Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kefir
Pią 25 Sty, 2013
FAQ - Często zadawane pytania
Autor Wiadomość
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   FAQ - Często zadawane pytania

Pozwolę sobie skopiować treść z innego tematu i zmienić parę detali


1) Kiedy i gdzie odbywa się Przystanek Woodstock? Kto zagra?

Miejscem w którym odbywa się przystanek jest Kostrzyn nad Odrą
Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 1,2,3 Sierpnia
Godzinowa rozpiska koncertów --> Kto zagra
W czerwcu, kiedy wszyscy wykonawcy będą już znani wstawię pełną rozpiskę godzinową.


2) Czym dojechać na Woodstock?

Z łatwością można dojechać pociągiem zwykłym lub Woodstockowym, panuje w nich świetna atmosfera. Zawsze możesz też zorganizować jakąś grupkę i pojechać samochodem. Reklamują się również firmy, które wynajmują autokary na podróż do Kostrzyna (więcej szumu będzie w lipcu). Ewentualnie zostaje jeszcze opcja jechania na stopa.

Pociągi Woodstockowe

ROZKŁAD WOODSTOCKOWYCH POCIĄGÓW

Pociągi Woodstockowe musicRegio ruszają już na początku tygodnia, w którym ma się odbyć Przystanek Woodstock, z kilkunastu większych miast Polski. Są tańsze od zwykłych linii, ale i bardziej zatłoczone. Nie ma przesiadek. Zawsze możesz też pojechać zwykłym pociągiem- rozkład sprawdzisz TU. Nie zapomnij wpisać daty, niektóre pociągi nie kursują w wakacje.

Jak dostać się z dworca na teren Przystanku Woodstock?
Spod dworca kursują specjalne autobusy, które zawiozą Cie za ok. 2zl na teren zabawy. Można też wynająć taxówkę, co wyjdzie drożej. Możesz też przejść się pieszo o ile znasz miasto lub idziesz z kimś kto zna (mapka z drogą między miastem a terenem imprezy jest w punkcie 14-tym)


3) Ile kosztuje wejście na Przystanek Woodstock?

Przystanek woodstock jest festiwalem darmowym, niepotrzebne są żadne karnety czy bilety. Darmowe jest również pole namiotowe.


4) Ile pieniędzy zabrać na woodstock?

Jeśli nie jesteś zbytnio rozrzutny to 200zł + kasa na transport powinno w zupełności wystarczyć na alkohol, jedzenie i jeszcze kilka pamiątek. Oczywiście można przeżyć woodstock za 0zł, jednak nie polecam takiego rozwiązania o ile macie
możliwość sami się wyżywić i zapewnić sobie jako-taki byt na woodstocku.

EURO Zabranie na Przystanek Woodstock innej waluty niż PLN nie powinno stanowić problemu - w Kostrzynie są kantory, a w marketach (jak to w przygranicznym mieście) jest przyjmowane Euro wg aktualnego przelicznika, o którym info wisi nad kasami


5) Pierwszy raz jadę na imprezę masową, nie wiem co ze sobą zabrać!

Większość ludzi będzie potrzebowała namiotu, karimaty, śpiwora, trochę ubrań na zmianę, telefon komórkowy, pieniądze, dokumenty, wytrwała >>NERKA<< oraz podstawowe kosmetyki (w tym bardzo ważny jakiś balsam z filtrem UV - naprawdę przydatny).
Polecam również poczytać ten tamat: http://uctok.com/topics68/ekwipunek-vt2429.htm

UWAGA! Złodziej! Kiedy już będziesz na polu i rozbijesz swój namiot, NIE zostawiaj nierozpakowanych bagaży, bo to łatwy łup dla złodzieja! Żaden problem wejść do namiotu, wziąć zapakowaną torbę i wyjść. Najlepiej zrób bałagan, a wszystkie najważniejsze rzeczy (tj pieniądze, dokumenty, karty płatnicze, telefon) noś przy sobie np w 'nerce'.


6) Jakie jest najlepsze miejsce na rozbicie namiotu?

Zależy od indywidualnych preferencji, niektórzy wolą być blisko dużej sceny, inni przy ASP, jeszcze inni gdzieś w lesie. Odradzam tylko niektóre obrzeża lasów w bardziej ustronnych
miejscach czy rozbijanie się blisko kibli - smród może być nie do wytrzymania.
Dobrze jest się rozbić w gronie znajomych, zorganizowanej grupy, bo przeważnie jest ktoś w pobliżu i zauważy jeśli jakiś nieznajomy delikwent wchodzi do Twojego namiotu.
Zapamiętaj dobrze miejsce rozbicia swojego namiotu zanim wyruszysz zwiedzać! Znajdź jakiś punkt orientacyjny (np. flagę) i staraj się zapamiętać drogę, którą idziesz póki jesteś trzeźwy, w przeciwnym wypadku będziesz miał problemy z powrotem do namiotu.


7) Co to jest Toi camp i ile to kosztuje ?

Toi Camp jest to ogrodzone, strzeżone pole namiotowe, oczywiście płatne. Poza tym wszystko czego chcesz się dowiedzieć jest tutaj --> http://www.toicamp.eu/


8) Jestem zmotoryzowany, gdzie zostawić swój pojazd ?

Na samo pole woodstockowe można wjechać autem czy motocyklem do przede dnia rozpoczęcia imprezy. W późniejszych terminach można za opłatą zostawić auto czy motocykl na parkingu.


9) Czy Przystanek Woodstock jest bezpieczny?

Każde duże zbiorowisko ludzi niesie za sobą pewne zagrożenia i przyciąga różnych ludzi. Również woodstock nie jest wolny od złodziei, ludzi szukających zaczepki czy ludzi nadużywających narkotyków czy alkoholu - jednak czysto empirycznie oraz wysłuchując zdania innych mogę potwierdzić, że woodstock to jedna z najbezpieczniejszych imprez masowych tego typu i o ile ludzie trzymają się w grupach socjalnych i nie chodzą gdzieś sami, żadna krzywda nikomu nie powinna się stać. Generalnie przystanek woodstock jest bezpieczniejszy niż typowe Polskie osiedle - a to wszystko dzięki świetnej zorganizowanej pracy pokojowego patrolu!


10) Pokojowy Patrol

Pokojowy Patrol to grupa specjalnie przeszkolonych wolontariuszy związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Działają oni podczas festiwalu Przystanek Woodstock jako służby informacyjno-porządkowe, udzielając wszelkiego rodzaju pomocy uczestnikom,
a także pilnując porządku na terenie festiwalu


11) Pomoc Medyczna

Będąc na terenie festiwalu, zgłaszaj się do Medyków niezwłocznie z każdym przypadkiem zagrożenia życia lub zdrowia. Zrób to osobiście lub za pośrednictwem Pokojowego Patrolu.
Na terenie całego Przystanku Woodstock powinno się znaleźć 6 Terenowych Punktów Medycznych ( o ile nic się nie zmieni):
- przy Gastronomii
- przy Pokojowej Wiosce Krishny
- przy bazie Pokojowego Patrolu „Grabik” na wzgórzu ASP
- na pasażu, przy stanowisku „Ratujemy i uczymy ratować”
- za wioską piwną
- po prawej stronie Dużej Sceny, bezpośrednio przy naszym polowym Szpitalu „Oaza”.

Pamiętaj, aby w razie wu. najpierw zgłosić się do punktu medycznego, dopiero stamtąd zostaniecie skierowani lub przetransportowani do Szpitala Polowego jeśli zajdzie taka potrzeba.

SZPITAL OAZA – jest to pełnowymiarowy szpital. w Poprzednich latach znajdował się po prawej stronie sceny (stojąc do niej przodem). w tym roku ma się to zmienić, ale na razie nie ma ogłoszonej konkretnej miejscówki. To tutaj trafiają wszystkie poważne przypadki przywożone przez quady. Jest to punkt, w którym są lekarze.

TERENOWE PUNKTY MEDYCZNE – kilka punktów obsadzonych Medycznym Patrolem. Ich główna rola to sprawdzanie wszystkich wezwań z Woodstockowego pola. Pomogą Ci także w przypadku drobnych dolegliwości.

Pamiętaj, aby schodzić z drogi TRX-om, zwłaszcza gdy jadą na sygnale! Są to quady przewożące osoby z ciężkimi przypadkami!

Pamiętaj:
 Pij dużo wody (zwłaszcza w upalne dni), pamiętaj o czapce lub chuście, kremach z filtrem UV.
 Jeśli chorujesz na choroby przewlekłe pamiętaj o zabraniu leków. Poinformuj znajomych o swojej chorobie – będą mogli przekazać tę informację Medycznemu Patrolowi, jeśli Tobie coś się stanie.
 Zabierz ze sobą podstawową apteczkę (np. plastry, żel na poparzenia słoneczne)
 Koniecznie weź ze sobą dowód osobisty. Jeśli go jeszcze nie masz, dowiedz się jaki jest Twój numer PESEL - będzie potrzebny przy udzielaniu Ci pomocy.

Na przystanku Woodstock można również oddać krew - jest do tego specjalnie wyznaczony punkt.


12) Jak wygląda sprawa higieny na woodstocku?

Dostępne są krany z wyłącznie zimną wodą, korzystać z nich można nieodpłatnie. Są również prysznice, kolejka jest do nich spora i trzeba za nie płacić (7zł -info z 2012r mam nadzieję, że nie podrożały), ale leci z nich ciepła woda i przy okazji można skorzystać z czystego Toika w cenie tego prysznicu. Płatne prysznice są w tej części Toi-Campu, który znajduje się przy strefie sanitarnej. Mieszkańcy Toi-Campu mają do nich za darmo (do Toików też <haha> ).
W Kostrzynie można podobno skorzystać z pryszniców w prywatnych domach, oczywiście odpłatnie - w tym celu mieszkańcy wywieszają tabliczki z taką własnie informacją.


13) Chciałbym zajrzeć do wioski ASP/namiotu allegro/przejść się pod grzybka ale nie wiem jak ją/go znaleźć!

Generalnie na woodstocku znajduje się miejsca dość instynktownie. Polecam rzucić okiem na tą mapkę, powinna nieco rozjaśnić obraz - no i przecież zawsze można zapytać innych woodstockowiczów już na miejscu!
Mapka jest z 2012 roku. Jeśli pokaże się nowa, to wstawią, ale nie powinno się wiele zmienić.



14) Wycieczki do miasta, zakupy

Droga do miasta
Oto moja propozycja drogi między Kostrzynem a terenem Przystanku Woodstock, która wiedzie niedaleko Tesco


(update) Oto propozycja drogi KACZMARA, która rzeczywiście wydaje się krótsza niż moja i na pewno prostsza :p Na rondzie jest bar <cwaniak2>


Markety w mieście i na polu
Co roku na terenie Przystanku jest budowany Lidl polowy, są w nim sprzedawane podstawowe artykuły do egzystencji, mają trochę wąski asortyment, nie sprzedają tam alkoholu.
Tesco, dla burżujów, którym lidl polowy i piwo Carlsberg nie wystarczy! Jak dojść? Patrz niżej


Jedna Biedronka znajduje się trochę dalej na ulicy Gorzowskiej (ta ulica która się idzie do Tesco), a druga całkiem niedaleko dworca PKP



15) Alkohol

Na terenie Przystanku Woodstock, w wiosce piwnej są sprzedawane piwa Carlsberga. w Lidlu nie można kupić alkoholu

UWAGA! PROHIBICJA!
W okresie trwania Przystanku Woodstock w mieście jest zarządzona prohibicja - nie można kupić wysokoprocentowych alkoholi - można kupić tylko piwo. Więc jeśli piwo Ci nie wystarcza zaopatrz się odpowiednio jeszcze przed wprowadzeniem prohibicji (wprowadzana jest dzień przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy)


16) Gastronomia - czyli co zjeść, gdzie zjeść i za ile?

Gastronomia - miejsce na Woodstocku gdzie można zjeść coś ciepłego. Ceny oscylują mniej więcej od 5 do 15 zł. Ciepłe papu można też kupić u Krisznowców za 8 zł, ale jest ono w pełni wegetariańskie i w zasadzie jest tylko jedno danie do wyboru składające się z 4 składników.




17) Telefon

Dość ważna rzecz, do chociażby kontaktu z bliskimi. Na terenie Przystanku Woodstock możesz znaleźć punkty, w których naładujesz baterię. Jeśli bateria w Twoim telefonie jest bliska zgonu udaj się na pasaż handlowy, do specjalnie zorganizowanego punktu przez play, na gastronomię, lub nawet do wioski piwnej. Niektóre punkty są płatne (około 5zł). Nie zapomnij wziąć ładowarki!
Dobrą opcją jest również zabranie zapasowej baterii, na wypadek gdyby np padła Ci w pociągu.


18) Nie mam gotówki. Wszystkie pieniądze mam na koncie. Co teraz?

Spokojnie, na polu powinien znaleźć się bankomat a nawet dwa zafundowane przez Pekao (napiszę jeśli coś się zmieni). Ponadto: "Na Przystanku Woodstock będziecie mogli płacić gotówką, a w niektórych miejscach (Gastronomia, Sklepik, Wioska Piwna) także kartami zbliżeniowymi MasterCardŸ PayPass." a poza terenem przystanku (tj w mieście) na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem bankomatu, czy zapłaceniem w sklepie kartą.


19) Zgubiłem coś. Co teraz?

Udaj się do biura rzeczy znalezionych. Jeśli nie wiesz gdzie ono się znajduje, zapytaj Pokojowy Patrol, oni wiedzą wszystko. Jeśli za pierwszym razem nie było Twojej zguby, odwiedź biuro za parę godzin, może ktoś jeszcze nie zdążył odnieść do biura Twojego portfela, telefonu czy cokolwiek to było. Jeśli Woodstock się już skończył a Ty nadal nie odzyskałeś swojej własności (lub coś znalazłeś) napisz na zagubione@wosp.org.pl - Oni powiedzą Ci co zrobić.





Uwaga! W paru przypadkach bazowałam na informacjach z lat poprzednich! Jak tylko dotrą do mnie wiadomości związane z wprowadzeniem zmian względem tegorocznego Przystanku, które będą różniły się znacząco od poprzedniego roku (np. terenowe punkty medyczne), postaram się zaktualizować swój post najszybciej jak się da.


___________________________________


Dodatkowo, jeśli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie możesz je zadać w tym temacie, ale najpierw przejrzyj ten post do końca. Wątek będzie współtworzony z innymi userami na zasadzie : ktoś zadaje pytanie, userzy odpowiadają, później poprzez edycję wstawiam do tego postu pytanie i najadekwatniejsza do niego odpowiedź, dzięki czemu pytania i odpowiedzi będą sie znajdowały tu, na pierwszej stronie, i nie trzeba będzie przeszukiwać 20 stron.
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Co do tej mapy to jest chyba jedna z najgorszych tras zeby nią iść. Idzie się i idzie, a końca nie widać. Także woodstockowicze nie idzcie tą drogą, no chyba, że lubicie długie przechadzki. Najlepsza i chyba najkrótsza droga to ul. sportową. Nie da się zgubić, a po drodze mozna się zaopatrzyć w sklepach. Ogólnie trochę brak chronologii w tych punktach, ale tak poza tym to ok. Zabrakło według mnie punktu odnośnie pomocy medycznej, po kto był to wie, że wiele osób korzysta z ich pomocy i dobrze wiedzieć gdzie się zgłosić.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Wto 15 Sty, 2013   

Edytowałam post, dodałam Twoją opcję drogi do i z Kostrzyna, postarałam się jakoś uporządkować punkty bo faktycznie był misz masz (uporządkowałam w takiej kolejności w jakiej zadawałabym pytania jeśli jechałabym pierwszy raz) i rozwinęłam trochę podpunkt o tej pomocy medycznej.
 
 
 
Erg  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Małopolska
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Obiły mi się o uszy plotki tego typu żę, z aktualnym identyfikatorem WOŚP-u można uzyskać jakąś zniżkę na przejazd pociągiem woodstockowym. Więc pytam czy to prawda.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Erg napisał/a:
Obiły mi się o uszy plotki tego typu żę, z aktualnym identyfikatorem WOŚP-u można uzyskać jakąś zniżkę na przejazd pociągiem woodstockowym. Więc pytam czy to prawda.


Z tego co mi wiadomo to do tej pory nie było żadnych zniżek z tego tytułu, chyba, że teraz coś się zmieniło. Są specjalne pociągi woodstockowe, których cena jest niższa (chociaż nie zawsze), ale o jakiś innych dodatkowych zniżkach nie słyszałam. Może ktoś inny wie więcej na ten temat.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Zwłaszcza, że to zależy od PKP, nie fundacji.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Erg napisał/a:
Obiły mi się o uszy plotki tego typu żę, z aktualnym identyfikatorem WOŚP-u można uzyskać jakąś zniżkę na przejazd pociągiem woodstockowym. Więc pytam czy to prawda.

Mnie się wydaje, że było coś takiego ale nie na pociąg Woodstockowy, tylko zniżka obowiązywała na pociągi osobowe w dniu finału.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Mnie się wydaje, że było coś takiego ale nie na pociąg Woodstockowy, tylko zniżka obowiązywała na pociągi osobowe w dniu finału.


aa tak, zgadza się! teraz mi się przypomniało też:)
 
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Erg napisał/a:
Obiły mi się o uszy plotki tego typu żę, z aktualnym identyfikatorem WOŚP-u można uzyskać jakąś zniżkę na przejazd pociągiem woodstockowym. Więc pytam czy to prawda.

Nie. Opisywana przez Ciebie sytuacja ma miejsce podczas Finałów.
Cytat:
Przez trzy dni, 12, 13 i 14 stycznia 2013 r., wolontariusze Orkiestry będą mogli bezpłatnie podróżować wszystkimi pociągami Przewozów Regionalnych w całym kraju! Warunkiem odbycia bezpłatnego przejazdu wolontariusza pociągami REGIO, interREGIO lub REGIOekspres będzie posiadanie wydanego przez Orkiestrę identyfikatora oraz dodatkowego dokumentu potwierdzającego tożsamość – np. legitymacji szkolnej, dowodu osobistego czy paszportu.
Więcej informacji znajdziesz tutaj:
http://przewozyregionalne...ci,s,0,530.html


Wszelkie zniżki/promocje na pociągi woodstokowe będą opublikowane na stronie przewoźnika tj.Przewozów Regionalnych. Jeśli będzie taka potrzeba mogę zebrać to w jakiś zwięzły przewodnika z cyklu "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o pociągach ale..." :)
 
 
 
Erg  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Małopolska
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Ok, dzięki za info.
 
 
meeee
Gość
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

Czy jest możliwość zatrzymania się w jakimś domu w Kostrzynie? Jeśli tak,toczy orientujecie się może,ile to kosztuje? I czy jeśli śpi się w namiocie,to można skorzystać odpłatnie z pryszniców w domach?
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

Odpłatne prysznice masz na polu, murowane, osobne, z podłogą, ścianami, sufitem, umywalką, ciepłą wodą i nawet mydłem i odpływem. Na mieście jest basen, tam odpłatnie też można pod prysznic pójść.

Nie opłaca się u kogoś w domu, jak woodstock, to pole, nie hotele czy toikampy :D Co za bzdurne pomysły :D
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

Radosław Lubor napisał/a:
i nawet mydłem


Mydło?xd gdzie tam masz mydło? ;p Chyba jak się weźmie ze sobą.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

Raz widziałem, docelowo dają :D Koło 5 nad ranem musieli nowe dawać ;p I tak się bierze swoje, ale było :D
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 20 Lut, 2013   

Też widziałam mydło. No myślę, że jak ktoś zadaje takie pytanie to ma ku temu powód. A basen rzeczywiście jest :P Bo sprawdzałam rok temu jak jechałam szybciej i zastanawiałam się czy będzie już woda na polu;p A u kogoś to nie wiem..nigdzie nigdy nie widziałam żadnych "ogłoszeń". Ewentualnie hotele są, jeżeli to wchodzi w grę.
 
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

moja koleżanka podobno się u kogoś myła, ale nie pytałem o szczegóły bo mi tam krany w zupełności wystarczyły
 
 
Świtezianka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Czw 21 Lut, 2013   

W zeszłym roku szłam do miasta i widziałam przed domem prywatnej osoby tabliczkę z napisem: "Gorący prysznic za x zł" (ceny nie pamiętam, ale była to kwestia kilku złotych).
 
 
st.anger  
Forumowy prawiczek
rock n' roll


Wiek: 30
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 38
Skąd: Pdkrp
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

a na toi campie tez można skorzystać odpłatnie z kibli, tak jak w przypadku pryszniców?
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

st.anger napisał/a:
a na toi campie tez można skorzystać odpłatnie z kibli, tak jak w przypadku pryszniców?


Na toicampie dostęp do strefy z prysznicami jest darmowy, w tej strefie są też osobne kible. Ogólnie nie płaci się za kible żadne.
 
 
mash73  
Forumowy prawiczek

Wiek: 50
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 14
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

Tak tak prysznice z ciepła woda sa ale kolejki z 3_4 godziny.
a na toi camp prysznice kible sa za darmo , fajnie, ale.........Dla tych co mają wykupione tam miejsce na ich polu namiotowym, i to jest jedyny haczyk.
pozostają najczęściej koryta i to wystarcza .... Jest super
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

Ja tylko odpowiadam ;p I oczywiste, że są za darmo dla tych, co mają miejscówki w tojkampie ;p To się wlicza w cenę. Wygórowaną jak za odpuszczenie sobie większości uroku woodstocku :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania