Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 05 Lip, 2011
Powody dla niejechania na Woodstock
Autor Wiadomość
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   Powody dla niejechania na Woodstock

Powody które według rodziców opiekunów itd.. nie chcą nas puścić na Przystanek Woodstock,rozstrzyganie sporów itp.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

bo tam jest diabeł
 
 
zuourzeczywistnione  
Coś już napisał


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 54
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

i szatanisty
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

bo tam jedzom koty pod scenom, a ja jestem wege 8-)
 
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

dobry kot nie jest zly;p powodem moze byc kompatybilnosc rodziny z ojcem dyrektorem. sry za brak polskich znakow, ale pisze z konsoli
 
 
 
Sz.P.Szatan  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 106
Skąd: z Szatanowa
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

niez napisał/a:
bo tam jest diabeł

Będzie, mogę to wam zagwarantować.
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

sexu sexu pod namiotem czego nastepstwem sa wnuki tegoz sie rodzice boja najbardzej heh no i pociagow ze niby duzo ludzi pod pociag wpada hehs a zreszta ktory rodzic chce zeby jego dziecko wpadlo pomiedzy marichuane (i nie tylko) tanie winko i papierosy?
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

to zescie mu pomogli. widze ze chlop ma 13lat i pewnie ma z tym problem zeby pojechac.... mysle ze jednak nie da sie nic zrobic. mozesz ewentualnie namawiac rodzicow zeby pojechali z Toba. w tym wieku bedzie ciezko samemu.
 
 
 
Żyleta  
Rozkręca sie
Dziecko innego boga


Wiek: 32
Dołączyła: 12 Sty 2010
Posty: 121
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

Moi rodzice nie chcieli mnie puścić ze względu na to że ktoś im nagadał że tam się tylko jedzie po to aby pić i ćpać no i że w pociągach jest taki ścisk że niektórzy wypadają...Diabeł i seks to swoją drogą ale to wszystko jest intensywnie podkręcane przez pewną znaną wszystkim 'Życzliwą' stacje.
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

Ale w życiu codziennym też jest to wszystko i nikt nic nie mówi ..... Wood to zUo co ;p
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

dokladnie rodzice naczytaja sie w gazetach negatywnych opinii i swiruja sami nie wiedzac jak to dokladnie jest.

[ Dodano: Sro 14 Lip, 2010 ]
no dokladnie i jeszce raz dokladnie- efekt slonca na mym lbie
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

No właśnie dzięki Harry powiem tak mogłem jechać ,ale przesrałem sobie.. nie wnikajmy czemu.. mieszkam z 1 rodzicem ! Mama i mój Ojczym powiedzieli ze mi nie ufają i mnie tam nie upilnują i ze zrobie coś głupiego (podkreślam że jak coś to z nimi miałem jechać) 2 szansa była że z Tatą-a on powiedział kilka powodów

-zaatakują go nożem :roll:
-nie lubi srac na czyimś kiblu(toi toi)
-nie ma gdzie sie myć
-Muzyka
-szajbusy
-okradną go
-i mnnie pobiją

Przecież wiadomo :kradzieże (wszedzie kradną) szansa na pobicie i nóż -taka sama jak mozesz wyjsc na ulice i Cię auto potrąci-Muzyka 3 dni mógłby poświecić dla mnie i wytrzymać a toaleta-no coż jak jest w hotelu czy innym gównie też sra w publicznych kiblach nie ? :mrgreen:

Twierdzi ze tam jest Syf brud itd..ale no cóz to jest wielkie pole i niech mi pokaże gdzie syfu nie ma.. Twierdzi ze kogoś tam zabili.. nic mi o tym nie wiadomo a najbardziej mnie boli że powiedział ze sami ludzie nienormalni tam jeżdza którzy maja nasrane we łbie (masakra) :roll:
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

Z tego co wiem to nikogo tam nie zabili. Po prostu jakiś idiota się napił i zasnął w swoim namiocie, gdzie już ok 9 rano jest strasznie gorąca. A że on nachlany spał i spał... to się nie obudził i tak go znaleźli.
Inne przypadki śmierci na Woodstocku to właśnie głupie zabawy w pociągach. Ktoś chce po paru piwkach się popisać i pokazać jak daleko się wychyli przez okno, albo co jeszcze lepsze - przez drzwi :shock:
Ale durnych nie sieją, mało tego -takich ludzi nawet mi nie żal. bo to przez tych gnojów najlepsza impreza na świecie jest źle postrzegana.
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

O pociągach wiem.. i jak coś to na woodstock samochodem mielismy jechac nie pociągiem aaa szkoda.. ;] a tymi głupimi zabawami to wiem jak jest.. :evil:

[ Dodano: Sro 14 Lip, 2010 ]
atyta napisał/a:
dokladnie rodzice naczytaja sie w gazetach negatywnych opinii i swiruja sami nie wiedzac jak to dokladnie jest.


Tak własnie było i żona mojego ojca opowiadała że miała kolege w klasie który był na woodstocku i ona wie jak tam jest a wie tyle co słyszała od tamtego kolesia przeczytała negatywne informacje o PW nigdy tam nie była i gówno wie...
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

jesli juz tak bardzo chcesz jechac to moze poprostu przez cały wood miej z rodzicami kontakt tel powiedzmy co iles tam sms i raz dziennie do nich dzwonisz zeby wiedzieli ze wszystko jest ok? jeszcze lepiej wysylaj im mmsy xD
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

Ale oni zemną nawet niechcą jechać za kare hehe..a Ojca nie wiem jak przekonać bo sam napewno nie pojade... ale z nim tez nie :roll:
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

no to pozostaje ci ogladanie transmisji na zywo w onecie.. ale glowa do gory za rok znowu bedzie wood xD
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

atyta napisał/a:
no to pozostaje ci ogladanie transmisji na zywo w onecie..


.... i spamowanie na SB z resztą tych, co nie mogli :-P ;-)
 
 
 
Krzysiu28165  
Rozkręca sie
Wole umrzeć niż byc trendy


Wiek: 27
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 112
Skąd: Żywiec
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

Za Rok na 100% będę a Transmisje i tak będe oglądał, Marisha ale spamował nie będe :mrgreen:
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010   

Pociągi same w sobie nie są złe, mało tego - są genialne :mrgreen: Atmosfera jest niesamowita, każdy się cieszy, śpiewa, skacze itd :) Radzę tylko zająć sobie jakieś normalne miejsce, najlepiej na czymś do siedzenia i tam jest bezpiecznie. Byleby się nie "przyklejać" do drzwi, bo to się potem z reguły kiepsko kończy :/
Współczuję Ci, bo wiem co przeżywasz. Mnie rodzice też nie chcieli puścić przez wiele lat i co roku im mówiłam: "mówiliście, że za rok pojadę!". Zawsze był jakiś powód: "bo to, bo tamto". Aż w końcu miałam 17 lat i pojechałam z ekipą, którą oni dobrze znali. Mam nadzieję, że Tobie uda się tam szybciej pojechać ;) Najlepiej jakbyś miał kogoś, kto tam był, kogo Twoi rodzice znają i mu ufają, ale rzadko kiedy ma się taką osobę obok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group