Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Cosplay 2009 - PIERWSZY w Polsce pomysł Cosplayu

Czy wziął byś udział w projekcie Woodstock Cosplay 2009 ??
Tak, chętnie
13%
 13%  [ 3 ]
Raczej tak
13%
 13%  [ 3 ]
Raczej nie
13%
 13%  [ 3 ]
Za żadne skarby
17%
 17%  [ 4 ]
Szczerze ??? Jmt
43%
 43%  [ 10 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
DMC2009  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob 11 Paź, 2008   Projekt Cosplay 2009 - PIERWSZY w Polsce pomysł Cosplayu

Mam zaszczyt przywitać wszystkich, w imieniu moim, oraz moj ego kolegi, ( z którym wpadliśmy na ten pomysł), na owym toppicu dotyczącym tematu PIERWSZEGO w Polsce oraz na Woodstocku Projektu Cosplay 2009.
To, że właśnie się tu znajdujesz, oznacza dwie rzeczy, albo, że temat cosplayu nie jest ci obcy oraz że miałeś z nim stycznośc w poprzednich latach, albo wręcz przeciwnie, że wszedłeś tu z czystej ciekawości i nie masz zielonego pojęcia czym cosplay jest.
Otóż, cosplay... to nic innego jak upodabnianie sie do postaci z anime, mangi czy tez gier komputerowych. Nurt ten bardzo rozpowszechniłł sie w Japonii a nastepnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie zyskał sobie wiernych fanów. Przeglądając forum cospleyowców na cosplay.com, lub cosplaylab.com (bardzo znane fora w kulturze cosplayowców) można znaleźć użytkowników z całego świata,ale oczywiście OPRÓCZ Polski.
Chcemy, żeby Przystanek Woodstock 2009 stał się takową kolebką kulturalną jako łącznik Polski z całym światem, oraz z wątkami kulturalnymi, które dotychczas były albo mało, albo wcale nieznane. Tak więc gorąco zachęcamy, stałych oraz nowych bywalców Przystanku Woodstock, na wzięcie udziału w projekcie Woodstock Cosplay 2009, by impreza stała się jeszcze bardziej barwniejsza, oraz bardziej kulturalna.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału, oraz do wypowiadania i wyrażania swoich opinii !!!!!!
Podpisano: DMC2009
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008   

Mnie to jakoś nieszczególnie interesuje z racji, że wcale nie interesuję się anime oraz grami.
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008   

Delikatnie mówiąc jak wyżej.
A w ankiecie brakuje opcji "nie, nie podoba mi się ta inicjatywa".
 
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008   

mi też się to nie podoba, bo takie rzeczy mnie nie interesują :) na Woodstocku i tak jest tyyyylu barwnych ludzi, każdy oryginalny, po co jeszcze takie cyrki :)?
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 12 Paź, 2008   

chyba ktos kolege uprzedzil,bo na woodstocku jest juz wiele bohaterow,np. z zamku smierci z heroes :mrgreen:
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 13 Paź, 2008   

A w sumie dlaczego nie?? Na Woodstocku jest tyle indywidualności, że na pewno każdy znalazłby coś dla siebie. Mimo, że osobiście mnie ten temat nie pociaga, na pewno kogoś to zainteresuje. A skoro zainteresuje - to już warto działać ;)
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Pon 13 Paź, 2008   

To jak chce to i tak się zainteresuje ...
Ja już zroniłam z siebie lans który wyglądał jak francuski lotnik/muszkieter czy kij wie jeszcze co :P
Moim zdaniem poprostu jak ktoś chce to i tak to zrobi... Nie trzeba odwalać oficjalnych szopek...
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 30 Paź, 2008   

nie interesuje sie tym ,aczkolwiek wiem o czym mowa i dla osób które bawią sie w taki sposób,jest to fajny pomysł i inicjatywa ;)
 
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

Też nie interesuję się anime. Myślę, ze każdy upodobnił sie kiedyś do kogoś, niech upodabnia sie do kogo chce. A skoro jest grupa fanów mangi i anime, może być ciekawie.
 
 
 
wiewiórka oi  
Forumowy prawiczek
JABOL PUNK


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008   

Mi rzeczy typu manga i anime poprostu działają na nerwy, ale oczywiście ludzie są różni i każdy ma swój gust także jak kogoś to interesuje to OK , ja w każdym razie udziału bym w tym nie brała.
 
 
 
Ariak  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: z Nibylandii ;3
Wysłany: Czw 27 Lis, 2008   

Ale.. w Polsce odbywają się cosplaye, i to nawet całkiem dużo ^^" jest nawet strona polskich cosplayerów, www.cosplay.glt.pl xD

IMHO to event nie pasujący do Woodstocku - odbywa się na każdym konwencie mangi i anime (a tych sporo u nas:)) i to chyba wystarczy...
 
 
elguzas  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 33
Wysłany: Pią 28 Lis, 2008   

#5 opcja - Nie
 
 
AvD  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 3
Wysłany: Śro 03 Gru, 2008   

Ja jestem przeciwko. Nie podoba mi sie manga i anime, nie lubie tego i nie toleruje. Takie jest moje zdanie.
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2008   

Lubie mange i anime ale nie lubie cospley
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

morfi napisał/a:
w ankiecie brakuje opcji "nie, nie podoba mi się ta inicjatywa".

Dokładnie! Za chwile z woodstocku zrobi sie love parade... Juz wystarczy, ze kiedys puszczali techno w namiocie millera.
Z jednej strny fajnie, że na woodzie tyle sie dzieje i jest tyle fajnych, różnych inicjatyw, ale mimo wszystko przyjezdzaja tam (w większości) ludzie o podobnych klimatatach. Sam przystanek ma swoj, specyficzny klimat. Jeśli zaczniemy na pw wrzucac wszystko, co komus wydaje sie fajne bo to lubi, to zrobi sie troche tak, jakby wszystko wrzucac do jednego worka, a woodstock calkowicie straci swoj klimat.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 30 Gru, 2008   

a mnie się to nie podoba i tyle ;) i tak dzieje sie tyle na tej imprezie że nie sposób to wszystko ogarnąć :)
 
 
 
Sawaii
Gość
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Mnie się ten pomysł nie podoba. Osobiście interesuję się bardzo mangą, anime i szeroką pojętą kulturą azjatycką, ale po co mieszać kultury? Poza tym to nie będzie pierwszy cosplay w Polsce. Pierwszy był jakieś 10 lat temu. Naprawdę, nie jesteście zbyt nowatorscy. Wystaczy wpisać w google "Cosplay Polska" lub "forum cosplayowe" i już wyskoczy ci z setka linków(żeby tylko...).
A ludzie, którzy chcą brać udział w cosplayach jeżdżą na konwenty.
W każdym razie, jak widać po komentarzach, pomysl chybiony.
 
 
Akira
Gość
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Lol...
Cosplay w Polsce odbywa się jakoś od 10 lat, więc raczej nie byłby to super pomysł. Poza tym nie wyobrażam sobie, by uszyty przeze mnie strój miał być w blocie O_O
 
 
GTW  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Moze tak na woodstocku bylem pierwszy raz nakrecili mnie znajomi chodz nieslucham takiej muzyki impreza powiem naprawde swietna, ale nierozumie waszych wypowiedzi typu ze puszczanie techna w namiotach jest zle, tak bardzo to wam przeszkadza ze ktos czasem lubi sie zabawic przy takie muzyce nazekacie na techno mołow chodz czasem popatrzcie na siebie to wy mowicie tyle o tolerancji i NIEOCENIAJCIE LUDZI PO TYM CZEGO SLUCHAJA bo tak samo ja moglem zalozyc z gory ze wszyscy na woodstocku to brudasy ktorzy maja all w dupie i pija tylko tanie wina a tak nie jest poznalem wielu smiesznych ludzi :) Uwazam ze na tej imprezie powinno byc wiecej namiotow z roznicowana muzyka moze troche dobrego hip hopu ? czy punk i hip hop niemaja z soba wiele wspulnego ?? jezeli ktos uwaza ze nie to pozdro poczytajcie troche histori muzki ktorej sluchacie, bo czytajac niektore posty czuje sie jakbym czytal posty dzieciakow po 12 lat :) PEACE
 
 
staber_dg  
pan z kredkami
(ruskie 21 kolorów)


Wiek: 39
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 229
Skąd: DG
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Troche zbaczamy z tematu ale jesli, to: Milosc, Przyjazn, Rock'n'Roll & Hip-Hop nie przejdzie :P juz predzej Cosplay..

GTW napisał/a:
bo czytajac niektore posty czuje sie jakbym czytal posty dzieciakow po 12 lat :) PEACE


Tez sie tak "czasem" czuje, pozdrawiam najserdeczniej.
  
 
 
 
GTW  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

no ale skoro Milosc, Przyjazn, Rock'n'Roll a bylo grane techno to czegos nierozumiem ? chodzi o to ze hip hop i punk maja ze soba wiele wspulnego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group