Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
happysad

happysad na Przystanku Woodstock?
TAAAAK
26%
 26%  [ 25 ]
NIE
63%
 63%  [ 60 ]
nie mam zdania
10%
 10%  [ 10 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   happysad

Jestem ciekawa, jakie są opinie na temat pomysłu by na Przystanku wystąpił zespół happysad.
happysad - zespół rockowy założony w 2001 roku w miejscowości Skarżysko-Kamienna. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Zespół ma na koncie ponad 450 koncertów w całym kraju.

Koncertowo są świetni, jest energia i kontakt z publiką. Jak dla mnie wpasuję się w woodstockowy klimat.

Kilka piosenek:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=W1jIuwYGIrU[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=2zahfPA96BI[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=AVcDfvAydTI[/video]



Oficjalna strona: http://happysad.art.pl/
Wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Happysad
myspace: http://www.myspace.com/happysad
lastfm: http://www.lastfm.pl/music/happysad?ac=happ

Co wy na to?
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Ja tam do nich nic nie mam, czas gdy robili szał już daawno minął, teraz się trochę znudzili.
Myślę ze jak już coś to na małej scenie, albo walnąć ich na sam początek na dużą zaraz po zespołach z eliminacji, na "rozgrzewkę".
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

zgadzam się z destruction5 jak już to na początek albo na małą scenę bo jakoś osobiście nie jestem ich fanem i w sumie nie wiem dlaczego ludzie tak uwielbiają ten zespół czy strachy na lachy jak dla mnie to jest pseudoartystyczny bełkot.
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Niby lubię ich czasem posłuchać, ale nie sądzę, by nadawali się na dużą scenę
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Jeszcze parę lat temu zagłosowałbym na tak, teraz oddałem głos na nie.
Happysad już dawno mi się znudziło, a poza tym nie wydaje mi się, aby nadawali się na dużą scenę, chyba, że tak jak już ktoś wspomniał jako jeden z pierwszych zespołów.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Tylko po co zapychać dużą scenę zespołami ,które najzwyczajniej w świecie są słabe ?
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

No tak co racja to racja.
 
 
filistata  
Forumowy prawiczek
???

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

pamiętam, że bardzo lubiłem happysad jakieś 3-4 lata temu, ale fakt, przeżyli się. nie wiedziałem, że tak wielu ludzi podziela tą opinię... zagłosowałem na nie, bo jeśli pojadę na woodstock to chcę się dobrze bawić, a ich się słucha jak się ma doła, a jak się nie ma to się doła dostanie heh. nie no, jak dla mnie to średni pomysł. ale czemu wrzucać Strachy do tego samego worka? ich akurat bardzo lubię i nawet by mogli wpaść na woodstock ;-)
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Nie wszystkie s takie dołujące np:Noc jak każda inna, Czarownicy pies, Psychologa, Krakofsky, Pętla, Nie Ma Nieba (specjalnie dogrzebałam się do nich na dysku) przy których można by było poskakać, ale czy ja wiem...

PS: Kiedyś chciaąm iść na ich koncert, ot tak, po prostu. Jak zobaczyłam cenę biletów to stwierdziłam ze to chyba jakiś żart! 45/50 zł. To była lekka przesada jak na taki zespół.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

dlaczego strachy do tego samego worka co happysad? bo ten worek to tzw zestaw gimnazjalny czyli kapele którymi rają się z reguły dzieciaczki które myślą że korn to zespół grający nieziemskio ciężką muzke. I nie mówię że to są złe zespoły (choć dla mnie nic sobą nie reprezentują) bo każdy może słuchać czego chce ale większość osób po krótkiej ekscytacji za młodu tymi kapelami stwierdzają że jednak to wcale takie dobre nie jest
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Nie nazwałabym strachów "zespołem gimnazjalnym", podejrzewam ze niektórzy gimnazjaliści nawet nie zrozumieliby tekstów grabarza, nie są one tak banalne jak Happysadu
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

cóż może i nie rozumieją ale tego słuchają. a co do samych w sobie tekstów grabarza to zgodzę się że niektóre są naprawdę świetnie napisane ale muzycznie oni dla mnie niczego nie prezentują i brzmią podobnie do happysadu od to ci proste płaskie brzmienie z prostym rytmem bez jakiś solowych popisów taki reggae/rock/pop
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Tylko czekałam aż ktoś napisze że happysad to muzyka gimnazjalistów,że dzieciaczki się tym jarają itp.
-.-
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Są gusta i guściki, niektórym pasuje to brzmienie. Grają jak grają, jak dla mnie fajnie, ale u nich ważniejszy jest przekaz i tym wygrywają! Dlatego nie zgodzę się na takie porównanie.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

kaaarolina napisał/a:
Tylko czekałam aż ktoś napisze że happysad to muzyka gimnazjalistów,że dzieciaczki się tym jarają itp.
-.-


Bo tak jest i nie ma co zaprzeczać faktom
 
 
aaa2828  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Happysad - ok, ale tylko w domu. Na Woodstocku jakoś tego nie widzę.

Kiedyś też myślałem, że o tej kapeli panuje stereotyp, iż jarają się nią gimnazjaliści.
Jednak gdy zobaczyłem publiczność koncertową utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie jest jedynie stereotyp, ale prawda. Krzyk w pół rozdziewiczonych nastolatek był głośniejszy niż wokal Quki - niemal cały czas. Tylko wziąć papierosa i zapić smutki.

Z nadzieją, że takie coś dzieje się tylko na ich darmowych koncertach, poszedłem kupić bilet na tegoroczny koncert, który oczywiście, jak to często się u nich zdarza, został przełożony na późniejszy termin; więc jednak sobie odpuszczę.

A Woodstock? Nie wiem. Jakoś mi dziwnie mówić, że słucham Happysad. Taki wstyd trochę czuję. Może to błędne odczucie, ale jak słyszę "Happysad" od razu przychodzi mi na myśl grupa osób, która swoją edukację muzyczną z zakresu "cięższego brzmienia" skończyła na Linkin Parku, tudzież teledysku Cradle Of Filth - Temptation, promowanego niegdyś przez MTV.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Na razie nie dostali żadnej propozycji. Gdyby dostali to bym wiedział.
Pozdrawiam
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Chętnie, nigdy nie słuchałem live i posłuchałbym z uśmiechem
 
 
 
lol01lol01  
Forumowy prawiczek
Metal Kurwa

Wiek: 30
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

kecaj1603 napisał/a:
dlaczego strachy do tego samego worka co happysad? bo ten worek to tzw zestaw gimnazjalny czyli kapele którymi rają się z reguły dzieciaczki które myślą że korn to zespół grający nieziemskio ciężką muzke. I nie mówię że to są złe zespoły (choć dla mnie nic sobą nie reprezentują) bo każdy może słuchać czego chce ale większość osób po krótkiej ekscytacji za młodu tymi kapelami stwierdzają że jednak to wcale takie dobre nie jest


jestem fanem Strachów, a słucham takich ciężkich zespołów jak Mayhem, Bathory, Gorgoroth, czy Burzum, więc Cię nie rozumiem -.-
 
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

nie wielbie ich, nie kocham, nie nadali mi żadnego sensu w życiu, wiec nie mam zdania ale uważam że na dużą scene się nie nadają, to nie to, ot co
 
 
 
hioxd  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: Słupca
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

Powiem tak : happysad to zespół od którego zaczynałam, więc w jakiś sposób jest mi bliski i nadal lubię go posłuchać :) byłam raz na koncercie (to był mój pierwszy koncert). Podobało mi się, nie powiem.

Ale happysad nie nadaje się na woodstock jednak, nie ten klimat, nie to miejsce.
Lubię ale na pytanie odpowiadam "nie"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group