Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Modestep
Autor Wiadomość
TinTin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Poznań
  Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   Modestep

Co myślicie o Modestep? Koncert The Qemists i Goorala to prawdziwa petarda. Może więc Modestep - nie dużo zostało zespołów które grają w pełnym składzie :)?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=bTTTSR6zrc0[/video]
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Nie. Nie pogłębiajmy tego.
 
 
TinTin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Opinie takie same jak z Qemists i Gooralem a potem koncerty wgniatają... :D :D
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Fajnie, niech wgniatają gdzieś indziej
 
 
palmoos  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 53
Skąd: Jedwabno / Olsztyn
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Jeżeli chodzi o takie klimaty to bardziej by pasował Radikal Guru albo Bubble Chamber jeżeli chodzi o polską scenę. O zagranicznych nie ma co się rozpisywać ;>
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Mnie Quemist nie wgniótł ani trochę, a Gooral nawet nie zainteresował, a i w tym ostatnim jest jednak jakaś skromna domieszka góralskiego folku, nie czysta elektronika. Jak dla mnie starczy, by nie było to tylko moja opinia, za innych się nie wypowiadam, więc argument, że kogoś gdzieś wgniotło jednak nie przemawia.
  
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 28 Sie, 2012   

Jako odpowiedź w tym temacie zacytuję tu tylko fragment recenzji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, którą niedawno miałem okazję przeczytać:
Cytat:
Ci, którzy wiedzą to od dawna, mogą zacząć się już śmiać. Ci, którzy jeszcze się o tym nie przekonali, niech spróbują zrobić to w najbliższej przyszłości. Przyznaję się do błędu młodości i w ramach pokuty stwierdzam - elektronika i hip-hop mają w sobie tyle samo rock'n'rolla, co muzyka gitarowa.

Oczywiście, moje olśnienie nie przyszło z dnia na dzień, ale wielką kropką nad "i" okazał się właśnie katowicki festiwal Tauron Nowa Muzyka. Bawiłem się na nim wcale nie gorzej, niż na koncertach rockowych i metalowych, których do tej pory byłem ślepym zwolennikiem.

To tak odnośnie diehardowych przeciwników innych niż gitarowe brzmień ;-) 'Do not close your minds'.
Zresztą Modestep to nie jest czysta elektronika. Podczas występów Live używają sporo żywych instrumentów.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

Czyli jak ktoś nie chce rok w rok elektroniki na woodstocku, to jest od razu diehardowym przeciwnikiem innej muzyki i ma zamknięty umysł, dobrze wiedzieć ;d
 
 
goodvibestyla
[Usunięty]

Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

No a nie ? wystarczy spojrzeć w ankietę np na polskie zespoły na pw i więszkość chcę te same oklepane z których wieje nudą i niczym ciekawym,mowa takie jak ksu,hunter,turbo,dżem a jak ktoś zaproponuję coś elektronicznego to od razu każdy ma jakieś ale,więc chyba dalej tłumaczyć nie muszę ;] Żeby nie było OT to samej kapeli niezbyt znam ale zawsze fajnie jest posłuchać czegoś nowego.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

Trzeba było na Tauron jechać ^^ a od KSU z daleka, sameś nudny ;d Tu chodzi o doświadczenia ućtokowe z ostatnich lat, była o tym mowa w niejednym wątku. I nie ma to nic wspólnego z uprzedzeniami do innych gatunków. Sam słucham wszystkiego. I co? Teoria zamkniętego umysłu upada ;p Swoją drogą dziwne, że wrzucasz takie marzenie, skoro sam piszesz, że ledwo znasz zespół ;p A podane utwory jakoś do mnie nie przemawiają. To naprawdę żaden spisek, że większość ich nie chce, żadne NWO nie nakazuje nam być przeciwnymi ;p Mimo walki o zmianę zdania dalej jestem na nie. Nawet, jeśli skazuje mnie to na bycie zaściankowym twardogłowym zwolennikiem gitar, jeśli takie coś w ogóle istnieje ;p

P.S.

A w tej ankiecie akurat jest kilka zespołów zajmujących się rapem, więc strzał w płot, poza różnymi odmianami rocka i metalu oraz punka oraz reggae i ska (to już spora lista) jest też kilka innych gatunków jak wspomniany rap, folk, blues i tak dalej ;p
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 29 Sie, 2012   

Jest tyle innych imprez, hmm. Nie na PW. Ile ludzi tyle wizji PW. A ja mam swoja bez muzyki elektronicznej. Coś nowego, owszem ale woodstock jest tylko raz w roku i z takimi zespołami jak KSU, Hunter, Turbo, Dżem nie ma mowy o nudzie ale o klimacie tego festiwalu, bo właśnie takie kapele go budowały.

Glober napisał/a:
Fajnie, niech wgniatają gdzieś indziej

Czytając twojego posta parsknąłem śmiechem i oplułem laptopa. Dobrze powiedziane xD
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

dla mnie spoko ,ale to nie jest klimat woodstockowy i tyle porostu
 
 
pattvampire  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 20 Kwi 2012
Posty: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   

Modestep spoko. fajnie jest na ich koncercie. byłam na jednym, nie miałabym nic przeciwko im ;)
 
 
hubert1088  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

Ale co wam to będzie przeszkadzać, jak na przykład zagrają o 1:00? Kto będzie chciał to pójdzie, kto nie, to ma 1000 innych miejsc w które może się udać na woodstocku. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale jestem za. Co mi tam :)
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

hubert1088 napisał/a:
Ale co wam to będzie przeszkadzać, jak na przykład zagrają o 1:00? Kto będzie chciał to pójdzie, kto nie, to ma 1000 innych miejsc w które może się udać na woodstocku. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale jestem za. Co mi tam :)


W praktyce nie będzie mi to w ogóle przeszkadzało bo po prostu oleję koncert, który mnie w ogóle nie interesuje. W teorii w miejscu elektroniki, której nie lubię, (I akurat w tym temacie zgadzam się z większością)mógłby zagrać jakiś fajny zespół, a każdy elektroniczny zespół to dla mnie na PW tylko niepotrzebne zajmowanie miejsca innym kapelą.
NIE DLA ELEKTRONIKI DLA WOODSTOCKU.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

Nie, prosze niee ...
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   Re: Modestep

o niee , widziałam koncert Goorala po uctoku w necie i dla mnie to było coś strasznego. Nigdy w życiu.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   Re: Modestep

dydaa napisał/a:
o niee , widziałam koncert Goorala po uctoku w necie i dla mnie to było coś strasznego. Nigdy w życiu.


A 200 tys innych osób widziało go na żywo pod sceną i bawiło się wyśmienicie, czego właśnie clipy z tego koncertu są dobrym potwierdzeniem :)
 
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

aqu32, to fajnie, że komuś to się podoba ;p napisałam tylko co ja o tym myślę ;p taka muzyka mi nie pasuję i nie chciałabym jej słuchać na uctoku
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

hubert1088 napisał/a:
Ale co wam to będzie przeszkadzać, jak na przykład zagrają o 1:00? Kto będzie chciał to pójdzie, kto nie, to ma 1000 innych miejsc w które może się udać na woodstocku. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem muzyki, ale jestem za. Co mi tam :)


W praktyce nie będą mi przeszkadzać w ogóle:) w teorii to zawsze jedno dodatkowe miejsce na zespołu,który mnie interesuje, więc skoro jeszcze tyle czasu do łuctoku to ślepo łudząc się,że ktoś zwraca uwagę na to ile osób na tym forum chce dany zespół będę głosował na nie w każdym wypadku,gdy coś nie jest "moje"
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

Cytat:
Ale co wam to będzie przeszkadzać, jak na przykład zagrają o 1:00? Kto będzie chciał to pójdzie, kto nie, to ma 1000 innych miejsc w które może się udać na woodstocku.


To może co tam teraz jest takiego gównianego... David Guetta zagra, bo co wam będzie przeszkadzać, jak nie chcecie, gdy np zagra o 1:00. Kto będzie chciał, to pójdzie, kto nie, to ma 1000 innych miejsc.
Taki to argument ;d

Swoją drogą 1 w nocy na ućtoku to środek dnia xd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime