Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bydgoszcz, Toruń i okolice.
Autor Wiadomość
humisiowa  
Forumowy prawiczek
Nielegalna.


Wiek: 30
Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 23
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   Bydgoszcz, Toruń i okolice.

Wybieram się z przyjaciółką, zapewne 2 dni prędzej z Bydgoszczy woodstockowym pociągiem, może ktoś chętny jest się dołączyć? :)
 
 
 
Ksiądz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Amen. Przygarniecie reprezentanta płci mniej pięknej? Jestem z okolic Trójmiasta, ale przy moich chęciach ewentualny dojazd nie stanowi najmniejszego problemu. Z chęcią się dołączę, bo chcę bardzo jechać, a nie mam z kim.
 
 
humisiowa  
Forumowy prawiczek
Nielegalna.


Wiek: 30
Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 23
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Dajesz, dajesz, z chęcią Cię przygarniemy a nawet... będzie nam baaaaardzo miło! :3
 
 
 
mily18  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Ja z chęcią skorzystam z waszej propozycji. To mój pierwszy Woodstock, jestem z Inowrocławia, więc niedaleko. Mogę?
 
 
Toushiro
Gość
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Ten pociag jedzie przez Złotów do Piły i dalej do Krzyża?
 
 
humisiowa  
Forumowy prawiczek
Nielegalna.


Wiek: 30
Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 23
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 24 Cze, 2013   

Chyba tak, w sumie... nawet już nie pamiętam ale wiem, że przez Piłe jechał :)

[ Dodano: Pon 24 Cze, 2013 ]
mily18, Jasne, że tak! Im więcej ludzi tym lepiej, tym bardziej jeśli jedziesz pierwszy raz to zapraszam. :P Mam już 3 osoby więc... co 4 to nie 3 kolego. :)
 
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Sob 29 Cze, 2013   

Dajcie szczegóły bo na 99% sam w tym roku również ruszam z Bdg i chętnie bym się do kogoś przylepił :)
 
 
lehre  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Hej! Ja też szukam towarzyszów podróży z Bydgoszczy najlepiej 31.07, powrót razem również mile widziany pociągiem :) A może ktoś wybiera się samochodem i ma wolne jedno miejsce? oczywiście zrzucę się na paliwo i parking ;) w tym roku dotrzeć na woodstock muszę sama i jakoś nie uśmiecha mi się samej jechać,także gdyby ktoś się mną zaopiekował (albo ja nim;DP) podczas podróży,to byłoby fajnie :) zresztą w grupce zawsze raźniej i łatwiej zająć miejsce w pociągu ;p
 
 
mily18  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

To może umówmy się na jakieś spotkanie przed woodem np. w następnym tygodniu i ustalmy wszystko, a przy okazji już się poznamy co wy na to? :))
 
 
lehre  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

ja jestem za ;) tylko gdzie miałoby się odbyć to spotkanie?;) właśnie odezwał się do mnie chłopak, który ma zamiar też jechać z Piły lub Bydgoszczy, więc może zbierzemy jakąś większą ekipę...?;) ja w poniedziałek wracam z górnego śląska,więc od wtorku będę wolna i mogę się pojawić na spotkaniu;)
 
 
mily18  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Może w Bydgoszczy? A co do dnia to najlepiej w tygodniu w godzinach południowych, bo ja jestem z Inowrocławia i musze dojechać. Dawajcie propozycje i piszcie kto będzie.
 
 
lehre  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

mi pasuje jak najbardziej! mieszkam 70km od Bydgoszczy,ale tam mam najlepszy dojazd w sumie.. choć pks nie rozpieszcza,bo ostatni autobus powrotny mam o 17stej,więc fajnie by było,gdyby spotkanie odbyło się trochę wcześniej,abyśmy zdążyli do tej 17stej wszystko omówić ;) zresztą,niech się inni wypowiedzą,bo myślę,że ile ludzi tyle propozycji zmian,tym bardziej jeśli ktoś nie mieszka w Bydgoszczy i musi jakoś tam dojechać ;p
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Jesli bede mial wolne to mozliwe ze wpadne do tej Bydgoszczy
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Dopisuję się do listy chętnych, jestem ze Żnina. 50km od Bydgoszczy na krajowej piątce w stronę Gniezna. Aktualne możliwie najniższe ceny są znane?
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Nie wiem jak z Bydgoszczy ale jak ja z Piły przez Poznan do Kostrzyna mialbym placic 27zl za bilet normalny to raczej cos porownywalnego bedzie
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Cena w obie strony? :)
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

w 1 ;) Pierwszy raz jedziesz ? Czy 1 raz pociagiem ?
 
 
Sliper  
Coś już napisał

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 76
Skąd: Żnin
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Pierwszy raz pociągiem, rok temu był taki zamęt, że głowa mała. Dowiedziałem się, że bilety z bdg / ino kosztowały nawet 7zł, nie wiem JAK TO MOŻLIWE :X Wersji cenowych było od zaj^&nia
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Zniszki ;)
 
 
lehre  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Sliper, ja jestem z Janowca, więc niedaleko :P a Wy chcielibyście jechać tym woodstockowym pociągiem? jeśli tak,to wyczytałam na pewnej stronie,że ze zniżką studencką z Bydgoszczy w zeszłym roku płaciło się 24 zł,a bez zniżki 49 zł... dobrze,że nie oddałam po obronie legitymacji- trochę zaoszczędzę :P
Ronnie,a Ty jechałeś wcześniej tym pociągiem musicRegio? ja się boję,że nie dopcham się,słyszałam,że multum ludzi tymi woodstockowymi pociągami jedzie i czasami nawet nie ma miejsc stojących..przeraża mnie to trochę:P najchętniej jechałabym tak jak w zeszłym roku samochodem,ale niestety nie mam takiej możliwości...
 
 
Ronnie  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 55
Skąd: Złotów
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Mozna jechac innym pociagiem i tak zawsze wiele osob sie spotka ktore jada na wooda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga