Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
DLA ZMOTORYZOWANYCH PARAKING
Autor Wiadomość
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012   DLA ZMOTORYZOWANYCH PARAKING

hej

Witam wszystkich zmotoryzowanych. Na czas Przystanku Woodstock organizujemy parking w bardzo dogodnej lokalizacji ( 200metrów od Woodstockowego pola, najbliżej znajdujący się parking ze wszystkich dostępnych). Dlatego nie opłaca się parkować samochodu w mieście 3km od pola miejsca imprezy. Parking nazywa się "Chillout" poznacie go po charakterystycznej reklamie w stylu graffiti posiadamy ponad 1500 miejsc parkingowych. Parking nasz jest dogodnym miejscem dla osób jadących do Kostrzyna ze strony Gorzowa, Zielonej Góry, Poznania, Międzyrzecza, Skwierzyny, Gorzowa oraz z Niemiec (przyjezdnym ze strony Szczecina proponuję niestety wybrać inne miejsce). Na czas przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Dwie główne ulice miasta (w kierunku Szczecina i Gorzowa) zostają zamknięte. Załączam mapkę z wyszczególnionymi drogami zamkniętymi oraz objazdem którym możecie przedostać się przez całe miasto oraz bezpiecznie dojechać do parkingu.

W załączniku mapka. W kolejnych postach inne zdjęcia pomagające w orientacji.

pozdrawiam

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2012 ]
Trochę dokładniejsza mapa jak znaleźć parking "CHILLOUT" 200metrów od pola.

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2012 ]
JAK POZNACIE "CHILLOUT PARKING"?
  
 
 
klakier38  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 17 Lip, 2012   Chillout??? heheheh

Rok temu u was byłem! było całkiem spoko
 
 
imfar  
Forumowy prawiczek

Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 22
Skąd: Kraków/Nottingham
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Ile taki parking kosztuje za dobę?
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

imfar napisał/a:
Ile taki parking kosztuje za dobę?


Przyłączam się do pytania.
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   Ile kosztuje

W całym mieście na każdym parkingu jest ustalona jednakowa cena. Jest to 15zł za dobę od samochodu nie zależnie ile osób nim przyjechało. Posiadając bilet na dany dzień można opuszczać parking wielokrotnie. Na przykład jadąc do miasta zrobić zakupy
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Dzięki za szybką odpowiedź, na pewno do was wpadnę.
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Zapraszamy
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Ja byłem tam z autem w zeszłym roku, polecam :)
 
 
 
thispicture  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: koszalin
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

a jak z waszych doświadczeń wygląda sprawa z miejscami na parkingach, jeśli się przyjeżdża dopiero 3.08 (piątek)? Są szanse na miejsce? Pierwszy raz jadę autem i nie chciałabym pół dnia szukać parkingu.
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   Miejsca

W zeszłym roku było THE PRODIGY i zjechało się bardzo dużo aut około 120tyś w tym roku bedzie o połowe mniej podejrzewam. Rok temu w sobote od rana nie było co liczyć na jakie kolwiek wolne miejsce zaś pamiętam że w piątek wieczorem jeszcze miejsca były!

Myslę że XVIII Przystanek ( w tym roku ) bedzie znacznie spokojniejszy. Jeśli planujesz przyjechać w piątek na pewno znajdę dla Ciebie miejsce. Jeśli parking by był pełen przypomnij mi że pisaliśmy na forum (ksywa: WAMBER moje imię: Sławosz jestem tam kierownikiem) a na pewno coś dla Ciebie znajdę

pozdro
 
 
dzabus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: CMG
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Witam
Czyli jak będę jechał od Poznania to muszę odbić na Gorzów Wlk. żeby dojechać do waszego parkingu, tak? Planuję dojechać wcześnie rano w czwartek i chyba raczej nie uda mi się wbić bezpośrednio na pole więc zainteresowała mnie Wasze miejsce. Są szanse, że miejsce wcześnie w czwartek jeszcze będzie?
Pozdrawiam
dzabus

P.S. - podobno jak nie będzie miejsc na polu to mają przekierowywać na parkingi przed mostem w mieście, a ja wolałbym uniknąć parkowania w mieście. Czy jak pojadę od strony mostu to nie utknę w mieście gdzieś gdzie nie będę mógł dojechać do Waszego parkingu?
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   parking

Hej Przez most i tak musisz przejechać bo nie ma innej drogi z Poznania Zielonej i niemiec! Na pewno nie utkniesz ponieważ miasto musi być przejezdne po prostu kieruj się tymczasową obwodnicą na Gorzów tak jak byś chciał przebić się przez miasto.

Na rondzie tuż za mostem kieruj się na prawo wtedy zaczyna się tymczasowa obwodnica. Cały czas prost. Po dwóch km w lewo zresztą będą znaki że Woodstock. Chcąc czy nie chcąc będziesz musiał jechać właśnie tą drogą jest tak prosta że nie da się pomylić. Jadąc tamtędy chcąc czy nie chcąc zobaczysz po prawej stronie nasz Chillout'owy parking

W czwartek z rana na 100% miejsce będzie na Ciebie czekało

Pozdro
 
 
mmisty2  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: mazovia
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Liczę na miejsce na Waszym parkingu w czwartek z wieczorka ;) Pozdrawiam
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

Mówisz i masz :D

Grzeje dla Ciebie miejsce...

[ Dodano: Pią 20 Lip, 2012 ]
Hej

Jeszcze jedna sprawa

Wczoraj dowiedziałem się że na terenie mojego parkingu tuż przy drodze asfaltowej zostanie zorganizowany taki mały sklep. Znajdą się w nim : woda, napoje, (niestety browarów nie będzie nad czym ubolewam) chusteczki, plastikowe kubki, talerzyki i noże widelce.

Jakie pakowane artykuły spożywcze lub chemiczne chcieli byście żeby się tam znalazły ?
 
 
woodstockman  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Warszawa/okolice
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Hej, Fajnie że was znalazłem. Pytanko mam tylko. Jak Jadąc od strony Warszawy najdogodniej do was dojechać??
do Kostrzyna wjeżdżać będziemy Drogą nr 22 tj. ul. Graniczna Pozdrawiam WOODMAN

[ Dodano: Sob 21 Lip, 2012 ]
A jak z fajkami w sklepiku obok Chilloutu?? <mysli2>

[ Dodano: Sob 21 Lip, 2012 ]
Już wiem wszystko jak was znaleźć rozeznałem się w mapce :D tylko co z papieroskami ?? :P
 
 
 
Alias83  
Coś już napisał
Rasta-punko-oj


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 53
Skąd: WrocLove
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Podpinam się do pytania, co z fajkami?
 
 
 
woodstockman  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Warszawa/okolice
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Jest dobrze. Próbuję zebrać Człowieków do samochodu co by koszty dojazdu rozbić :)
 
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   Fajki

Przykro mi ale fajek nie możemy zapewnić ( nie wyrobiliśmy się z koncesją)

mam nadzieje że za rok coś uda mnie się z tym zrobić

tak czy inaczej zapraszam na parking
 
 
dzabus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: CMG
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Dzięki za informacje odnośnie parkingu. Z pewnością zjawimy się wczesnym świtem na miejsce. A jak wygląda sprawa z pilnowaniem samochodów?
 
 
wamber  
Forumowy prawiczek
chętnie pomogę

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Skąd: kostrzyn
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   Pilnowanie

Fizycznie nie da się upilnować 2tysięcy samochodów w szczerym polu i żaden parking na czas imprezy tego nie zapewnia dla tego status naszej działalności to: parking nie strzeżony.

Mimo to posiadamy personel reagujący na jakie kol wiek próby włamań czy kradzieży
Jesteśmy również wyposażenia w punkty pożarnicze wyposażone w gaśnice proszkowe o masie 6kg

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2012 ]
Poza tym nigdy nie odnotowaliśmy żadnych kradzieży czy włamań więc myślę że bezpieczniej pozostawić samochód na parkingu niż gdzieś w mieście
 
 
dzabus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: CMG
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Tak podejrzewałem, że się nie da upilnować. Pytam z ciekawości. Kto pyta nie błądzi :)
Pozdrawiam

P.S. - jeszcze mam pytanie odnośnie płatności. Czy jeżeli przyjadę powiedzmy o godzinie 5 rano w czwartek to doba liczy się do 5 rano następnego dnia czy tylko do godziny 24? chodzi mi o to czy jeżeli bym np wyjechał do godziny 5 rano w niedziele to będzie to liczone jako następna doba???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group