Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Pią 26 Sie, 2011
Agitacja na 2012 rok
Autor Wiadomość
Grzenio  
Forumowy prawiczek
Random joker

Wiek: 33
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   Agitacja na 2012 rok

Witam
Inspirującą rzeczą dotyczącą Przystanku Woodstock jest dla mnie to, że to my, widzowie, możemy pośrednio wpływać na to jakie zespoły będziemy mogli podziwiać. Dlatego szukałbym sposobów na to, żeby zasugerować Jurkowi i reszcie organizatorów kilka naprawdę nieziemskich kapel, które- wydaje mi się- mogłyby zgodzić się na występ na naszym ukochanym festiwalu. Nie chcę pisać tu o corocznych marzeniach tysięcy z nas, takich jak SOAD czy Slayer (chociaż kto wie?:D), ale np, o Neurosis - Ci, którzy znają tą kapelę, mogliby poczuć dreszcz podniecenia wyobrażając sobie wizualizację ich koncertu "rzuconą" na jeden z telebimów, co łączone z wyjątkową Woodstockową atmosferą dałoby zapewne efekt zgniatający wszystkie narządy wewnętrzne. Piszę o Neurosis także dlatego, że z roku na rok coraz mniej pojawia się na przystanku czysto metalowych kapel- mimo że ten rok był dość dobry (Helloween!), odczuwam- zapewne nie jako jedyny- niedosyt w temacie. A jeśli trzeba byłoby szukać czegoś bardziej imprezowo- festiwalowego (nie oszukujmy się, chłopaki z Oakland grają muzykę nie dla każdego), to myślę że taki Bon Jovi- gwiazda znana od lat- chętnie zaangażowaliby się w projekt Pana Jurka:) Zastanawiam się tylko- jak rozpocząć "sugestie", lub jak kto woli- agitację na rzecz takowych zaproszeń?
Pozdrawiam wszystkich Woodstockowiczów i dziękuję za ostatnie niesamowite dni:)
 
 
 
Trompka  
Forumowy prawiczek
Nędzne ścierwo


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Takie marzenie ściętej głowy, jedno ale wielkie: Biała Gorączka nawet u Kryszny. Reszta mnie wtedy wali :)

Albo i nie. Conflict który miał być dwa lata temu. Czemu nie zostali zaproszeni po raz kolejny, skoro było wiadomo, że chcieli zagrać?
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jak zwykle będę się powtarzać. Rammstein! :->

My Riot, Glaca ponownie na scenie. :D
 
 
smutnedziecko  
Forumowy prawiczek
28:06:42:12


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: kalisz
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

neurosis? zawsze!
chętnie usłyszałabym fucked up, mastodon, baroness, kylesę... szczytem marzeń w moim przypadku jest koncert deftones.
 
 
 
Grzenio  
Forumowy prawiczek
Random joker

Wiek: 33
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Elbląg
  Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Mam dobre wieści, miałem niewypowiedzianą przyjemność rozmawiać z Glacą na ASP- był tam w sobotę o 15- I My Riot na 90% na następnym Woodstocku zwyczajnie się pojawi :)
Co do Neurosis- z radiowęzła Given to the Rising puszczono, ja poprosiłem o Locust Star- nie zasłyszałem, ale może przegapiłem- czyli na polu SĄ ludzie chętni do tego, by takiej muzyki posłuchać:) Myślę czy zwyczajnie nie napisać do Neurosis albo Jurka na maila, chociaż po całej tej zadymie z Prodigy ( ekhm, pozdrawiamy menagement ) myślę że Pan Owsiak zasłużył na kilka miesięcy odpoczynku od trucia mu głowy na temat następnego przystanku
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Dla mnie Eluveitie. Prosiłam o nich i Skindreda wcześniej. Jedno życzenie się spełniło, proszę o drugie :)
 
 
Anda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 26
Skąd: Trójwieś
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

My Riot bym chciała

i potwierdzam, Hunter!!! i to jeszcze jak...!
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Łydka Grubasa na głównej. Trzeba odwalić dobrą robotę ze złotym bączkiem, więc bądźmy w gotowości.

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
red  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Północne Lasy
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ja proponował bym jako megagwiazdę coś w stylu Metallica, Motorhead itp. Wtedy to byłby mega koncert, mega tłum, mega klimat i w ogóle...
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

red napisał/a:
Ja proponował bym jako megagwiazdę coś w stylu Metallica, Motorhead itp. Wtedy to byłby mega koncert, mega tłum, mega klimat i w ogóle...

Chyba nie byłeś w tym roku na woodzie.. :->
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

PAPA ROACH i amen.
Nie są mega potwornie znani, ale jednak są, rok temu dali świetny koncert, chcą wrócić - niech wracają!
A może SUM41? z Ursynaliami im nie wyszło, mogą być gwiazdą Woodstocku.
Coma. Strachy na Lachy. Totentanz. B.E.T.H.. Hunter. Lao Che. Dezerter. dobre, bo polskie.

powtórka z Kontrust, bo już się na nich nie obrażę, za wokalistkę, tylko będę nakurwiać na Bombie.

a największym marzeniem jest Limp Bizkit, którym odechce się grać Gold Cobry... :mrgreen:
 
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

red napisał/a:
Ja proponował bym jako megagwiazdę coś w stylu Metallica, Motorhead itp. Wtedy to byłby mega koncert, mega tłum, mega klimat i w ogóle...


Oczywiście, Metallica za darmo na Woodstocku i Jurek chyba już pierwszego dnia by apelował, aby ludzie przestali przyjeżdżać...
Woodstock nie jest przygotowany na takie tłumy, co było widać w tym roku na Prodigy.
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Dla mnie jest za mało punka na dużej scenie i z roku na rok zecydowanie za mało POLSKIEJ muzyki :!: A przecież w Polsce też są zespoły warte posłuchania
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Moim zdaniem powinno być więcej takiego amerykańskiego grania jak Papa Roach czy Zebrahead. Taka typowa amerykańska muzyka !!! Like it!
 
 
smutnedziecko  
Forumowy prawiczek
28:06:42:12


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 26
Skąd: kalisz
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Myszonka napisał/a:

Coma. Strachy na Lachy. Totentanz. B.E.T.H.. Hunter. Lao Che. Dezerter. dobre, bo polskie.
są chyba jeszcze jakieś inne kapele, nie?

Myszonka napisał/a:

a największym marzeniem jest Limp Bizkit, którym odechce się grać Gold Cobry... :mrgreen:
tu już +1
 
 
 
Kolovrat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Czesto-chowaaaa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

MASS KOTKI !! zajebisty elektro-punk. Nie mylic z jakims techno, dziewczyny to zajebiste klimaciary i udzielają sie tez w innych kapelach punkowych.
RAMMSTEIN
Ogólnie mysle ze wszystko co klimatyczne bedzie dobre, byleby uniknąc problemu jak z Prodigy i jego publiką.
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Kolovrat napisał/a:
MASS KOTKI !! zajebisty elektro-punk. Nie mylic z jakims techno, dziewczyny to zajebiste klimaciary i udzielają sie tez w innych kapelach punkowych.
RAMMSTEIN
Ogólnie mysle ze wszystko co klimatyczne bedzie dobre, byleby uniknąc problemu jak z Prodigy i jego publiką.


Rammstein dałby radę chociaż pewnie znowu zleciałoby się w cholerę osób tak jak na Prodigy, chociaż raczej byłyby to osoby w klimacie w przeciwieństwie do tegorocznej porażki :-/
Co do Mass Kotek to zapoznałem się z twórczością tej kapeli nie tak dawno i muszę powiedzieć że rewelacji nie ma, może i na folkową scenę by się nadawały ale to tyłe...
 
 
 
Ceasar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Złoty bączek dla Helloween! Do tego Edguy, niezły powermetal ;)
 
 
Monsieur  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Jakby przyjechał TOOL to bym pojechał już dzisiaj zająć sobie dobre miejsce :mrgreen:
 
 
mart808i  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Vildbjerg
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Niestety moji idole czyli Stalowe Dziewice (Iron Maiden) nie przyjada zapewne ; <

No ale jesli mam powiedziec inne typy to na pewno:
Hammerfall - Power Metalowy zespol ze szwecji ;)
Sonata Arctica tez by byla niezla ; )
Na pewno wielu chcialoby aby Sabaton zagral na woodstocku ;P
No i oczywiscie dunski Volbeat, niezle wymiataja i bardzo ich lubie ;)
 
 
 
mart808i  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Vildbjerg
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Alch napisał/a:
Airbourne (bąk)
Dropkick Murphys
Gojira

Dropkick Murphys to dobry pomysl, niedawno ich odkrylem i od razu mi sie spodobali ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang