Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
W co się ubrać?
Autor Wiadomość
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   W co się ubrać?

Cześć. To mój czwarty przystanek Woodstock w moim przypadku wypadła taka sytuacja, że muszę chronić ręce i nogi przed słońcem, nie ma mowy o krótkich koszulkach czy spodenkach. A wszyscy dobrze wiemy jak gorąco jest na Woodstocku. Może ktoś ma jakieś rozwiązanie?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Jeśli na upały nie możesz krótkich rękawów, to polecam wszystko co jest wykonane z lnu - z tego co się orientuję, ten materiał dość dobrze chroni przed upałami ;)
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Ubrania z lnu są świetne jak nie możesz nosić nic na krótki rękaw, bardzo komfortowe na upały. Polecam tez lekkie ubrania z madrasu (długich spodnie nie dostaniesz, ale koszule owszem) oraz ubrania wojskowe typu lightweight, wojsko wie jak ubrać soldata na każdą okoliczność :)
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Pomarańczowy... idz do sklepu lnianego czy do lumpexu, tam kupisz/znajdziesz takie ciuchy ;) przewiewne, lekkie ciuchy !!!

pozdrawiam
M
 
 
 
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   ?

A czy ktoś się orientuje z czego zrobione są wojskowe ciuchy?
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

Len może i dobry ale go albo się kocha albo nienawidzi. Ja osobiście jestem w tej drugiej grupie. Strasznie gryzący. A co na upały?
Polecam jakieś przewiewne tkaniny.
Wszystkie potrzebne Ci informacje zawarte są http://stylzdrowia.pl/ubr...ialy-wybierac/. Udanego Wooda!
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

Ogólnie wszystkie naturalne tkaniny są dobre .Bawełna, len ,jedwab, nawet wełna, byle by były przewiewne .
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

popatrz w decathlonie (to nie jest reklama, nie pracuję tam, nie mam prowizji ;)) )
przykładowo link -> długi rękaw, decathlon
20-30zł przystępna cena, jeśli masz takowy sklep blisko to najlepiej pojechać i pomacać
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Wracając do tych wojskowych szmat, to najczęściej są z mieszanki bawełny z poliestrem lub nylonem. Na przykład moje stare, letnie BDU mają 65% poliestru, 35% bawełny. W niemieckim flecktarnie mam na odwrót, ale są cieplejsze. Brytyjskie DPM lightweight mają jakoś 67% poliestru 33% bawełny. Ja osobiście bym polecił spodnie DPM tropical, są baardzo cienkie i wytrzymałe. Jak dasz je pod światło to prześwitują, materiał 100% bawełna lub z dodatkiem 30% poliester. Ja swoje pustynne kupiłem za 15 zł, ale widziałem nawet za 80. Do kupienia wszędzie, bo są prawie tak popularne jak flecktarn. Najlepiej przejść się do sklepu z demobilem i tam coś wygrzebać. Jeśli chodzi o górę to raczej coś cywilnego jak nie chcesz wyglądać jak żołnierz <pokazal jezyk> .
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Kothaar napisał/a:
Wracając do tych wojskowych szmat, to najczęściej są z mieszanki bawełny z poliestrem lub nylonem. Na przykład moje stare, letnie BDU mają 65% poliestru, 35% bawełny. W niemieckim flecktarnie mam na odwrót, ale są cieplejsze. Brytyjskie DPM lightweight mają jakoś 67% poliestru 33% bawełny. Ja osobiście bym polecił spodnie DPM tropical, są baardzo cienkie i wytrzymałe. Jak dasz je pod światło to prześwitują, materiał 100% bawełna lub z dodatkiem 30% poliester. Ja swoje pustynne kupiłem za 15 zł, ale widziałem nawet za 80. Do kupienia wszędzie, bo są prawie tak popularne jak flecktarn. Najlepiej przejść się do sklepu z demobilem i tam coś wygrzebać. Jeśli chodzi o górę to raczej coś cywilnego jak nie chcesz wyglądać jak żołnierz <pokazal jezyk> .


Nowe kosztują 60-80, demobil taniej :D DPM lightweight/tropical sprawdza się świetnie na Woodzie i chronie przed kurzem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group