Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstockowe PayPassy
Autor Wiadomość
zelek  
Forumowy prawiczek
Hope is gone !

Wiek: 29
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 7
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   Woodstockowe PayPassy

Eh, do teraz aż mnie nosi. Wciskają te karty każdemu, mówiąc że "30 ZŁ DO WYKORZYSTANIA ITD". Okazuje się że oczywiście jest haczyk w tym wszystkim i kartę trzeba AKTYWOWAĆ PRZEZ INTERNET ( nie zostałem o tym uświadomiony podczas zakupu ). Ściema jak sam skur....n i bardzo mnie to oburzyło. + oczywiście "niedziałające TERMINALE" -.-
 
 
 
Beniula  
Forumowy prawiczek
Kto nie skacze, ten z policji, hop, hop, hop!


Wiek: 30
Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: Police/k Sz-n
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   

Racja, niedziałające terminale wyprowadziły mnie z równowagi... Miało być bez kolejki, nie dość że była 2x dłuższa niż normalnie, to jeszcze 2 godziny stania bez celu.. Mógłbyś wytłumaczyć o tej aktywacji? Nam to wytłumaczyli w ten sposób, że na tym papierku, gdzie miałeś kartę, masz login, hasło, musisz się zalogować i zwrócą Ci to 10zł.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   

Ja karty nie wzięłam, wolę płacić gotówką.

Ale generalnie, stoję sobie w środę w godzinnej kolejce po kiełbę zaraz po otwarciu tylko stoiska z kiełbasą. No i podbijają do nas babki z pekao i mówią, że nie musimy stać w kolejce, bo jak kupimy ich pay passa za 30 zł, to od razu można iść z kartą tam, gdzie się jedzenie odbiera i zrobić zakupy za 20 zł, a 10 zł zwrócą jak się aktywuje przez internet (np. idąc do Playa i tam się zalogować). Jak to się ma w praktyce z tym zwracaniem to nie wiem.

Ale wprowadzały ludzi w błąd - bo pay passem płaciło się w tych stoiskach co gotówką i to jeszcze większość akceptowała tylko gotówkę (w środę nie akceptowali kart w ogóle). Więc generalnie świetna dezinformacja.
 
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

hmmm a mnie sprzedali za 20 zł i bezproblemowo całość wyydałam:D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

ja kupiłam za 30zł, bo nie miałam przy sobie kasy już a do bankomatu kolejka była ogromna i też wydałam bezproblemowo, bez żadnych aktywacji..
 
 
 
shaggy  
Forumowy prawiczek
Nie piję denaturatu. Przed północą..


Wiek: 30
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 32
Skąd: Lipowiec
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

O ile te awarie terminali były uciążliwe, to jak dla mnie pomysł był bardzo dobry.
Kompromis pomiędzy zwykłym systemem kupowania za gotówkę i tych żetonów/katreczek. nie trzeba szukać gotówki, czekać aż wyda resztę. PRzykładasz kartę i już. :)
A dla tych co nie wiedzą płacąc tą kartą mamy 50% zniżki w TelePizza, albo Pizza Hut. jest jeszcze kilka innych miejsc gdzie można dostać bardzo ładną zniżkę :)
Bardzo szybko można było dostać piwo w wiosce po lewej stronie sceny, koło gastronomii już nie było fajnie.
Kartę kupiłem generalnie dla samego jej wyglądu.
 
 
 
gumowa_kaczusia  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Te PayPassy to straszna ściema, dla mnie to nic innego jak robienie ludzi w konia ;/ Kupiłam tę kartę, i będąc przekonana, że mogę nią płacić wszędzie na Woodzie [tak mi powiedziały drogie panie z pekao ;/] przelałam na nią większość swojej gotówki. No i oczywiście koniec końców, po wydaniu dosłownie resztki normalnych pieniędzy, które mi zostały nie mogłam płacić ani gotówką (bo jej nie miałam) ani PayPassem, gdyż za piwo zapłacę nim raptem w DWÓCH stanowiskach, zresztą terminale i tak wysiadły, nie wiadomo na jak długo.
Pierwszy dzień Woodstocka, upał trzydzieści parę stopni a ja nawet nie mogę napić się zimnego piwa z sokiem, ponieważ na kartę kupię tylko ciepłą puszkę (po wystaniu najpierw 30 minut w kolejce). Jakaś totalna farsa. I jeden wielki chaos. Skończyło się na tym, że musiałam stać z dobrą godzinę do bankomatu po gotówkę, i tak miałam szczęście, że wogóle miałam pieniądze na koncie, współczuję tym co już ich nie mieli a się dali nabrać tak samo jak ja :( Potem już tylko ostrzegałam ludzi, jak mnie pytali o te karty, żeby broń boże nie kupowali tego badziewia i płacili spokojnie gotówką... Później rzeczywiście, jakoś się to w miarę ułożyło z tymi kartami i nie było tak źle, ale ten chaos jaki panował pierwszego dnia po prostu kompletnie wyprowadzał mnie z równowagi...
 
 
agataKKS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 20
Skąd: Żnin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kartę kupiłam, zarejestrowałam na kompie w playu, a potem całość bez problemu wydałam w sobotę na dwa nosidełka carlsbergów :D więcej z niej pewnie korzystać nie będę, ale po zerknięciu do portfela miło się robi na samo wspomnienie gdzie ją nabyłam :)
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Na początku sprzedawali za 30 zł z możliwością aktywacji w necie, potem już niby była "promocja" i wydając 20 zł na karcie było 20 zł. Ja kupiłam jedną kartę za 30 zł (jeszcze jej nie aktywowałam), potem drugą za 20 zł i zapłaciłam paypassem za piwo w wiosce i do tego mam zajebistą pamiątkę z Woodstocku :) Poza tym tą kartą możesz normalnie dalej płacić u siebie, tylko najpierw trzeba doładować kasę w PKO czy gdzieś tam.
 
 
YogiCK  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Samo wyrabianie karty na miejscu - imo pomysł bez sensu, nie chciało by mi się stać w kolejce i kombinować potem żeby ją aktywować. Chyba że jako pamiątka, wtedy ok. Za to sama usługa PayPass jest świetna, sam mam swoją własną regularną kartę z mBanku z aktywowanym tym i naprawdę dobrze się sprawdzało, w portfelu nosiłem cały czas tylko rezerwowe 10zł, i dopóki terminale były na chodzie płaciłem tylko nią. Na przyszłości jeżeli macie swoje konta sprawdźcie czy wasze karty już nie mają tej funkcji, ew czy nie macie możliwości tanio/za darmo wymienić ich na odpowiednie.

Faktem jest że mega fail z padniętymi terminalami, operator jak zwykle nie przewidział że tyle osób z PayPass skorzysta?
 
 
 
Filet  
Forumowy prawiczek
Kapelusznik


Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Kościan/Poznań
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Trochę szczerze powiem się rozczarowałem tymi PayPassami a czemu? Posiadam PayPass w BZWBK i podszedłem jeszcze kiedy można było w Czwartek z rana w wiosce płacić gotówką/kartą bezpośrednio w wiosce i niestety zdziwiłem się <zly> Pani powiedziała mi, że niestety nie mogę nim płacić bo dostali z góry ustalone info, że tylko PayPass z PEKAO :(( Szczerze powiedziawszy gdyby można było płacić PayPassem, ale obojętnie z jakiego banku byłoby to o wiele wygodniejsze tiaaa :P
 
 
 
Adzianu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 36
Skąd: Rogoźno WLKP.
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Paypass z PEKAO to jedna wielka ściema, tylko po to, żeby ludzie kupowali te karty. Kumpel płacił im swoim PayPassem z Alior Banku. Po prostu brał portfel i bez wyciągania karty (tak żeby nie widzieli) płacił tą kartą z Alioru.
 
 
Filet  
Forumowy prawiczek
Kapelusznik


Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Kościan/Poznań
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Nom <z jezorem> to już lepiej byłoby chyba gdyby w ogóle możnaby było kartą płacić ... nie byłoby kolejek to tego bankomatu PEKAO <rotfl3>
 
 
 
antistar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: silesia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

jakieś bzdury piszecie. ja płaciłem paypassem z ING i nie musiałem się z tym kryć...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja raz zwykłą kartą z chipem płaciłem za piwo więc można było, a nie tam żadnym skipasem ;)
 
 
 
robson1231  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Kr
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Ktoś wie jak dostać tą dyche którą zabrali za kartę na konto?? zarejestrowałem się tam gdzie kazali i dalej mam 2 zł(18 wykorzystałem), a opłata za kartę jest 10 zł i dalej nic.
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

mi też to wciskali, ale odmówiłem...
takie inicjatywy banków wcale nie służą ułatwieniu nam zakupów. banki chcą na nas zarabiać, dlatego FUCK OFF i mam nadzieję, że w przyszłym roku tego nie będzie.
A Jurek, jeśli chce nam ułatwić życie, niech wprowadzi możliwość płatności zwykłą kartą, którą większość z nas posiada, z obojętnie jakiego banku... ale tu pewnie chodzi o sponsoring?
 
 
waldus  
Coś już napisał

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 71
Skąd: [pl]
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

no niestety tu masz racje, dajac mozliwosc korzystania z wlasnej karty byłoby to wiele tańsze dla nas niż bawienie się w rejestracje etc.Kupiłem z wygody i jako pamiątkę, nie mam zamiaru się nigdzie rejestrować bo cenię ochronę swoich danych a 10zł to nie jest majątek a pamiątki kosztują :)
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Pon 13 Sie, 2012   

ja kupłam kartę ze względu na to by mieć pamiątkę, wykorzystałam coś koło 12-15 zł, a kupiłam za 20. Ale rejestrować się też nigdzie nie zamierzam, bo po co.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group