Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wyróżniające się wioski,ludzie itd. na woodstocku
Autor Wiadomość
gryfin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   Wyróżniające się wioski,ludzie itd. na woodstocku

Siema, zakładam ten temat ponieważ nie ma podobnego, a ciekawie było by przeczytać,że ktoś zapamiętał akurat np.Moją wioskę.

Ja jakoś szczególnie zapamiętałem:
-Pomalowane auto z napisem BULI niedaleko kranów
-Malucha przy drodze na ASP,który w oknie miał bardzo ciekawe F.A.Q
-Wioskę przy drodze z ASP na Hot-Dogi(charakterystyczna rzecz: MIELI BASEN WYPEŁNIONY WODĄ!)
-Wioskę z napisem LONDYN (2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011)
-Wioskę z flagą RACIBÓRZ(jakoś szczególnie utknęła mi w głowie)
-zapamiętam też czterech chłopaków, bodajże z zielonej góry,jeden z nich chodził w tygrysie na głowie, są nawet na youtube http://www.youtube.com/watch?v=uc6RzS65Vaw
-wiem też,że wiele osob miało bardzo ładne wioski,widziałem kilka, często był to zestaw auto/bus,plandeka a w środku Krzesła i stoły,ale na szybko nie mogę sobie żadnej przypomnieć
-Wioska z napisem - Powiększamy piersi przez dotyk
-No i jeszcze bodajże jedyna ławka na całym Woodstocku, zielona znajdująca się przy drodze od Hot-Dogów na Hare Kriszne.

A wy co zapamiętaliście?

Do moderatorów: Nie widziałem za bardzo jak nazwać temat
 
 
phantommm  
Coś już napisał
phantommm


Wiek: 30
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 52
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

No cóż dużo może nie pamiętam ;-) Ale zapamiętałam wyjątkowy salon fryzjerski prowadzony przez dwie dziewczyny i chłopaka (mięliśmy strzyżenie gratis :mrgreen: ).
I panią w różowej peruce, która przeprowadziła amatorski wywiad z kolegą xD jeśli ten filmik kiedyś znajdę to wstawię link ;-)

PS. Pozdrawiam ludzi, którzy chcieli w nocy przenieść mój namiot bo im przeszkadzał :-D
 
 
 
oleksandra  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Tu wszystko prawie że było oryginalne i takie pierwotne :D za dużo by wymieniać, ale na samym rozpoczęciu o 15, droga obok głównej przejeżdżał wyjątkowy maluch, taki kurzowo/olschoolowo/wyrobiony/staro/wymyślony/z trampkami dla dziecka wiszącymi z różnych stron/dobrym wystrojem/napisami.. cóż, pozytywnie
 
 
Fibi Buffe  
Forumowy prawiczek
A ja lecę, wciąż lecę i odlecę jak najdalej stąd.

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 7
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Zapamiętałam panów, którzy wróżyli z piersi - tak się przynajmniej ogłaszali :) oraz dwóch gości w takich stringach na szelkach, z jakimś ptaszkiem osłaniającym, to, co mężczyzna ma najcenniejszego ;) fajne pupcie mieli ;)
 
 
ashi_gambit  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: pruszków
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Pan z plastikowym gadem w kubełku, zbierający tekstem ; `Rzuć na gada, a gad CI zagada` ujął mnie za serce.
 
 
Kot Informatyk  
Forumowy prawiczek
Kot Informatyk


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

zjazd nartami rowerem z górki, beermen, wróżki męskie, maluch zardzewiały z mega nagłośnieniem,i oczywiście wioska PODLASIE!
 
 
Binio  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 20
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Koleś na nartach był niesamowity. Ja zapamiętałem kolesia w masce z "Krzyku", który ukradł komuś śpiwór, uciekł, a potem wrócił.
 
 
bony-yeah  
Forumowy prawiczek
korina

Wiek: 31
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 14
Skąd: pieczyska metropolis
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

hare shishna :D mialem kolo nich niedaleko oboz :P
 
 
 
Mamtu  
Forumowy prawiczek
Ewelina


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

- Piździwólka Polkowicka
- maluch z f.a.q. w drodze na ASP
- zardzewiały maluch w drodze na Dużą Scenę
- dziewczyny, które szukały męża na jedną noc, ale mnie na żonę też by wzięły :P
- ludzie przebrani za dwa banany
- ludzie rozbici za nami, którzy użyczali nam swojej "latryny"
- dwóch kolesi, którzy wskoczyli w kałużę, która zdążyła przerodzić się przez parę dni w bagno
- laska z Carlsberga, którą niechcący zagadałam i nalała mi piwka tak mocno od serca :-)
- koleś pod kranami zabawnie próbujący się przystawiać
- niejaki "Kuba Szlaufowy", który pomógł mi w umyciu włosów
- chłopak z obudową z monitora wsadzoną na głowę :lol:
- samochód Kapitana Bomby

jeszcze wiele rzeczy bym mogła napisać, ale nie wszystko spamiętałam :))
  
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Tempe Hóje i Assasyn, o!
 
 
 
tonios  
Forumowy prawiczek

Wiek: 99
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Ja najbardziej zapamiętałem wioskę przy której znajdowała się zielona ławka, Były tam dwie flagi OSIEDLOWE, wieczorami mieściła się tam LOŻA SZYDERCÓW.
Oprócz tego Motor z przyczepką pomalowany w RASTA KLIMATY
Maluch z F.A.Q
Ludzie przebrani za banany
No i oczywiscie osoby powiekszajace piersi przez dotyk;d
 
 
nefertiti  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 22
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

sępienie browarów specjalną wędką ;] - "mistrzu da radę łyczka?"
 
 
trollownia86  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

A jeszcze nikt nie wspomniał o statku kosmicznym co zacumował z Kapitanem Bombą. Chodzi mi statek kosmiczny Orzeł 1. Świetnie przerobiona Nyska oznakowana z dwóch stron. Znajdowała się w sektorze D-UP/A na wejściu ASP od strony Kryszny.

http://imageshack.us/phot...2621067x800.jpg
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Mi zapadło w pamięć parę niezłych momentów ;)


Siedzimy w wiosce piwnej nagle słyszę jakieś ryki i zamieszanie, odwracam się w ławce, a tu 10 cm ode mnie taka sytuacja: jakiś wysoki koleś boksuje ostro po twarzy drugiego, leżącego na ziemi i kulącego się, następnie następują krzyki jakiejś laski "Siiiiiiid Siiiiiiid zostaw go!" Kolesia odciągają, a jakieś 10 min później laska udobruchuje agresywnego kolesia, a później owa para bijącyh się przytula się i jest mega aplauz ;D Później chodzili przytuleni po wiosce piwnej ;) Fajnie by było gdyby wszystkie bójki się tak kończyły :] ale tak go napierdalał, że myślałam, że mu czaszkę rozwali :D

Pierwszej nocy żuląc dolewki natknęłam się pod toi-toiem na trzech miłych chłopaków, którzy za buziaka dolali mi do pełna. Dzięki!

W sobotę w drodze chyba z Toi-Toiów u góry w kierunku sceny spotkałam kolesia, któy zapytał się czy może mi się oświadczyć xD Bez zastanowienia odpowiedziałam "No jasne!", a on uklęknął, chyba złapał mnie za rękę i wręczył mi zupkę chińską (pod wpływem alko nie pamiętam, co gadał), ale to było mega miłe xD I jeszcze jak spytał "Wyjdziesz za mnie?" ja "No jasne." On "A dlaczego?" a ja "Nie wiem" xD Hahaha potem mnie przytulił i powiedział "To jest Woodstock!" pozdro gościu ;*

Jednej nocy, wracając Lidla spytałam jakiegoś punka o jego fryz, a on mi zaczął gadać o tym, że zgubił swoją ekipę, a później, że w pociągu podpisała mu się Otylia Jędrzejczak :D I dał mi swoją wizytówkę, mówiąc "Napisz na gg, spotkamy się za rok". Wizytówkę niestety zgubiłam jeszcze tego samego wieczoru sikając w lesie :(

W dniu, w którym przegapiłam Lux Aeternal na mieście spotkaliśmy bardzo fajną parę, która podzieliła się z nami cytrynówą! <3 Później butelka nam się rozbiła i zaczęło mi odbijać :)

Pozdrawiam dziewczynę, która poczęstowała mnie swym napojem wyskokowym ze swojego kubeczka - to whisky z colą pod kranami było mega!

A teraz najlepsze xD Z tego względu że mieszkaliśmy pół metra od ogrodzenia HARIBOL jednej nocy nagle w trakcie monotonnego HA-RI-BOL... (x3000) muza ucichła i jakaś gościówa krzyknęła: A teraz cicho! Harry będzie rzygał!

Chciałam pozdrowić trójkę ubłoconych brudasów (imion nie pamiętam, chociaż dwa razy pytałam xD), którzy przyłączyli się do mojej akcji FREE HUGS i po obłoceniu mnie i mojej paczki poszliśmy polować pod krany na czystych ludzi xD :*

Pozdro dla pary ze Ślądka, która nauczyła nas paru śmiesznych śląskich słów :) Szkoda, że skończyło się te alko, które nam proponowaliście ;p

Jako fanka free hugów obczajałam wszystkie tabliczki. Jedna z nich brzmiała "Jeśli nie wiesz o co chodzi - uśmiechnij się" Trzymał ją fajny przystojniak ;d
Inna "Ninja zajebali mi rodzinę, zbieram na lekcje karate" i jak wracaliśmy kartony z napisem "CHCEMY DO MAMY" :D:D

Tak poza tym dziękuję wszystkim za fruwające free hugi, wszystkie dolewki i pożyczone pasto do żebów&szampony :D:D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

trollownia86 napisał/a:
A jeszcze nikt nie wspomniał o statku kosmicznym co zacumował z Kapitanem Bombą. Chodzi mi statek kosmiczny Orzeł 1. Świetnie przerobiona Nyska oznakowana z dwóch stron. Znajdowała się w sektorze D-UP/A na wejściu ASP od strony Kryszny.



jak dla mnie wygrali zawody :mrgreen:
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

aosji to ty zbierales na odbudowe ?? hehe pozdrawiam xD pomysl zacny

pamietam ze na poczatku nie mialem drobnych i obiecalem wrocic xD jak mowilem tak tez zrobilem
 
 
 
rzeczjasna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Dębno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
trollownia86 napisał/a:
A jeszcze nikt nie wspomniał o statku kosmicznym co zacumował z Kapitanem Bombą. Chodzi mi statek kosmiczny Orzeł 1. Świetnie przerobiona Nyska oznakowana z dwóch stron. Znajdowała się w sektorze D-UP/A na wejściu ASP od strony Kryszny.



jak dla mnie wygrali zawody :mrgreen:




Dokładnie! Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować właścicielom owej Nyski, gdyż oprócz flagi Bielawy, to właśnie Orzeł 1 był często moim punktem orientacyjnym, jesli chodzi o powrót do namiotu!
 
 
 
Kołodziej  
Coś już napisał
nakurwiacz!

Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 92
Skąd: Częstochowa/Łódź
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

rzeczjasna napisał/a:
Sister Midnight napisał/a:
trollownia86 napisał/a:
A jeszcze nikt nie wspomniał o statku kosmicznym co zacumował z Kapitanem Bombą. Chodzi mi statek kosmiczny Orzeł 1. Świetnie przerobiona Nyska oznakowana z dwóch stron. Znajdowała się w sektorze D-UP/A na wejściu ASP od strony Kryszny.



jak dla mnie wygrali zawody :mrgreen:




Dokładnie! Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować właścicielom owej Nyski, gdyż oprócz flagi Bielawy, to właśnie Orzeł 1 był często moim punktem orientacyjnym, jesli chodzi o powrót do namiotu!


haha to byliśmy rozbici niedaleko siebie bo Orzeł 1 również uratował mi tyłek w drodze do namiotu :) Dziękujemy kapitanie Bombo :)
 
 
rzeczjasna  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Dębno
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Kołodziej napisał/a:
rzeczjasna napisał/a:
Sister Midnight napisał/a:
trollownia86 napisał/a:
A jeszcze nikt nie wspomniał o statku kosmicznym co zacumował z Kapitanem Bombą. Chodzi mi statek kosmiczny Orzeł 1. Świetnie przerobiona Nyska oznakowana z dwóch stron. Znajdowała się w sektorze D-UP/A na wejściu ASP od strony Kryszny.



jak dla mnie wygrali zawody :mrgreen:




Dokładnie! Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować właścicielom owej Nyski, gdyż oprócz flagi Bielawy, to właśnie Orzeł 1 był często moim punktem orientacyjnym, jesli chodzi o powrót do namiotu!


haha to byliśmy rozbici niedaleko siebie bo Orzeł 1 również uratował mi tyłek w drodze do namiotu :) Dziękujemy kapitanie Bombo :)




Miejscówka mi się podobała, dlatego liczę, że i za rok kapitan Bomba nas nie zawiedzie! : D
 
 
 
Aosji  
Forumowy prawiczek
Buba?

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 22
Skąd: Arcelin/Olsztyn
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Tysk1e napisał/a:
aosji to ty zbierales na odbudowe ?? hehe pozdrawiam xD pomysl zacny

pamietam ze na poczatku nie mialem drobnych i obiecalem wrocic xD jak mowilem tak tez zrobilem


Tak to ja. Mi się osobiście podobało jak zaraz po przyjechaniu nasi sąsiedzi Niemcy zaczęli się okopywać:D
 
 
 
Pola  
Forumowy prawiczek
let the noise continue...


Wiek: 29
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

pozdrawiam starszą panią na lajcie (koło pięćdziesiątki może) która wraz z nami wkopała się w błotko :D świetna była! :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group