsta Faraona. Jest on zatytułowany Minerał Fiutta i jest zdecydowanie kompozycją z przymrużeniem oka. Zemsta Faraona ukazała się w kinach w październiku, a jego odbiorcy to w dużej mierze fani heavy metalu. Reżyser filmu Bartosz Walaszek stoi również za słynną kreskówką Kapitan Bomba, gdzie również można było kilkakrotnie usłyszeć muzykę Night Mistress. W czerwcu 2014 niemiecka wytwórnia Power Prog wydała drugi album grupy, zatytułowany Into the Madness.

Grupa wystąpiła w Wiosce Kryszny na 20. Przystanku Woodstock. Kto był na koncercie, na pewno pamięta <z jezorem>

Jeśli ktoś jest maidenmanem (jak ja <pokazal jezyk> ) to powinno się mu spodobać <haha>

http://www.youtube.com/watch?v=7kVLdBN4tDE
http://www.youtube.com/watch?v=w8yZrbEvnso
http://www.youtube.com/watch?v=VBvr5sIZKFE
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014   

Wreszcie polski zespół biorący się za śpiewanie po angielsku nie robi żenady, ba to jest wręcz zajebiste. Normalnie native speaker. To co grają to poziom światowy, dawać ich k..wa na główną bo takie rzeczy to trzeba promować!
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Pią 24 Paź, 2014   

Zdecydowanie wpada w ucho. Jeśli się pojawią to na bank zjawię się pod sceną, nie ważne którą.
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 25 Paź, 2014   

Wreszcie ktoś zobaczył XD Na żywo jest jeszcze lepiej :)) Swoją drogą mistresi stopniowo robią się coraz bardziej znani <haha>

[ Dodano: Sob 25 Paź, 2014 ]
Występują też w programach telewizyjnych <haha>

http://www.youtube.com/watch?v=R7BIo_yOLG0
 
 
TuRaS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Strzegom
Wysłany: Pon 27 Paź, 2014   

Na DUŻĄ z KOCHANKIEM!
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Uwielbiam głos wokalisty, ale myślę, że lepiej gdyby na głównej zaśpiewał z Exlibris. :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Elsanka napisał/a:
Uwielbiam głos wokalisty, ale myślę, że lepiej gdyby na głównej zaśpiewał z Exlibris. :)

.
Exlibris gra strasznie ugrzeczniony power metal, nie wiem czemu, ale kojarzą mi się z Hammerfall. Night Mistress jest lepsze w moim odczuciu, ale to już co kto woli. Co do postu autora tematu - na pewno bym tej muzyki nie porównał do Iron Maiden na żadnym z etapów ich twórczości. Night Mistress jeśli już, to przypomina mi Primal Fear, albo ogólnie jakiś taki nowocześniejszy power metal (który z pierwotnym gatunkiem ma niestety mało wspólnego). Polecam sobie posłuchać chociażby Enforcer, to zobaczysz, co się może podobać "maidenmanom" (chociaż to dziwne określenie :D) - jeżeli kryterium, które bierzemy pod uwagę to kryterium brzmienia..
 
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 29 Paź, 2014   

Mi się tak oni po prostu kojarzą, z tym, że brzmią zdecydowanie nowocześnie <pokazal jezyk> zresztą Maideni to klasyk dla wielu kapel tego typu :) co do Exlibris, to nie miałbym nic przeciwko, ale ostatecznie Night MIstress jest mi bliższe :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group