Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
szukam utworu
Autor Wiadomość
Duvel  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Stargard
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   szukam utworu

Siemano

Szukam utworu który był grany w godzinach wieczornych w czwartek albo piątek.
wydaje mi się, że był to cover jakiegoś zespołu.
Refren albo przygrywka była śpiewana wysokim i szybkim głosem, prawdopodobnie podczas niej cichła muzyka. Proszę o pomoc, jest mi to bardzo potrzebne
 
 
Artemis  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Brzesko
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Podepnę się, bo też szukam utworu granego w ostatni dzień ( choć niekoniecznie tylko w ten ). Jedyne co wiem o tym utworze to to, że w refrenie były słowa : co się ze mną dzieje, a potem prawdopodobnie proszę powiedz mi lub samo powiedz mi. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi co to za utwór ?^^
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Prawdopodobnie chodzi Ci o Anioły i Demony w wykonaniu Farben Lehre, jako, że często puszczali ich piosenki, a mieli w refrenie:

"Co się ze mną dzieje, powiedz mi,
Co za demon we mnie drzemie, powiedz mi"

Jest to piosenka z nowego albumu, na koncercie wykonywali z niego utwory.
 
 
Artemis  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Brzesko
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Bardzo możliwe, że to to. Niestety muszę poczekać na wydanie płyty bo chyba na razie nigdzie tego przesłuchać się nie da : )
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
"Co się ze mną dzieje, powiedz mi,
Co za demon we mnie drzemie, powiedz mi"
juuuhuuuł to jest to!!
 
 
Duvel  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Stargard
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Raczej nie chodzi mi o to, dodam, że utwór był grany na dużej scenie i był na pewno anglojęzyczny.
 
 
milek160  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Hej, ja też poszukuję utworu. Wydaję mi się, że z czwartku albo piątku. Jedyne co pamiętam to fragment tekstu: "Johnny Cash, cash only...", raczej dubstepowa nuta. Byłbym wdzięczny gdyby koś to znalazł
 
 
whateverhowever  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: silesia
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja też szukam jednego utworu a właściwie to pobudki na zamówienie, którą słyszałam w niedziele rano i nie mogę przestać o tym myśleć :D jakiś gościu z gitarą chodził i śpiewał; pobudka to wspaniała rzecz... ma to ktoś nagrane albo wykonawca mógłby to nagrać bo zajebiste! :)
 
 
Yabol  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 8
Skąd: Wypizdowo
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Jak nazywała się piosenka, której fragment był puszczany bardzo często na telebimach? Chodzi mi o kilka sekund tego metalowego riffu.
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

whateverhowever napisał/a:
Ja też szukam jednego utworu a właściwie to pobudki na zamówienie, którą słyszałam w niedziele rano i nie mogę przestać o tym myśleć :D jakiś gościu z gitarą chodził i śpiewał; pobudka to wspaniała rzecz... ma to ktoś nagrane albo wykonawca mógłby to nagrać bo zajebiste! :)


Również się pod tym podpisuję, bardzo wpadająca w ucho pobudka. Mam nadzieję, że autor się znajdzie ;D
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

whateverhowever, to chyba bylismy rozbici obok siebie :D Tekst mogę ci dać z pamięci, szukałem utworu, jest coś podobnego z jakiejś pielgrzymki tylko, więc pewnie kolesie to wymyślili na miejscu.
Pobudka to jest to, o to chodzi,
to kapitalna sprawa, bombowa,
to fantastyczna rzecz, fenomenalna,
dobrze nam razem jest.
(Coś około tego)
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

fobia666 napisał/a:
whateverhowever, to chyba bylismy rozbici obok siebie :D Tekst mogę ci dać z pamięci, szukałem utworu, jest coś podobnego z jakiejś pielgrzymki tylko, więc pewnie kolesie to wymyślili na miejscu.
Pobudka to jest to, o to chodzi,
to kapitalna sprawa, bombowa,
to fantastyczna rzecz, fenomenalna,
dobrze nam razem jest.
(Coś około tego)


Ale tu chodzi raczej o dokładny tekst, bo tak ni w p*zde ni w oko to każdy zna :D

w ogóle klawo by było gdyby to było nagrane gdzieś wtedy można by było i melodii posłuchać bo ja teraz kompletnie jej nie pamiętam

edit: przepraszam kolegę :D jednak miał racje, po prostu zapomniałam melodii i wydawało mi się, że to jakoś inaczej leciało

http://www.youtube.com/watch?v=Qaf_cge4ITU dziewczyny to śpiewają tylko pierwsze słowo inne :D
 
 
 
namalgosia  
Forumowy prawiczek

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Artemis napisał/a:
Podepnę się, bo też szukam utworu granego w ostatni dzień ( choć niekoniecznie tylko w ten ). Jedyne co wiem o tym utworze to to, że w refrenie były słowa : co się ze mną dzieje, a potem prawdopodobnie proszę powiedz mi lub samo [i]powiedz mi[/i
ANIOŁY I DEMONY


W słońcu drzewa mają kolor niebieski
A oczy świecą jak lustro
Niebo bez chmur, czysty błękit
Gwarno, gdzie zazwyczaj pusto
W słońcu kontury wyraźniejsze
Uśmiechy szerokie i szczere
Białe włosy powiewają na wietrze
Anioły czuwają jeszcze …

CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE? - POWIEDZ MI
CO ZA DEMON WE MNIE DRZEMIE? - POWIEDZ MI
CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE? - POWIEDZ MI
CO ZA DEMON WE MNIE DRZEMIE?
NIE WIEM, NIE WIEM ...

W słońcu widoki nabierają uroku
Dziewczęta zmysłowe i piękne
Ciepły szmer zakłóca spokój
Rozjaśnia tajemnicze wnętrze
W słońcu twarze pogodniejsze
A w duszy nadziei więcej
Świerszcza świst przeszywa powietrze
Anioły czuwają jeszcze …

CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE? ...

W słońcu błyszczą kolory tęczy
A woda jak perła przejrzysta
Karuzela marzenia kręci
A ogień wypala kryształ
W słońcu serce uderza do głowy
Pulsuje w gorącym deszczu
Usta jak róża o smaku malinowym
Anioły czuwają jeszcze …

CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE? ...

























Muzyka: Farben Lehre
Tekst: Wojciech Wojda - 18.06.12


]. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi co to za utwór ?^^
 
 
Strasburger  
Forumowy prawiczek
Podobno wiecznie uśmiechnięta :)

Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Gubin/Zielona Góra
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Też szukam tej piosenki, ale na youtube nie ma niestety, na innych stronach w necie też trudno znaleźć.... Jakby ktoś znalazł, niech da znać. A przy okazji, kto z was był na koncercie Farben Lehre na tegorocznym Woodstocku? Jak wrażenia? :) Szukalam jakiegoś nagrania z tego koncertu, ale też brak :(
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Strasburger napisał/a:
A przy okazji, kto z was był na koncercie Farben Lehre na tegorocznym Woodstocku? Jak wrażenia? :)


Namiot pękał w szwach, a drugie tyle ludzi stało przy wejściach. Niewiele dało się zobaczyć stojąc w tak dalekiej odległości od sceny, ale pozdrawiam paru chłopaków, którzy podczas przeciskania się przez ten tłum podskakiwali ze mną w rytm "kto nie skacze ten z policji hop hop hop" ;)

EDIT. Widziałem też dwóch faszystów na tym koncercie...

Strasburger napisał/a:
Szukalam jakiegoś nagrania z tego koncertu, ale też brak :(


Spokojnie, za parę dni będzie pewnie cały koncert. Jeden koleś nagrywał chyba wszystkie występy z kryszny. Śledź ten kanał: http://www.youtube.com/user/Arkadiusz108
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

To jeszcze ja zadam pytanie o jeden kawałek z Kryszny ;) Zna ktoś tytuł coveru z koncertu Zmazy na którym Młody rozdawał róże?
 
 
namalgosia  
Forumowy prawiczek

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Strasburger napisał/a:
Też szukam tej piosenki, ale na youtube nie ma niestety, na innych stronach w necie też trudno znaleźć.... Jakby ktoś znalazł, niech da znać. A przy okazji, kto z was był na koncercie Farben Lehre na tegorocznym Woodstocku? Jak wrażenia? :) Szukalam jakiegoś nagrania z tego koncertu, ale też brak :(
Z tego co wyczaiłam na necie napewno jej nie ma bo płytka ukarze sie dopiero 9 lub 12 września.Tak że pozostało nam tylko czekać <beksa>

[ Dodano: Pią 10 Sie, 2012 ]
darrek88 napisał/a:
To jeszcze ja zadam pytanie o jeden kawałek z Kryszny ;) Zna ktoś tytuł coveru z koncertu Zmazy na którym Młody rozdawał róże?
Możliwe ze chodzi ci o cover TILTU-blokada czad,to jeden z coverów który wykonują na koncertach.Akurat wyszłam na ten moment z namiotu ale wydaje mi sie ze to bedzie ten kawałek....Mam nadzieje ze trafiłam hehe
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Akurat "blokadę" zagrali od razu przed tym (o ile dobrze pamiętam). Młody coś mówił, że ktoś musi im skoczyć do samochodu a oni zagrają coś na zabicie czasu i zagrali dwa covery, a później ten trzeci, na którym pojawił się okazały bukiet sztucznych czerwonych róż... Tylko za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć chociażby zbitki słów jakie tam się pojawiły. :(
 
 
namalgosia  
Forumowy prawiczek

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

no to peszek niee ,ale proponuje ci wejśc na YT i poszukać zmaza-cover i jeżęli gdzieś już ten kawałek grali to napewno znajdziesz .A możę to był cover sex pistols? to też lubią grać-w każym razie życze powodzenia w poszukiwaniach <mysli2>
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

http://www.youtube.com/watch?v=yGG8Sj0SEZI

[ Dodano: Sob 11 Sie, 2012 ]
NA POCIESZKE TAK
 
 
UchachanyMaciej  
Forumowy prawiczek
Lumpia to moja kraina.

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

Też szukam jednej piosenki, w sumie nie wiem czy to jest piosenka. Jeden z sąsiadów śpiewał tylko kawałek, więc skoro śpiewał, to może być piosenka. Leciało to mniej więcej tak:

Nie ma, nie ma nie ma boga.

W tym końcowe wyrazy śpiewał szybciej. Za cholerę nie mogę tego znaleźć... Może ktoś mi pomoże:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group