Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ile to kosztuje?
Autor Wiadomość
spidi_x  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: k/Opola
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   Ile to kosztuje?

Witam!

Jeszcze nigdy nie byłam na woodzie, ale zamierzam się wybrać. Stąd moje pytanie ile to wszystko kosztuje? Co można kupić na miejscu? Za co się płaci?

Z góry dzięki za odp. :]
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 39
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

może Cię to kosztować od 5 zł do 5000zł to zalezy jaki pakiet postawisz sobie żeby zrealizować.
ja średnio rok w rok wydaje około 200 - 250 zł ale wsumie bawie się dobrze niczego nie ograniczając(alkoholu tez)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Płaci się za jedzenie i piwo. :)
Generalnie musisz mieć na dojazd a ile to zależnie gdzie mieszkasz.
A potem to są budki z żarciem i zależnie na co Cię stać to jesz. Generalnie można sie zajeść za niewielkie pieniądze. Powiedzmy 5zł. Piwo 2.80 bodajże było w tym roku. Niezaleznie czy lane czy w puszce.
 
 
 
spidi_x  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: k/Opola
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Hmm... To super!
Czyli właściwie wydajesz kase tylko na jedzenie i picie (i oczywiście dojazd, ale to inna sprawa)...

A jeszcze jedno...
Ile dni przed trzeba się tam zjawić, żeby zając dobre miejsce, a przy okazji zabawić się jeszcze przed?!
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Jej, ja to wszystko wiem z FAQ na forum wośp:P
http://woodstockowefaq.glt.pl/
 
 
spidi_x  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: k/Opola
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   

Dzięki :)
 
 
18 :)
Gość
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

ja tam bylem teraz 2 tyg wczesniej :D:D bylem 4 namietem na woodzie i powiem tak woodstock wlasnie wtedy sie zaczyna na same koncerty nie ma co jechac;p
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

w sumie racja. może nie dwa tygodnie przed woodem, ale kilka dni wcześniej w tym roku na pewno przyjadę.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Ja jeżdzę średnio 3 dni przed :)
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Może jakies rady dla osoby ktora po raz pierwszy tam jedzie? gdzie sie ustawić , jak wczesniej jechac i na co uwazac :-/
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Nie polecam się rozbijac blisko lasu - ŚMIERDZI!!!! Same "miny"i smród szczyn. Fakt, że w upalny dzie kawałek cienia się przyda, ja jednak wolę się palić na słońcu niż siedzieć przy tego typu krzakach. Dobrze przyjechać np 2 dni przed - wówczas można sobie znależć miejsce gdzie się chce, a nie gdzie zostało :P A gdzie się rozstawić - wszystko zależy od Ciebie - każdy woli co innego :) Ja sie rozbijam w tym samym miejscu od lat i nie mam zamiaru się przenosić :] Uważać trzeba też na złodziei - nie ukrywajmy - wszędzie kradną. W namiotach zostawiać tylko to, co mało wartościowe (butów też nie radzę zostawiać na wierzchu). Cenne rzeczy mieć przy sobie. I najlepiej, żeby zawsze ktoś wartował przy namiotach - my tak zawsze robimy i nas jeszcze nie okradli - raz tylko mojego chłopaka całe piwo z namiotu zabrali, bo ktoś przysnął. Co jeszcze... Uważać na słońce - o udar tam nietrudno, kapelusz czy chusta, krem na mordke i będzie git :) Dobrze też mieć w razie czego folię np. malarską, w razie deszczu - namiot wówczas nie przemaka :) Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to napiszę :] Pozdr
  
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

dzieki alien- powiedz mi jak to jest? wy sie zbieracie i rozkladacie w grupie forumowej? :-D jesli tak to w razie czego bedzie sie mozna "dostawic"?
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Ja nie, jeżdżę ze swoją grupą, nie forumową :P Jestem troszkę taka wyalienowana ;) Myślę, że nie ma problemu, żeby się dołączyć do wioski forumowej, z resztą chyba o to chodzi :P gdzieś już chyba o tym pisano (chyba, że to temat z "dawnego" forum.
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Nie 18 Sty, 2009   

Motyw z nierozbijaniem się koło lasu mi się bardzo spodobał ^^. Są lepsze miejsca, a jeśli cień jest komuś potrzebny, można się po prostu w tym lesie na chwilę glebnąć :-D Ja na szczęście rozbiłam się ze znajomymi w świetnym miejscu; blisko do jednej i drugiej sceny, toiów i kranów. Mam nadzieję, że stanie się to moim 'stałym' miejscem zameldowania na Woodzie xD
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009   

my sie co prawda w lesie nie rozbijamy,ale kiedys tam nasz namiot sie rozbil i wcale nie smierdzialo ;p za duzlo namiotow bylo nabrzdzone,tylko szatany wychodzily z gniazd os :-P a dolaczyc sie mozna
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 19 Sty, 2009   

oj to był pamiętny woodstock :P
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Mnie, niestety ominął :-(
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Ja przebytowałem za 130 zł ( w tym 50 zł na dojazd w obie strony) jeszcze kupiłem sobię piękno czarna koszulę za 50 zł :P
 
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

Xerox napisał/a:
Ja przebytowałem za 130 zł ( w tym 50 zł na dojazd w obie strony) jeszcze kupiłem sobię piękno czarna koszulę za 50 zł :P


Osmiele sie obliczyc ze przetrwales o 10 browarach? (ok.30zl)
 
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Śro 21 Sty, 2009   

staber- wlasnie do tego sameog przemyslenia doszedłem tylko nie chcialem juz pisac
wychodzi na to ze kolega bawil sie bez picia, byl tam 1dzien lub czestowali go znajomi
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

a może abstynent? :p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime