Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Metallica

Czy chciałbyś zobaczyć Metallicę na Woodstocku ?
Tak
56%
 56%  [ 69 ]
Nie
39%
 39%  [ 49 ]
Obojętne mi to
4%
 4%  [ 5 ]
Głosowań: 123
Wszystkich Głosów: 123

Autor Wiadomość
Mundek20  
Forumowy prawiczek
Aby ludzie żyli dostatniej :)


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   Metallica

A co Wy na to gdyby zagrała Metallica ? lub AC DC ?? Ja jestem za tylko żeby udało się dla Pana Jurka przekonać jeden z tych zespołów do przyjazdu :) pomóżcie pozostało 330 dni może jednak się uda zbierzmy się i głosujmy ja oddaje pierwszy głos :) pozdro !! :)
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Dobrze, że za marzenia nie karają :mrgreen:
Ogólnie ejstem jak najbardziej za, ale szczerze w to wątpię :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Chcieć to my se możemy.Pomarzyć tyż.Naprawdę nie szkoda wam zakladać tematów o zespolach,których pojawienie się na PW należaloby rozpatrywać w kategoriach cudów do spelnienia niemożebnych?

P.s.Mundku szanowny! Jurasa w to nie mieszaj,bo pewnikiem zabilby cię śmiechem,gdybyś rzucil w jego stronę-jako propozycje na Woodstock-nazwy takich bandów jak Metallica czy AC/DC.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Zdecydowanie jestem przeciwny Metallice. Tak i muzycznie, jak i z powodów, ze zjechało by się 2 razy więcej ludzi niż an Podrygi.
 
 
Mundek20  
Forumowy prawiczek
Aby ludzie żyli dostatniej :)


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 3
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   :)

Marzenia :) właśnie :) nie karają dlatego już teraz pisze huk tam co szkodzi popatrzeć na opinie Wasze :) a co do ludu to racja na pewno grubo by było :)
 
 
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Jurek wspominał o tym niedawno na wideoblogu - z jednej strony jęczą mu, że nie trzeba takich wielkich gwiazd i wolą słuchać mniej znanych w kameralnej, rodzinnej atmosferze, a z drugiej zaraz dodają, że chętnie chcieliby Metallicę. Albo rybki, albo akwarium, bo jedno trochę się kłóci z drugim. Może jakaś jedna kapela z górnej półki od czasu do czasu by nie zaszkodziła, ale myślę, że Metallica to już nieco za wysokie progi, przynajmniej na razie. Wyobraź sobie - darmowy koncert KOGOŚ TAKIEGO. Już w tym roku ledwo dało radę pomieścić gości na ,,pewien angielski zespół" (pomijam już, jacy byli co poniektórzy goście) to co dopiero Hetfield i spółka - dla nich ludzie gotowi by byli jechać nawet stopem przez 5 granic. Ani scena, ani teren samego festiwalu nie są z gumy, a wynajmowanie coraz to nowych terenów to konieczność wynajdowania nowych sponsorów, a już teraz dużo osób jojczyło, że komercha, że to, że tamto, że owamto. Być może kiedyś przyjdzie na to czas, ale na razie Woodstock musi jeszcze przejść trochę doświadczeń organizacyjnych, żeby mógł pomieścić muzyków takiego formatu i ludzi przyjeżdżających, a jednocześnie pozostał takim Woodstockiem, jakiego ludzie pokochali.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Był kiedyś dział"Kto na pewno nie zagra na Woodstocku" i czuję,że mamy podstawę do założenia go ponownie :-) :-)

Racja//Yava
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Mając w pamięci mój namiot w odległości 700 metrów od sceny i przy którym kończyła się ta ogromna ilość ludzi z satysfakcją mówię stanowcze NIE !!
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Mam dokładnie te same odczucia co większość, jestem przeciw...
 
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Śro 07 Wrz, 2011   

Pospiewac klasyczne utwory byloby swietnie, ale nie, za duzo ludzi, rozglos.
 
 
xxszogunxx  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 68
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

Jestem na nie. W moim mniemaniu ciągniecie dalej tego tematu jest 100% stratą czasu. : )
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

Pewnie, że jestem na tak! Szkoda tylko, że to zwyczajnie nierealne ;)
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

NIE.
Wolę zapłacić za koncert w normalnych warunkach, bez setek tysięcy przypadkowych gapiów, którzy przyjdą, bo znają nazwę.
Nie, ponieważ darmowa Meta przyciągnęłaby tyle ludzi, że nawet Katowice byłyby za małe, żeby to pomieścić.

Nie, żeby było 3 razy.
 
 
 
Fallander  
Forumowy prawiczek
imperator zajebistości


Wiek: 31
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

"NAAAAJN"
Że tak zacytuję fragment rozmowy niemów biegających nieopodal mojego namiotu po lesie rankiem.

Powód?
Metallica prócz sławy, statusu legendy i paru dobrych piosenek nie ma nic.
Bono z U2 zapytany kiedyś co sądzi o piratach, którzy ściągają jego muzykę odpowiedział, że jak się komuś podoba, a nie stać go na płytę, to niech ściąga. Po czym trochę dodał o swoim dotychczasowym dorobku i że na prawdę nie przejmuje się tym ile mln płyt zostanie jeszcze ściągniętych.
Kolej na Metallice. We fragmencie jakiegoś wywiadu na podobny temat słyszałem wypowiedzi członków zespołu. W skrócie ogranicza się to do "Ja, moje, chcecie muzyki to płacić, należy nam się". Te ambitne wypowiedzi kończyła postawa Johnnego Bravo "U-ha ale jesteśmy świetni. Najlepszy zespół świata normalnie yeee"
Rozumiem, to nie był najnowszy materiał, ale jeśli taki światopogląd mają nadal, to dziękuję za następnych gwiazdorów na Woodstocku. Pomijając już sumę, jaką by sobie zażyczyli za występ.
 
 
Jimmy94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

Przepraszam przez przypadek wcisnąłem tak ale oczywiście nie chce żeby się zjechało full nastolatek dla lansu że były na Metallice. Ten zespół wcale nie jest taki zajebisty nagrali kilka fajnych piosenek ale nie wiem dlaczego są uznawani za najlepszy zespół metalowy Helloween zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

A czemu jest w antypewniakach ?
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   

Jimmy94 napisał/a:
nie wiem dlaczego są uznawani za najlepszy zespół metalowy


Nie wiem kto poza " świeżakami " tak uważa, aczkolwiek zwraca mi się gdy tylko słyszę metallicę. Gdyby skończyli nagrywać po śmierci Cliffa wtedy można by nazwać ten zespół wartościowym, później stali się beznadziejni. Nie znoszę szumu wśród niektórych fanów odnośnie ich niezwykłości. Otóż jest w cholerę lepszych kapel i dlatego nie trawię psychofanów jakiegokolwiek zespołu, a już w szczególności ich, ponieważ Ci fanatycy to głownie szczyle bez gustu.
 
 
phantommm  
Coś już napisał
phantommm


Wiek: 30
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 52
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

Jimmy94 napisał/a:
Ci fanatycy to głownie szczyle bez gustu.

Nie przesadzajmy, chyba każdy ma prawo do własnych upodobań.
Osobiście metallice lubię ale tylko z Cliffem co nie znaczy, że ludzie słuchający nowszych kawałków są szczylami.
Co do wystąpienia tego zespołu na Woodstocku to myślę, ze jest to spalony pomysł... jak już ktoś chyba napisał zjedzie się mnóstwo ludzi tylko dlatego, że znają nazwę i będzie później szpan a raczej nie o to na tym festiwalu chodzi ;-)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

Boże ale wszyscy ględzicie :D
Ciekawe dlaczego tyle osób chodzi na koncerty biletowane na Metallicę na całym świecie ?
Pewnie dlatego, że wszyscy z nich to jakieś niedorośnięci bachory co nie mają własnego zdania...
Myślę, że to wy jesteście niedorośnięci bo prześcigacie się w tym kto bardziej nie lubi wszystkiego co lubią wszyscy.
Nie musicie udowadniać że jesteście tacy off, nie robi to na mnie wrażenia.
Metallica to zespół światowej klasy, który by faktycznie ściągnął tłumy ale z drugiej strony nie każdego stać aby sobie kupić bilet i zasiąść na stadionie.

Jeszcze takie pierdolenie że po prodigy nie chcemy innych wielkich gwiazd. To nie przyjeżdżajcie jak wam nie odpowiada. Jak się boicie dresów. Ja tam z nimi problemów nie miałem. Miałem nawet niezły ubaw a zobaczenie takich mas ludzi, i wejście w 700 tysięczne pogo, bezcenne.
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

wątpię w to 700 tyś. pogo ;)
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

Dezaprobator napisał/a:
Boże ale wszyscy ględzicie :D
Ciekawe dlaczego tyle osób chodzi na koncerty biletowane na Metallicę na całym świecie ?
Pewnie dlatego, że wszyscy z nich to jakieś niedorośnięci bachory co nie mają własnego zdania...
Myślę, że to wy jesteście niedorośnięci bo prześcigacie się w tym kto bardziej nie lubi wszystkiego co lubią wszyscy.
Nie musicie udowadniać że jesteście tacy off, nie robi to na mnie wrażenia.
Metallica to zespół światowej klasy, który by faktycznie ściągnął tłumy ale z drugiej strony nie każdego stać aby sobie kupić bilet i zasiąść na stadionie.

Jeszcze takie pierdolenie że po prodigy nie chcemy innych wielkich gwiazd. To nie przyjeżdżajcie jak wam nie odpowiada.


Polać mu!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang