Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mój pierwszy woodstock
Autor Wiadomość
Tiff  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   Mój pierwszy woodstock

Cześć i czołem :) w tym roku wybieram się na swój pierwszy PW, w związku z tym mam pytanie. W temacie "najczęściej zadawane pytania" znalazłam co prawda pewną wzmiankę o nurtującym mnie problemie, ale chciałabym zasięgnąć więcej opinii na ten temat. Otóż, ile mniej więcej w ciągu tych 3 dni wydajecie mamony? :D
I pozwolę sobie zadać jeszcze jedno - myślicie, że jadąc pociągiem Sherwood z Gdyni Gł. 31 lipca o godz. 21:45, znajdę spokojnie miejsce?
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Jechałam w zeszłym roku jak był tylko jeden pociąg z Gdyni i nawet znalazłam miejsce siedzące... okej, było ciasnawo ale wszyscy wsiedli..więc jak w tym roku dają dwa składy to myślę, że w pociągu nawet będziesz mogła się przeciągnąć :D
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Wszystko zależy od potrzeb... Ja tam jednego Wooda przetrwałem bez niczego praktycznie, żywili, spijali i upalali mnie nieznajomi Woodstockowicze, więc wszystko jest możliwe.

Przelicz sobie bilet powrotny oraz za ile będziesz pić i jeść, czy będziesz kupować "gadżety" i pierdółki jakieś z pasażu (trochę tego jest i kusi) i weź sobie z 50zł więcej niż Ci wyjdzie z tych obliczeń. ;)
Na wszelki wypadek. Zawsze lepiej żeby zostało, niż zabrakło.
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Ah..w sensie na polu? <mysli2> Ja się rozbijałam za laskiem przy Krisznowcach i było jeszcze sporo miejsca... Ale jak szukasz miejscówki blisko wszystkiego, to może być ciężko...
 
 
 
Tiff  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Pytałam o pociąg :) dzięki za odp!
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Wiem, że się powtarzam między wątkami, ale wydaje mi się to bardzo ważne, żeby kto może kupił bilet na pociąg z góry przez internet czyli tu https://www.biletyregiona...start/woodstock
Bo im więcej ludzi będzie miało bilet już kupiony, tym miejszy będzie tłok na stacji. A bilety z netu będzie łatwiej sprawdzać na bramkach, więc i przy wejściu będzie szybciej szło.
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Na jakich bramkach? O.o
 
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

W Kostrzynie przed wejściem na perony, przechodziło się przez bramki po kolei i tam sprawdzali bilety przed wpuszczeniem...
 
 
 
lukaski  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 46
Skąd: WgW
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

W tym toku też będą te bramki ??/? <zniesmaczony>
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Z tego co gdzieś na forum przeczytałam wcześniej to tak... to ponoć pomaga uniknąć ludzi jadących na gapę i ułatwia organizację bo wpuszczają tylko ludzi którzy jadą najbliższym pociągiem...
 
 
 
lukaski  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 46
Skąd: WgW
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

To jest chore, ludzie mdleją w kolejkach. W tamtym roku pierwszy i ostatni pociąg do Białegostoku odjechał praktycznie pusty przez to że ludzie tkwili przed dworcem w tłumie zamiast czekać na peronach :/
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

To też z jednej strony nasza wina... Jak się też pchają ludzie którzy mają pociąg za 3 godziny to co mają zrobić... Albo też powinni zrobić bramki jakoś podzielone..kierunkami? Przy bramkach np GDYNIA, OLSZTYN i gdzieś dalej KRAKÓW i jakieś jeszcze... i znaki gdzie się kierować do swoich bramek..ale jednak to jest ilość ludzi nie do ogarnięcia...sama byłam w szoku jak rok temu szłam a ludzie spali w śpiworach na chodnikach co wydawało mi sie dziwne, że zamiast przyjechać przed pociągiem to tam koczują...
 
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Czy ja wiem czy tak sprawdzali? Ja miałem co prawda bilet ale na Katowice jak wpuszczali koło 7 rano to w ogóle nie sprawdzali biletów. ani na bramkach ani w pociągu.
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Ja jak wchodziłam to mi dokładnie sprawdzili bilet, czytając gdzie jadę...było dużo ludzi ale pchających się to nie aż taki tłok... miło, że tego nie doświadczyłam o tej 6 rano :))
 
 
 
Amber  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 10
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Co do pierwszego razu na woodstocku bez sensu zakładać nowy temat więc pytam tutaj.
Karimata.
Zbędna czy potrzebna ?
Wiem, że śpiwór nie do końca zapewni mi prostą powierzchnię, ale karimata też nie jest jakoś specjalnie gruba...
 
 
Jvegi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Jak spałeś pod namiotem kiedyś, to powinieneś wiedzieć. Jeśli nie, to może lepiej nie zaczynać właśnie na woodzie w utrudnionych warunkach i jednak sobie wziąć. Wygodniej i zdrowiej.
 
 
kamilus  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Amber napisał/a:
Co do pierwszego razu na woodstocku bez sensu zakładać nowy temat więc pytam tutaj.
Karimata.
Zbędna czy potrzebna ?
Wiem, że śpiwór nie do końca zapewni mi prostą powierzchnię, ale karimata też nie jest jakoś specjalnie gruba...

Podrzebna. Inaczej będą plecy boleć, a przy pogowaniu nie jest to zbytnio wskazane.
 
 
manfredka  
Forumowy prawiczek
Miła..czasem drapie.


Wiek: 28
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: Jastarnia
Wysłany: Pon 29 Lip, 2013   

Może i niewiele ale jednak dzięki karimacie to +0,001% wygody to jednak miłe w nocy :D I nad ranem może jak się ziemia wyziębi to może być zimno, mimo, że wszyscy piszą, że ma być w nocy "minimum 17 stopni to nie zmarzniesz". Zależy jaki kto wytrzymały...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group