Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy przyjechać na Woodstock ?
Autor Wiadomość
licentia  
Forumowy prawiczek
Jula

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Sławoborze
  Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   Kiedy przyjechać na Woodstock ?

"Pamiętajcie, że wjazd na pole będzie możliwy do końca 31 lipca. Jeśli pole zapełni się wcześniej, to decyzję o zamknięciu, ze względu na Wasze bezpieczeństwo, będziemy podejmować wcześniej. Wyjazd możliwy będzie dopiero 5 sierpnia. Pomiędzy tymi datami obowiązuje całkowity zakaz poruszania się pojazdów."
Czyli , że trzeba tam być od 31 do 5 ? Nie można przyjechać na przykład 2 i być do 5 ?
 
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

BYĆ można, ale samochodem w tych dniach nie wjedziesz na pole - znajdziesz gdzieś miejsce do zaparkowania poza polem namiotowym i stamtąd na tzw. autonogach ;))
 
 
licentia  
Forumowy prawiczek
Jula

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Sławoborze
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Czyli pociągiem mogę normalnie przyjechać ?
Dziękuję bardzo za odpowiedź ;D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

licentia napisał/a:
Czyli pociągiem mogę normalnie przyjechać ?


możesz jechać nawet dziś <cwaniak2>

i wyjechać kiedy tylko chcesz :)
 
 
 
keeejt  
Forumowy prawiczek
kejt

Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Powiedzcie mi jak stoi sprawa z miejscem na polu namiotowym ? Kiedy przyjechać, żeby znaleźć jeszcze jakieś godne miejsce pod drzewkiem ,w cieniu ? Robią nam się konflikty w ekipie, każdy twierdzi co innego, jedni że 1 sierpień to za późno , drudzy że 30 to za wcześnie, idzie ogłupieć -,- Przemierzamy do Kostrzyna całą Polskę ,to też trzeba liczyć
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Z miejscem na polu namiotowym sprawa wygląda jak z miejscem na polu namiotowym <z jezorem> może być dużo miejsca, może być mało. Dużo czynników na to się składa. Trudno i ciężko to wyczuć. Jednak miejsca w cieniu zawsze są zajmowane w pierwszej kolejności i z tym trzeba się liczyć. Musicie sami dobrać sobie termin, który odpowiada wszystkim. Jak nie to podzielcie się na dwie ekipy. Ci co mogą i chcą niech jadą wcześniej i zajmą miejsce tym co dojadą później.
 
 
KozioL  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Wyrzysk
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Ja w zeszłym roku na pole dotarłem dzień przed rozpoczęciem festiwalu i miejsce w cieniu jeszcze znalazłem. Co prawda było ciasno ale dałem radę, więc wszystko zależy od szczęścia ;)
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

my jedziemy 31, bo z tego co wiem powinna do tej pory działać (Lidl, krany, kible itd), może żeby wieczorem być, ale to zależy od pociągów :)
 
 
Borsuk  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 55
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Rok temu przyjechałem w czwartek rano to... to powiem Wam, ze to ewidentnie za pozno. Cudem znalazlem miejsce na namiot w zatloczonym miejscu (ukosna polana pod ASP).
W tym roku jade juz we wtorek (31.07) i licze na wieksze mozliwosci ;-)
Pozdro
 
 
 
slav247  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Ja rok temu przyjechałem w środę rano i było w miarę znośnie z miejscem. A w tym roku jedziemy już w sobotę 28 lipca :))
 
 
 
rookman  
Forumowy prawiczek


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 47
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

slav247 napisał/a:
Ja rok temu przyjechałem w środę rano i było w miarę znośnie z miejscem. A w tym roku jedziemy już w sobotę 28 lipca :))

Heh, ja natomiast, będąc rok temu raniutko w środę, miałem wrażenie odmienne. O miejsce już łatwo nie było. Zależy jednak gdzie chce się rozbić i ile się potrzebuje miejsca. Ja potrzebowałem na 3 namioty i w odpowiadającej mi miejscówce ledwo coś znalazłem.
 
 
Adziuu  
Coś już napisał
Pokojowy Patrol


Wiek: 31
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 66
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Ja w zeszłym roku przyjechałem dzień przed rozpoczęciem to miałem trochę problemów ze znalezieniem miejsca, ale dzięki życzliwości ludzi zsunęliśmy blisko siebie namioty i dało się wcisnąć dwójkę i jeszcze przejście było.:D
 
 
 
slav247  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

rookman napisał/a:
slav247 napisał/a:
Ja rok temu przyjechałem w środę rano i było w miarę znośnie z miejscem. A w tym roku jedziemy już w sobotę 28 lipca :))

Heh, ja natomiast, będąc rok temu raniutko w środę, miałem wrażenie odmienne. O miejsce już łatwo nie było. Zależy jednak gdzie chce się rozbić i ile się potrzebuje miejsca. Ja potrzebowałem na 3 namioty i w odpowiadającej mi miejscówce ledwo coś znalazłem.


Mi coś się musiało pomerdać, bo rok temu wyjechaliśmy w poniedziałek i byliśmy we wtorek rano. Dwa lata temu ruszaliśmy w we wtorek, bo Przystanek rozpoczynał się w piątek. Także we wtorek rano było jeszcze sporo miejsca.
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Kiedy na Wooda?
Nieważne kiedy, ważne żeby w ogóle przyjechać i się dobrze bawić. :))
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

jak najszybciej ;D
zawsze jestem dwa dni przed i jest jeszcze dużo miejsca, wszystko działa (krany, prysznice, lidl itp.). Ale jeśli chcesz przyjechać samochodem to lepiej do 31.07 się wyrobić ;p
 
 
 
Maraska  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja w tamtym roku byłam w środę popołudniu, czyli dwa dni przed, a znalezienie miejsca
(idealnego miejsca, bo i blisko gastronomii i w zacienionym lasku) na namiot zajęło nam jakiś kwadrans. Miejsce tak nam się spodobało, że i w tym roku - jadąc już 28 lipca, w sobotę - chcemy właśnie tam się rozbić ;) A kiedy na woodstock? Moim zdaniem - im szybciej tym lepiej, gdyż każda chwila tam spędzona jest bezcenna ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group