Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
tomekk  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   Papierosy

Wie ktoś, jaka marka papierosów będzie sprzedawana na Woodstocku w tym roku? W zeszlym byly jakieś ohydne Winstony, więc nie wiem czy w tym roku wyposażać sie w zapas z domu, czy będą jakieś normalne szlugi i będę kupować na miejscu :P
 
 
Skobelek  
Forumowy prawiczek
-_-

Wiek: 35
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 32
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Nie mam pojęcia, ale lepiej kupić sobie w mieście zapas ulubionych ;) jak z domu wezmiesz to jeszcze zgubisz:D
 
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Może w tym Lidlu będzie szersza oferta fajek.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Winstony rzeczywiście były paskudne ale i tak wolałam je od pall mali.. najlepsze były viceroye za 6.95 sprzedawane na rogu. W tym roku chyba biorę wagon ruskich viceroi, nigdy nie paliłam ruskich 'na codzień', więc mam nadzieję, że jakoś przeżyje smakowo :-P zawsze to 30-40zł oszczędności..
 
 
 
zarrock  
Rozkręca sie


Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 136
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

nie są złe..Chociaż trochę dają siarą :D ale z braku laku... :))
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

vin napisał/a:
Winstony rzeczywiście były paskudne ale i tak wolałam je od pall mali.. najlepsze były viceroye za 6.95 sprzedawane na rogu. W tym roku chyba biorę wagon ruskich viceroi, nigdy nie paliłam ruskich 'na codzień', więc mam nadzieję, że jakoś przeżyje smakowo :-P zawsze to 30-40zł oszczędności..


jak wyjezdzalem do niemiec kilka razy bralem ruskie westy i powiem szczerze ze nie polecam. Wole juz sie wykosztowac i kupic cos normalnego, chocby red & whity ktore i tak sa lepsze niz ruskie
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

yy..dzięki..

to już teraz nie wiem:) szczerze mówiąc to liczę na to, że po alko i tak mi będzie obojętne co palę..gorzej będzie z rana..mam jeszcze tydzień na zastanowienie się. Niestety dużo palę, zwłaszcza na tego typu imprezach, więc skoro jadę na tydzień to wagon fajek conajmniej potrzebuję. 30zł zaoszczędzone to może nie jakoś super dużo, ale na bilety w tą i z powrotem akurat.

Żebym była pewna, że będą znowu sprzedawać te tańsze fajki na rogu to bym nie miała problemu..
 
 
 
Malita  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Katovitze
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

raz w życiu byłam zmuszona kupić winstony bo w klubie studenckim tylko to mieli na stanie, i o tyle o ile stoi się w sali dla placzy jest pełno dymu i jest się po dwóch drinkach to są ok, ale na drugi dzień fajek nie zdzierżyłam i oddałam biednemu studentowi.

ja tam uwielbiam marlboro !
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

ulala burżua xD chesterfildy maja mistrza zarowno cenowego jak i smakowego
 
 
 
maqs77  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

W normalnych Lidlach są jakieś kiepskie fajki.
Co do wschodnich, najlepsze są vicki czerwone od ruskich, tylko nie ukraińskie;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

wybrzydzacie. po alko pali się wszystko i smakuje tak samo, a na woodzie z przepalonym gardem i tak nie czuć różnicy rano
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Sister Midnight napisał/a:
wybrzydzacie. po alko pali się wszystko i smakuje tak samo, a na woodzie z przepalonym gardem i tak nie czuć różnicy rano

Nic dodać nic ująć. Wiara same problemy ma.
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ja tam was podziwiam, że wy "smak" rozróżniacie ;] Dla mnie każde tak samo (ohydnie) smakują, jedynie rozróżniam te od których smrodu mam odruch wymiotny od razu i te które jakoś toleruje :mrgreen:
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ja też nie czuję smaku fajki. Jestem kiepska w paleniu nawet zaciągnąć się nie potrafię,a usilnie próbowałam.
7Smak to ja czuję tylko wtedy, gdy są to Black Devile, bo filter jest słodki :D
Pewnie będę musiała gdzieś w mieście kupić.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ja niestety nie wybrzydzam jedynie wtedy, kiedy popiję :P Jestem wierna LM'om zielonym (grubym, slimów nie lubię). Od biedy zapalę inne, ale nie daje mi to już tej radości :P
Nie liczyłabym na duży wybór fajek w Lidlu.. Ale zawsze można skoczyć do miasta i dokupić papierosy :)
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

ojjj zdziwiliscie by sie mimo ze dla was to to samo to dla nas jest duza roznica w papierosach - nawet porownojac ta sama marke fajek w polsce jak i za granica

[ Dodano: Sro 20 Lip, 2011 ]
ps pandalec zabraszam do tematu wioska opole
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ja się cieszę, że w Polsce jest taki wybór mentoli. Byłam w Barcelonie, a tam tylko... ohydne Pall Malle (o wiele bardziej paskudne, niż te w Polsce). Na Woodstocku w 2009 paliłam tylko je i nie narzekałam, teraz po złym doświadczeniu boję się na nie spojrzeć:P Oby zrobili stoisko LM'owe!
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Cenowo i smakowo najlepiej wychodzi tytoń do samodzielnego zawiajania. Golden Virginia za 25 jest tydzień palenia, do tego bletki 2 paki wystarczą, plus filterki. Zresztą nawet tańsze tytonie za 15 zł są według mnie smakowo lepsze od więkoszści gotowców.
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Tak, to prawda.
Tzn. wg moich rodziców, którzy palą tylko takie, bo uważają, że w smaku lepsze. Ale za to cholernie niewygodne są, bo trzeba robić ich trochę.
Ale taniej wychodzi, to fakt.
 
 
 
Felas  
Coś już napisał

Wiek: 53
Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 89
Skąd: Berlin
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Jeśli chodzi o skręcanie to szybko nabiera się wprawy. Chociaż skręcanie w czasie deszczu, po ciemku czy po pijaku nie należy do najprostszych, ale są maszynki.
 
 
muzyk  
Coś już napisał
Fajni jesteście, hej ! :d


Wiek: 29
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 58
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Felas napisał/a:
Cenowo i smakowo najlepiej wychodzi tytoń do samodzielnego zawiajania. Golden Virginia za 25 jest tydzień palenia, do tego bletki 2 paki wystarczą, plus filterki. Zresztą nawet tańsze tytonie za 15 zł są według mnie smakowo lepsze od więkoszści gotowców.


to ile z tej paczki "Golden Virginia" wychodzi? Ja kupowałem jakiś tani tytoń za dychę, to wychodziło na oko 35 porządnie skręconych papierosów. Ale ja skręcam już z gotowych tubek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group