Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka w wiosce piwnej
Autor Wiadomość
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   Muzyka w wiosce piwnej

W zeszłym roku w wiosce piwnej cały czas leciała muzyka - głownie dnb i dubstep. Momentami bawilo sie tam lekko z 1000 osob.
Z tego co pamietam w poprzednich latach też zawsze było coś w tym stylu.
Czy ktos wie czemu w tym roku nie bylo nic takiego?
 
 
janiak15  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 45
Skąd: Nowogard
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Hmm może dlatego, że carlsberg miał swoją małą scenę przy boisku. Tam ciągle coś leciało, jakieś jam session itp.
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

janiak15 napisał/a:
Hmm może dlatego, że carlsberg miał swoją małą scenę przy boisku. Tam ciągle coś leciało, jakieś jam session itp.


No ale to co tam leciało i jak to było zorganizowane i w jakich godzinach działało pozostawiało wiele do życzenia. Mam nadzieje, ze za rok Carlsberg wróci do starego, sprawdzonego pomysłu :P
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

a ja byłam tam którejś nocy przez chwilę, nie wiem jak i po co, ale mi się podobało to umca umca :D
 
 
 
Filet  
Forumowy prawiczek
Kapelusznik


Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Kościan/Poznań
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tak jak koleżanka wyżej ... ta muzyka nie była klimatyczna <zniesmaczony> chociaż nie powiem raz usłyszałem Killing in the Name RATMU to pojawił się banan na twarzy <haha>
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

vin, a coś Ci się nie podobało w tym roku ? ;-)))

Ja osobiście jestem strasznie zawiedziony tym, co tam słyszałem. Kicha kompletna.. <zniesmaczony>
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Cytat:

vin, a coś Ci się nie podobało w tym roku ?



hmmm...jakby się zastanowić to pewnie coś by się znalazło ;)

a tak poważnie to byłam tam chwilę tylko i mało ogarniałam, ale przecież nikt nikomu tam czasu nie kazał spędzać..muzyka jak muzyka..dużo ciekawszych rzeczy do roboty innych jest tam.
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Zgadzam się- brakowało mi tego. Zawsze po koncertach jeszcze ta godzina muzyki była, można się było 'dobić', a teraz..cisza. ;)
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Mi brakuje Tyskiego jako gospodarza wioski piwnej i ich sceny. Świetna, klimatyczna muzyka wtedy była, siedziało się przy siatce i śpiewało stare i nowe przeboje głównie polskiej sceny rockowej i okołorockowej. A teraz jakieś elektro, nie wiadomo gdzie do tego...
Ani przy tym piwa się napić (chociaż wtedy chodziłem do piwnej pić herbatę), ani pośpiewać. Nie wiem, skąd wybór takiej muzyki na woodstocku. To już lepiej disco polo puszczać - piszę to poważnie, a i w wiosce Tyskiego takowe się zdarzało, zarówno w oryginale jak i ciekawych coverach.

Apelujmy, by Carlsberg w organizacji wioski piwnej brał przykład z Tyskiego, bo to żaden ołpener czy sanrajs, tylko łudstok!
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   Re: Muzyka w wiosce piwnej

Kryptonix napisał/a:
W zeszłym roku w wiosce piwnej cały czas leciała muzyka - głownie dnb i dubstep. Momentami bawilo sie tam lekko z 1000 osob.
Z tego co pamietam w poprzednich latach też zawsze było coś w tym stylu.
Czy ktos wie czemu w tym roku nie bylo nic takiego?


To ja też podsumuję tę "pożal się Boże" scenę z tego roku. Nawet jednym słowem: DRAMAT, a właściwie to TRAGEDIA. W zeszłym roku grube bity z Carlsberga niosły się w nocy jeszcze daleko za wzgórze ASP. W tym roku będąc 15 metrów od tej "sceny" głosy rozmawiających obok ludzi przy piwie zagłuszały muzykę ;] Sama muzyka też cieniutko - głównie jakiś komercyjny trance. Godziny grania ? Wg zapowiedzi miało być dłużej niż rok temu, czyli dłużej niż do 4-5 w nocy. Tymczasem już o 2 była cisza. Ludzi: bardzo skromna garstka. W porównaniu z after party z zeszłego roku : mega-klapa.

Za to muszę pochwalić jakąś prywatną "mini scenę" z niebieskiego busa nieopodal lasku przy Dużej Scenie, która grała w nocy z piątku na sobotę aż do 9 rano. Jak na zupełną amatorkę i chyba spontan to wyglądało to b pozytywnie. Dużo ludzi, dobra, różnorodna muzyka i do tego było całkiem głośno. I wszystko byłoby idealnie gdyby nie sąsiedztwo dwu kontenerów na śmieci tuż obok, gdzie mnóstwo osób załatwiało swoje potrzeby. Rano waliło tam gównem i szczochem jak z otwartego toja ;] Wyrazy współczucia dla ludków, którzy obok mieli rozbite namioty.
 
 
 
paulab  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Dla mnie i ludzi, z którymi jadę i spotykam się na woodstocku beer garden to niemalże miejsce zamieszkania, także muzyka odgrywa bardzo dużą rolę. Siedzimy tam non stop, jedynie z przerwą na sen, gastro i koncerty. Jako że jest nas spora ekipa (20-30 osób) zawsze ktoś tam siedzi. Piwo leje się hektolitrami i zgrzewki schodzą w mgnieniu oka, tak więc najgorsze co można zrobić to po każdym piwie wracać do namiotu. Co roku muzyka była idealnie dopasowana do miejsca i do ludzi, co więcej, wyłączali ją około godziny 6, także po koncertach można było jeszcze długo długo siedzieć. A w tym roku co? Totalna porażka. Wracam z ostatniego występu z głównej a w beer gardenie cisza. Chociaż teraz patrzę na to tak, że może to i dobrze, bo lepsza cisza niż każda możliwa piosenka przerobiona na tanie electro. Może i kilka było ok ale co za dużo to niezdrowo. Już lepiej (i taniej) puścić z kompa radio woodstockowe lub jakiekolwiek inne rockowe.

Pozdrawiam
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Już disco polo lepsze. Można chociaż pośpiewać we wspólnym gronie.

Nie udawajcie, że nie znacie tekstów ;d
 
 
tarcza  
Forumowy prawiczek

Wiek: 45
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 7
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja ino refreny... <haha>
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

W celu przypomnienia, jakie hiciory leciały w piwnej wiosce Tyskiego lata temu, cover znanego wszystkim przeboju disco polo wam daję ;d Na wspomnienia, bo w tamtym roku atmosfera w piwnej była cudowna ;d

[video]http://www.youtube.com/watch?v=A2JGfdZ8hI0[/video]
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Na szczęście nie wiem co tam grało, po piwo biegali znajomi, ja przytaszczyłem sobie z miasta dwie paletki smaczniejszego piwka;P Mnie przerażała głośność i ogólnie muzyka grana w Monsterze.... Skoro Hariboli zamknęli bo za głośno, to czemu to dziadostwo grało :O
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

No, tylko temat nie jest o wiosce piwnej tyskiego( i o tym dlaczego wtedy bylo cool, a teraz jest lamersko), ani o tym czy komus sie nie podobala muzyka puszczana w zeszłym roku, tylko o tym, ze w przeciwieństwie do zeszłego roku w tym nie było nic. A szkoda, bo to co było rok temu było dobre :(
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

19kojot91 napisał/a:
. Skoro Hariboli zamknęli bo za głośno, to czemu to dziadostwo grało :O

Widzę, że z każdą Twoją wypowiedzią bardziej się z Tobą zgadzam :) No może nie rozumiem kupowania piw na mieście i picia ciepłych, ale poza "je@#$@# brudasów" to się z Tobą zgadzam przy prawie każdym Twoim poście.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Cytat:
Widzę, że z każdą Twoją wypowiedzią bardziej się z Tobą zgadzam :) No może nie rozumiem kupowania piw na mieście i picia ciepłych, ale poza "je@#$@# brudasów" to się z Tobą zgadzam przy prawie każdym Twoim poście.



Doczepiliście się tych nawalonych brudasów... oczyścić z nich główną drogą chociaż i od razu ładniej by się to wszystko prezentowało :) Chodziło mi tylko o te skrajne przypadki tarzające się w gównie przy głównej drodze, ale koniec tematu.

Piwa w namiocie, które są odpowiednio w namiocie przykryte są zimne ! :) Albo mój namiot jest cudowny bo w sumie to nikt nie ogarniał dlaczego ono jest zimne:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group