Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dojazd samochomdem na Wooda.
Autor Wiadomość
Vuko  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   Dojazd samochomdem na Wooda.

Witam. Jestem tutaj nowy i mam pytanie do Woodstockowych wyjadaczy... Chciałbym się wybrać samochodem i nie wiem jak wygląda sprawa parkingu dla auta... czy trzeba być kilka dni wcześniej żeby się na spokojnie załapać czy wystarczy, że przyjadę 1 sierpnia... czy parking jest płatny... czy pole namiotowe jest płatne...
 
 
danio  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 35
Skąd: Rypin/Gdańsk
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Im później przyjedziesz tym ciężej będzie znaleźć miejsce. My jak przyjechalismy na drugi dzien, to miejsce znalezlismy dopiero pod supermarketem jakieś 1,5 km od wioski. :)
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Wszystko zależy, czy przyjedziesz na płatne pole (Toi Camp) czy nie. Wjechać na pole możesz, ale do wyznaczonego dnia, jest to środa, albo czwartek przed Festiwalem do godziny 12:00, więcej szczegółów pewno będzie podane na dniach. Z pola namiotowego możesz wyjechać od niedzieli po Festiwalu.
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Spoko znajdą się miejsca, chyba, że chcesz mieć auto koło namiotu. Nas w trzeci dzień zatrzymywali 7km przed wioską woodstockową i mówili, że dalej nie ma miejsca. Zaryzykowaliśmy i znaleźliśmy miejsce baaardzo blisko, na pieszo kilka minut drogi.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

U mnie było tak :] Przyjechałam dzień wcześniej o 5 rano i normalnie wjechałam na pole samochodem :] Rozbijaliśmy namioty koło samochodu nikomu on nie przeszkadzał a wręcz przeciwnie bo jak ktoś potrzebował coś schować to nie było problemu : ] i nic się nie stało po za tym , że miał kutasy na kołpakach co bez problemu zeszło i małe wgięcie od łokcia iż ktoś się przewrócił i w tym roku również jadę samochodem : ]
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

My znów pojechaliśmy w pierwszy dzień i zatrzymaliśmy się jakieś 500m od samego miejsca festiwalu w miejscu gdzie jest kilka dość dużych płatnych 7zł i strzeżonych parkingów (jeden nazywał się Celuloza i są do niego drogowskazy). Na takim parkingu można obok auta rozbić namiot, panowie parkingowi są mili i sprzedają kawę :) Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie, niż pchanie się samochodem na samo pole, namiot zawsze można rozłożyć tam, auto zostawić pod opieką... w razie czego można spać w aucie, wiadomo, że te kilkaset metrów od sceny i masy ludzi jest nieco ciszej.. haha :D
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Jeśli chcesz jechać autem, to podobnie jak Myszonka polecam płatne pola. Mnóstwo ich jest i zawsze znajdzie się miejsce (dwa lata z rzędu tam spałam). Jest w miarę cicho, wyspać się można, czyste toiki (!!), a u Panów Parkingowych można rano prostować włosy, co było szczytem moich marzeń :D No i niedrogo bardzo. :)
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

My piwakowaliśmy właśnie na płatnym parkingu, przy skrzyżowaniu gorzowskiej i północnej (chyba :P) na parkingu trochę kasowali (chyba 8PLN/auto i 8PLN za namiot na dobę) Plus taki że ładnie było to zorganizowane, mało kurzu. Minus taki, że daleko do sceny, jakieś 1.5km

Edit: jednak w tym roku planuję wbić na teren imprezy, zobaczymy czy damy radę. Wyjeżdżamy we wtorek po 16, do przejechania 500km ;] więc może będziemy w środę rano.
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

outi napisał/a:
My piwakowaliśmy właśnie na płatnym parkingu, przy skrzyżowaniu gorzowskiej i północnej (chyba :P) na parkingu trochę kasowali (chyba 8PLN/auto i 8PLN za namiot na dobę) Plus taki że ładnie było to zorganizowane, mało kurzu. Minus taki, że daleko do sceny, jakieś 1.5km

Edit: jednak w tym roku planuję wbić na teren imprezy, zobaczymy czy damy radę. Wyjeżdżamy we wtorek po 16, do przejechania 500km ;] więc może będziemy w środę rano.


No ładnie. Mam nadziej że za rok znowu razem pojademy
 
 
 
npsr  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

Jak wyżej: wjazd na pole wcześniej, do miasta raczej bez problemu, ale jak chcesz zajechać gdzieś od tyłu i się dogadasz grzecznie z czerwonymi to dasz radę nawet pierwszego dnia.

W zeszłym roku na naszą miejscówkę (ukryta w lesie) sprowadziliśmy 4 autka pierwszego dnia, wystarczyło ładnie poprosić ;)
 
 
woodstockman  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Warszawa/okolice
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Informacje o parkingu. w miarę blisko pola :D

http://uctok.com/topics77...06d99d7df#96116
 
 
 
Ozio  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Witam, a czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie dokładne można znaleźć taki fajny płatny parking, najlepiej coś w miarę blisko samego terenu przystanku (jak np. wspomniana celuloza)? Chodzi mi to to czy lepiej od strony Gorzowskiej, Sportowej czy może jeszcze inaczej? Planuje po raz pierwszy jechać w tym roku autem, ale wątpię czy zdążę przed planowym zamknięciem wjazdu na pole dlatego szukam jakiejś alternatywy :)
 
 
DamDam  
Forumowy prawiczek
Dmnx

Wiek: 37
Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Powiedzcie mi proszę jak z wjazdem na teren Woodstocku w okolicy Małej Sceny i dalej? Czy tam będzie można bez problemu dojechac autem i tam sie rozbic i obok zostawic je ? Przyjazd 30 lub 31...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group