Tak by³o
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Nastêpny temat
wspania³e pomys³y aby omin±æ to co Was denerwowa³o na PW:)
Autor Wiadomo¶æ
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach


Do³±czy³a: 17 Lip 2011
Posty: 17
Sk±d: rzeszów
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   wspania³e pomys³y aby omin±æ to co Was denerwowa³o na PW:)

Pisali¶cie co wam sie nie podoba... a moze ktos wymy¶li³ jakies patenty zeby omin±æ uniedogodnienia.. oto kilka moich , przyznam , ¿e plan ciut drastyczny ale skuteczny:
chcia³abym zaznaczyæ, ¿e by³o pare rozwi±zañ na przedstawione przez was problemy:
1) brudne toi-toi - wystarczy³o uprzejmie sie zapytac panów sprzataj±cych o której je czyszcza i wtych godzinach chodziæ na takzwan± "grubsz± sprawê" bo chybs siku jak sie komus chce to zrobi w byle jakim byle by spu¶ciæ z krzy¿a:)
2)kolejki do umywalek- ja chodzi³am o 6 -7rano moze troche chlodno ale kaca leczylo idealnie:)
3)i tez z samego rana ¿etonów nakupiæ sporo i miec na caly dzien a jak nie wykorzystasz to na drugi dzien beda- nie rozumialam dlaczego ludzie tak nie robili- kupic raz a dobrze..
4)prodi¿- no coz gwiazda ¶wiatowego formatu.. i fakt.. nie na ten klimat.. ale wierze w Owsiaka i ca³y sztab organizacyjny , ze juz takiego bledu nie pope³ni±
5) dolewki- po prostu nie dawaj jesli nie chcesz, to nie byl przymus ale dobra wola.. z reszta tak jest co roku na PW..


na woodstokowy pociag niestety nie mam rozwiazania, i to chyba cud, ze zyje.. bo nie jestem jakiejs masywnej postury, stalam w pierwszym rzedzie a za mna byl kilkusetny tlum pchajacy mnie prosto w ten spad na koncu toru... ca³y cud ze pociag nie ruszy³ bo pewnie by mnie juz tu nie bylo..
 
 
vasaki  
Forumowy prawiczek
Marzciel


Wiek: 31
Do³±czy³: 10 Lip 2011
Posty: 49
Sk±d: Polkowice
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

1. Drogie piwo - to skladalismy sie w 5 na taxowke i wychodzilo po 3z³ na osobe (podwuzka do ronada 15 zl) a w jedna strone szlismy z buta. Kuowalismy po kilka krat browarow a ekipa czekala juz na rondzie gdy wracalismy z piwami taxi.

2. Smierdzace i brudne toi toi'ki.
Chodzilem kolo ASP zwykle, dluzsza kolejka ale toiki czyste a co do zapachu mialem maski popsikane woda toaletowa w srodku wiec bylo git.

3. Cwaniaczki dresy (po 4-5 chodzili) wystarczylo zachaczyc o wioske piwna i juz mialo sie obstawe na 5vs5.

4. Dolewki to tradycja, ty nam dolejesz, jak ty nie masz to my Tobie :)
 
 
 
Wiaderko  
Rozkrêca sie

Wiek: 31
Do³±czy³: 16 Lut 2010
Posty: 247
Sk±d: Rybnik
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

nie wiem jak wy to ludzie robicie ¿e macie tyle problemów , krany... ja chodzi³em o której chcia³em godzinie i nigdy nie czeka³em w kolejce wiêcej jak 5-10 minut ? a dlaczego ? wystarczy pój¶æ dalej a nie zaraz z brzegu i stan±æ przy kranach pod którymi s± ka³u¿e , ludzie zazwyczaj boj± siê w nie wej¶æ... (ale pod grzybkiem to bez wahania napierdalaj± jak mo¿na...) toiki tak samo jak z kranami , nie i¶æ do takich z brzegu tylko gdzie¶ mniej-wiêcej na ¶rodek i przypatrzeæ siê za lud¼mi gdzie wchodz± , najlepiej ustawiæ siê za rz±dkiem dziewczyn (u mnie zawsze siê sprawdza³o) bo w±tpie czy p³eæ piêkna pakowa³a siê do brudnego kibla , co do ¿etonów jak dla mnie pomys³ udany , czeka³em tylko w kolejce na ¿etony a po same piwo ju¿ nie... co do byd³a na The Prodigy , mam to g³êboko ... bo przecie¿ jaka¶ garstka ludzi nie zniszczy mi ca³ego wizerunku Wooda.



vasaki napisa³/a:
1. Drogie piwo - to skladalismy sie w 5 na taxowke i wychodzilo po 3z³ na osobe (podwuzka do ronada 15 zl) a w jedna strone szlismy z buta. Kuowalismy po kilka krat browarow a ekipa czekala juz na rondzie gdy wracalismy z piwami taxi.

Ca³kiem spoko pomys³ chocia¿ szczerze mówi±c wolê przej¶æ siê z lud¼mi na miasto , zawsze jest jaka¶ przygoda... no i Harnasie z Tesco za jakie¶ 1,80/sztuka :P
 
 
soulrebel  
Forumowy prawiczek
poszukiwacz

Wiek: 43
Do³±czy³: 08 Sie 2011
Posty: 7
Sk±d: katowice
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

1. sobotnia "gwiazda" i gówniane towarzystwo które siê na ni± zjecha³o

rozwi±zanie - nie zapraszaæ badziewia (only rock`n`roll)

2. namioty pod scen± - g³upota, rozumiem ¿e coniektórzy lubi± hardkor ale przeszkadza³y

rozwi±zanie - strefa wolna od namiotów od sceny do asfaltu.

3. je*any przystanek jezus - to wku*wia³o mnie najbardziej kiedy od rana po kilkana¶cie razy lecia³ enej i shakira. mia³em ochotê i¶æ i podpaliæ ten burdel...

rozwi±zanie - wypie*dalaæ za ASP, tak coby nikomu nie przeszkadzali. je¶li kto¶ bêdzie szuka³ boga to trafi

tyle ode mnie, reszta git, atmosfera cudo, ludzie ok... piwo, hmm... mo¿na to by³o olaæ i kupiæ na mie¶cie, nie by³o takiej sytuacji jak w jarocinie...

Trochê kultury wypowiedzi.
Poza tym czerwony kolor zarezerwowany jest dla zarz±dzaj±cych forum / A.
 
 
ferrum666  
Forumowy prawiczek

Do³±czy³: 19 Lip 2011
Posty: 10
Sk±d: Opole
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Oczywi¶cie dra¿ni±ce Prodigy...Nie mówiê-nawet lubiê ich muzyke,ale nie w takim miejscu jak PW...Dresiarstwa,¿elusi i cwaniaków siê nazje¿d¿a³o i szukali problemów...Pamiêtam np. po koncercie Helloween wracali¶my z dziewczyn± pasa¿em i sz³o takich trzech jegomo¶ci z góra miê¶ni,totalnie zalanych i pochodzili do dziewczyn i zachowywali siê jak skoñczone chamy (obejmowali,obmacywali,grozili facetom etc...)...
Druga 'skarga',to fakt który by³ ju¿ poruszony-grodzenie sobie terenu ta¶m±...Nie zauwa¿y³em,¿eby ktokolwiek z punków,metali etc to robi³...Ba-nawet niemieccy go¶cie nie u¿ywali takich rzeczy.Tylko bandy dresów.Chciêli¶my siê rozbiæ,znale¼li¶my skrawek miejsca i musieli¶my przesun±æ jeden namiot dos³ownie kilkadziesi±t cm za ta¶me.Zaraz wyskoczy³ kole¶,¿e to ich teren i nie mo¿emy na niego wchodziæ,bo wpierdol,ale on na nasz mo¿e swobodnie-oczywi¶cie nic sobie z tego nie robili¶my i biegali¶my po ich 'placyku'...Wesz³oby tam spokojnie jeszcze ze 3-4 namioty,ale przecie¿ oni musz± mieæ miejsce.Do tego ich chamstwo wobec niemców rozbitych niedaleko-buraki nie ukrywa³y swojego ¶miechu pod ich adresem etc.Non stop siê z nich nabijali,a ja skoñczy³a siê im kasa,to ruszyli z nimi pogadaæ i siê podlizywaæ,dostali 3 piwka,wrócili do siebie i dalej siê nabijali:(a¿ mi by³o g³upio,¿e jestem w okolicy i jestem z polski:(

Tak wiêc proszê - Nigdy wiêcej zespo³ów które ¶ci±gn± taki element !!!
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyæ


Wiek: 32
Do³±czy³: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Sk±d: Nowa Huta k.Krakowa
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

ferrum666 napisa³/a:
Druga 'skarga',to fakt który by³ ju¿ poruszony-grodzenie sobie terenu ta¶m±...Nie zauwa¿y³em,¿eby ktokolwiek z punków,metali etc to robi³...Ba-nawet niemieccy go¶cie nie u¿ywali takich rzeczy.Tylko bandy dresów


To ma³o widzia³e¶. By³em juz we wtorek wieczorem, ale wszystko by³o juz ogrodzone. I to nie przez dresów.
 
 
m20  
Rozkrêca sie

Wiek: 33
Do³±czy³: 20 Lip 2011
Posty: 169
Sk±d: z Internetu
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Vorathiel napisa³/a:
To ma³o widzia³e¶. By³em juz we wtorek wieczorem, ale wszystko by³o juz ogrodzone. I to nie przez dresów.

Ale jak jest ogrodzone, to jest mniejsze prawdopodobieñstwo, ¿e kto¶ siê bêdzie krêci³ niepotrzebny.
 
 
wojciecheu  
Rozkrêca sie
Samotnik

Wiek: 33
Do³±czy³: 02 Sie 2010
Posty: 102
Sk±d: Swarzêdz
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Mnie wnerwiali:
:arrow: naæpani Niemcy, co zachowywali siê tam jak na placu zabaw albo jak dzikie zwierzêta - trudno to chyba omin±æ, bo wszystko przez Prodi¿a, co dla mnie pasowa³ na PW jak piê¶æ do nosa
:arrow: wiara pytaj±ca co chwilê ka¿dego napotkanego o fajkê - mo¿e najlepszym sposobem na takich by³oby noszenie naklejki zakaz palenia... zwêdzon± z poci±gu albo jak opowiada³ mi znajomy o historii w gimnazjum - skrêciæ fajkê w której w pewnym momencie (nie na przodzie by uciec) z kawa³kiem...paznokcia by klient ¿yga³ po tym fajku jak kot :lol:
:arrow: THE MOST : co chwilê u nas w pa³acu przychodz±cy pacjenci z pytaniem
Cytat:
Czy macie jakie¶ jaranie ?
:evil:
:arrow: ¿ul±cy kasê - w tym roku nie spotka³em takich, gorzej by³o w Jarocinie, ¿e jak mówisz nie mam - to cie obrzuc± wyzwiskami albo opluj± i b±d¼ tu asertywny - co mam takiemu wyg³osiæ wyk³ad ?
Do reszty nie mam zastrze¿eñ :lol: .
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grze¶


Wiek: 35
Do³±czy³: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Sk±d: Rio/Wroc³aw
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

m20 napisa³/a:
Ale jak jest ogrodzone, to jest mniejsze prawdopodobieñstwo, ¿e kto¶ siê bêdzie krêci³ niepotrzebny.
:lol: :roll:

Bzdura. Prawdopodobieñstwo jest takie samo. Ogrodzenie sprawdza siê tylko w przypadku, kiedy kto¶ stoi ca³y czas na czatach i obserwuje dooko³a teren uprzedzaj±c chc±cych siê rozbiæ, ¿e miejsce jest zarezerwowane. Bez tego ogrodzenie jest zrywane, a potem to ju¿ wystêpuje efekt domina. ;-)
 
 
ferrum666  
Forumowy prawiczek

Do³±czy³: 19 Lip 2011
Posty: 10
Sk±d: Opole
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Ale od kiedy wolno sobie teren grodziæ??Ja rozumiem jakby kto¶ p³aci³ za pole...ale nie w przypadku,gdy pole jest za free;/;/;/
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Do³±czy³a: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

No niestety trzeba siê z tym liczyæ, ¿e im pó¼niej, tym gorzej z miejscami.
My przyjechali¶my we wtorek, a czekali¶my jeszcze na parê namiotów, dlatego siê odgrodzili¶my. I nie widzê w tym nic z³ego. Gorzej, jak jaki¶ cwaniak wbija mi siê na ogrodzony teren w pi±tek w nocy i nie chce wyj¶æ, bo siê burzy, ¿e to nie moje pole. Niech przyjedzie parê dni wcze¶niej to na pewno znajdzie miejsce i nie bêdzie musia³ bawiæ siê w intruza. Po to siê odgradzam, ¿eby byæ blisko ze znajomymi, którzy nie mog± przyjechaæ razem ze mn±.

P.S. Nie ma zakazu grodzenia :P
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubiê ser!


Wiek: 35
Do³±czy³a: 16 Sty 2011
Posty: 799
Sk±d: Koszalin
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Pole siê grodzi na pocz±tku, ¿eby wszyscy znajomi, którzy przyjad± dzieñ pó¼niej, siê zmie¶cili. Pó¼niej ca³a ta¶ma gdzie¶ ginie :P
 
 
Mic  
Co¶ ju¿ napisa³


Wiek: 32
Do³±czy³: 29 Mar 2011
Posty: 96
Sk±d: Z domu
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Wymy¶li³em genialny patent na rezerwacje miejsca pod namioty. Zamiast motaæ siê z ta¶mami, które za chwilê zrywano, powrzucali¶my sporo chusteczek wysmarowanych pasztetem albo jakim¶ innym d¿emem. Ludzie raczej woleli nie ryzykowaæ i szukali sobie miejsca dalej :P. Podobnie robili¶my ze ¶cie¿kami do obozu.
Co do ¶cie¿ek. W lesie bywaj± z tym niez³e problemy. Ludzie zwykle rozbijaj± siê gdzie popadnie i potem siê dziwi±, ¿e im na namioty wpadaj±. A czasami taka ¶cie¿ka jest jedyn± drog± dostania siê do obozu..
 
 
butalbital  
Co¶ ju¿ napisa³


Do³±czy³a: 07 Cze 2010
Posty: 84
Sk±d: Bydgoszcz
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

Alien - dok³adnie.

ogrodzenie to dobry pomys³ je¿eli przyje¿d¿asz wcze¶niej i chcesz, by rozbili siê ko³o Ciebie znajomi, którzy nie mog± wybraæ siê tak wcze¶nie. koniec.
 
 
Kornela:)  
Forumowy prawiczek
asfiksjofilia..seks w plastikowych siatkach


Do³±czy³a: 17 Lip 2011
Posty: 17
Sk±d: rzeszów
Wys³any: Wto 09 Sie, 2011   

kizia napisa³/a:
Pole siê grodzi na pocz±tku, ¿eby wszyscy znajomi, którzy przyjad± dzieñ pó¼niej, siê zmie¶cili. Pó¼niej ca³a ta¶ma gdzie¶ ginie :P


dok³adnie my zesmy byli dzien wczesniej przed nasza paczka..a mialo nas byc ponad 20scia namiotów, i tez zesamy odgradzali tasma zebysmy sie wszyscy obok siebie pomiescili;] ale jak oni przyjechali to juz je*aæ ta¶me:) w rezultacie pare osob sie rozbilo miedzy nami ui nawet grila od nas brali i sie kielbaskami dzieli:)
 
 
królik  
Forumowy prawiczek

Wiek: 39
Do³±czy³a: 08 Sie 2011
Posty: 25
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: ¦ro 10 Sie, 2011   

Ma³a scena powinna staæ tam, gdzie przystanek Jezus a Jezusy nich id± na górkê, bêd± bli¿ej boga :)
 
 
DarthMessiah  
Rozkrêca sie

Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 183
Sk±d: Gniezno
Wys³any: ¦ro 10 Sie, 2011   

Qrwa, Ja z bogiem nie mam nic wspólnego bo nie jestem wierz±cy, lecz przystanek jezus w ogóle mi nie przeszkadza³. Ju¿ 2 raz jestem rozbity bardzo blisko PJ i zawsze tam jest ciekawa zabawa :D Nawet nie jednokrotnie by³em tam tanczyæ Radyjo Hello,Tunak Tunak Tun i £ake £ake :D


btw. w 2010 roku PJ non stop gra³ Wake Wake od rana do wieczora... W tym roku tylko czasami grali. W porównaniu do 2010 to praktycznie w ogóle nie grali muzyki tylko jakie¶ pierdo³y i spotkania by³y.
 
 
evildevil1993  
Forumowy prawiczek
Kotek/Czarnuch ;D


Wiek: 31
Do³±czy³: 10 Sie 2011
Posty: 15
Sk±d: Wyrzysk/£ob¿enica
Wys³any: ¦ro 10 Sie, 2011   

Ja mam pomys³ co do kradzie¿y. przy wej¶ciu do namiotu zrobiæ syf, ¿eby nie chcia³o im sie przedzieraæ przez to, lub namioty ustawiæ blisko siebie, ¿eby wej¶cia by³y naprzeciw siebie i by³o ciê¿ko wejsæ. Mo¿na te¿ troche prezerwatyw przed wej¶ciem pororzucaæ. Zdecydowanie odstrasza intruzów, a najlepszy jest krzyk jak kto¶ wdepnie ;D
Rok temu w przedsionku zostawi³em buty które mia³em do sportu. Ju¿ troche przyma³e adidasy na hale. Zobaczyli 3 paski to wlecieli do namiotu i mi podpierdzielili nawet szczoteczke do zêbów ;|
 
 
 
KAT  
Forumowy prawiczek
Bimbrownik


Do³±czy³: 08 Sie 2011
Posty: 17
Sk±d: Nysa
Wys³any: ¦ro 10 Sie, 2011   

Jak przepchaæ siê przez t³um podczas Prodigy? Ja robi³em to tak " Uwaga rzygam rzygam ! " jak siê ludzie odsuwali :D Widocznie podzia³a³o.
 
 
 
m20  
Rozkrêca sie

Wiek: 33
Do³±czy³: 20 Lip 2011
Posty: 169
Sk±d: z Internetu
Wys³any: ¦ro 10 Sie, 2011   

:arrow: drechy - schodziæ z drogi. Za moment i tak nie bêdziesz o nich pamiêtaæ.
:arrow: toiki - rano najlepiej chodziæ ko³o sceny, w czasie koncertów- ko³o umywalek
:arrow: umywalki - nie czekamy tu¿ przy tych pierwszych tylko idziemy gdzie¶ g³êbiej, miejsce na pewno bêdzie, jak nie teraz to za moment
:arrow: kradzie¿e - namioty blisko siebie w kó³eczku, najlepiej plandeka, okopy i warty. Nie ¿artujê. :lol:
:arrow: ¿ulernia - ''sorry ale mam ostatnie piwo/ szlugê, serio''
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Do³±czy³a: 13 Lip 2011
Posty: 32
Sk±d: Poznañ
Wys³any: Czw 11 Sie, 2011   

Je¶li chodzi o kradzie¿e, to jechaæ samochodem, pierwszy raz pojecha³am i ¿al mi drogi poci±giem, co te¿ jest niezapomnian± imprez± i do tego powiedzmy okradn± mnie i mam to w dupie, ale je¶li co¶ by siê sta³o z autem to ju¿ nie jest ¶mieszne! Ale i tak by³o niesamowicie wygodnie, spa³y¶my w aucie, wcale tak nie grza³o jak w namiocie, mog³y¶my wzi±æ baniaki wody, wybudowaæ ogrodzenie, gdzie siê my³y¶my spokojnie bez wstydu. Za rok chcê jechaæ autem równie¿! Wiem jednak, ¿e oczywi¶cie nie ka¿dy mo¿e, to z takich moich rad to nawet je¶li jedzie siê samemu lub we dwójkê jak ja z siostr± to postaraæ siê z kim¶ rozbiæ, do³±czyæ do jakiej¶ grupy. Laska obok nas pozna³a ludzi przez internet i razem siê wszyscy rozbili¶my, to by³o niesamowicie bezpieczne, bo zawsze kto¶ swój siê krêci³.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group