Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Billy Idol

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć i usłyszeć Billy Idola na XIX Przystanku Woodstock
TAK
78%
 78%  [ 11 ]
NIE
21%
 21%  [ 3 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   Billy Idol



Billy Idol to jedna z najważniejszych postaci w świecie muzyki rozrywkowej. Sukcesy odnosił w latach 80-tych. Nadal koncertuje. Występował i w Europie ale z tego co mi wiadomo nie dotarł do naszego kraju. W takim razie, co Wy na to aby pojawił się na Woodstocku ? Aby z Dużej Sceny zabrzmiały takie szlagiery jak "Rebel Yell" , "White Wedding" , "Sweet Sixteen" czy "Dancing with myself" ?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=XU9mhfNygNA&feature=endscreen&NR=1[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=wO_gd-znhWc[/video]

Oficjalna strona
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Ojej, trudno mi wyrazić rozmiar mojego TAK! Kawał dobrego rocka, legenda gatunku, byłabym niezmiernie uszczęśliwiona.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Marzenie <3 cudnie było by go usłyszeć gdziekolwiek, co dopiero na Woodstocku. Tylko kwestia funduszy, bo wydaje mi się, że sporo by sobie naliczył. Proszę wyprowadzić z błędu jeśli się mylę :p Poza tym druga sprawa - liczba osób jaka by przyszła na sam koncert, nie tylko Woodstockowiczów, mnie przeraża.
Wstrzymuję się od głosu, jestem rozdarta na dwoje: z jednej strony chęć usłyszenia Billego Idola, z drugiej kwestie organizacyjne...
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Nie sądzę by ściągnął jakieś wielkie tłumy ...
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Mówisz? Więcej miejsca dla mnie by było <haha>
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Oxx napisał/a:
Marzenie <3Poza tym druga sprawa - liczba osób jaka by przyszła na sam koncert, nie tylko Woodstockowiczów, mnie przeraża.

10 mln scrobbli na laście i 900 tys słuchaczy.. popularność porównywalna raptem z The Darkness... To chyba wszystko wyjaśnia, jeśli chodzi o kwestie organizacyjne.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

No jak Billy Idol jest-w czyimś mniemaniu-muzykiem zdolnym ściągnąć przerażające ilości ludzi,to ja nie mam więcej pytań.Chociaż zależy co kto rozumie przez to określenie...
A sama propozycja dosyć zaskakująca,ale wywołujące fajne skojarzenia i wspomnienia.Zresztą kto raz widział ten clip,ten go nie zapomni.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NCZuYS-9qaw[/video]
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

aqu32 napisał/a:
Oxx napisał/a:
Marzenie <3Poza tym druga sprawa - liczba osób jaka by przyszła na sam koncert, nie tylko Woodstockowiczów, mnie przeraża.

10 mln scrobbli na laście i 900 tys słuchaczy.. popularność porównywalna raptem z The Darkness... To chyba wszystko wyjaśnia, jeśli chodzi o kwestie organizacyjne.


Dosyć ryzykowne aby na podstawie last.fm wyrokować frekwencję podczas występu Billy Idola. O ile mnie pamięć nie zawodzi to Last.fm jest przede wszystkim najpopularniejsza wśród młodzieży (nie, nie mam konkretnych danych, raptem obserwacje : P ). Co do tej liczby to Billy nie jest już tak reklamowany jak w czasach swojej świetności , tak, gdyby last.fm działało w latach 80-tych to by miał z pewnością dużo więcej słuchaczy. W dobie gdy merchandising Billy Idola nie jest na poziomie gwiazd światowego formatu, nie bombardują nim w telewizji (jak dawniej) to jest to całkiem przyzwoita liczba a jak na gościa , który swoje triumfy święcił w latach 80-tych, liczba fenomenalna, skoro młodzi The Darkness mają tyle samo : D I poza tym na koncercie Billy Idola pojawiliby się tzw. "ludzie przypadkowi" , w tym wypadku Ci co dorastali w latach 80-tych i dobrze pamiętają już wspominane przeze mnie przeboje Billa. Frekwencja byłaby więc zdecydowanie większa niż na The Darkness z powodu nie tyle fanów , ile gapiów.
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Ok. Zaczaiłam za pierwszym razem. Nie trzeba powtarzać w nieskończoność.
Nie bawię się w last.fm i nie sprawdzam kto ile ma scrobbów i słuchaczy. I: TAK, w moim mniemaniu Billy Idol jest na tyle dobrym artystą, że powinien ściągnąć więcej ludzi niż na przeciętny koncert na Woodstocku. Teraz możecie po mnie jechać i śmiać się z mojej niewiedzy :) proszę bardzo.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 19 Wrz, 2012   

Szafa gra,Oxx.Przeca i tak my wszyscy opieramy się tutaj na przypuszczeniach i domysłach.I dopóki Billy Idol nie pojawi się na woodstockowej scenie,nigdy nie poznamy prawdy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime