Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mój problem - DEPOZYT
Autor Wiadomość
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   Mój problem - DEPOZYT

Przepraszam, jeśli źle ulokowałam wątek, ale trapi mnie to i pierwszy raz weszłam na forum...

Po raz pierwszy jadę na Woodstock samochodem, co mnie osobiście cieszy :D Jednak niesamowicie gatki mi się trzęsą z powodu dokumentów, kluczyków... Zawsze coś może się zdarzyć, będę bała wejść w pogo, zaszaleć, takie tam...

Myślałam o depozycie... ale z tego co wiem, na Woodzie nie ma.
Wiem, że na ToiCampie jest, ale ani mi się śni tyle kasy wydawać na to pole... Za 2 osoby i auto wyszło mi 420zł :/

I wpadłam na taki pomysł, by prowizorycznie wykupić jedną nockę na polu i wtedy zostawić dokumenty w depozycie, odebrać dopiero na sam koniec. Nigdy nie byłam na tym polu, może ktoś wie, jak tam jest? Czy oni działają jeszcze w poniedziałek? Czy musiałabym wykupić pierwszy dzień (środa) i ostatni (niedziela), by móc skorzystać z depozytu? Czy w ogóle to nie wyjdzie?
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

TOI TOI Polska Spółka z o.o.
03-044 Warszawa, ul. Płochocińska 29

e-mail: rezerwacje@toicamp.eu

Infolinia TOICAMP tel. + 48 721 228 424


Telefon czynny w godzinach 9.00-17.00,


Zadzwon do nich i sie wszystkiego dowiedz, albo wyslij list elektroniczny lub zwykly :) W kazdym razie co do twojego dylematu dnia ostatniego, to Woodstock oficjalnie sie konczy w nocy z soboty na niedziele, wiec nie widze problemu zeby kierowca co chce wytrzezwiec juz z nocy niedzielnej na poniedzialkowa nie mogl chwile potrzymac dokumentow przy sobie. No i zawsze mozna pomyslec nad miejscem rzeczy znalezionych, czyli spytac sie ich juz na miejscu czy nie maja funkcji depozytu, albo upozorowac swoja zgube i odebrac w niedziele :)
Oraz wszystko poza kluczykiem mozna zostawic w samochodzie :) jakis lancuch do spodni przymocowac, na 2 koncu klucz i mozna smigac :) zwlaszcza ze klucz do depozytu trzeba by miec przy sobie lub jakis dokument, jak byl by imienny depozyt, co tez mozna zgubic :)
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

Dzieki wielkie! Zadzwonie do nich. I zupełnie zapomniałam, że faktycznie, koncertów w niedziele już nie ma ;D
Byłam na 6 woodstockach i nigdy nie zgubiłam dowodu i innych, ale jakos tak strasznie przeżywam właśnie to, że jadę autem ;D
Pomyślę o smyczy, ale...
Wpadłam na taki pomysł, by wykopać dziure, włożyć do skrzyneczki dokumenty i zapasowy kluczyk, zakopać i najechać nad nią autem... Jak to brzmi? ;D
Wiadomo, że najlepiej mieć przy sobie, ale ja lubie iść ostro potańczyć, w sam tłok, w takim klimacie to i łańcuch może się zerwać...
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Śro 13 Lip, 2011   

widze ze z Poznania jestes :)
Zrob tak, ukryj dowod rejestracyjny i zapasowy klucz w samochodzie, marna szansa ze ktos sie wlamie, ale jak juz to i tak nie bedzie wiedziec o tym, ze te rzeczy sa w srodku. Wszystkie zbedne dokumenty zostaw w Poznaniu, a przy sobie trzymaj tylko klucz do samochodu. W razie zagubienia i tak nikt nie bedzie wiedziec do ktorego to auta, a ty wtedy poswiecisz tylko szybe zeby zdobyc zapasowy klucz i wsio :) Najtaniej i najmniej kombinacji. Szyba i tak nie kosztuje wiecej niz te pole namiotowe, a spora szansa ze przetrwa :)
 
 
transnonain  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Już postanowiłam, dokumenty schowane w aucie, jeden kluczyk przy sobie, a drugi do rzeczy zagubionych - zdarzylo się kiedyś, że coś tam zaginęło? Mogłabym go oznaczyć jakoś po swojemu, że mieliby pewność oddając.
I cóż to są niepotrzebne dokumenty? Prawko i dowód mieć trzeba... a więcej hmm, komkarta, legitka studencka? ;p
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

W zeszłym roku dobrym patentem na trzymanie dokumentów i telefonu była tzw. nerka. Przekładamy jak pasek i się bawimy.
 
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

po co wozic prawko i dowod oraz legitke... tylko prawko wystarczy. Ze znizek i tak nie bedziesz korzystac wiec legitke mozesz olac, umow i tak nie bedziesz podpisywac wiec dowod mozesz olac. A prawko, pozwoli ci prowadzic, stwierdza twoja tozsamosc oraz dowodzi twej pelnoletnosci, wiecej nie trzeba. Komkarte to faktycznie do samochodu, chyba ze podwozki bedziesz miec pod sam dom, wtedy mozna zostawic :)
Wlasnie to mialem na mysli przez zostawienie zbednych dokumentow :)

a z biurem powinno byc wporzadku, ale to jednak zalezne od tego na jakich ludzi trafisz, wiec jakies tam ryzyko zawsze jest, ale to praktycznie te ryzyko jest przy kazdej opcji, tyle ze mniejsze lub wieksze. A jednoznacznie raczej chyba nikt ci nie powie, bo z reguly ktoc cos zanosi a inny to odbiera, wiec osoba przynoszaca sie dalej nie glowi, a osoba odbierajaca ma tylko nadzieje ze ktos przyniosl :)
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Ja również jadę samochodem i też się tego obawiam bo rzeczy zapewne zostawię w samochodzie , mam zamiar jak koledzy radzili nakryć go plandeką żeby nie uległ żadnym zniszczenia ani dowcipom typu pisanie po nim markerami czy innymi specyfikami : ] a sposób na kluczki i dokumenty mam taki iż chowam to do torby od aparatu :] który będę mieć cały czas przy sobie :] i zero problemu a jeśli będę chciała po pogować to mój chłopak będzie mi pilnował tej torby jakoś damy rade :]
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Tak, tak... Chwalcie się, gdzie trzymacie cenne rzeczy.
 
 
tool  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 129
Skąd: plock/poznan/wawa
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

ironnia napisał/a:
Ja również jadę samochodem i też się tego obawiam bo rzeczy zapewne zostawię w samochodzie , mam zamiar jak koledzy radzili nakryć go plandeką żeby nie uległ żadnym zniszczenia ani dowcipom typu pisanie po nim markerami czy innymi specyfikami : ] a sposób na kluczki i dokumenty mam taki iż chowam to do torby od aparatu :] który będę mieć cały czas przy sobie :] i zero problemu a jeśli będę chciała po pogować to mój chłopak będzie mi pilnował tej torby jakoś damy rade :]

tylko po co brac cos co i tak zostawisz w samochodzie :)

Alien napisał/a:
Tak, tak... Chwalcie się, gdzie trzymacie cenne rzeczy.

widze ze zainteresowana :) a na powaznie, to ukryc w samochodzie cos mozna w wielu miejscach, a wlamywacz ma malo czasu na akcje i nie bedzie tracil go na przeszukiwanie jak na 99% nie znajdzie dowodu i kluczykow :)
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

bo np. ciuchów czy innych rzeczy chyba nie będę nosić ze sobą cały czas , a tak wrzucę do auta i spokój :]
 
 
 
MANIEK312_GW  
Forumowy prawiczek
A JAK URWIE TO PO KURWIE


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Jak ja jestem samochodem np. Woodstock-u to kluczyk od samochodu wsadzam w podwozie samochodu tam jest wiele kryjówek żeby schować kluczyk... Ja zawsze biorę kawałek sznurka i przywiązuje do sprężyny od amortyzatora (TY WIESZ GDZIE TEN KLUCZYK JEST SCHOWANY - A ZŁODZIEJ NIE WIE O TYM:D)


jest to sprawdzony numer z chowaniem :lol:
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Czytając ten wątek mam tylko nadzieję że nie ma wśród przeglądających osób które skorzystałyby z takich informacji.
Ale fakt patent z kluczykiem sprawdzony choć ja go zupełnie gdzie indziej chowam - wjedź gdzieś na kanał i spójrz pod swój samochód - na pewno znajdziesz jakieś dobre miejsce. A jeśli chodzi o schowek na dokumenty to bagażnik lub schowek nie są dobrymi miejscami - trzeba się nieco wysilić - włożyć pod kanapę lub tym podobne:P
 
 
MANIEK312_GW  
Forumowy prawiczek
A JAK URWIE TO PO KURWIE


Wiek: 32
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

dokumenty najlepiej schować w kole zapasowym lub wsadzić w zagłówek
 
 
 
MOTÓR_WSK125_GW  
Forumowy prawiczek
JAK URWE TO POKURWIE

Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011   

MANIEK312_GW,

ma racje
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group