Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Do kiedy mozna wjechać na pole autem
Autor Wiadomość
locohamster  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   Do kiedy mozna wjechać na pole autem

Prosiłbym o linka do jakiejs informacji oficjalnej jak to jest zorganizowane. W filmiku http://owsiaknet.pl/video/45303097 pada stwierdzenie ze "ewentualnie" we wtorek da sie jeszcze wjechać. Troszke lipa jak oficjalnie w czwartek sie impreza zaczyna...
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Dotychczas było tak, że można było wjechać na pole dzień przed festiwalem do południa jakoś.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

w zeszłym roku już chyba nie można było wjechać dzień wcześniej... ale to było odrobinę coś innego bo było 2x więcej ludzi :)
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 07 Lip, 2012   

przede wszystkim chodzi tutaj o bezpieczeństwo - teoretycznie wjazd na wood był do środy do 12 w zeszłym roku ale już we wtorek po południu nie wpuszczali aut z tego co pamiętam ze względu na zapełnienie pola. W tym roku mówią od razu że we wtorek może być już zabroniony wjazd. Podejrzewam, że jeśli zapełnienie pola nie osiągnie pewnego pułapu to i później da się wjechać.
poza tym...
@locohamster, bardzo dużo ludzi jedzie na woodstock kilka dni wcześniej więc nie powinno dziwić że aut już dzień czy 2 dni wcześniej nie wpuszczają. ja swoim autkiem jadę już w piątek po pracy.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob 07 Lip, 2012   

Powiem wam, że w zeszłym roku dzień przed normalnie wjechałam na pole ale było to o 5 rano :D i było dość miejsca :] W tym roku tak samo mamy zamiar :]
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja znalazłam info na oficjalnej stronie, że: [...] wjazd na pole będzie możliwy do końca 31 lipca. Jeśli pole zapełni się wcześniej, to decyzję o zamknięciu, ze względu na Wasze bezpieczeństwo, będziemy podejmować wcześniej. Wyjazd możliwy będzie dopiero 5 sierpnia. Pomiędzy tymi datami obowiązuje całkowity zakaz poruszania się pojazdów.


źródło: http://www.wosp.org.pl/woodstock/woodstock_2012
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group