Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zwierzęta na W.
Autor Wiadomość
exploit-oi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Zwierzęta na W.

Po znalezieniu pod sceną rozdeptanego szczura, udzieleniu pomocy psu który miał udar bo mądrzy właściciele woleli się uwalić niż zadbać o wodę i cień dla psa proszę jeszcze raz LUDZIE MYŚLCIE - WOODSTOCK TO NIE MIEJSCE DLA ZWIERZĄT!
Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszam do oglądania efektów takiej "miłości" do zwierząt

http://www.facebook.com/p...&type=3&theater

[ Dodano: Pon 06 Sie, 2012 ]
I opinia kogoś mądrzejszego niż ja . Przestańcie się znęcać nad swoimi psami.

http://www.wychowujenietr...walu-muzycznym/
 
 
czardasz17  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Widziałam dziewczynę ze szczurem na ramieniu.. może to własnie ten... biedaczysko :-(

NIEODPOWIEDZIALNE i bardzo GŁUPIE... BEZMÓZGI!!
Moim zdaniem, powinni dawać jakieś kary pieniężne, bo tutaj same prośby nie pomogą!
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Czy ja dobrze rozumiem,że osoby,które mimo oficjalnego zakazu,wprowadzily na teren festiwalu zwierzęta,powinny otrzymywać od Pokojowego Patrolu wilczy bilet? Bo wedlug mnie,i owszem.I ciekawi mnie czy choć jedna taka sytuacja miala miejsce?

Czy może jakieś inne slużby powinny się tym zajmować?
 
 
Mahian  
Forumowy prawiczek
Kierownik Imprezy


Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 16
Skąd: Płock / Łódź
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Zabranie zwierzaka na Woodstock to przecież nic innego jak znęcanie się nad nim...
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja widziałam raz taką sytuację,że pokojowcy zainteresowali się leżącym psem niedaleko dużej sceny...obok niego upojony alko woodstckowicz...pies na szczęście żył był jedynie wyczerpany. Pokojowcy wyprowadzili psa i jego właściciela z tego tłumu ludzi...co dalej było nie wiem. Co za głupota zabierać zwierzęta w takie miejsce! <zniesmaczony>
 
 
 
exploit-oi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Pies trafił prawdopodobnie do schronu w Kostrzynie. Po zabawie ''odpowiedzialnych ''właścicieli został też ten pies . On szuka domu : http://www.facebook.com/p...&type=1&theater
 
 
Kaysh  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 29
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

ja widziałam leżacego na słońcu pitbulla którego grupka ludzi szturchała z przerażonymi minami. na szczęście pies zaraz wstał, ale nie wyglądał dobrze...
Idiots everywhere.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja widziałam bulteriera, który biegał bez smyczy. Teraz sobie wyobraźcie, że kogoś pogryzie (ma tak mocny ścisk w pysku, że jest w stanie zmiażdżyć człowieka jednym chapsnięciem - poza tym wiecie, jak psy reagują na pijanych - nie najlepiej). Miał obrożę, więc albo jakiś napruty właściciel postanowił dać mu trochę swobody, albo po prostu się zerwał ze smyczy.
Nawet Jurek w pewnym momencie się wkurzył i ogłosił z wielkiej sceny, by nie brać na woodstock zwierząt. Znając życie i tak to nic nie da, więc byłabym za tym, by były za to normalne w świecie grzywny.
 
 
-angie-  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

tez widzialam jak pies sie z przerazeniem ogladal po tlumie zeby nie zgubic wlascicielki
jej bylo wszystko jedno, ktos sie nawet zapytal gdzie kaganiec. odpowiedziała: a twój? (...)
nie była pijana, czysta głupota niee

pies ze strachu moze sie rzucic na kogos, mam nadzieje ze cos z tym zrobią za rok, sama mam psy i przykro było patrzec jak sie zwierzaki męczą. :(
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Osobiście opierdzieliłam babkę stojącą na koncercie The Darkness z przerażonym dogiem, który cały się trząsł i miał podkulony ogon. Zagadałam do niej czy kocha własnego psa, ta powiedziała, że oczywiście. No to jej wytłumaczyłam jak należy postępować z ukochanym zwierzakiem. W połowie wywodu babka odwróciła głowę udając, że mnie nie słyszy, ale mam nadzieję, że coś do tego pustego łba bez wyobraźni dotarło <zly>
 
 
exploit-oi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nie dotarło. Bo był to jeden z dwóch psów którym zakładałam obroże bo właścicielka nie zauważyła że się z psa zsunęła i pies został a ona poszła dalej.

Błagam na przyszły rok - jak widzicie coś takiego reagujcie. Może w końcu do tych ludzi coś dotrze i nie będzie takich akcji jak wymieniłam na początku. Pies którego reanimowałam przeżył tylko dlatego że na polu była fundacja prozwierzęca z weterynarzem . Gdyby nie to biegałby już za tęczowym mostem przez głupotę właściciela
 
 
atanvarda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja miałam nieprzyjemną rozmowę z jednym właścicielem czworonoga, kiedy to próbowałam mu wytłumaczyć, że nie jest to odpowiednie miejsce dla zwierzaka, bo jest głośno, ludzi tłum, ogólnie męczarnia dla psa, to w odpowiedzi dostałam, że jest już czwarty raz na PW, czyli więcej ode mnie i ja się chuj znam. Jak to usłyszałam ręce mi opadły. Zero wyobraźni.
 
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja jeszcze namówiłam faceta z międzygalaktycznej wioski, żeby schował swojego huski w cień po pies ledwo oddychał. Tym gorsza sytuacja bo facet był znajomym ludzi odpowiadających za tę wioskę...
W ogóle miałam wrażenie, że w tym roku jest właśnie dużo więcej zwierząt niż w ubiegłym <zniesmaczony>
 
 
pinkmarta182  
Forumowy prawiczek


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja widziałam np. jak koleś gonił małą myszkę (biedna jak już wpadła w tłum to nie wiedziała jak się wydostać), przebiegła nawet koło mnie ale on już zdążył ją złapać i wyobraźcie sobie, że wrócił do swojej grupy i rzucił nią w kolegę... kolega ją biedną podniósł i też rzucił w jego stronę! Na szczęście dziewczyna siedząca obok zdążyła ją złapać przed tym okrutnym kolesiem (wyglądający na takiego co lubi przesiadywać przed komputerem, więc zszokowało mnie jego zachowanie) i poszła myszkę wypuścić do lasu...
Co do psów, to do tej pory jest mi ich szkoda... Ludzie są debilami. Interwencje woodstokowiczów niestety nie zawsze pomagają (jak opisane zostało wyżej), więc myślę, że najlepiej zgłaszać to od razu Pokojowym ale nieraz nie ma ich w pobliżu i co wtedy?
 
 
Kundel  
Forumowy prawiczek
zbój zawołany

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Fordon
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

No i co jak co, ale mycie psa który wytarzał się calusieńki w gównie, w samym środku kranowych tłumów, też nie było zbyt miłe.
 
 
erka20  
Forumowy prawiczek
w życiu liczy sie tylko szczęście


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Piekary śląskie
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

a ja widziałam kolesia który miał małego kotka ... :/
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Czekam na pozwolenie od Pana Jurka na walenie w mordę tych debili. Przyjaźń i pokój ale bez przesady. Te hasła nie dają przyzwolenia na tolerowanie takiego bestialstwa.
 
 
 
Szczurek  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

No ja niestety widziałem zgon psa. Niech mu świeci w co on tam wierzył. W wyniku konfliktu, pan nawalony, pies w słońcu wariuje, ugryzł kogoś, ktoś glanem oddał.... Przykre.
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Cytat:
Czekam na pozwolenie od Pana Jurka na walenie w mordę tych debili.

To dobra opcja ;D skorzystałabym z takiego pozwolenia.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi