Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
The Prodigy
Autor Wiadomość
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Śro 09 Lis, 2011   The Prodigy

Nie wiem jak wy, ale ja sądzę, że po tegorocznych cyrkach związanych z tym zespołem nie zobaczymy ich na kolejnych Przystankach. Nawet jakby jakimś głupim zrządzeniem losu dostali Bąka, to i tak ponowny przyjazd tych gwiazdeczek do Kostrzyna jest raczej niemożliwy.
 
 
ruda maruda  
Coś już napisał
adrianna


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lut 2011
Posty: 88
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011   

a precz i a sio z myślą że znowu mogli by zawitac w Kostrzynie....
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Mam nadzieję że się już nie pojawią!
A fuuu!
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

ProŻydzi afeee i dobrze że ich nie będzie :->
 
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Sob 03 Gru, 2011   

Koncert niby duży, wielka gwiazda,ogromne tłumy...niby miało być super...a wyszło jakoś tak że wszystkich odrzuca na samą myśl o tym zespole.
Panom już dziękujemy,
niech zrobią trzy kroki do tyłu xD
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Sob 03 Gru, 2011   

a pfu. nie nie i nie. trzy razy nie, dziękujemy i (miejmy nadzieję) nie do zobaczenia .
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

sekator2020 napisał/a:
a wyszło jakoś tak że wszystkich odrzuca na samą myśl o tym zespole.
Panom już dziękujemy,
niech zrobią trzy kroki do tyłu xD


A nieprawda.Mnie nie odrzuca.Wciąż cenię The Prodigy,które bylo,jest i budzie dla mnie ważnym zespolem.I zastanawiam się jaką wysmażą plytę,która ma się pojawić w 2012r.A jeśli wpadną na koncert do Polski?Chętnie zobaczę i uslyszę ich na żywca raz jeszcze.
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

milan napisał/a:
sekator2020 napisał/a:
a wyszło jakoś tak że wszystkich odrzuca na samą myśl o tym zespole.
Panom już dziękujemy,
niech zrobią trzy kroki do tyłu xD


A nieprawda.Mnie nie odrzuca.Wciąż cenię The Prodigy,które bylo,jest i budzie dla mnie ważnym zespolem.I zastanawiam się jaką wysmażą plytę,która ma się pojawić w 2012r.A jeśli wpadną na koncert do Polski?Chętnie zobaczę i uslyszę ich na żywca raz jeszcze.


Zespół sam w sobie nie jest zły, ale większość Woodstockowiczów ,
i moich znajomych i tych na forum, narzeka na ten koncert;
połowa próbowała tańczyć-druga połowa robiła pogo, zmieszali się ze sobą i dochodziło do zgrzytów.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

Mało do zgrzytów, widziałem akty przemocy a moją koleżankę próbowali zawracać jak chciała się wydostać z tłumu ("gdzie suko idziesz?", "co brudasie, nie podoba się?"). Nikomu nie zabraniam przyjeżdżania na Woodstock, ale ten zespół ściągnął na festiwal wiele osób, które nie czuły atmosfery Przystanku.
Do tego mierny koncert, odbębnili co mieli odbębnić, zagrali parę kalek z płyt i zeszli. Z tego co słyszałem, na CLMF 3 lata wcześniej było zupełnie inaczej - mnóstwo energii, tańczyli, skakali, turlali się po scenie, wydłużali numery, był kontakt z publicznością i zabawa muzyką (bo co, bo tam barierki były bez ich prośby? bo bilet kosztował 200zł? nie kumam...).

Choć całym zamieszaniem zrazili mnie do siebie to i tak cenię muzykę ;) W Polsce niech sobie grają, ale pokazali już, że nie w Kostrzynie dla nich miejsce.
 
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

Takich zgrzytów jak poprzednik nie widziałem ale gdybym takich ludzi spotkał to miałbym gdzieś brak przemocy i tak mordę skopał że do końca życia by się na Woodstocku nie pojawili...
Co do zespołu, lubiłem, lubię i lubić będę a na koncercie sam osobiście bawiłem się dobrze tylko później po mnie deptali jak się usiadłem i wyjść się nie dało bo nie zauważano w ogóle że idę jakby ślepi byli. Tak czy tak naprawdę takiego typu sławna elektronika nie zdała egzaminu ale bawiłem się dobrze, dostałem darmowego jointa od jakichś nabuchanych typów i ogólnie było git :)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Śro 21 Gru, 2011   

A ja?? od samego poczatku ten caly koncert prodigy mnie jakos nie krecil.... poszedlem juz tam dobrze nachlany i z tego co pamietam to sobie usiedlismy troche dalej. A z samego koncertu to pamietam tylko przeblyski jak ktos mi zawinal bandane wokol twarzy i nalozyl ciemne okulary :) i tak tanczylem albo pogowalem :Pnie pamietam dobrze
 
 
sivuha
Gość
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

jestem zdecydowanie przeciw występom Prodigy na Woodstocku. Stojąc tam już godzinę przed koncertem czulam się jak na taniej imprezie techno, ale mniejsza z tym. Chodzi o to, że Przystanek niesie ze sobą pewne przesłanie, pewien "styl zachowania", jest trochę zdrowego wariactwa, ale wszyscy bawimy się bezpiecznie, pomagamy sobie i nie skaczemy sobie do oczu. Dbamy o siebie na wzajem, jak to mówi pan Jurek. Wiele osób przyjechało specjalnie na Prodigy i mieli wszystko inne w głębokim poważaniu. Byłam świadkiem pobicia dziewczyny przy straganach i bylo to bardzo zachowanie wielce dalekie od zachowania przynajmniej większości Woodstokowiczów. Serce mi się krajało gdy widzialam ludzi po 50, dla których rock to cale życie. Stalam koło nich i widzialam jak płakali. Ktoś inny powiedział że woodstock umiera... straszne to było. Prawda jest taka, że choćby i Prodigy byli ok, to nie pasują do woodstocku. Więc może zapraszajmy inne, lepsze zespoły i bawmy się w ciut mniejszym aczkolwiek bezpieczniejszym gronie.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   

Albo o The Prodigy albo wcale.
 
 
ulala  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 76
Skąd: kurwidołek
Wysłany: Sob 14 Sty, 2012   

Myślę, że oni sami nie zgodzą się na ponowny występ na Woodstocku. I szczęście po naszej stronie...
 
 
 
dominik2327  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

Ich brak na PW odczuję.....
.... POZYTYWNIE! :D
 
 
Imzdx  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   

Ich koncert był tragiczny, nie dość że przewalały się tłumy to jeszcze nie pokazali nic godnego uwagi.
Raczej dużo osób nie będzie za nimi płakać :P
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Haha a powiem wam tak dla ciekawostki, że Prodigy zagra w czerwcu na Orange Warsaw Festival. A najdroższy bilet kosztuje 500zł! ;P Chyba się wybiorę, biorąc pod uwagę, że i tak tam pojadę ( na Linkin Park). Oczywiście kupię tańszy bilet ;D
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Klaudia;)) napisał/a:
Haha a powiem wam tak dla ciekawostki, że Prodigy zagra w czerwcu na Orange Warsaw Festival. A najdroższy bilet kosztuje 500zł! ;P Chyba się wybiorę, biorąc pod uwagę, że i tak tam pojadę ( na Linkin Park). Oczywiście kupię tańszy bilet ;D

WOW, szczerze mówiąc nie sądziłem, że zagrają u nas 7 rok z rzędu :) Już mi się japa cieszy na samą myśl <haha>
A z tego co widzę najdroższy bilet kosztuje 900 zł :)) Na szczęście najtańszy 10 razy mniej.
 
 
 
Klaudia;))  
Coś już napisał
woodstokowiczka;)

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 77
Skąd: Świat
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

aqu32 napisał/a:
Klaudia;)) napisał/a:
Haha a powiem wam tak dla ciekawostki, że Prodigy zagra w czerwcu na Orange Warsaw Festival. A najdroższy bilet kosztuje 500zł! ;P Chyba się wybiorę, biorąc pod uwagę, że i tak tam pojadę ( na Linkin Park). Oczywiście kupię tańszy bilet ;D

WOW, szczerze mówiąc nie sądziłem, że zagrają u nas 7 rok z rzędu :) Już mi się japa cieszy na samą myśl <haha>
A z tego co widzę najdroższy bilet kosztuje 900 zł :)) Na szczęście najtańszy 10 razy mniej.




900zł kosztuje karnet VIP na dwa dni, a 500zł na samą niedzielę czyli wtedy, kiedy gra The Prodigy ;P
 
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

Ocenianie zespołu po najgorzej nagłośnionym koncercie jaki mieli, gdzie pod scena byli ludzie nastawieni antypatycznie nie daje zbyt czystego obrazu. Koncert brzmiał jak zwykła łupanka, której jako zdeklarowany fan TP nienawidzę. Mimo tego że żyję tym zespołem nie wytrzymałem do końca koncertu. Brzmieli naprawdę fatalnie. Osobom zrażony radzę wybrać się na koncert The Prodigy - nie festiwal. W 2010 zmiażdżyli, i występ na PW się nie umywa.
Koncert był kiepski. Każda kapela ma czasem kiepski koncert.
 
 
OchO  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 63
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2012   

Popieram
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group