Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Sepultura

Czy chciałbyś koncertu Sepultury na Woodstock 2013?
Tak!
74%
 74%  [ 23 ]
Nie...
3%
 3%  [ 1 ]
Nie mam zdania
22%
 22%  [ 7 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   Sepultura

www.sepultura.com
Zespół z jednej strony należący do "tych bardziej znanych", ale jednocześnie wydaje mi się będący w woodstockowym, realistycznym "zasięgu ręki". Było by genialnie gdyby mogli zaprezentować się na woodstocku ze swoją charakterystyczną mieszanką metalu z plemiennymi naleciałościami. Na woodstockowej scenie, w przeciwieństwie do klubowych koncertów, z pewnością wystąpili by ze swoją charakterystyczną armią bębniarzy. Chciałbym to zobaczyć. Kto za?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZR4rhg7eO2s[/video]
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Tak tak tak tak! TAAAAAK! Dają cudowne koncerty, niepowtarzalne. Jedno z moich marzeń :D Swoją drogą sam myślałem, czy nie dać tego marzenia i nie zaspamować go koncertówkami, ale widocznie miałem mniej wiary w to, że nie pozostaje to w strefie marzeń ;d

Chodzi o tych bębniarzy? ;d (wiem, słaba jakość nagrania sporo uroku odbiera)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ZSxQaU3OWU8[/video]

Nawet nie muszą napierdalać, by był klimat ;d

[video]http://www.youtube.com/watch?v=5osE37vpM6U[/video]

Usłyszeć to na żywo... :

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Q_WHGV5bejk[/video]

Umarłbym ze szczęścia ;d
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

To by było wydarzenie, nie ma co się zastanawiać, tylko zapraszać, drogi Jurku !
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Sepa bez braci Cavalera to już nie tak do końca Sepa, ale i tak bardzo miło byłoby ich usłyszeć...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=wLYTKzvP5w8[/video]
Czyż to nie jest piękne?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Byłoby całkiem fajnie, jednak myślę że lepszą opcją byłoby zaproszenie Soulfly albo Cavalera Conspiracy (z naciskiem na to pierwsze, bo to drugie jest troszeczkę gorsze), gdzie udziela się Max Cavalera i niektóre utwory Sepultury można usłyszeć.
 
 
 
333kingston  
Forumowy prawiczek
czubek

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 21
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Spodziewałem się po części takich głosów, szanuję opinię natomiast od siebie chciałbym powiedzieć że jestem w takim samym stopniu fanem Sepy z Maxem jak i z Derrickiem, natomiast Soulfly'a fanem nijak nazwać się nie mogę, znam raptem kilka piosenek a zatem dalej zdecydowanie obstaję przy kolczastym S <winko>

[ Dodano: Wto 18 Wrz, 2012 ]
A co do obaw lubora o "strefę marzeń" - nie wydaje mi się, pomijam już oczywiście fakt że nie jest to wydumany pomysł nie realistyczny od samego początku (vide: Metallica, Iron Maiden, takie rzeczy tutaj się 'zdarzają' na forum), ale patrząc na obecną sytuację Sepultury widać że ich najwiekszy fejm już przeminął i to prawdopodobnie bezpowrotnie, byli u szczytu popularności w latach 90, obecnie grają we wcale nie takich dużych klubach (wiem bo grali u mnie w mieście parę lat temu) a na dużych zagranicznych festiwalach nie tylko nie są obsadzani jako headlinerzy, a często nawet nie są rzucani na główną scenę, tylko na którąś z pobocznych/namiotowych. Pod względem woodstockowej realistyczności nie odstają za bardzo swoim kalibrem od choćby takiego Machine Head czy Ministry z 2012. Wiary! To jest wykonalne;p
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

W sumie grali na Hunter Feście, to mogą tym bardziej na woodstocku ;p I wiadomo, bez braci Cavalera to nie do końca to samo. Ale nadal coś cudownego ^^
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

ja nie mam zdania :P
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Ja też nie mam zdania. Sepultury z braćmi Cavalera słuchałem namiętnie za czasów podstawówki, a takie płyty (albo jeszcze i kasety w moim przypadku) jak Morbid Visions, czy Schizophrenia na stałe zagościły wśród moich ulubionych. Z Derrickiem słyszałem raptem kilka kawałków i nie potrafiłem się do nich przekonać. Jeśli zagrają, to pójde.
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2012   

Fajnie by było, gdyby zagrali, ale wolałbym "Cavalera Conspiracy". Uwielbiam ich twórczość, a i tak grają dużo utworów Sepultury, kiedy to był jeszcze Max, więc na Roots, Territory czy też Arise można byłoby liczyć ;)

Z Sepultury z Derrickiem znam w sumie tylko "Convicted in Life" (chyba najlepszy kawałek z Derrickiem)
 
 
 
av  
Forumowy prawiczek
:)


Wiek: 36
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Augustów
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2012   

w 2010 grali na seven festival i dali czadu na maxa!!!
Jestem za!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime