Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Roman Polko
Autor Wiadomość
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   Roman Polko

Roman Polko- generał dywizji, komandos, dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania. Kierował zagranicznymi misjami wojennymi i stabilizacyjnymi: w byłej Jugosławii i Kosowie, w Iraku brał udział w działaniach wojennych, które doprowadziły do upadku reżimu Saddama Husajna. W czasie jego dowództwa GROM brał udział w misji stabilizacyjnej Kosowie/Macedonii, Afganistanie, w II wojnie w Zatoce Perskiej oraz w Iraku.
 
 
JiMi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 34
Skąd: Gniezno/Toruń
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   

Ciekawie :) dobry powód by wybrać się w końcu na ASP :)
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Wolałbym pacyfę w tegorocznym logo Przystanku, a tak to jak ta pacyfa będzie, to będzie hipokryzja i tyle ;p Już i tak jest za dużo wojny jak na festiwal który w nazwie ma "Woodstock".
Hejtuję to zaproszenie, nie dlatego, że mam coś do Polki jako Polki czy kwestionuję to, że niektórzy chcieliby go posłuchać czy zadać mu kilka pytań - po prostu wolałbym Przystanek utrzymany w jakiejś formule, gdzie taki a nie inny klimat mamy za sprawą organizatorów a nie mimo nich. Owsiak i WOŚP robią kawał dobrej roboty, ale też kawał roboty neutralnej na granicy złej zupełnie niepotrzebnie.

Szkoda, że akurat tak wygląda mój pierwszy post od dawna, ale to czysty przypadek - nie miałem ostatnio czasu na internetowanie i naprawdę przeglądam wszystkie wątki w których ostatnio zostało coś napisane i to pierwszy, gdzie mogłem napisać coś konstruktywnego co jeszcze nie padło.
 
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Ja również na nie, Polko to żołnierz, a żołnierz zabija więc ktoś taki nie pasuje na woodstock. Szanuje tego Pana, nic do niego nie mam, no może po za tą cała akcją z gromem, co się kłócili z generałem Petelickim, ale po prostu nie pasuje na woodstock. Chociaż znając życie i tak się przejdę.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

to może zaprośmy kogoś z kim walczył... o ile nie wysadził by się przed zebraną publiką. Gościu walczył właśnie po to, byś ty mógł spokojnie siedzieć w domu i nie martwić się o to czy jak wyjdziesz z niego, to czy nie natrafisz na zamachowca samobójce.

jak już mamy się czepiać jakiś haseł Woodstockowych, które nie pasują do Woodstocku, to zaczął bym od "stop narkotykom" :D
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

krylas napisał/a:
a żołnierz zabija więc ktoś taki nie pasuje na woodstock


Czyli według Ciebie nie mogę przyjechać na woodstock?
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

ooooo! i jest Jumbo :D czekałem na Ciebie w tym temacie
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Jeśli nie pasuje to zawalcz,by do regulaminu dopisać zakaz chodzenia w wojskowych butach i ubraniu w moro. Nawet niebieskim:D
Poza tym,goście ASP są zapraszani przede wszystkim jako specjaliści w danej dziedzinie,a nie przez pełnioną(teraz,czy kiedyś) funkcję samą w sobie.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Świetny gość, bardzo chętnie pójdę. To fachowiec, praktyk i na pewno ma wiele ciekawego do powiedzenia na tematy, o których niektórzy woleliby udawać, że ich nie ma i beztrosko sobie hasać nago na łące wypychając ze świadomości to, że nie wszędzie jest różowo.

A że żołnierze zabijają? Policjanci też. Nawet strażacy i księża zabijają. W Łodzi nawet pogotowiu się zdarzyło, wyrzućmy z woodstocku punkty medyczne i szpital więc <haha> Brak żołnierzy też zabija. Znałem sporo żołnierzy i tylko kilku z nich kogoś zabiło i ten zabity zdecydowanie miał w rękach broń.

Wojsko ma chronić, w warunkach pokoju chociażby właśnie teraz pomaga ratować ludzi na terenach zalanych, bo mamy powodzie. Mój tata był w służbach mundurowych zawodowo 30 lat i nikogo nie zabił, a wielu uratował, zarówno podczas kataklizmów, gdzie kilka razy sam ledwo przeżył bo pchał się po ludzi w najgorsze miejsca, jak i przez działania społeczne na różnych stopniach jak np krwiodawstwo czy budowa przedszkoli, oraz walkę ze zorganizowaną przestępczością. Nie martw się, żadnego porywacza, mordercy, gwałciciela czy handlarza dziećmi i kobietami itd nie zabił <haha>

Ludzie ogólnie zabijają, zapraszajmy na woodstock tylko zwierzęta. Ale na wszelki wypadek bez tych drapieżnych.

Wiesz, że pijąc kawę też pośrednio zabijasz ludzi? <haha>
 
 
MrKtoś  
Forumowy prawiczek


Wiek: 45
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Nakło nad Notecia
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   re

Ja uważam że POLKO się nadaje. Może walczył i zabijał ale w imię pokoju i wolności ludności pod reżimem dyktatora np Husajna.
 
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   Re: re

MrKtoś napisał/a:
Ja uważam że POLKO się nadaje. Może walczył i zabijał ale w imię pokoju i wolności ludności pod reżimem dyktatora np Husajna.


Heh, snowusz ta wolność, dobre!
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 28 Cze, 2013   

A ja nie lubie u niego tego, ze ramie w ramie z PiS-uarami szedl
 
 
q456852  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 15
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

benyk33 napisał/a:
A ja nie lubie u niego tego, ze ramie w ramie z PiS-uarami szedl


A jakby szedł z platfusami to byś go lubiał a tak to go nienawidzisz? A co, ma tuskaczy kochać skoro ci rozpiepszyli GROM, jedną z najlepszych jednostek świata?

PS: wszędzie ta polityka. Ostatnio wood nią poprostu cuchnie. Na wylot.

Polko jest bez wątpienia człowiekiem, który ma ogromne doświadczenie i może się nim podzielić. I nie należy go poniżać tylko dla tego, że popiera taką a nie inną partię. Jaka by ona nie była.

WYPIER*** Z POLITYKĄ Z WOODSTOCKU!
 
 
lukaski  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 46
Skąd: WgW
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Jeśli ktoś interesuje się militariami i wojskiem na pewno słyszał o nim, to osobowość sama w sobie. Na 100% wybiorę się na spotkanie z nim.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Trzeba pamiętać, że w ASP nie będzie jako zwolennik tych czy tamtych, tylko jako generał WP.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

q456852 napisał/a:
benyk33 napisał/a:
A ja nie lubie u niego tego, ze ramie w ramie z PiS-uarami szedl


A jakby szedł z platfusami to byś go lubiał a tak to go nienawidzisz? A co, ma tuskaczy kochać skoro ci rozpiepszyli GROM, jedną z najlepszych jednostek świata?


WYPIER*** Z POLITYKĄ Z WOODSTOCKU!


Widzisz ja jestem z takich czasow (m.in. pamietam rzady PiSu <beksa> ) , ze jak nie lubie jarka K. to nie znaczy ze kocham donka. Wrecz przeciwnie zaden z nich nie jestem moim ulubiencem
co ta telewizja zrobila z ludzmi.... przerazajaca dwubiegunowsc w Polsce.

Dla mnie niestety Polko przesiaknal polityka. Szanuje go za Grom, ale potem sie niesttey pogubil
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013   

Ja też pamiętam rządy PiSu i bogowie brońcie od powtórki. A jeszcze jak wspomnę ich rządy w innych partiach, czy to całej tej bandy w ramach AWS, czy osobnych polityki jeszcze z Partii Centrum, ich przekrętów itd. Zresztą PO to tylko łagodniejsze ramię tej całej poAWSowskiej bandy.

Ale generał Polko będzie jako generał tam, nie w związku z polityką.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

wypierdalac z polityka
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

No tak,bo rzeczywiście pan Polko budzie werbował do takiego czy srakiego ugrupowania politycznego,hm? <zniesmaczony> Litości. Podejrzewam,że więcej wątków politycznych pojawi się podczas nocnych Polaków rozmów na polu niż na spotkaniu z Romanem P. <z jezorem>
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

milan napisał/a:
No tak,bo rzeczywiście pan Polko budzie werbował do takiego czy srakiego ugrupowania politycznego,hm? <zniesmaczony>


Nikt tu tak nie twierdzil. Ja tylko stwierdzilem ze kojarzy mi sie z PiSuarem.
Jest jak najbardziej przeciwny polityce na woodstocku, a zwlaszcza politykom i politykierom i wszelkim innym masciom
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 12 Lip, 2013   

Wpadłem w ironiczny ton,bo,tak jak rozumiem podejście do tematu jakie np. ty reprezentujesz,tak uważam że nie można wpadać w paranoję i blokować pojawienie się na Woodstocku wszystkim postaciom,które mniej lub bardziej utytłały się w politycznym bagnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group