Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wioska Carlsberg Euro2012
Autor Wiadomość
edk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   Wioska Carlsberg Euro2012

Cytat:
Jak już zapewne wiecie, głównym sponsorem wielkiego święta muzyki, XVII Przystanku Woodstock, będzie marka Carlsberg, która ma także pod swoja opieką wielkie święto sportu – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

Chcemy połączyć te dwa ważne wydarzenia! Z tej okazji na Przystanku Woodstock pojawi się nowa wioska – Carlsberg Euro2012, skupiająca fanów piłki nożnej, a jej motywem przewodnim będą Woodstockowe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – turniej piłkarski, który obędzie się na specjalnie wybudowanym przez Carlsberg boisku. Fani piłki będą mogli także poznać więcej szczegółów dotyczących Mistrzostw, a także zdobyć (wygrać) bilety na najciekawsze spotkania EURO.

WMEwPN to turniej dla 16 drużyn amatorskich, z których każda będzie „reprezentowała” jeden z krajów europejskich. Te 16 krajów wybierzemy w drodze internetowego plebiscytu spośród wszystkich 52 biorących obecnie udział w eliminacjach do turnieju UEFA Euro2012. Mecze będą rozgrywane podczas Przystanku Woodstock, a finał zaplanowany jest na sobotę.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu woodstockowego turnieju oraz wioski Euro2012 udostępnimy już wkrótce na specjalnej stronie internetowej przygotowanej przez markę Carlsberg oraz Fundację WOŚP.

Źródło : http://www.wosp.org.pl/wo...g_euro2012.html


Co Wy na to ?

Według mnie to bardzo interesująca inicjatywa, ciekaw jestem jak będzie to wyglądać w praktyce, Jurek mówił na swoim vlogu, że będzie stworzone do tego odpowiednie boisko, trybuny, zatrudnieni zostaną prawdziwi wykwalifikowani sędziowie, może być bardzo ciekawie :P
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

Pomimo że nie interesuję się piłką nożną, sądzę że to super pomysł ;D
Odnośnie futbolu jestem laikiem, toteż mój obraz tej dyscypliny sportu w Polsce może być niepoprawny, ale jak dotąd kojarzy mi się ona głównie z zadymami na stadionach i poza nimi, toteż mam nadzieję że owe Woodstockowe Mistrzostwa będą odskocznią od polskiej rzeczywistości i zarówno kibice jak i zawodnicy wezmą sobie do serca główny przekaz festiwalu. ; )
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

ciekawe jak zostaną utworzone te drużyny.. z wielką chęcią bym aktywnie uczestniczył w tym całym wydarzeniu.

PS oczywiście jakbym miał reprezentować Niemców to odpadam
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

czekajcie czy nasze forum nie ma przypadkiem wspaniałej i jakże chlubnej przeszłości piłkarskiej ? :D
 
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Pią 18 Mar, 2011   

To wypali pod jednym warunkiem że na wejściu na boisko nie będzie alkomatu :-P
 
 
 
antek666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: w-wo
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

hmmmm jestem ciekaw w jaki sposób zostaną stworzone drużyny i jak beda wygladały eliminacje, bo znajac zycie druzyn moze byc od zajjjjjeeeee........ :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 19 Mar, 2011   

Oskark650 napisał/a:
To wypali pod jednym warunkiem że na wejściu na boisko nie będzie alkomatu :-P


a na moje powinien być..nie wiem jaki sens w grze jeżeli połowa albo 90% uczestników byłaby najebana < sory za wyrażenie >
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

a co w tym złego?:P
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

obniżony poziom gry :-P
 
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

a jakby urządzić to w ten sposób, że gdy drużyna straci gola, to każdy z jej zawodników musi wypić po browarku? byłoby bez wątpienia ciekawie; )
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Rodrigo napisał/a:
a jakby urządzić to w ten sposób, że gdy drużyna straci gola, to każdy z jej zawodników musi wypić po browarku? byłoby bez wątpienia ciekawie; )


to Wood musiałby trwać z miesiąc żeby te wszystkie mecze dali radę rozegrać :-P
 
 
 
czypoczy  
Coś już napisał


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 79
Skąd: las
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

Gdy straci gola to pije piwo? Samobóje by szły.
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Pon 21 Mar, 2011   

Swietny pomysl, grajmy w pile na woodzie!! Sex, drugs n football-roll :D
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 21 Mar, 2011   

Granie na kacu jest słabe... :-P
 
 
Oskark650  
Coś już napisał

Wiek: 30
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 60
Skąd: Chełmno
Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   

To dlatego trzeba grać w stanie nieważkości, bo kac rzeczywiście meczy, więc nie można do niego doprowadzić.
 
 
 
chichebombon  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: dg
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Witam czy wiecie coś więcej na temat tego turnieju Carlsberga lub gdzie można znaleźć jakieś szczegóły obszerniejsze niż te na stronie Wooda i carlsberga ? konkretnie kiedy można się zapisać i kiedy rozpoczyna się gra ? Z góry dzięki za odpowiedź
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

Drużyny będą losowane - nikt nie wie z kim będzie grał w drużynie ani w jakiej drużynie. Dla kacowiczów i tych co się nie dostaną będą rozstawione stoły do piłkarzyków. Zapisy są w środę i jeśli nie będzie cie na polu, to nie ma bata, żebyś zagrał ( chyba są potrzebne jakieś dokumenty ). W piątek, do specjalnie strzeżonego namiotu przyjedzie prawdziwy Puchar Europy, żeby można było sobie z nim zrobić zdjęcie. Tyle wiem.
 
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   

ojjj wypadalo by sie zapisac :D sprobowac zawsze mozna... a co do wystawy pucharu uwazam ze to swietny pomysl
 
 
 
m20  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 169
Skąd: z Internetu
Wysłany: Śro 20 Lip, 2011   

Ja też bym chętnie w piłeczkę na woodzie zagrał, normalnie powrót do przeszłości. :-D Jestem nawet w stanie odmówić sobie alkoholu. :-) Z tym że przydałoby się więcej informacji na temat całego przedsięwzięcia. Są pewnie na stronie Carlsberga, ale mi ta witryna odmawia posłuszeństwa.

[ Dodano: Pon 25 Lip, 2011 ]
Wiadomo coś dokładnie o tej piłce na woodzie? Trzba brać ze sobą jakieś buty, strój?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group