Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska forumowa 2012
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   Wioska forumowa 2012

Witam!
Powoli zbieramy się za organizację wioski. Umawiamy w nim wszystkie sprawy organizacyjne i inne pierdolniki.

Skład jak zawsze + jak ktoś chce mieszkać z nami w wiosce to proszę odwiedzić strefę bez pacyfy bez meldunku, a w następnym roku się rozbijać.

Forumowiczów rozbijających się poza wioską zapraszamy w gości. ;)


1. Jumbo - 1 namiot + Garbus + siła robocza
2. voo_doo - 1 namiot + kijan :D
3. Alin. + psiwór..<haha>
4. Dżava 1 Pałac zua i szydery
5. punk_rock - jeden lub dwa
6. Paula z Rafałem + namiot
7. POISONXD - 1 namiot + 1 samochód
8. Niez z koszulkami forumowymi-1 szałas
9. Dahomej z namiotem
10. Kaczmar z namiotem
11. Dezo
12. Harry- 3 namioty
13. Morpheus z namiotami
14. Motorzysta z namiotem (Dezo approved)


Łącznie ok 20 domów i jeden pałac.

Piła/siekiera - Jumbo
Saperka - Kaczmar
Taśma - Jagoda
Plandeka - Harry
Najwcześniej na polu - 30.07 Jagoda/Dezo/Jumbo

i ponownie ostrzegamy :
Wioska forumowa nie jest najmądrzejszym miejscem na polu namiotowym i odbywa się w niej nieustanna pogoń za wrażeniami, co za tym idzie osoby o słabych nerwach lub które bywają zniesmaczone zachowaniem innych niech nawet o nią nie zahaczają.
I żeby nie było potem pretensji !
  
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Z materiałami mogę się z Wami podzielić. Ja ogarniam 2 taśmy ostrzegawcze i pewnie zostanie więc może Wam się przydać. Saperki młotki, siekierę oraz gwoździe też będziemy mieli, więc też Wam podrzucę. :)
 
 
outsider  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 44
Skąd: czewa
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   

choć dawno na forum nie zaglądałem to w tym roku także chętnie wbije do wioski (ofc jeżeli Niez zaakceptuje bo bylem tylko raz wiec skład nie bardzo staly;] ). saperkę wezmę , siekiera może nie ale jakiś nóż bardziej masywny żeby zastąpić tez się znajdzie;] planuje być 29/30 lipca ale to się jeszcze nie na 100%, jeżeli będzie trzeba to mogę zajmować miejsce.

KACZMAR napisał/a:
. Mam nadzieję, że lepiej to wyjdzie niż w roku ubiegłym.
i że budząc się rano nie zobaczymy że znowu Niemcy nam granice przesunęli :D
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

A by tak pisać kto ile namiotów przytarga i ile mniej więcej potrzebujmy miejsca. Chodzi mi o taką rozpiskę jaka była w latach poprzednich. Posty niezwiązane z określaniem miejsca potrzebnego niech lecą w kosmos po to by było przejrzyście. Zacznę od siebie:

1. Jumbo - 1 namiot + Garbus
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

2. voo_doo - 1 namiot + kijan :D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

no to i ja

3. Alin. + psiwór.. może jeden namiot.. a może tylko psiwór <haha>
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

4.Dżava 1 Pałac zua
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012   

Ja jeden, może dwa, ale to raczej mało prawdopodobne. Jak się coś zmieni to dam znać
 
 
 
Paula  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 218
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012   

Będę i ja, zielony namiot z Rafałem:)
 
 
 
POISONXD  
Stara Gwardia
I've got the...


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 37
Skąd: NAMYSLAU
Wysłany: Wto 03 Lip, 2012   

Początek miesiąca a tu już takie poważne tematy ! swoje przybycie potwierdzę dopiero pod koniec lipca ale jakby co to rezerwuje miejsce dla 1 namiotu i 1 samochodu :)mam nadzieje ze mi się uda do was dojechać w tym roku:)
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Tak dla czystej formalności:

10. Daho z namiotem.
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Jak zwykle ode mnie jeden namiot.
 
 
Murk  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 75
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Po pierwsze to witam po moich 2 latach nieobecności na forum XD

Od razu mam pytanie do kiedy można rezerwować/błagać o wcielenie do wioski, gdyż na chwile obecną nie wiem czy pojadę z ekipa czy sam.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Kurwa.

Proszę państwa, padną jakieś konkretne informacje? Kto co przywozi? Kto czym się zajmuje? Kto będzie pierwszy? Bo na razie to chyba nikt z osób moderujących nie panuje nad tym burdelem. A Widzę że tylko każdy krzyczy "ja! ja chce być we wiosce!"... Kurwa, mili państwo? Czy to jest wyznacznikiem zajebistości? Chcecie być zajebiści? Proszę. Spojrzeć w tematy o organizacji wioski z poprzednich lat (oprócz zeszłego) i napisać, ja zrobię to ja zrobię to. A nie kurwa ja chcę być i chuj bo napierdalam posty jak pojebany i myślę że jestem fajny.

Żeby nie było że pierdolę bez sensu. Adminów lub Mondów proszę o reorganizację tematu (tego) aby był przejrzysty jak poprzednie które robiłem lata wstecz. Młodzież proszę "mordy w dupy i nie bulgotać".

Przywiozę piłę, ew siekierę aby móc ściąć 4 pale na dach. Będę możliwie wcześnie, zależy do kiedy można wjeżdżać samochodem na pole.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

zapanowane :) pisać kto kiedy się wybiera bo trzeba ustalić kto będzie najwcześniej i zajmie miejsce. Pisać też kto co może zabrać (ale tak na pewno!!!). Pierdolenie głupot będzie wywalane :)
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 10 Lip, 2012   

Zapewne jak co roku zabiorę ze sobą sapereczkę. Ewentualnie jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę. Na woodstock wybieram się pierwszym pociągiem jaki będzie jechał z mojej okolicy, ale bagaż mój chyba dotrze dopiero w czwartek rano.

Co do organizacji wioski forumowej to nie wiem czy już o tym kiedyś wspominałem, ale chyba dobrym wyjściem było by zrobić tak, że jak ktoś chce mieszkać z nami w wiosce, to powinien nas rok wcześniej odwiedzić bez meldunku w strefie bez pacyfy, a dopiero w następnym roku móc się rozbijać. Tak przynajmniej byśmy mieli pewne i sprawdzone osoby, a nie "sezonowców" (modne słowo ostatnio, zaczerpnięte z tablicy jednego Szatana ;) ), którzy rozbiją się raz, a potem po nich ani widu ani słychu. Nie chcę tu nikogo obrażać, tym bardziej, że w tamtym roku to praktycznie nowe twarze wioskę zakładały. No może nie do końca była to nasza wioska, ale byliśmy rozbici obok siebie.

Rozwiązanie takie ma też ten plus, że będzie wiadomo ile miejsca rezerwować na polu, a z tym jak wiadomo ostatnimi czasy są problemy, a wręcz małe wojny terytorialne. Bo bronimy miejsca na 30 namiotów, a na końcu się okazuje, że jest tylko połowa z deklarowanych.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012   

KACZMAR napisał/a:


Co do organizacji wioski forumowej to nie wiem czy już o tym kiedyś wspominałem, ale chyba dobrym wyjściem było by zrobić tak, że jak ktoś chce mieszkać z nami w wiosce, to powinien nas rok wcześniej odwiedzić bez meldunku w strefie bez pacyfy, a dopiero w następnym roku móc się rozbijać. Tak przynajmniej byśmy mieli pewne i sprawdzone osoby, a nie "sezonowców" (modne słowo ostatnio, zaczerpnięte z tablicy jednego Szatana ;) ), którzy rozbiją się raz, a potem po nich ani widu ani słychu. Nie chcę tu nikogo obrażać, tym bardziej, że w tamtym roku to praktycznie nowe twarze wioskę zakładały. No może nie do końca była to nasza wioska, ale byliśmy rozbici obok siebie.

Rozwiązanie takie ma też ten plus, że będzie wiadomo ile miejsca rezerwować na polu, a z tym jak wiadomo ostatnimi czasy są problemy, a wręcz małe wojny terytorialne. Bo bronimy miejsca na 30 namiotów, a na końcu się okazuje, że jest tylko połowa z deklarowanych.


Zgadzam się z Kaczmarem i myślę,że można tą zasadę wprowadzić od zaraz ;D Więc zapraszamy forumowiczów do wioski. Amen.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Harry i Alex 2 namioty, plus 1 kolegi i koleżanki :) 2 osoby nieznajome w wiosce, ale to są nasi ludzie z Trzebiela więc nie powinno sprawić wam problemu.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

ja by wprosił do wioski dwie koleżanki, sprawdzone, nierobiące burd i dające mi dach namiotowy nad głową. aplikacja złożona, myślę, zę nikt nie będzie miau obiekcji;]

pe es całkowicie zgadzam się z Kaczmarem!
najpierw odwiedzamy wioskę, później dwa zdjęcia do podania i rok później podanie rozpatrzone;>



A jak ja nie odwiedziłam w tamtym roku to mam szansę się jakoś dostać do wioski? ; D // punk_rock
 
 
 
woziek  
Forumowy prawiczek
o.0


Wiek: 32
Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 13
Skąd: stargard
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Właśnie zakupiłem solarną ładowarkę :D Więc gdyby kto chciał to Niez ma mój nr
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 15 Lip, 2012   

Wypadałoby chyba jakieś terminy podawać, co ? Ja powinienem się pojawić 31 bm. jakoś z rańca. ;-))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group