Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[wywiad] Clawfinger
Autor Wiadomość
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Śro 03 Wrz, 2008   [wywiad] Clawfinger

Eia: Jak podobał wam się koncert? Jak publika?
Clawfinger: Świetna atmosfera. Scena powinna być troszkę wyższa. Na przykład o jedno piętro.
Jurek: Jak Wam się na festiwalu podobało?
Clawfinger: Było ogromnie. Tak naprawdę było fantastycznie. Tylko my byliśmy beznadziejni. Tylko jedno pytanie: dlaczego toalety były zamknięte?
(Tutaj zespół zaczyna nawijać po szwedzku i nie chce się przestawić na angielski- Aniołek)
Eia: Skąd pomysł żeby przyjechać? Co wcześniej wiedzieliście o Fundacji i Przystanku?
Clawfinger: Taxi i GPS;) Ktoś zadzwonił do naszego managera. Nawet nie wiemy dokładnie jak to się odbyło. Widzieliśmy w Internecie koncert. Wiedziliśmy, że to wielki koncert z dużą ilością osób. Znaliśmy hasła festiwalu: Pokój i Rock’n’Roll. Gdy dowiedzieliśmy, czym zajmuje się Fundacja, że pomaga dzieciom byliśmy zachwyceni. Uznaliśmy, że idea podziękowania za pomoc dzieciakom jest świetna.
Eia: Czy spodziewaliście się, że w Polsce jesteście tak dobrze znani? Może jakaś trasa po Polsce?
Clawfinger: Tak. Graliśmy już tutaj wiele razy. Poza tym piksele w aparatach cyfrowych są w kolorze polskiej flagi. Specjalnie po to kupiliśmy aparat żeby mieć flagę:)
Eia: Czy znaliście wcześniej polską muzykę?
Clawfinger: Znamy Vadera. Jak przyjechaliśmy- dowiedzieliśmy się, że przed nami gra Acid Drinkers- kilka lat temu jeden z nas kupił ich płytę i bardzo nam się spodobało.
(Nagle jeden zaczyna płakać, bo nie chcemy dopuścić go do Internetu;P- Aniołek)
Eia: Jak Wam się podoba w Polsce?
Clawfinger: ÂŻubrówka!
Eia: W jakim charakterze pracowaliście w szpitalu psychiatrycznym?
Clawfinger: W szpitalu tym znaleźliśmy jednego z naszych muzyków. Ale jesteśmy z niego zadowoleni.
Eia: Jak było gdy skakałeś ze sceny?
Clawfinger: Nie było wystarczająco wysoko. Skakałem z wyższych.
Eia: Pomidorówka z makaronem czy ryżem?
Clawfinger: Tak na pewno.
Clawfinger: Teraz my mamy pytanie: Gdzie i dlaczego?
Anastazja: Tutaj i dlatego.

Fajni są :)
 
 
 
punk_rock  
wywalacz postów
KRÓLĄTKO LANSU!!!!


Wiek: 31
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 484
Skąd: Glajwitz city xD
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2008   

Coraz bardziej tez zespół lubie :mrgreen:
 
 
 
Punky Slave
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Pozytywnie. :)
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Osobiście Clawfinger był dla mnie hałasem ( nie chce nikogo obrazić, takie moje zdanie). Piękna muzyka psuta (według mnie) przez "rapowanie" wokalisty. Zero rytmu taktu, zgrania między tekstem a muzyką, jakieś takie dla mnie to było fuuu... Szczególnie po Acidach, podczas których moje adidaski zostały zglanowane (dopiero teraz na powrót mam normalnego paznokcia u nogi :P ). Według mnie najgorszy koncert na Woodstocku jakiego słuchałem.....
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

No rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje ale większość naszej ekipy wyklinała Acidów, kiedy wreszcie skończą tak żałośnie grać i zacznie się Clawfinger. Jak się zaczął otworzyłem szampana wypiłem i hulaj pod scenę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime