Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany!Pole podzielone na dwie strefy
Autor Wiadomość
Mela  
Lubi pieprzyć
Junior Admin


Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 340
Skąd: pyrlandia
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   Zmiany!Pole podzielone na dwie strefy

Jak inforumuje Jurek w tym roku pole będzie podzielone na dwie strefy.Dla tych zmotoryzowanych i nie :)
info tutaj:KLIK (w filmiku)
 
 
herBat  
Coś już napisał
tea trail.


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   

Mi to na szczęście (raczej) nie grozi :p

Bardziej pewnie chodzi im o okolice "przydrożne" naprzeciw sceny i środek pola ;)
A mnie tam co roku raczej na uboczu się rozbija :D

Choć jak pokojowy zacznie "reorganizować" tych, co przyjechali wcześniej ... może być ciekawie :D
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   

Myślę, że to będzie tak, że wydzielą strefy bez samochodu, nie wiem - zablokują dróżki czy coś.

Choćby tak:
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   

Nam na przykład bardzo to nie na rękę jest. Ekipa jest w tym samym miejscu w zasadzie od początku Woodstocku w Kostrzynie (raz po przeciwnej stronie drogi). Jeżeli faktycznie strefa "bez samochodu" obowiązywałaby w mniej więcej takich granicach, jak narysowała Mazu, miejsca nowego szukać będzie trzeba nie wiadomo, gdzie. A tam i dobry widok, i słychać dobrze, a sam "żółty bus w kwiatki" jest punktem orientacyjnym, często nawet dla samego Patrolu. Całe szczęście przyjeżdżamy tydzień wcześniej, to nas może nie wyrzucą :D
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   

Jak na moje to jest trochę dyskryminacja ludzi, którzy przyjeżdżają samochodem - nie sądzę, aby było jak na polskich drogach, że na 5 samochodów przypada 6 osób - raczej na 1 samochód - 4-5 osób, co daje 1,5-2 m kw. na osobę.

Przyjmijmy założenie, że 16 osób przyjeżdża pociągiem, a 5 samochodem.
Średni namiot 3-osobowy zajmuje 4 m. kw (2x2)

A więc: Potrzebujemy 7 namiotów, czyli 28 m kw. + 8 m kw. samochód. = 36 m. kw
Na 36 m. kw zmieściłoby się 9 namiotów, czyli mogłoby przyjechać zamiast 21 osób - 27 osób.

Teoretycznie - pole pomieści 30% więcej, ale równie dobrze można nakazać ludziom, którzy mają duże namioty, aby przygarniali ludzi do namiotów, aby namioty były wypełnione w 100%...

A poza tym samochód służy jako depozyt do rzeczy w większości wypadków, więc i miejsca w namiocie więcej...
 
 
 
herBat  
Coś już napisał
tea trail.


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

Co prawda, to prawda.

Ciekawi mnie, w jaki sposób będą wypraszać z pola osoby, które przyjadą tydzień wcześniej ;)
Czy będą chodzić i kazać przeparkować auta? a jeśli takowy będzie zastawiony dookoła namiotami, to czy wszyscy będą musieli się poskładać aby jeden delikwent wyniósł się z pola? :D

Nawet jeśli osoba deklaruje, że zostaje do końca trwania imprezy i na czas festiwalu auto wrasta w glebę. ;)

Bo jedno, to że miejsce na namioty, drugie, że ludzie wjeżdżają/wyjeżdżają przez pole.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

Powiem Wam, że i mnie ta wstepna informacja trochę zdezinformowala. Owsiak powinien czym prędzej dać konkretne info, bo widzę, że już plotka niesie, że będą wypraszam z pola xD Sam chciałbym juz wiedzieć jak to będzie bo noszę się z zamiarem przyjazdu autem pierwszy raz.

Nie siejcie plot i przypuszczeń, oficjalnych info brak a tu już panika.
Na narzekanie będzie czas ;-)
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

ciekawie jak to bd wyglądało aby nie było problemu :)
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

malkontent napisał/a:
Powiem Wam, że i mnie ta wstepna informacja trochę zdezinformowala. Owsiak powinien czym prędzej dać konkretne info, bo widzę, że już plotka niesie, że będą wypraszam z pola xD Sam chciałbym juz wiedzieć jak to będzie bo noszę się z zamiarem przyjazdu autem pierwszy raz.

Nie siejcie plot i przypuszczeń, oficjalnych info brak a tu już panika.
Na narzekanie będzie czas ;-)


Popieram, poczekajmy na konkrety
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

No póki co ta informacja brzmi tak jak Mazu napisała - dyskryminuje tych co przyjadą samochodem - można powiedzieć, że popieram cały jej tok rozumowania. Wg. mnie pomysł jest nietrafiony - regulamin jaki jest wie każdy i jeżeli ktoś ma założenie, że będzie musiał wyjechać wcześniej, to parkuje na parkingu przed polem i tyle. Mam nadzieję, że będzie możliwość postawienia samochodu na starych zasadach jednak też.
 
 
 
marbod  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 31
Skąd: Na wschód od Renu
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

Myślę, że na razie niepotrzebnie się martwicie. Według mnie będzie to wyglądało raczej tak, że możesz dalej parkować gdzie chcesz, ALE jeśli zamierzasz wyjeżdżać/wjeżdżać w trakcie festiwalu to możesz to zrobić tylko z wydzielonej strefy.

Przecież to ma być ułatwienie, a nie utrudnienie. Zresztą nawet jeśli jest według powyższych czarnych scenariuszów to przepis nie do wyegzekwowania.
Gdzie oni znajda trzeźwą osobę która będzie mogła przestawić samochód <haha>
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

No i dobra wiadomość :)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

niby przechowalnia rzeczy, nocleg często i tak dalej, ale jeśli ten pomysł uchroni mnie od słuchania o 5 rano niemieckiego disco z jakiegoś pussywagenu to tylko się cieszyć :D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

winogron napisał/a:
niby przechowalnia rzeczy, nocleg często i tak dalej, ale jeśli ten pomysł uchroni mnie od słuchania o 5 rano niemieckiego disco z jakiegoś pussywagenu to tylko się cieszyć :D
to ktoś weźmie megafon i na jedno wyjdzie.
 
 
 
pikandyz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Słuchajcie, słusznie parę osób zauważyło: Na razie nie ma co panikować, bo jeszcze nic konkretnego nie wiadomo.
Jeśli o mnie chodzi, to pomysł nie jest całkowicie nietrafiony: Gdyby samochody zamiast chaotycznie rozrzucone po polu stały rzędem wzdłuż lasu jak tojki, to byłoby więcej miejsca dla wiosek, nie zasłaniałyby widoku, nie hałasowałyby muzyką ani pracujące silniki nie dymiłyby do namiotów. Usytuowanie ich z boku ułatwiłoby do nich dojście i wyjazd, natomiast jeśli nie będą odgrodzone, to na pewno znajdą się osoby, które między nimi zrobią toaletę :/

Z drugiej strony planowałem podjechać autem za ASP i przez niektórych zacząłem się trochę martwić, ale przecież są i inne drogi dojazdu.
 
 
ALEKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 10
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Pomysł do dupy. Samochód nie zajmuje dużo więcej miejsca niż namiot, a można w nim spać i nie raz śpią w nim po dwie, a nawet trzy osoby. Do tego to jedyne bezpieczne miejsce na depozyt. I właśnie tak jest, że jak w obozie 10-osobowym jest choćby jedno auto, to pełni ono rolę skarbca.

A najważniejszy problem to to, że ten przepis (jeśli będą go egzekwować) porozwala formowane latami ekipy...
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Ciekawe, jak rozwiążą tę kwestię. Nie panikuję, ale nie chciałabym, żeby przez to moi znajomi, gdzie część przyjeżdża wcześniej samochodami, a część pociągiem/stopem przed samym festiwalem mieli jakiś problem z rozbiciem się wspólnie, tym bardziej, że mamy stałe miejsce. Fakt, samochód to świetny depozyt i miejsce do spania. No zobaczymy...
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Ja myślę że będzie tak - pole na starych zasadach i wydzielona część dla chętnych zmotoryzowanych co będą chcieli w trakcie wyjechać samochodem itd
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 21 Cze, 2015   

a jak my przyjedziemy w poniedziałek już, to co? każą nam wyjechać? a kto będzie prowadził <haha>
 
 
 
AśkaAlex  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 23 Cze 2015
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

Myślicie, że chcąc koczować w okolicy górki i ASP damy radę wjechać tam samochodem 29.07 by rozbić się gdzieś w lasku czy nie przejedziem? <rotfl3>
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 23 Cze, 2015   

Coś ty, w środę to już dawno wszystko zablokowane będzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group