Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Niez
Pon 22 Lip, 2013
Nie podoba mi się w Polsce.
Autor Wiadomość
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Vorathiel napisał/a:
A mnie to nie rusza nijak. Wręcz bym sie wkurzał będąc pod sceną, bawiac się, a tu jakieś płótno mnie przykrywa, robi się gorąco, duszno i ogólnie nieprzyjemnie.


Fakt, racja, nie mieli prawa zrobić czegoś takiego ale cóż to jednak Woodstock i na pewne rzeczy się oko przymyka, sam bym przymknął chociaż wypieprzałbym jak najdalej od tej flagi i jeszcze napluł ;s

benyk33 napisał/a:
Granie na tanich emocjach. Szkoda ze nie wyjechali czolgiem jak grali Ghost Division. Taka milosc do kapeli z powodu jednej piosenki... sa rzeczy na swiecie ktore sie filozofom nie sniely, niestety wiekszosc z nich w Polsce...


Dokładnie, kapela która na jednym albumie ma Ghost Division i "Polskie Patriotyczne Pieśni" no ku... co za durny naród. A jakoś szwedzi się Carolusem Rexem tak nie jarają ani primo victorią popularno-językowi... No tak ale przecież Polaczki to muszą bo są Polaczkami... Wstyd mi za moją narodowość jak cholera ale co zrobić... Wyjadę kiedyś za granicę to nie ma chuja, żebym się przyznał iż Polakiem jestem.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Bekier napisał/a:
Wyjadę kiedyś za granicę to nie ma chuja, żebym się przyznał iż Polakiem jestem.


Wyjedź juz dziś i jak najdalej. Nie pochwalam tego co się dziej w Polsce i "polaczków" ale tego że jestem polakiem się wstydzić??

I żeby było jasne nie lubię sabatonu, macie rację że wszyscy się tym jarają bo nagrali ze 2-3 piosenki o polskich żołnierzach i wielce polski zespół ( a chu..a tam)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

PianA napisał/a:
Bekier napisał/a:
Wyjadę kiedyś za granicę to nie ma chuja, żebym się przyznał iż Polakiem jestem.


Wyjedź juz dziś i jak najdalej.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Cytat:
Wstyd mi za moją narodowość jak cholera ale co zrobić... Wyjadę kiedyś za granicę to nie ma chuja, żebym się przyznał iż Polakiem jestem.


Jako zapalony kontestator i narodowościowokulturowy mieszaniec powiem Ci tyle - nie ma większego wieśniactwa i żałośniejszego zachowania niż wypieranie się tego kim się jest i tego skąd się jest, wstydzenie się korzeni.

Za siebie się wstydź. Na flagę pluć... barbarzyństwo i brak kultury. Jak planujesz się tak zachowywać to naprawdę się nie przyznawaj skąd jesteś bo i innym wstyd przyniesiesz <haha>

To jak w tym skeczu, "myśmy go do miasta wysłali, by z tej wsi wylazł, a tu co? A tu zrobił się jeszcze większy wieśniak niż był".

Zresztą jak planujesz wyjechać do Anglii to będziesz zaskoczony jej zacofaniem, jeszcze gorsza wieś niż tu i ludzie głupsi, długo można by wymieniać, bo tam od dwustu lat bez zmian <haha> Właściwie tylko centrum Londynu się broni. No i seriale oraz waluta.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Nie ma większej wsi niż w Polsce Panie poprzedniku. Chyba, że Polacy Ją narobili. Polacy to najdurniejszy naród w Europie, siedziba ciemnoty, przemocy wręcz zwierzęcej, prawa silniejszego, agresji, zabobonu. Rząd rucha nas w dupę od lat a my wszyscy się na to godzimy i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami... Z czego mam być dumny jak wychodząc na ulicę zamiast kraju widzę szmatę. Wstyd mi być Polakiem tak jak wielu innych pół-mózgów bez szacunku do płci przeciwnej i bez własnego łba. Przywykłem już do takich opinii w moją osobę. Nie wiem czemu mam być dumny, że urodziłem się tutaj a nie tam, nie wiem czemu to nie jest powód do wstydu a chluby, ale cóż, rugajcie mnie jaki to Ja jestem głupiec, iż tak się śmieję ze swojej ojczyzny... Polecam kawałek Dezertera "Mój Kraj" x]
To, że mówię po Polsku a nie np po Niemiecku wynika tylko z tego, iż takiego języka mnie nauczono, nie mam nic wspólnego z Polską a waszą flagą podtarłbym sobie najwyżej tyłek. Wynieść się? BARDZO CHĘTNIE ! Ale gdzie bez pieniędzy i niczego innego znajdę sobie mieszkanie? Jedyną opcją wyjazdową za granicę jest tak zwany domek pracowniczy dla Polaków czyli siedziba największej wylęgarni waszych cudownych rodaków gdzie godziny bym psychicznie nie wytrzymał. A przecież nie wynajmę sobie mieszkania i nie zacznę żyć od tak bo ta cudowna Ojczyzna taki byt mi zapewniła, że mmmmm. Kokosy i ananasy kurwa mać. Patriotą to ja mogę być w kiblu jak mi papier na biało czerwony pomalujecie. NIKT z moich nawet głupich znajomych nie zamierza wracać kiedy już zasmakuje pensji i życia za granicą, a i Ja nie zamierzam wracać kiedy już z Kobietą jakimś cudem odłożymy te śmieszne Polskie złote które są za granicą chuja warte (a tutaj się na nie flaki wypieprza) i wyjedziemy z tego burdelu. W Holandii dostając 6 euro na godzine jesteśmy od cholery bardziej bogaci od nawet dobrze żyjącego Polaka a przecież kurwa Holender dostaje 17 bo tylko Polskie gówno robi za 6 euro... I z czego mam być dumny? Bo jestem frajerem i pracuje w kraju prawie 3 ciego świata za takie pieniądze iż w wieku 21 lat nie stać mnie na własne mieszkanie i założenie rodziny? No kurwa oczywiście, BÓG HONOR OJCZYZNA ! SIEG HEIL !

Gdybym miał Ojca który by mnie tak wyżywił i wyprawił to bym go kopnął w tym wieku w pysk i powiedział, że nigdy nie powinien mieć dzieci po czym odszedł daleko precz albo się powiesił a ojczyzna to niby jest nasza Matka nie? Matkę która tak dba o swoje dzieci to powinno wypierdolić w kosmos... Polska nigdy nie powinna dostać praw by być samodzielnym krajem.
Nie mam zamiaru wychowywać mojego dziecka w takim burdelu i z takimi perspektywami by w moim wieku chlał na umór i się użerał z depresją bo nie mógłby wziąć baby i iść na swoje, ZA CO MIAŁBY TO ZROBIĆ?!
Jak będę miał już dorosłego chłopaka to będzie miał inne obywatelstwo i nigdy tutaj nie wróci chyba, że się pośmiać czy podziwić jak tak można w ogóle żyć... ŻYĆ ?! Egzystosować chyba... Śmiech na sali Patrioci, tfu

PS: A teraz złapmy się za ręce i pójdźmy stawiać kolejnego Pawlacza bo za mało ich stoi, jeszcze nie to co powinno być dla tak wielkiego Polaka !

"Dumnym z czegoś na co się nie miało wpływu? Bardzo logiczne. A jak ptak nasra 5 cm przed Twoją twarzą to też jesteś dumny z siebie, że Cię nie trafił?"

I taki doskonały cytat na koniec x]
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Bekier, jesteś najdurniejszym człowiekiem w Europie, przedstawicielem ciemnoty, przemocy wręcz zwierzęcej, agresji, zabobonu. Patrzysz w lustro i widzisz szmatę. Jesteś półmózgiem bez szacunku do płci pięknej i własnego łba.

Wiesz dlaczego? Bo tacy są Polacy jak piszesz, a jesteś Polakiem. Nie dziwię się, że się siebie i pochodzenia wstydzisz, jeśli według siebie takie rzeczy reprezentujesz <haha>

Polecam Anglię. Już znam taką jedną, co wyjechała do Anglii i zaczeła gardzić Polską, wstydzić się jej, stała się ANGIELKĄ, zarabiającą ANGIELSKIE ZŁOTÓWKI <haha> Po paru tygodniach i mieszkaniu w kupie w jednym pokoju zatęskniła za krajem, rodziną, przyjaciółmi, jedzeniem a nie syfem, cywilizacją a nie zacofaniem i ludźmi, a nie ignorantami i chamami, Tyś chyba w Anglii nie był <haha> Nie wiem też gdzie żyjesz. Znam Brodnicę, mam tam rodzinę. Ludzie są tam mili, piekne okolice. Gdzie świeci słońce, a nie leje deszcz. I ludzie nie mają tapet na sufitach, światła na sznurek i oddzielnych kranów do ciepłej i zimnej wody oraz śmierdzących wykładzin na podłogach <haha>

Dawno nie słyszałem tak obraźliwej dla masy ludzi i bzdurnej tyrady. Ktoś Ci wsadził w głowę niezłą propagandę, albo sam sobie wsadziłeś bo nie wszystko poszło Ci dobrze. Jest masa rzeczy złych i masa ludzi podłych i głupich co sam zawsze męczę i wkurzam tym ludzi, ale to co Ty gadasz to jest tak bzdurne i nieprawdziwe, skrajne uogólnienie, że mogło Ci przyjść do głowy chyba jedynie właśnie w tym sraczu podczas zatwardzenia, któremu winny na pewno jest rząd i złe bezmózgi wokół :D

Swoją drogą to naprawde długo pożyłeś w tym kraju, by wiedzieć jak w nim jest, w końcu maturę pewnie masz, to takie życiowe doświadczenie jak było jak jest i będzie :D

I tak, złu całego świata są winni Polacy, wiadomo :D Z takim nastawieniem do ludzi i do świata to wszędzie będzie Ci źle, bo nie ma złych miejsc i czasów, są tylko źli ludzie i Ty na takiego wyglądasz. Ile w Tobie ignorancji, pogardy i nienawiści to się w głowie nie mieści.

A jak rzucasz cytatami i zahaczasz o polskiego panka to mam dla Ciebie inny cytat :D

"Po co szlochać nad krajem, kiedy można uciec stąd?
Wyemigruj sobie na zachód, znajdź pracę, rodzinę załóż.
Nie zdziwiłbym się jednak, gdybyś dnia pewnego z rana
Zauważył, iż dzielnica jest dokładnie taka sama"

<rotfl3>

A skoro żałujesz, że ojciec Cię spłodził to zawsze możesz to naprawić aborcją w 242 miesiącu ciąży <haha> Jest straszny burdel w prawie i administracji co zahacza czasem wręcz o totalitaryzowanie prawa, ale po śmierci ścigać Cię za samobojstwo nie będą :D

P.S.

Sabaton srabaton i rzeczywiście to durna moda a flaga przeszkadza.

P.P.S.

Nie jedź na Woodstock! To taki polaczkowaty festiwal w polaczkolandzie pełen polaczków, zaleją Cię ciemnotą, agresją, głupotą i złodziejstwem <rotfl3>
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
Bekier, jesteś najdurniejszym człowiekiem w Europie, przedstawicielem ciemnoty, przemocy wręcz zwierzęcej, agresji, zabobonu. Patrzysz w lustro i widzisz szmatę. Jesteś półmózgiem bez szacunku do płci pięknej i własnego łba.

Wiesz dlaczego? Bo tacy są Polacy jak piszesz, a jesteś Polakiem. Nie dziwię się, że się siebie i pochodzenia wstydzisz, jeśli według siebie takie rzeczy reprezentujesz <haha>


Bardzo nieudana kpina, urodziłem się tutaj, to prawda i mogę być narodowości Polskiej, mogę mieć takie korzenie chociaż jakby sięgnąć głęboko głęboko to leżą w Niemczech co raczej oznacza iż nikt nie jest w pełni danej narodowości a całe to pierdolenie o przynależności do danego kraju jest tylko fikcją co w gruncie nie czyni mnie rasowym Polakiem. Wyjaśniając, chodziło mi o mentalność ludzi mieszkającym w tym kraju, WIĘKSZOŚCI ludzi mieszkających w tym kraju. Zdaje sobie sprawę, iż w każdej grupie społecznej jest masa gówna ale takiej kupy krowiej jak w Polsce to ciężko w Europie szukać.


Radosław Lubor napisał/a:
Polecam Anglię. Już znam taką jedną, co wyjechała do Anglii i zaczeła gardzić Polską, wstydzić się jej, stała się ANGIELKĄ, zarabiającą ANGIELSKIE ZŁOTÓWKI <haha> Po paru tygodniach i mieszkaniu w kupie w jednym pokoju zatęskniła za krajem, rodziną, przyjaciółmi, jedzeniem a nie syfem, cywilizacją a nie zacofaniem i ludźmi, a nie ignorantami i chamami, Tyś chyba w Anglii nie był <haha> Nie wiem też gdzie żyjesz. Znam Brodnicę, mam tam rodzinę. Ludzie są tam mili, piekne okolice. Gdzie świeci słońce, a nie leje deszcz. I ludzie nie mają tapet na sufitach, światła na sznurek i oddzielnych kranów do ciepłej i zimnej wody oraz śmierdzących wykładzin na podłogach <haha>


Nie byłem w Anglii ale słyszałem sporo spraw o tym kraju i raczej zarobki pozwalają Ci egzystować normalnie, tutaj niestety nie bardzo bo nawet ktoś zarabiający w Warszawie 2.5 koła MUSI mieszkać z drugą osobą by poradzić sobie na dość zwyczajnym poziomie.
Gardzę Polską od lat i nie zmieni się to jeśli wyjadę za granicę, nie ma to dla mnie różnicy i nie obchodzi mnie jakiś idiotów znasz. Nie wiem też czemu nazywasz Angielskie jedzenie syfem bo produkty nie różnią się w żaden sposób od tych które mamy tutaj. Cywilizacji tutaj nie masz, masz zacofanie i zabobon, jeżeli tego nie widzisz, to sam nie wiem po co z Tobą rozmawiam bo Twój poziom jest Polski. Brodnica jest naprawdę pięknym miastem ale mili ludzie? Większego skurwysyństwa ciężko szukać, gardzę ludźmi z tego miasta.

Radosław Lubor napisał/a:
Dawno nie słyszałem tak obraźliwej dla masy ludzi i bzdurnej tyrady. Ktoś Ci wsadził w głowę niezłą propagandę, albo sam sobie wsadziłeś bo nie wszystko poszło Ci dobrze. Jest masa rzeczy złych i masa ludzi podłych i głupich co sam zawsze męczę i wkurzam tym ludzi, ale to co Ty gadasz to jest tak bzdurne i nieprawdziwe, skrajne uogólnienie, że mogło Ci przyjść do głowy chyba jedynie właśnie w tym sraczu podczas zatwardzenia, któremu winny na pewno jest rząd i złe bezmózgi wokół :D


Nikt nigdy niczego nie wsadził mi w głowę, nie jestem osobą która przyjmuje jakikolwiek pogląd bez głębokiej analizy i rozkładania na części pierwsze, nie jestem wykształcony ale nie jestem też idiotą. Większość mojej wiedzy polega na logicznym spoglądaniu na świat i obserwacji społeczeństwa, polecam...
Jeżeli nie jest winny rząd i złe bezmózgi to Ja się już nie pytam nawet kto bo jesteś koleś takim ślepym Polakiem, że wstyd mi nawet Ci odpisywać.

Radosław Lubor napisał/a:
Swoją drogą to naprawde długo pożyłeś w tym kraju, by wiedzieć jak w nim jest, w końcu maturę pewnie masz, to takie życiowe doświadczenie jak było jak jest i będzie :D

I tak, złu całego świata są winni Polacy, wiadomo :D Z takim nastawieniem do ludzi i do świata to wszędzie będzie Ci źle, bo nie ma złych miejsc i czasów, są tylko źli ludzie i Ty na takiego wyglądasz. Ile w Tobie ignorancji, pogardy i nienawiści to się w głowie nie mieści.


Nie mam matury a Ty jesteś odemnie starszy o 6 lat więc nie rób z siebie doświadczonego życiem bo to jest nie śmieszne a żałosne, połowa moich znajomych jest starsza niż Ty. Polacy są winny tylko burdelu w swoim własnym chlewie i niczego więcej, skończ z durnymi kpinami bo są żałosne i niczego nie wnoszą. Ludzie faktycznie są źli, wszyscy, ludzka rasa jest jednym wielkim gównem ale nawet w gównie masz pierwiastki korzystne jeżeli się o tym uczyłeś to wiesz. Nie jestem ani zły ani dobry, jestem skurwielem dla kogo trzeba a dla kogo trzeba jestem wręcz skrajnie emocjonalnym słabiakiem. Ignoracji we mnie nie tak dużo ale pogardy i nienawiści fakt, więcej niż sobie wyobrażasz, jedyne co mnie powstrzymuje przed morderstwem jest to, że zależy mi na swoim marnym życiu, wszak mam tylko jedno.

Radosław Lubor napisał/a:
A jak rzucasz cytatami i zahaczasz o polskiego panka to mam dla Ciebie inny cytat :D

"Po co szlochać nad krajem, kiedy można uciec stąd?
Wyemigruj sobie na zachód, znajdź pracę, rodzinę załóż.
Nie zdziwiłbym się jednak, gdybyś dnia pewnego z rana
Zauważył, iż dzielnica jest dokładnie taka sama"

<rotfl3>

A skoro żałujesz, że ojciec Cię spłodził to zawsze możesz to naprawić aborcją w 242 miesiącu ciąży <haha> Jest straszny burdel w prawie i administracji co zahacza czasem wręcz o totalitaryzowanie prawa, ale po śmierci ścigać Cię za samobojstwo nie będą :D


Dzielnica może i taka sama pod wieloma względami bo ludzie to ludzie ale jednak mniejszy burdel i bardziej zdatne warunki do życia tak jak w świecie zwierząt tu masz większy wodopój a tam mały i gównem zajebany. Nie wyjadę, już Ci pisałem czemu, czytaj ze zrozumieniem Panie Profesorze. Gdybym chciał popełnić samobójstwo zrobiłbym to bez Twojego pieprzenia, uwierz.

Radosław Lubor napisał/a:
P.S.

Sabaton srabaton i rzeczywiście to durna moda a flaga przeszkadza.

P.P.S.

Nie jedź na Woodstock! To taki polaczkowaty festiwal w polaczkolandzie pełen polaczków, zaleją Cię ciemnotą, agresją, głupotą i złodziejstwem <rotfl3>


Sabaton jest dobrym zespołem w swoim nurcie i ma sporo dobrych tracków, szkoda tylko, że nas idiotyczny naród gloryfikuje te które dotykają właśnie nas chociaż słabe i ogrom lepszych Sabaton nagrał.
Na Woodstock pojadę żeby się zechlać i zapomnieć o świecie, złodziejstwa jest tam w chuj, ciemnoty również ale przynajmniej każdy jest nakurwiony i nikt sobie dupy nie zawraca tym jak bardzo się różnimy... Czill x]
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Ja mam nadzieję, że wyjedziesz i będziesz miał kraj w dupie. I to forum też, bo zaczynasz mnie denerwować.

Po pierwsze, moim zdaniem, mimo wielu ludzi, którzy gardzą nauczaniem, mimo tego, że mamy chujowy system edukacji, który nie wyrabia się z materiałem i mimo coraz większego wpływu bezstresowego wychowania -> co przekłada się na olewanie nie tylko nauki, tradycji i kultury, ale całego życia oraz brak szacunku dla siebie, Ojczyzny i drugiego człowieka, pomimo tego wszystkiego, nie jesteśmy krajem ciemnym. Rząd rucha nas w dupę - masz rację, tak jest, ale każda władza tak robi. Mamy przesrane, kiedy rządzi PiS, mamy przesrane, kiedy rządzi PO, boimy się, jak będzie jak do władzy dojdzie Palikot. Ale mimo wszystko, jest lepiej niż w wielu krajach nie tylko Europy, ale i świata.

Lecąc dalej - ja rozumiem, że nie jesteś patriotą, ale widać, że jesteś ciemnym człowiekiem. Radek napisał, że Anglia nie zmienia się od dwustu lat. Ja dodam, że Polska rozwija się dopiero od dwudziestu pięciu tak na dobrą sprawę. Po zaborach, kiedy autentycznie wszystko było ciemne, odzyskaliśmy wolność na dwadzieścia lat. I co? Ledwo zaczęliśmy wszystko odbudowywać, znowu coś się zjebało i tak egzystowaliśmy sobie do lat dziewięćdziesiątych. Nie oczekuj więc cudów, mamy prawo do błędów i niepowodzeń. A jeśli każdy człowiek przyjmie Twoje stanowisko, w Polsce na pewno nic się nie zmieni. I jeśli nie będziemy sami pracować i nad sobą i nad państwem, nadal będziemy ruchani w dupę i nadal życie będzie płynęło bez zmian.

Z tym Twoim mówieniem po polsku też bym nie przesadzała, bo momentami Ci to nie wychodzi.

Nie polecam też obrażać ludzi. A ja czuję się obrażona. Dla mnie pisanie, że podtarłbyś moją flagą dupę jest trochę jak obraza członka rodziny. To tak, jakbym napisała, że wezmę rękę Twojej matki i się nią podetrę, bo tyle jest warta (to tylko przenośnia, nic nie mam do Twojej matki, nie znam jej, ale mam nadzieję, że nieświadomie urodziła takiego pajaca).

Wszyscy jęczą na brak możliwości zarobku, więc powiem tak - mam 21 lat (jeszcze) mam już pracę (na razie umowa-zlecenie), wystarczyło włożyć trochę pracy w samokształcenie. I jestem sobie pierdolonym studencikiem z pracą w zawodzie, który nie myśli o tym, że będzie pracować w biedrze. Nie wszyscy mają taki luksus, to fakt, ale nie przesadzaj.

I zgodzę się z Radkiem - nie przyjeżdżaj na Woodsa.

p.s.

Sabaton to szaja. Mnóstwo tracków na jedno kopyto.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

Ja w sumie tez patriota w ogólnie pojętym tego słowa znaczeniu się nie czuję. Ważniejsza niż historia jest dla mnie fizyka czy ekonomia. Flaga i orzełek to dla mnie coś typu "złotego cielca" (w sensie, że coraz częściej wierzy się bardziej w te symbole a nie w ojczyznę samą w sobie i ludzi w niej mieszkających), i leję na czczenie takowych.

Natomiast jak czytam Bekier co ty piszesz, to mam ochotę rzucić Ci na ten bilet i paszport, byleś się zrzekł obywatelstwa i już tu nie wracał. Darowałbyś sobie takie wyżołądkowywanie się.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Ossie napisał/a:

Dla mnie pisanie, że podtarłbyś moją flagą dupę jest trochę jak obraza członka rodziny.
Wszyscy jęczą na brak możliwości zarobku, więc powiem tak - mam 21 lat (jeszcze) mam już pracę (na razie umowa-zlecenie), wystarczyło włożyć trochę pracy w samokształcenie. I jestem sobie pierdolonym studencikiem z pracą w zawodzie, który nie myśli o tym, że będzie pracować w biedrze. Nie wszyscy mają taki luksus, to fakt, ale nie przesadzaj.

I zgodzę się z Radkiem - nie przyjeżdżaj na Woodsa.


Twoją Flagą? Aha, to Twoja flaga, fajnie, też bym chciał mieć swoją flagę, dalej nie skomentuje bo mnie tutaj straszą banem nawet bez ostrzeżeń więc milczę hahaha.
Tak tylko powiem, że w wieku 21 lat to ja bym chciał mieć dziecko w drodzę i brak obaw o to jak je z żoną utrzymam a tutaj widzę, że kogoś umowa zlecenie zadowala za marne grosze, no ale okej, nie będę już mówił, że będąc rodowitym Niemcem nie miałbym problemu ze spełnieniem moich planów.

Co do Woodstocku, Woodstock jest dla wszystkich i nie wiem czemu mam tam nie przyjeżdżać. Od kiedy 17 lat skończyłem jestem co roku i nie zamierzam zaprzestawać, lubię bardzo tamto miejsce więc nie rzucajcie mi takich słów bo to chore wręcz. Nie jesteś Patriotą to precz z Woodstocku? Spoko xD Jedno wiem na pewno, nigdy nie wpadnę na waszą forumową wioskę bo to forum od klimatu Woodstockowego dalekie jest jak ..... Oj dobra nie porównuje bo bana dostanę, miałem być grzeczny, nie mogę głosić swoich poglądów przecież, wolności słowa nie ma, nie ma wolnosci niczego jest tylko patriotyzm albo śmierć bhahhaah

Jaaasiek napisał/a:


Natomiast jak czytam Bekier co ty piszesz, to mam ochotę rzucić Ci na ten bilet i paszport, byleś się zrzekł obywatelstwa i już tu nie wracał. Darowałbyś sobie takie wyżołądkowywanie się.


To daj mi jeszcze na mieszkanie tam albo chociaż jakiś pokój na początek, żebym dał radę ogarnąć życie gdzieś indziej niż na ulicy i mogę się zrzec nawet dwóch jakbym miał bahaha. Daruje już sobie, gdyż jak mówiłem straszą mnie tutaj banem bez uprzednich ostrzeżeń... Więc tyle wam chciałem powiedzieć na koniec i żegnam was milutko. BĄDŹMY DUMNI Z BYCIA POLAKAMI !

A teraz idźmy do swojej cudownej pracy na umowę-zlecenie za nawet nie głodowa pensję i cieszmy się z tego, że rodzinę założymy po 30tce albo później xD

tak btw : [video]http://www.youtube.com/watch?v=yMXqbKUZTNk[/video]
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Głupia ta rozmowa wybrnęła. Za daleko poszło. Mnie nie chodziło to że jestem zadowolony z tego jak sie zyje w polsze bo nie jestem i wiem że jakbym wyjechał i robił to co robię teraz to żyłbym na bardzo dobrym poziomie. Też nie lubie wszedobylskiego narzekania jak to mi źle i zazdrosci typowej dla polaków, typowego gadania bo napewno ukradł lub podstawie mu świnie żeby miał gorzej niż ja.

Ale są te momenty kiedy mówisz komuś że jam z polski, a ta osoba że słyszała że piękny kraj i fajni ludzie, dobra kuchnia itp. I taki wizerunek warto pielęgnować ( a nie właśnie typowego polaczka żula wiecznie niezadowolonego z wszystkiego czy ruchającego nas rzadu albo chorego psychicznie kaczynskiego z armią debili święcie zapatrzoną w krzyż) coby nam się żyło może nie lepiej ale przyjemniej.

Myślę że na tym moglibyśmy zakończyć
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

PianA napisał/a:


Ale są fajne momenty kiedy fajnie jest powiedziec komuś że jam z polski, a ta osoba że słyszała ze piękny kraj i fajni ludzie



Kocham Cię xD I tym pozytywnym akcentem możemy zakończyć dyskusje i rozstać się w pokoju. To jest Woodstockkurwa jesteśmy wszyscy piękni i mamy żyć w zgodzie. Przyjaźń miłość muzyka przypominam.
I ogólnie to you made my day xD
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Bekier napisał/a:
To daj mi jeszcze na mieszkanie tam albo chociaż jakiś pokój na początek, żebym dał radę ogarnąć życie gdzieś indziej niż na ulicy i mogę się zrzec nawet dwóch jakbym miał bahaha.

Nie będę z userem bekierem dyskutować,ale zastanawia mnie tylko ilu z nas chce zrzucać się na kogoś takiego.
Pomijając wszelkie cechy narodu(narodów),czy sprawę patriotyzmu... Specjalnie dla takich obywateli są państwa opiekuńcze. Tylko,że to,czego user wymaga idzie z podatków,czyli portfeli innych obywateli. Ktoś jednak potrafi te pieniądze zarobić i sobie poradzić,nawet zaczynając od zera. Dlaczego ma bekiera utrzymywać i dokładać do jego pokoju,czy domu? To,że obywatel nie potrafi sobie zorganizować życia to jest jego problem,ewentualnie rodziny. Myślę,ze będąc rodowitym kimkolwiek miałby problem z utrzymaniem rodziny z takim podejściem. Nie jest to już kwestia poziomu życia,a "pracy nad samym sobą"(chociaż on z niej wynika). Czy się mylę?

Liczę,że przeczyta ze zrozumieniem,iż nie mówię do niego,dotrzyma słowa i w końcu nas pożegna :)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Nie dotrą i nie jestem za żadnymi datkami socjolanymi. Jeżeli nie wierzysz, że w takim wieku nie ma za granicą problemu z własnym mieszkaniem i rodziną bo zarabiasz sensowne pieniądze to nie mamy o czym dyskutować. Ja nie mam zamiaru się zgadzać na to by sobie radzić kombinować i wyrzygiwać sobie flaki za to żeby ledwo ciągnąć od 1wszego do 1wszego na wynajmowanym pokoju a po latach się czegoś wątpliwie dorobić. To, że tutaj są wszyscy do tego przyzwyczajeni to nie znaczy iż to jest normalne. Ja po prostu nie mam zamiaru żyć jak robak i być z tego dumny. Nie rozmawiajmy już więcej o tym bo nie ma sensu, Ja gardzę wami a wy mną i co z tego, życie toczy się dalej.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Bekier, a Ty dalej nie rozumiesz, że masz swoje prawo do zdania itd, że nie o to mi i innym chodzi, ale o hiperbolizację, obrażanie innych, uogólnianie i hipokryzję oraz Twoje zachowanie, a mniej poglądy? Bo obraziłeś wielu ludzi i wiele wartości w sposób ograniczony i nawet nie stereotypowy, ale nienawistny i pełen na pewno nie aż tak uzasadnionej pogardy. Możesz sobie wyjeżdżać gdzie chcesz, nie przyznawać się do tego kim jestes jeśli się tego wstydzisz, ale nikt nie daje Ci prawa do objawiania wobec innych swej nienawiści, pogardy i braku kultury.

A z woodstockiem chodziło o to, że skoro nie przyznajesz się Polski i się jej wstydzisz, to musisz pamiętać, że woodstock jest polski i to część tego kraju organizowana przez i pełna tych pogardzanych przez Ciebie oraz znienawidzonych Polaków, aczkolwiek zdarzą się tez inne narodowości. Przystanek Woodstock jest wręcz na wskroś polski, wyrósł na tej ziemi - i nagle Ci pasuje, to jest hipokryzja.

To, że masz w glowie jakieś głupoty, skrzywione obrazy i przesadzone (bo trochę racji w tym co piszesz) to inna sprawa, możesz sobie nawet myśleć, że Polacy żyją w szariacie. Ale Twoje zachowanie i brak szacunku dla innych to druga sprawa i o to tu chodzi.

Nauczono Cię w ogóle w domu kultury, szacunku do innych i wychowano? Piszesz sam coś o nienawistnych polaczkach, a jedyną osobą tutaj, która wyraża nienawiść do ludzi, ich idei i symboli jesteś Ty. I nazywasz to wolnością słowa. Ogarnij się człowieku i zastanów, bo to, że dla Ciebie np coś jest śmieciem i podtarłbyś tym swoją dupę nie oznacza, że nie ma to dla innych wartości. Jak wyzywasz i obrażasz ludzi hurtem, to musisz się liczyć z zarzuceniem Ci braku kultury oraz wyzywania ludzi. Powinieneś to rozumieć nawet nie posiadając matury. Nie wiem, jak Cię wychowano i czego nauczono w domu. I nie jestem żadnym narodowcem itd, widzę ile jest minusów dookoła i uparcie się na nie nie zgadzam. Ale to, co Ty robisz to jest jakiś mentalny faszyzm i nienawiść narodowa.

Chyba, że w takim towarzystwie się obracasz i tak to wygląda wokół Ciebie, ale to wystarczy zmienić towarzystwo, zamiast okazywać nienawiść i pogardę dla ludzi także na tym forum i woodstocku a potem dziwić się ich oburzeniu. Bo jakbyś nie zauważył na tym forum są Polacy (no i Roxi z Ukrainy <haha> )
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Dyskusja zywa to sie wlacze.

Polska jako kraj rzadzony przez leniwych zlodziei od lewej do prawej, wkurwia wszystkich bez wzgledu na miejsce zamieszkania wzrost i wage.

Mi osobiscie najbardziej jest wstyd za nas samych Polakow, za to jak sie zachowujemy (zwlaszcza woboec siebie ;) ) Wystarczy pojechac na wakacje za granice ( choc niedaleko nam do rosjan, niemcow i angoli)
Co do Anglii- mysle ze jezeli komus sie ten kraj nie podoba to nie musi tam jechac, nikt nie zmusza, a i angole beda zadowoleni. Ale nie Polak musi byc inny. Pojedzie tam , gniezdzi sie na kupie przelicza poundy na plny i marudzi an wszystko, ale kompletnie wszytsko. Ze ma dywany, zamiast podlog, ze zarcie niedobre. Dlaczego? Bo oczywiscie nie wyda pensa na pozadna chate i pozadne zarcie, tylko wpieprza tesco value i mowi, ale angielskie scierwo.

Roznica miedzy Polakami a innymi narodowosciami, jest taka, ze jak oni pytaja jak sie masz odpowiedz brzmi ; fine, gut itp. Natomiast odpowiedz Polaka: stara bieda, po staremu itp

My lubimy sobie pomarudzic i to jest nasz Polakow portret wlasny. I mamy tez ogramna potzrebe bycia zauwozonym w swiecie, stad malyszomania, kubicomania itp.

Niestety Europejsczycy to duzej ilosci ignoranci wiec Copernicus, nie brzmi im po polsku, Chopin brzmi po francusku, a Maria byla tylko Curie.
I stad sie bierze nasze uwielbie dla Sabatona.

A Polska jako kraj, to taki sam zlodziej jak i inne kraje. A kogo cieszy jego dziedzictwo, to tobrze, o ile docenia i szanuje dziedzictwo innych. Nikt nie musi.
a kto nie to ma jak w dezerterze
''
To jest mój kraj
Bo tu się urodziłem
I tutaj pewnie umrę
Ale dlaczego mam się cieszyć z tego
Mam się cieszyć z tego, że...
To jest mój kraj

Mój kraj! ''

I tez dobrze.
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Bekier, to że dla Ciebie nasza flaga jest nic nie wartym strzępkiem materiału, to nie znaczy, że powinieneś tak pisać. Pamiętaj, że masz w Polsce 100 tys. ludzi, którzy za tą flagę są gotowi oddać życie. Masz coraz mniej, ale jeszcze żyjących weteranów AK, żołnierzy wrześniowych, i żołnierzy sił polskich na zachodzie, którzy walczyli o to, by można powiesić tę flagę na maszcie bez obawy o to, że Cie niemcy do obozu wyślą, lub rozstrzelają. Nasz kraj nie jest idealny, praktycznie od zawsze mamy problemy z politykami, ale ciesz się, że żyjesz w wolnym kraju, gdzie możesz powiedzieć co myślisz. A skoro wstydzisz się tego, że jesteś Polakiem, to jedź sobie np do USA, wstąp do ich armii, po pół roku dostaniesz obywatelstwo, i przynajmniej będziesz miał powód, by nie wracać do Polski, bo jak wrócisz to z marszu do więzienia za służbę w obcej armii :)
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

JiMi napisał/a:
ale ciesz się, że żyjesz w wolnym kraju, gdzie możesz powiedzieć co myślisz.


Hehehehehehehe, niczego więcej nie ma sensu pisać xD
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

...a ja z moją tolerancją <haha> i tym co przeczytałem mogę napisać,że szkoda ,że nie żyjesz w Chinach czy Korei Północnej...
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Udun napisał/a:
...a ja z moją tolerancją <haha> i tym co przeczytałem mogę napisać,że szkoda ,że nie żyjesz w Chinach czy Korei Północnej...


Albo w krajach szariatu... w sumie niedługo wprowadzą go w Holandii czy Anglii to się doczeka <haha>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

@benyk33

Tak się składa kolego, że w UK byłem przez ponad półtora roku i z doświadczenia mogę porównać jak się żyje tam i u nas. To co Ty uważasz za wady ja traktuję akurat jako zalety. Piszesz, że oni na pytanie o samopoczucie zawsze odpowiadają 'it's ok', 'im fine' itp - to jest oczywiście prawda, ale jak dla mnie było to strasznie sztuczne, momentami wręcz ironiczne i groteskowe - przykładowo słysząc to z ust faceta, który dzień wcześniej nakrył swoją żonę jak bzykała się w ich łóżku z jakimś ich znajomym ;]
Życie jest u nich znacznie prostsze, ale jednocześnie także zwyczajnie nudniejsze. Nie dziwi mnie już zupełnie dlaczego właśnie u nich powstało zjawisko clubbingu i co drugi gatunek muzyki elektronicznej (i nie tylko) - bez tego nietrudno tam o depresję, zwłaszcza przy tej ich pogodzie. ... Drogi także o dziwo wcale nie są o wiele lepsze niż te w Polsce, wprawdzie te główne (jak autostrady) są w dobrym stanie, ale stan tych mniejszych często woła o pomstę do nieba. A całkowity zakaz parkowania na chodnikach często powoduje paradoksy - miejscami na drodze dwukierunkowej z powodu ciasnoty 2 autobusy nijak potrafią się wyminąć.
Do tego Angole w pracy są bardzo leniwi. Praktycznie nikomu z nich nie chce się imać cięższych zawodów. Do firmy w której ja pracowałem pewnego razu przyszedł facet - rugbista, chłop jak dąb, a że poprzedniej nocy właśnie urodził mu się dzieciak, więc na gwałt szukał jakiejś stałej pracy - u nas wytrzymał ... do pierwszej przerwy na lunch i padł z wycieńczenia ;] uciekł jeszcze szybciej niż do nas trafił.
Gdyby z Londynu nagle zabrać wszystkich imigrantów to miasto całkowicie upada .. w przeciągu najwyżej miesiąca! Po prost nie mieliby co jeść, nikt nie chciałby zajmować się wywożeniem śmieci, typowymi naprawami, czy choćby obsługą stacji benzynowych. Większość z nich pracuje w usługach lub finansach. Ponad 15% PKB całej Wielkiej Brytanii wytwarza malutkie londyńskie City, całkiem legalnie obrabowując inne europejskie giełdy. Warto sobie uzmysłowić, że ponad 20% zysków największych POLSKICH firm corocznie wędruje prostą drogą na konta londyńskich oddziałów dużych banków inwestycyjnych. Bez pieniędzy z City w UK wcale nie byłoby tak różowo.
A żarcie? Zacznijmy od tego, że Anglicy nie mają własnej kuchni! W tv codziennie do południa na większości otwartych kanałów lecą programy kulinarne zachęcające do gotowania - w 99% potraw zapożyczonych z innych kuchni, jak śródziemnomorska, iberyjska czy tajska. Niemniej przeciętnych Brytyjczyków to i tak mało co interesuje, bo w sklepach i marketach nic nie cieszy się takim wzięciem jak .. gotowe potrawy typu 'podgrzej w mikrofali' ;-) Do tego przynajmniej jeden 'Fish and Chips', KFC czy Burger King znajdziecie na praktycznie każdej usługowej ulicy Londynu. W tej sytuacji nie dziwi też fakt, że to właśnie Brytyjczycy są na 1 miejscu wśród najbardziej otyłych społeczeństw Europy.
Mógłbym też napisać o innych sprawach jak poziom nauczania w ich szkołach czy też tego jak działa służba zdrowia (a ta ma się całkiem dobrze, za wyjątkiem marnych umiejętności lekarzy pierwszego kontaktu), ale pewnie zanudziłbym wszystkich tych, którzy i tak cudem dotrwali do tego miejsca ;]
Konsensus jest taki, że my Polacy generalnie nie mamy się czego wstydzić. Wprawdzie 123 lata zniknięcia z map świata, 2 wojny oraz 40 lat usługiwania ZSRR dało nam ostro po dupie, ale i tak radzimy sobie lepiej niż sami myślimy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime