Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
krany
Autor Wiadomość
Kaysh  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 29
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   krany

Byłam po raz pierwszy w tym roku, ale jak tylko zobaczyłam ilość kranów to mi szczena opadła. Nie uważacie że troszke mało ich było? Za to toiki dawały radę. Spodziewałam się czegoś gorszego, a byłam mile zaskoczona. I nie ogarniałam ludzi którzy stali w monstrualnych kolejkach przy tych pierwszych toikach przy kranach gdzie był syf nieziemski, kiedy wystarczyło podejść do środkowych gdzie było pusto i czysto.
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Tez bylem pierwszy raz, przed przyjazdem mowilem ze bede chodzil na te prysznice, ale pod kranami duzo fajniej sie myje, ktos szlauchem poleje jak sie poprosi. Zazwyczaj chodzilem pod krany bardzo rano wiec i kolejek nie bylo. Potem to juz raczej chodzilem sobie jaja robic jak bylo najwiecej ludzi, mowiac teksty typu "woda boli, nie myjcie sie" "ale breja" i takie tam farmazony, ludzie sie na to usmiechali albo patrzyli z politowaniem :)) raz z kumplem wlasnie pod te krany zaszlismy przechodzac obok i sie posmiac ze ludzie sie myja, plynela wielka kaluza, no taka breja az kran sie rozwalil zaczelo sikac woda, ja krzycze "panowie hydraulicy pomocy, rura pekla" podchodzi dwoch gosci z wielkimi kluczami i wszystko dokrecaja, po czym patrza sie na mnie i kumpla, gownarzeria, zaraz wam calkiem zakrecimy ta wode, my na to ze "przeciez my sie nie myjemy" chyba jeszcze woods mnie trzyma i nie wytrzezwialem, hah swietnie tam jest :))
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Mnie się wydaje,że było ich więcej niż rok temu...dostawili takie kraniki przy samych toikach niedaleko dużej sceny.
 
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Dużo kranów nie działało nawet ;/ I jak dla mnie było ich za mało.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Krany przy toikach - świetny pomysł. Toiki za gastro - jeszcze lepszy.
Szkoda, że nie były takie odkręcane, tylko trzeba było naciskać, a ludzie odrkęcili ponad połowę i leciało leciało całą noc, kałuża poleciała na dół i wyłączyli - potem włączyli z maleńkim ciśnieniem, że myć i tak trzeba było się przy dużych kranach.

A wracając: Podczas sobotniego mycia zastanawialiśmy się, czy błoto przy kranach bardziej brudzi się od naszych nóg, czy nasze nogi od błota ;p
 
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Dużo kranów nie działało przez idiotów którzy np. postanowili zrobić sobie własne źródełko w obozie, odcinając tym samym jedne toie od wody.
 
 
 
zakręcona  
Forumowy prawiczek
Zajmuję miejsce siedzące!

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kaysh napisał/a:
Za to toiki dawały radę.


Ja nie wiem jak można obsrywać tak tojke... po prostu nie rozumiem jak trzeba być narąbanym, fu! Obstawiam, że część to się obsrało, syf kiła i mogiła.
Krany przy tojkach dobry pomysł, fajnie sobie iść umyć ręce przed i po, przepychać się między kąpiącymi się i krzyczeć 'ja tylko ręce, bo w kiblu byłam'... masakra ;)
 
 
Kaysh  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 29
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

no i błoto. człowiek się idzie umyć a wraca jeszcze bardziej brudny xD
jakiś prawda beton czy coś żeby błota nie było by nie zaszkodził ;P
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jedyny minus błoto, ale wystarczyło po powrocie do namiotu opłukać stopy. Kolejek też nie było za dużo. Częściej i tak korzystałem z pryszniców.
 
 
M.  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 41
Skąd: stąd
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

krany przy toikach to był strzał w dziesiątkę - nie dość że można było opłukać łapki po korzystaniu z toja to ponadto częściowo rozładowywały kolejki do kranów - dało się w tym myć (wystarczyło podłożyć kawałek patyka i leciało bez trzymania przycisku), sama zresztą myłam się pod tymi kranami zanim otwarli główne krany, gdzie można było podłączyć węża.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

krany wspominam bardzo dobrze. Raz jak zdychałam z tego gorąca to poszłam tam sobie się troche ochłodzić i nagle, jakby ludzie doskonale wiedzieli, czego mi trzeba, zaczęli mnie oblewać :D Potem myłam ręce i jakiś chłopak wziął i nagle z wiadra wodą na mnie luną, no to ja też - biegałam za nim po całym tym terenie z butlami i chwilę później ludzie się zaczęli dołączać. Tak to ja się mogę myć :p
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Krany przy toiach faktycznie fajna rzecz, ale umyć się tam było ciężko, co najwyżej oblać trochę wodą lub umyć ręce czy zęby. Nijak nie zastępowały kranów koło Krishny, których było mniej niż zawsze.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Tak mi się właśnie wydawało, że koło Kriszny kranów było mniej. I źle zorganizowane, błoto się robiło (jak co roku, wiem), mogliby kiedyś dać tam beton, czy podnieść teren by spływało, część nie działała już od wtorku, do teraz zastanawiam się, po co stały, chyba, że rzeczywiście ludzie przerwali dobieg wody, ale to powinna się ekipa zainteresować, przywrócić, tych, co przerwali wyprosić.
Za to toi toie czystsze, chociaż nadal prawie nic nie jadłem, by na nich nie siadać. I co roku się zastanawiam, co ludzie jedzą, że takie bomby tam lądują. W domu was nie karmią? ;d

Ogólnie deszcze chyba rozładowały potrzeby kranowe w tym roku, w jakimś stopniu.
 
 
Oposowa  
Forumowy prawiczek
UMYTYCH PRZYTULĘ!


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 27
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Swoją drogą jakim cudem ma się nie robić błoto skoro umywalki zaraz się zatykały, a woda musi się przecież lać jak człowiek myje zęby i z niej nie korzysta. Przecież jest za darmo i nigdy się nie skończy <mysli2>
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Mało kranów, toie zapierdolone, syf, kiła i mogiła... Kranów powinno być co najmniej 2 razy więcej, toie czyszczone 2 razy dziennie. Wszystko mogą spierdolić. Ale chcę się spokojnie umyć i wysrać jak jestem na Woodzie...
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Mnie krany lekko zdenerwowały nie pamiętam już którego dnia ale było bardzo słabe ciśnienie. Z tego miesca dziękówa dla pewnej Pani, która użyczyła mi półlitrowego kubana cobym mógł się jakoś sensownie zmoczyć i opłukać :)
No i trochę się rozczarowałem jak szedłem przepłukać gębę do tych w lesie za gastro i akurat nie działały w ogóle ale to taki szczegół. Ogólnie jak chciałem to się umyłem. A z pryszniców tradycyjnie nie korzystałem bo szkoda mi było czasu na kolejki ;)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Jak dla mnie to było za mało kranów... Wogole wydaje mi sie pomimo tego że rok temu było więcej ludzi w tym roku ta organizacja było gorsza o wiele....
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Krany były przy wejściu na Wood, przy dużej scenie i w lesie za gastro. Z tych ostatnich najczęściej korzystałam, bo miałam najbliżej :))
nie ma co się czepiać, kranów było sporo, a że nie działały to wina bydła, które myślało, że będzie fajnie je rozpieprzyć. Te w lesie przestały działać, bo powyrywali kurki, potem serwis naprawił tylko połowę z tego, co było.
Ludzie to czasami zachowują się gorzej jak zwierzęta. Do tej pory zastanawia mnie jak można zasrać ścianę toia?
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

krany obok gastro w lesie.. masakra. baaardzo często nie leciała woda. albo pod malutkim ciśnieniem. raz cały dzień się nie myłam, bo mi się nie chciało iść do kranów pod dużą sceną. genialna sprawa, jak jacyś ludzie walili w te krany patykami , butelkami, wszystkim, jak wody nie było ; D
 
 
 
hubert1088  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Co Wy gadacie, że mało kranów było. Ile razy bym nie podszedł, to przy kranie stały max 2/3 osoby i już kran miałem dla siebie, także było spoko.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

regret666 napisał/a:
nie ma co się czepiać, kranów było sporo, a że nie działały to wina bydła, które myślało, że będzie fajnie je rozpieprzyć. Te w lesie przestały działać, bo powyrywali kurki, potem serwis naprawił tylko połowę z tego, co było.


Dokładnie :/ a potem się dziwić że nie działają..

też miałam tam najbliżej, ale i tak najczęściej korzystałam z tych głównych, wężyk bardzo pomógł, nie trzeba było stać w kolejkach pod prysznice ani do kranów, bo zawsze znalazł się ktoś kto odstąpił kran w zamian za pożyczenie wężyka :D

ale i tak najlepsze mycie było nad rzeczką, szkoda, że dopiero w sobotę dowiedziałam się gdzie ta rzeczka jest ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group